Autor Tema: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni  (Posjeta: 8472 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #30 : Travanj 13, 2012, 08:13:48 poslijepodne »
Sledgehammer ... konkretno sam mislio na one koji su godinama dobivali razne privilegije, a i dobivaju još uvijek, od mirovina, automobila, stanova te raznih drugih poticaja, zahvaljujući HDZ-ovoj vladavini pun kufer godina. Ako se laje doma kod tebe za stolom, to je stvar tebe i tvoje familije , mene ne. Prestani s vrijeđanjima i napadanjima. O četnicima isto tako, raspravljaj sa svojima u menzi, a mene ostavi na miru.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

kruno

  • Gost
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #31 : Travanj 13, 2012, 11:32:37 poslijepodne »
Gospodine Koko, svi znamo da je u subotu na trgu skup nacista.
Svako veličanje nacizma je kažnjivo pa je stoga i taj skup otkazan.
Ne razumijem zašto se svi odričemo nečeg čega smo bili dio a to je komunizam i socijalističko uređenje.
Zašto je tako teško stati pred ogledalo i reći da ja sam bio omladinac, partijaš, perspektivan kadar i slično?
Otkud odjednom veličanje neonacista na trgu?
Pa i prije su ljudi slavili božiće i bajrame, i prije su se ljudi vjenčali u crkvi (tko je htio)
u krajnju ruku i sam sam bio nekoliko puta u crkvi kao klinac iako mi je ćale bio komunistički funkcioner.
Pa zanima me kako se odjednom može toliko mrziti i prosipati toliko laži da to niej normalno.
Kao ugnjetavani, i slična sranja.
Danas ne poznam nikog normalnog tko ne žali golim otokom, da su barem njega ostavili otvorenog, da ova bagra ode ima dugotrajnu rezervaciju za ljetovanja na plavom jadranu.
Danas se mnogi srame svog porijekla pa ne žele da kažu da imaju islamske ili srpske krvi, ne dozvoljavaju ljudima iz bliže okolone ili obitelji da progovore jer imaju bosanski naglasak i slično.
Zašto je tako teško biti normalan?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #32 : Travanj 13, 2012, 11:39:26 poslijepodne »
Danas ne poznam nikog normalnog tko ne žali golim otokom, da su barem njega ostavili otvorenog, da ova bagra ode ima dugotrajnu rezervaciju za ljetovanja na plavom jadranu.
Baš da je otprt to bi bil stacionar za raju,bagra se več osigurala...
7.62X39 ne pozna i ne prizna pomilovanja i promene sustava,grize kak stekli cucek i ne bira.
Brz,čist,jeftin- skoro kak z reklame.
Mr. 7.62.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #33 : Travanj 14, 2012, 08:09:11 prijepodne »
kruno, da te ispravim, bio sam pionir i omladinac, kao i svi iz moje generacije, ali u partiji nikada, kao ni nitko iz moje familije. Za tvoju informaciju skup desničara (ono malo kaj ih je bilo) je bil planiran i "održan" jučer, u petak a ne u subotu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #34 : Travanj 14, 2012, 09:30:05 prijepodne »
Nadopuna ... Desničari su bili jučer ... danas su "po rasporedu"  oni kontra fašizma  ... (i oni su pretjerali, kaj je, je)

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zagreb--nepokoreni-grad-prosvjed-protiv-fasizma-i-danas-u-11-sati-na-trgu-bana-jelacica/609704.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #35 : Travanj 14, 2012, 09:40:55 prijepodne »
Forsiranje ničega nije dobro pa ni antifašizma.
Kaj mi stvarno nemamo pametnija posla i većih problema?
Najbolje ih je sve poslati na ljivadu i društveno koristan rad, neka liječe svoje frustracije, takav rad dobro dođe za frustracije svih vrsta!

kruno

  • Gost
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #36 : Travanj 14, 2012, 09:30:57 poslijepodne »
S obzirom da sam iz komunističke obitelji, i da mi socijalizam nije stran pojam kao ni oslovljavanje sa "druže", mislim da treba podržati antifašiste.
A ovima kvislinzima treba jasno dati do znanja da za njih nema mjesta u Hrvatskoj.

Bilaj

  • Gost
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #37 : Travanj 15, 2012, 11:38:30 prijepodne »
Pa i prije su ljudi slavili božiće ...

Kako gdje. Neki ljudi su završili i na policijskim ispitivanjima samo zato jer su otišli na polnočku.

Stoga ne generaliziraj jer nije svima bilo isto. Nekima nije bilo dobro u komunizmu.
Samo se sjeti poljoprivrednika koji su u razdoblju od prve dvije petoljetke morali u prosjeku platiti više poreza u pšenici nego što su uopće proizveli pšenice. Pa ti preživi 10 godina kao ratar.

Jaguar

  • Gost
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #38 : Travanj 15, 2012, 12:08:45 poslijepodne »
Pa ti preživi 10 godina kao ratar.

danas je puno bolje. ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #39 : Travanj 15, 2012, 12:46:28 poslijepodne »
Bilaj, ja o prosjedima na trgu a ti opet po starom ... o petoljetki i poljoprivredi.  Daj se drži teme ili si otpri novu pa onda piši o vremenima o kojima si samo slušal i tu i tam nekaj pročital.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #40 : Travanj 15, 2012, 06:00:33 poslijepodne »
Gospodine,forumašu kruno!!

Molimte piši toćno imena forumaša kojima se obračaš ili spominješ nijhova imena.
Barem je to normalno i pristojno ponašanje.
Vjerujem da ti to nije teško?

Probaj i iznenadil se buš kak je to jednostavno i pristojno!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

kruno

  • Gost
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #41 : Travanj 15, 2012, 09:54:30 poslijepodne »
ko' o čemu moderator o točnim napisima.
Ne kaže se toćno nego točno.
Moram prznati da nisam baš najbolje razumio tvoj post jer si mi obrisao moje prethodne postove iz samo tebi znanog razloga, pa moram pamtiti kaj sam napisao.
NE razumijem zašto brišeš postove koji nisu uvredljivi?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Izbjegavajte centar Zagreba - Prosvjedi mogu postati nasilni
« Odgovori #42 : Travanj 16, 2012, 07:51:48 prijepodne »
Gospodine Koko, svi znamo da je u subotu na trgu skup nacista.
Svako veličanje nacizma je kažnjivo pa je stoga i taj skup otkazan.
Ne razumijem zašto se svi odričemo nečeg čega smo bili dio a to je komunizam i socijalističko uređenje.
Zašto je tako teško stati pred ogledalo i reći da ja sam bio omladinac, partijaš, perspektivan kadar i slično?
Otkud odjednom veličanje neonacista na trgu?
Pa i prije su ljudi slavili božiće i bajrame, i prije su se ljudi vjenčali u crkvi (tko je htio)
u krajnju ruku i sam sam bio nekoliko puta u crkvi kao klinac iako mi je ćale bio komunistički funkcioner.
Pa zanima me kako se odjednom može toliko mrziti i prosipati toliko laži da to niej normalno.
Kao ugnjetavani, i slična sranja.
Danas ne poznam nikog normalnog tko ne žali golim otokom, da su barem njega ostavili otvorenog, da ova bagra ode ima dugotrajnu rezervaciju za ljetovanja na plavom jadranu.
Danas se mnogi srame svog porijekla pa ne žele da kažu da imaju islamske ili srpske krvi, ne dozvoljavaju ljudima iz bliže okolone ili obitelji da progovore jer imaju bosanski naglasak i slično.
Zašto je tako teško biti normalan?


Kruno ne provociraj!!
Na ovaj post se odnosi moje reagiranje, jer se kolege forumaši stalno bune zbog krivog pisanja naziva imena !

Ne pravi se naivan.

Ne laži!! Iz ove teme ti nije obrisan ni jedan post!

Iz teme o Kuniću su obrisani postovi od forumaša: Muha, koko-vg, mglavovic, i Jaguar.



Ovo ostaje danas dostupno da pročitaš, nakon toga brišem i taj post i onaj koji si poslao kao svoj komentar.
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2012, 07:58:54 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....