Autor Tema: KUKURIKU - stižu pevci  (Posjeta: 83647 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #120 : Studeni 01, 2011, 06:31:16 poslijepodne »
E nije Bilaj, agresija bi bila kada bi vojska BiH ušla u Hrvatsku. A nije, to znamo obojica, kao što znamo isto tako kako je hrvatska vojska ušla i borila se na teritoriju BiH. To što je "poneka" granata zalutala na hrvatski teritorij nikako nije agresija od strane BiH na Hrvatsku.

Isuse mili koliko si tu gluposti izjavio brate mili.
Za ne povjerovat da netko samo 20 godina kasnije može ovakve gluposti govoriti.

Takve stvari probaj govoriti npr dubrovčanima koji su doživjeli agresiju iz smjera trebinja prema Dubrovniku te su na današnji dan prije 20 godina bili u potpunom okruženju bez struje i vode.

To je tvoja poneka zalutala granata i da nije bilo agresije od strane BIH.
Pogledaj si snimke kako je to tvoje bilo poneka zalutala granata i nikakva agresija.
MEMENTO-Dubrovnik 6.-7.12.1991. (1/3)
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2011, 06:48:58 poslijepodne Bilaj »

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #121 : Studeni 01, 2011, 06:56:31 poslijepodne »
Bilaj, nije samo Novska granatirana, granatirani su svi gradovi uz Savu, koji su bili blizu ratšta, od Gunje, preko Županje pa do Novske i dalje, to je bio rat i sve što je bilo na dometu se granatiralo.

Upravo to. BiH je napravila agresiju na Hrvatsku- ali to nikada pusička neče reč ali istovremeno će reć da je hrvatska izvršila agresiju na Bosnu.

E nije Bilaj, agresija bi bila kada bi vojska BiH (ili Srbi kao iz Srbije naprimjer) ušla u Hrvatsku. A nije, to znamo obojica, kao što znamo isto tako kako je hrvatska vojska ušla i borila se na teritoriju BiH. To što je "poneka" granata zalutala na hrvatski teritorij nikako nije agresija od strane BiH na Hrvatsku.

Jesi li ti normalan? Sa teritorija BiH su jedinice TO BiH ušle u Hrvatsku i izvršile agresiju. Prvi logor na tlu BiH bio je Manjača. U njemu su bili zatočeni Hrvati iz Hrvatske. Hrvatska je nakon toga po međunarodnom pravu imala  pravo ući u Bosnu i Hercegovinu.

I onda se ovakvi kandidiraju na izborima u Hrvatskoj. U jednom Izraelu bi bili kandidati za 30 godina robije zbog veleizdaje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #122 : Studeni 01, 2011, 07:21:34 poslijepodne »
Deca, dajte postanite normalni i prestanite Jaguara, Koka i slične jugonostalgičare smatrati normalnima. Oni samo vjerno služe takve persone kakvu sam i prokazao kroz linkove i iznošenje istine o jugo-slugama, šoroševcima i njihovim plaćenicima u vidu velikih "narodnih" stranaka... Deco, bre, gde je narod? U H narodnoj S?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #123 : Studeni 01, 2011, 07:38:34 poslijepodne »
Sa teritorija BiH su jedinice TO BiH ušle u Hrvatsku i izvršile agresiju. Prvi logor na tlu BiH bio je Manjača. U njemu su bili zatočeni Hrvati iz Hrvatske. Hrvatska je nakon toga po međunarodnom pravu imala  pravo ući u Bosnu i Hercegovinu.


Teritorijalna obrana BiH je izvršila agresiju na RH ?  Zatočeni hrvati iz Hrvatske, ja sam mislil iz Štajerske ...a tko ih je zatočio ? Muslimani, bosanska Teritorijalna Obrana ?  Jel uopče čitaš kaj pišeš, ili morti pišeš kakvu novu povijest ? Ti si neki stručnjak za međunarodno pravo ? Imaš sreće kaj te kao i Sledgehammer, kaj vas rusi još nisu otkrili tak pametne ...


ako te zanima nešto više podataka o Manjači, da ne širiš dezinformacije okolo, pročitaj na stranici "HRVATSKOG DRUŠTVA LOGORAŠA SRPSKIH KONCENTRACIJSKIH LOGORA" (a ne muslimanskih !)

http://www.hdlskl.hr/Iskazi/Manjaca.html
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2011, 07:47:31 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #124 : Studeni 01, 2011, 07:38:45 poslijepodne »

Jesi li ti normalan? Sa teritorija BiH su jedinice TO BiH ušle u Hrvatsku i izvršile agresiju. Prvi logor na tlu BiH bio je Manjača. U njemu su bili zatočeni Hrvati iz Hrvatske. Hrvatska je nakon toga po međunarodnom pravu imala  pravo ući u Bosnu i Hercegovinu.


Normalni, jel ti znaš koliko se Hrvata iz Hrvatske borilo u BiH? Pa otud i zatočeni, logično, kaj ne?

@Bilaj napisao sam jasno "poneka" a ne poneka, to je bitna razlika, vjerovao sam da će te shvatiti

Dakle, da zaključimo agresija je kada vojska jedne zemlje uđe na teritorij druge zemlje,
to se i dogodilo od strane Srba iz smjera Srbije ali dijelom i s teritorija BiH za što se nemože kriviti BiH jer je i ona bila napadnuta od strane tih istih Srba. Ovdje smo govorili o relaciji RH-BiH.

@Sledgehammer, vidiš tebi ide najbolje ekavica, svoju demagogiju o jugonostalgičarima prodaji na placu i po doma, nema potrebe da tebe i ulysses uvjeravam da je moja nacionalna osviješćenost nekoliko svjetlosnih godina ispred Vas, ali to ne znači još uvijek, da trebam biti glup.

Bilaj

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #125 : Studeni 01, 2011, 07:51:17 poslijepodne »
Kakve gluposti opet melješ.

Iz BIH je izvršena agresija na RH.
To je valjda svakom jasno osim tebi i koku.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #126 : Studeni 01, 2011, 08:00:11 poslijepodne »
Kakve gluposti opet melješ.

Iz BIH je izvršena agresija na RH.
To je valjda svakom jasno osim tebi i koku.

Bilaj ak me dalje potežete, recite nam kad je to BiH uopće priznata kao država?
Napadi su do sredine 1992 godine bili s teritorija iz nepostojeće države, ako hoćete i po toj liniji.
Kak god Vam odgovara. E sad koliko je kome jasno, ne bi o tom, mogli bi se neki i uvridit.

Bilaj

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #127 : Studeni 01, 2011, 08:11:19 poslijepodne »
Ti stvarno nisi normalan.

Pa jesi li ti bio u hrvatskoj za vrijeme rata?
Nema veze kako se nešto zove ili kakav je pravni status. Iz smijera BIH je izvršena agresija i gotovo.

I hrvatska i bosna su jedno jedinstveno ratište a za političare ostavi lupetanja kakvi su bili statusi čega.

Stoga ako ne znaš i ako nisi bio tu, iz BIH je izvršena agresija na Hrvatsku.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #128 : Studeni 01, 2011, 09:03:21 poslijepodne »
Ti stvarno nisi normalan.
Pa jesi li ti bio u hrvatskoj za vrijeme rata?
Stoga ako ne znaš i ako nisi bio tu, iz BIH je izvršena agresija na Hrvatsku.

Kaj bi sad ja vas trebao pitati a Vi ste normalni? A neću.
Da, bio sam, bio sam Bilaj  u Hrvatskoj i u BiH.
A je li Vi znadete gdje se branila Hrvatska?
Hrvatska se branila u Posavini, s tisuće hrvatskih vojnika, tu se branila Hrvatska i Slavonija s južne strane, zato je Posavina i žrtvovana, ona je bila samo tampon za obranu Slavonije i Hrvatske,  da odatle su dolazile granate na slavonske gradove što Vi nazivate agresijom BiH. I još se usuđujete pitati me jesam li ja normalan? Jesam i te kako, zahvaljujući dragom Bogu ostao pri zdravoj pameti, za razliku od nekih nisam ništa tražio ni od hrvatske države, nikakva prava ili privilegije. I onda kada neki počnu sraćkati ovdje o svom domoljublju, hrvatstvu, nacionalnoj osviješćenosti, brizi za majkom domovinom dođe mi zasita žao zbog nekih bivših vremena, koja ću ipak zadržati samo za sebe.

I zato Bilaj obavezno pročitati kjigu od Jerka Zovka ako se hoćete o agresiji BiH na Hrvatsku spominjati.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #129 : Studeni 01, 2011, 09:04:56 poslijepodne »
Ti stvarno nisi normalan.

Pa jesi li ti bio u hrvatskoj za vrijeme rata?
Nema veze kako se nešto zove ili kakav je pravni status. Iz smijera BIH je izvršena agresija i gotovo.

I hrvatska i bosna su jedno jedinstveno ratište a za političare ostavi lupetanja kakvi su bili statusi čega.

Stoga ako ne znaš i ako nisi bio tu, iz BIH je izvršena agresija na Hrvatsku.

a ako je tebi to sve jedinstveno, koji je onda tvoj status ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #130 : Studeni 01, 2011, 09:10:57 poslijepodne »
Ti stvarno nisi normalan.

Pa jesi li ti bio u hrvatskoj za vrijeme rata?
Nema veze kako se nešto zove ili kakav je pravni status. Iz smijera BIH je izvršena agresija i gotovo.

I hrvatska i bosna su jedno jedinstveno ratište a za političare ostavi lupetanja kakvi su bili statusi čega.

Stoga ako ne znaš i ako nisi bio tu, iz BIH je izvršena agresija na Hrvatsku.

a ako je tebi to sve jedinstveno, koji je onda tvoj status ?

Ak je to bilo jedinstveno ratište kak je onda BiH mogla vršiti agresiju na Hrvatsku. Mene pita jesam li ja normalan. Bilaj se treba dogovoriti sam sa sobom  prvo, drugo pročitati lektiru koju sam mu preporučio i onda možemo nastaviti u revijalnom tonu.

Bilaj

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #131 : Studeni 01, 2011, 10:15:07 poslijepodne »
Kaj bi sad ja vas trebao pitati a Vi ste normalni? A neću.
Da, bio sam, bio sam Bilaj  u Hrvatskoj i u BiH.
A je li Vi znadete gdje se branila Hrvatska?
Hrvatska se branila u Posavini, s tisuće hrvatskih vojnika, tu se branila Hrvatska i Slavonija s južne strane, zato je Posavina i žrtvovana, ona je bila samo tampon za obranu Slavonije i Hrvatske,  da odatle su dolazile granate na slavonske gradove što Vi nazivate agresijom BiH.

Ma malo prije si tvrdio da je to agresija. Daj se malo zbroji- jel to obrana Hrvatske ili Agresija.

Ak je to bilo jedinstveno ratište kak je onda BiH mogla vršiti agresiju na Hrvatsku. Mene pita jesam li ja normalan.

A malo prije gore si govorio da se branila slavonija u posavini a sada se pitaš dali je to jedinstveno ratiše.

A kaj se tiče knjige jesi li pročitao knjigu kritički ili samo vidio samo ovaj sažetak.
Za tvoje zarmišljanje jesi li ikada se zapitao koliko je bitan stav Alije Izetbegovića koji je rekao "ovo nije naš rat" u trenutku kada je prvo hrvatsko selo u Hercegovini razrušeno a ljudi protjerani.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #132 : Studeni 02, 2011, 06:28:58 prijepodne »
Bilaj , što onda ne uzmeš i Aliju, sve njegove zajedno s vehabijama, sve hercegoce, zajedno s posavljacima i vratite se s onu stranu granice u Bosnu, pa mirno nastavite živjeti. Svi sretni i zadovoljni. Bilo bi više posla za domaće ljude, Još kad bi vlada prestala financirati razne "projekte" u Bosni ... te kad bi pohapsili sve one koji su radili po principu "tko je jamio, jamio je ..." ponavljam, bilo bi nam svima skupa bolje.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #133 : Studeni 02, 2011, 07:47:21 prijepodne »

Ma malo prije si tvrdio da je to agresija. Daj se malo zbroji- jel to obrana Hrvatske ili Agresija.

A malo prije gore si govorio da se branila slavonija u posavini a sada se pitaš dali je to jedinstveno ratiše.


I dalje tvrdim da je to agresija jer je hrvatska vojska ušla na područje posavine ( BiH) a ne obrnuto.
A kao razlog sam naveo obranu Slavonije-Hrvatske (s posavskog- BiH teritorija)

Ja niš ne pitam, Vaša je tvrdjnja kako je to bilo jedinstveno ratište, dok istovremeno tvrdite kako je BiH napravila agresiju na Hrvatsku. Koji dio od toga Vam nije jasan?

Bilaj

  • Gost
Odg: KUKURIKU - stižu pevci
« Odgovori #134 : Studeni 02, 2011, 08:20:56 prijepodne »
... te kad bi pohapsili sve one koji su radili po principu "tko je jamio, jamio je ..." ponavljam, bilo bi nam svima skupa bolje.

Uključujući i Čačića?