Osoblje > O forumgorica.com stranici

Da li je vama stalo do ovog foruma?

<< < (8/10) > >>

amarkulin:

--- Citat: Sledgehammer - Lipanj 16, 2011, 05:45:26 poslijepodne ---Ovo je sistem u kojem se spomen da nečega znaš i da znaš više ili bolje nego tvoj šef, odmah smatra kardinalnom pogreškom, koja pak pobuđuje najniže instinkte kod šefa u smislu da ti odmah mora dokazivati tko je tu glavni i demonstrirati silu, umjesto da je sretan što ima nekoga tko zna, hoće i može, i da ga pametno usmjeri da te sposobnosti i znanja koristi u zajedničko dobro. No on je nekako po defaultu usmjeren na očuvanje svoje fotelje, i svakoga koji nešto zna smatra ugrozom za njegov položaj. I dok se takav primitivizam ne promijeni, ni ova zemlja neće naprijed.
--- Kraj citata ---

Upravo si opisal mog šefa, a on nije Hrvat i ne radim u državnoj instituciji. Kako vidiš, problem je generalni...

Sledgehammer:
Angie, problem je sveprisutan i vrlo mentalitetne priorde, raširen toliko da vrsta tvrtke više i nije bitna... no mislim da je u državnim ministarstvima još uvijek kao problem daleko više zastupljen negoli bilo gdje drugdje, jerbo je tamo i najviše neopravdanih i nezasluženih šefovskih guzica.

kuntakinte:

--- Citat: Sledgehammer - Lipanj 16, 2011, 10:00:20 poslijepodne ---Angie, ...
--- Kraj citata ---

 :D  :D  :D

Sledgehammer:
MOram mu tepati da brže uđe u štimung, gay parada je pred vratima, a najveći pederi u državi (čelništvo HNS-a) se već hruste opet pokazati kako su oni veeeeliki slobodoljubivi demokrati... ovo slobodoljubivi je posebno bitno Čačiću, jer ako Bog da - uskoro će mu to biti i doslovna preokupacija.

amarkulin:
A kakve ja veze imam sa čelništvom HNS-a?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju