Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 293900 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #390 : Siječanj 02, 2013, 01:47:39 poslijepodne »
dobro sad..dal  je i napisana istina koja nekom ne pase uvreda..

zna se da mi u gorici imamo odiseja , kodno udbasko ime, imali smo krivokletnika, fukaru nad fukarama,   koja je prdila deset let na pantovcaku..imali smo i ministra finacija , naseg brku, koji ni uz dva odojka po ispitu nije mogel skoro dvjast let zavrsiti ekonomski.
u susednoj nam balkanskoj vukojebini stoluje gradonacelnik kojeg si ni talibani nebi pozeljeli..doduse , sad pred uskore nove lokalne izbore kad isti podjeli pokvarena penkala, talibani iz susjedne vukojebine budu tu mega-lopuzu birali ponovno..ali tu nije on nista kriv, vec oni koli vole pokvarene penkale..da li bi oni gradjani koji marljivo rade, podizu svoju djecu, muce se sa zivotom, placaju poreze i prireze , trebali tuziti talibansku populaciju u susjednoj vukojebini za izbor mega lopine.

jel  sad ..za to trebam  ici vrest.
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2013, 01:49:37 poslijepodne @Franjo@ »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #391 : Siječanj 02, 2013, 02:56:55 poslijepodne »
Ostojić se pohvalio smanjenjem lista čekanja u bolnicama: 'e-Naručivanjem uštedit ćemo 21,5 milijuna godišnje'
http://www.jutarnji.hr/rajko-ostojic-predstavio-projekt-e-narucivanje--ovime-cemo-ustedjeti-21-5-milijuna-kuna-godisnje-/1075865/




O svašta!!
Pa to mu je i posao. Zašto dobiva tak veliku plaču? da ga vidimo na TV-u ili da napravi ono kaj je sam obečal? I kaj je samo to do sada napravil?

Pa onda bi svakog zaposlenog radnika trebalo hvaliti kaj je došel na posao i kaj je radil, a da za to nije dobil adekvatnu plaču. Još su je mnogima i srezali.

Kaj je sa njima?

A svi oni rade da bi taj isti ministar ( i ostali ) dobil toliku plaču. I još se sam hvali??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #392 : Siječanj 02, 2013, 03:03:04 poslijepodne »
gospnon Mlačanin, ne hvali se on samo informira javnost. ;D
Zašto tolika srdžba na informiranje?

Kada je Jadranka Kosor polagala 10.000 kamena temeljaca po cijeloj Hrvtaskoj, ne sjećam se kako ste komentirali kako se hvali s time? Ni Vi ni mnogi od Vas ovdje na forumu.
Iako je "pobacala" toliko kamena, mogao se novi kamenolom otvoriti.

Iz ovog komentara se vidi koliko ste jalni na uspjehe ove Vlade. I nije to slučajno.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #393 : Siječanj 02, 2013, 03:11:38 poslijepodne »
gospnon Mlačanin, ne hvali se on samo informira javnost. ;D
Zašto tolika srdžba na informiranje?

Kada je Jadranka Kosor polagala 10.000 kamena temeljaca po cijeloj Hrvtaskoj, ne sjećam se kako ste komentirali kako se hvali s time? Ni Vi ni mnogi od Vas ovdje na forumu.
Iako je "pobacala" toliko kamena, mogao se novi kamenolom otvoriti.

Iz ovog komentara se vidi koliko ste jalni na uspjehe ove Vlade. I nije to slučajno.


Bravo!! Slažem se sa tobom u vezi kamenja, apsolutno. neki nam se još i sad valjaju pod nogama.

Hvala kaj si me podsjetil!


I to, pazi nisam ti ja jalen na ovu vladu. ja se samo rado , kak i oni, prisjećam kaj su mi i kuliko  sve do sada zeli, a to im ni dosta nek su obečali još.

I kaj sad da delam?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #394 : Siječanj 03, 2013, 07:24:39 poslijepodne »
super, godina je pocela izuzetno sjajno.. :) :-*

NJEMAČKA PRIPREMA UHIDBENI NALOG za jedanaest Hrvata

Iz kuloara Ureda Predsjednika Ive Josipovića proširila se vijest da je hrvatskoj strani prilikom nedavnog posjeta predsjednika Njemačke Joachima Gaucka priopćeno kako Berlin priprema EU - uhidbeni nalog protiv jedanaestorice hrvatskih državljana, bivših službenika i dužnosnika Udbe zbog sudjelovanja u likvidacijama hrvatskih političkih emigranata te da je njihova predaja njemačkim pravosudnim tijelima UVJET njemačke ratifikacije konačnog ugovora o pristupanju Hrvatske Europskoj uniji. Na tom popisu navodno se nalaze u prvom redu službenici i dužnosnici jugoslavenske Udbe koji su sudjelovali u pripremi ubojstva hrvatskog emigranta Stjepana Đurekovića u srpnju 1983. kod Munchena. Radi se o nekadašnjem službeniku zagrebačke Udbe Goranu Ljubičiću koji je vodio neposrednu obradu nad Đurekovićem, zatim o njegovu prvom pretpostavljenom Miši Deveriću, šefu Drugog odjela zagrebačke Udbe, zatim o tadašnjem šefu zagrebačke Udbe Franji Vugrincu, kao i o šefu Drugog odjela u republičkoj centrali u Zagrebu Josipu Perkoviću i šefu cjelokupne hrvatske Udbe Zdravku Mustaču. Deverića, Perkovića i Mustača njemačko pravosuđe traži i zbog sudjelovanja u daljnjim likvidacijama ili pokušajima likvidacija hrvatskih emigranata - Deverića zbog sudjelovanja u likvidaciji Đure Zagajskog 1983. u Munchenu, Perkovića zbog priprema likvidacije Stipe Bilandžića 1977. u Kolnu i Mustača zbog trostrukog ubojstva još 1967. u Munchenu (Mile Rukavina, Krešimir Tolj i Vid Maričić). Među traženima navodno su i dvojca bivših emigranata, Branko Bradvica i Tomislav Mičić, koje njemačke pravosudne vlasti optužuju za nezakonito miješanje u istražne postupke u Njemačkoj, pritiske na svjedoke i druge opstrukcije istrage. Trojca udbaša hrvatskih državljana koje traže njemačke vlasti navodno žive na području Bosne i Hercegovine - Ivan Lasić u Širokom Brijegu, Drago Čolak u Mostaru i Tomislav Kokor u Sarajevu. Tjeralica za Lasićem raspisana je zbog njegova sudjelovanja u ubojstvu Ante Đapića 1989. u Nurnbergu i Kokorom zbog sudjelovanja u ubojstvu Ilije Vučića 1976. u Stuttgartu.

http://hic.hr/hrvatski-list04.htm

imat ce zokica i ivek posla..treba i poloviti njihove kamerade..


darum, nochmals  . :-*..Danke Deutschland!


Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #395 : Siječanj 03, 2013, 10:44:46 poslijepodne »
super, godina je pocela izuzetno sjajno.. :) :-*
...
darum, nochmals  . :-*..Danke Deutschland!

Nis te baš razmel... jel ti to ironično? Jel to po tvojem nije u redu kaj Njemačka traći od nas ili je? To baš ne razumijem.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #396 : Siječanj 04, 2013, 09:14:02 prijepodne »
Citat:
BobRock
jel ti to ironično?

Ti si moderator pa procijeni, prije zaključka svakako se konzultiraj sa Jaguarom i Kokom...

Master

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #397 : Siječanj 04, 2013, 11:15:26 prijepodne »
Citat:
BobRock
jel ti to ironično?

Ti si moderator pa procijeni, prije zaključka svakako se konzultiraj sa Jaguarom i Kokom...
Ne treba se konzultirat kad svi tri isto misle.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #398 : Siječanj 04, 2013, 12:47:07 poslijepodne »
Građani Vladi na fejsu o povećanju plaća: Kako vas nije sramota?Svaka čast, ljudi prihvate da im se uzimaju regresi i božićnice, da im se smanjuju plaće jer je kriza, a vi nakon toga dignete plaće za 20 posto onima koji ionako imaju, jedan je od brojnih komentara nezadovoljnih građana
http://www.vecernji.hr/vijesti/gradani-vladi-fejsu-povecanju-placa-kako-vas-nije-sramota-clanak-493783


Oštar val kritika zatrpao je službenu Facebook stranicu Vlade RH nakonodluke o povećanju plaća ravnateljima zavoda za mirovinsko i zdravstveno osiguranje, ravnatelju Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata EU te čelniku Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.Građani su ovim potezom ogorčeni, a najčešće pitanje na stranici Vlade je "Kako vas nije sramota?". – Ja mislim da je bez veze da si dižete plaće za 10%, zašto ne biste digli za 100%? Koga briga što je više od pola države u k..., što ljudi kopaju po kantama za smeće da bi imali što jesti. Ma tko njih šljivi, je l' tako? Mene isto više brine da li ćete vi političari moći u Dubai na neki odmor, da li ćete imati dosta novca za takve stvari. Čak sam razmišljao da vam otvorim neki žiro račun gdje ćemo skupljati mi gladni da vama bude bolje i lagodnije u životu pa makar mi i pocrkali od gladi. Ljudi preživljavaju sa 1100 kuna mirovine, četveročlane obitelji žive od 2000 kuna i manje, a vi imate obraza tako što napraviti? Pa ja vas kulturno pitam jeste li vi normalni? – ogorčen je Mario Marunica. Slično razmišlja i Darko Bakić. – Vlado draga, a što ja s običnim ovcama, nama skidate beneficije, dodatke i smanjujete plaće, a s druge strane dižete cijene. Zanima me što vi plaćate i u kojim otežanim uvjetima radite da bi si mogli toliko dići plaće?– Svaka čast, ljudi prihvate da im se uzimaju regresi i božićnice, da im se smanjuju plaće jer je kriza, a vi nakon toga dignete plaće za 20 posto onima koji ionako imaju. Sramota! – napisao je Vladi Tomislav Topić. – Hoćete meni 1600 kuna povećati za 20 posto? Mislim da i tzv. volonteri za 1600 kuna više rade od tih kojima ste povećali plaće – komentirao je Bojan Grković. Na komentar jednog od korisnika da si moraju povećati plaće jer su pod stresom, Vlada je odgovorila: – Vlada RH je predložila da se u popis državnih dužnosnika uvrsti i ravnatelja, zamjenika ravnatelja te pomoćnika ravnatelja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, zamjenika ravnatelja Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ravnatelja Središnjeg registra osiguranika te ravnatelja i zamjenika ravnatelja Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije, kao i utvrditi koeficijente za njihove plaće, kako bi se status navedenih dužnosnika uskladio sa statusom drugih dužnosnika javnih ustanova (primjerice, Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje). Osim toga, predlaže se povećanje koeficijenata za izračun plaće državnih dužnosnika Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, a s obzirom na važnu ulogu ovih javnih ustanova i značajna sredstva iz državnog proračuna Republike Hrvatske kojima raspolažu, te dodatne obveze koje će obavljati nakon ulaska Republike Hrvatske u Europsku uniju u vezi s koordinacijom sustava socijalne sigurnosti. Samo ravnatelji HZMO-a i HZZO-a odgovaraju za gotovo 57 milijardi kuna, odnosno za 46,32% državnog proračuna.




Licemjerje kojem nema kraja.


Povisivanje plaće za za rad koji ih očekuje??  To znači da se njihov rad tek mora dokazati, tako izjavljuje vlada, zar ne? Ukoliko se ne ostvare očekivani rezultati, a to nije nemoguće, hoće li se utrošeni novac na povišenje plaće vratiti nazad u državnu blagajnu?


Iskreno , ne vjerujem, a poznato je da se do sad  još ništa nije od obečanog ostvarilo, a kaamo li dokazalo.
U stvari je, dokazalo se da smo prevareni i da nam se laže!!


Kako se jednima  m o r a  skinuti , a drugima se tako lako daje?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #399 : Siječanj 04, 2013, 12:56:53 poslijepodne »
Citat:
BobRock
jel ti to ironično?

Ti si moderator pa procijeni, prije zaključka svakako se konzultiraj sa Jaguarom i Kokom...

Tak je, jedino kaj je do sada Bobi pokazal i dokazal je da funkcija moderatora nikako nije za njega, jer se isti ne ponaša ni 5% onako kako bi se kao jedan moderator trebao ponašati.

I moderatori su ljudi, svaki je malo na svoju ruku, no to kaj Bobi dela nema više odavno veze s ničim, osim najplićim i najperfidnijim reklamiranjem njemu drage političke orijentacije poslodavaca i bijedne osvete svima koji i naginju u bilo čemu onima koji su mu se zamjerili...

Koliko je to moralno, karakterno, objektivno, pošteno itd itd, jasno je i malom djetetu, a još je jasnije da ništa od toga prije navedenog ne smije biti obilježje rada moderatora... no jasno je i da Štef nebu menjal svog starog prijatelja Alena sa tog mjesta - ili zato jer uopće (više) ne prati forum, ili zato jer može delati kaj hoće, ipak je forum njegov (koliko je i to u redu ponašanje, i to je jasno, no kaj je tu je...). Žalosno je to, no ljudi nisu budale da barem nebuju znale tko im to prodaje muda pod bubrege... svijet je već odavno selo, gdje nebu jedno selo imena Velika Gorica, di se nemaš kam sakriti... i di trebaš onda pogledati ljude u oči i sklanjati se od sramote jer na forumu jedeš govna, a uživo nemreš izbjeći prstu sudbine...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #400 : Siječanj 04, 2013, 01:25:00 poslijepodne »
super, godina je pocela izuzetno sjajno.. :) :-*
...
darum, nochmals  . :-*..Danke Deutschland!

Nis te baš razmel... jel ti to ironično? Jel to po tvojem nije u redu kaj Njemačka traći od nas ili je? To baš ne razumijem.

nije, ali ne i ovako..

Sanja Trumbić - Danke Deutschland (cjeli video)

vec, ako u hrvatskoj nema srama ni morala , da te kasapine strpa u lepoglavu dozivotno, onda neka to ucini zemlja koja se itekako potrudila da razotkrije te zlocine koji su pocinjeni u Njemackoj na neduznim ljudima.

zato, jos jednom , hvala njemacka.

ponasanjem, skrivanjem zlocinaca, dokazuje d aHrvatska nije stvarno spremna za clanstvo u EU,  bezobrazne ucjene od slovenaca sa tim nemaju veze, i  za to su krivi i prijasnji i sadasnji na vlasti.

u demokracijama zapadno  od karavanke, bilo bi nezamislivo, skandal, sramota, dalje ne treba navoditi, jer to u biti nije ni moguce, da sin jednog od trazenih KASAPINA je savjetnik Predsjednika Hrvatske za unutarnju politiku.  sramota, bezobraznost, nemoralnost, pokvarenost.

sadasnja generacija mladih ljudi je izgubljena generacija, po ovima na vlasti, bit ce i slijedeca.

« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2013, 01:27:05 poslijepodne @Franjo@ »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #401 : Siječanj 04, 2013, 07:42:49 poslijepodne »
Baš tako, Frenky, dobro veliš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #402 : Siječanj 06, 2013, 11:52:19 poslijepodne »
Strože kazne za mučenje i ubijanje životinja
...Novi Kazneni zakon ukinuo je mogućnost da se za ubijanje ili mučenje životinja propisuje novčana kazna, već umjesto dosadašnje kazne do šest mjeseci zatvora propisuje da tko usmrti životinju bez opravdanog razloga ili je teško zlostavlja, kaznit će se kaznom zatvora do jedne godine.
 Kazna za mučenje životinja iz koristoljublja povećana je s kazne zatvora od jedne godine na kaznu do dvije godine, dok je kazna zatvora do tri mjeseca za onog tko iz nehaja uskratom hrane ili vode ili na drugi način izloži životinju tegobnom stanju kroz dulje vrijeme povećana na kaznu zatvora do šest mjeseci.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/7317-stroze-kazne-za-mucenje-i-ubijanje-zivotinja.html

Ajd, da vas sat vidim do si bu vubil p(i/aj)ceka z koristolubla...

Oko za oko, leto za klun, dve za zub.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #403 : Siječanj 07, 2013, 02:54:26 poslijepodne »
Hrvatska uvodi „liniju siromaštva“
...Zakon o socijalnoj skrbi, koji je u izradi, onemogućit će primanje socijalne pomoći svima koji imaju štednju u bilo kojem obliku, a pomoć više neće moći primati ni osobe koje imaju u vlasništvu vrijednosne papire, primaju dividendu, imaju imovinu, nekretnine, primaju honorar ili imaju neke druge oblike primitaka. Neće više biti moguće ni da pojedinci socijalnu pomoć kumuliraju kroz više centara i jedinice lokalne samouprave.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/7349-hrvatska-uvodi-liniju-siromastva.html

Nema više kolača za Baku od Crvenkape.
Prodaj kuću u šumi Vuku pa će opet biti kolaćića.
Mljac! (Groarghhhhh...)
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #404 : Siječanj 07, 2013, 03:19:10 poslijepodne »
Strože kazne za mučenje i ubijanje životinja
...Novi Kazneni zakon ukinuo je mogućnost da se za ubijanje ili mučenje životinja propisuje novčana kazna, već umjesto dosadašnje kazne do šest mjeseci zatvora propisuje da tko usmrti životinju bez opravdanog razloga ili je teško zlostavlja, kaznit će se kaznom zatvora do jedne godine.
 Kazna za mučenje životinja iz koristoljublja povećana je s kazne zatvora od jedne godine na kaznu do dvije godine, dok je kazna zatvora do tri mjeseca za onog tko iz nehaja uskratom hrane ili vode ili na drugi način izloži životinju tegobnom stanju kroz dulje vrijeme povećana na kaznu zatvora do šest mjeseci.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/7317-stroze-kazne-za-mucenje-i-ubijanje-zivotinja.html

Ajd, da vas sat vidim do si bu vubil p(i/aj)ceka z koristolubla...

Oko za oko, leto za klun, dve za zub.

Veća kazna za cucka, nek da si opljačkal državu!

Makar ni opravdano mučiti životinje!  E sad u koju vrstu mi građani spadamo, to nam glavata gospoda još nisu rekli??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....