Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Gradski portal

<< < (3/46) > >>

shaka zulu:
Pero,mislim da sem vlovil,da imam viziju,kaj ne štima na relacije Grad-građani.Prije se Beti-ka žalila po se novina da emajli z domene @rvg ne dolaze v Poglavništvo a sat bi rekel da po tem kaj su skretnicu okrenuli samo emajli z ervegeja i dolaze pret Negovo gradonačelništvo a od se druge v "Črno prelo" (Recycle bin/nepovratno).
Ja ti velim.Jednak kak i na blogu i na "Živeti Spati na Gorice".
Pazi kaj sem ti rekel.Buš videl da Herlok Šolms napravi reviziju da sem bil f pravu...  ;)

Alen:
Priča da mailovi s RVG-a ne stižu u Grad je najobičnija laž koju su Elizabeta i Dražen plasirali u javnost kad ih je bilo strah da će Picula odbiti pokroviteljstvo velikogoričkog festivala, pa se nisu usudili niti poslati mail. Imam crno na bijelo ispis loga Iskonovog mail servera na kojem se vidi da je tog dana, za kojeg tvrde da su slali mail koji po njima nije niti stigao, sa domene rvg.hr na Iskononov mail server došao jedan jedini mail i to upućen od jednog drugog djelatnika RVG-a jednom poduzeću iz Velike Gorice koja isto kao i gradski portal ima hosting kod Croadrija (koja je u vlasništvu Iskona).

shaka zulu:
Kulko su z tem mahnitali po radiju i novina,za prosečnoga radnika,selaka i poštenoga intelektualca,potrošača "Spati na Gorice" dnevnopolitičkoga almanaha (x2) istina je ovo kaj su napisali a Picula je Babaroga.
ybg

daisy:
Gledam malo gradski portal i vidim da nigdje nema HNS-ove pressice o gradonačelnikovih 100 dana. Mislim da u povijesti Gorice nije bilo ovakvog jednoumlja, kakvog ga sada nameće Barišić. Gradski portal doživljavaju isključivo kao vlastitu prćiju u kojoj s našim novcima, mogu raditi što hoće.  Strašno!  :o

plemenitashica:

--- Citat: daisy - Rujan 29, 2009, 10:55:30 poslijepodne ---.........Gradski portal doživljavaju isključivo kao vlastitu prćiju u kojoj s našim novcima, mogu raditi što hoće.  Strašno! 
--- Kraj citata ---

Ali ne znamo s koliko novca.
Portal je pun zaključaka i natječaja, glup, ružan, krcat, kičast, bez pravih informacija, a o ljepotama  ovog zavičaja niti traga niti glasa.

U VG nema ljudi koji znaju napraviti internetsko ogledalo grada, ljudi, starina, kulture, pa onda uz put i vlasti. To je u ovom gradu neizvodivo. (da, vidim i po ovom forumu, pa po blogu iz. vg, pa po drugom portalu vg danas, stvarno ih nema).

Strašno i sve strašnije. :-X

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju