Autor Tema: Cirguz v centru  (Posjeta: 13906 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Cirguz v centru
« : Listopad 27, 2009, 08:29:18 poslijepodne »
Teri se intelektualec setil da bi cirguz napenalil v Gaženicu?Ionak se tam muka muči da bi se auto nekam zapiknul a ovak je to nemoguča misija.Čovek mora parkerati v Kurilovcu da bi mogel do Gaženice potegnuti.
Kaj ni dost placa na Radniku (jel se i dale tak zove stadijon "Milijunaša"? )? A pitam se jel do kaj pospravil v šetoflin da bi Cirguz naguzil vuz toplanu..?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #1 : Listopad 28, 2009, 07:47:07 prijepodne »
To pitanje treba uputiti na adresu grada. Ono je definitivno neprimjerena lokacija, a baš me zanima da li će kao i U2 u Maksimiru, staviti novu travu? ;-)

Znam da postoje odredbe o tome da npr. kladionica mora biti udaljena minimalno toliko i toliko od najbliže škole. Da li postoji ista odredba i za zabavne parkove jer ovaj se parkirao tik do vrtića?

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #2 : Listopad 28, 2009, 08:36:50 prijepodne »
Očito ne postoji jer je prošli bio odmah uz školu.

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #3 : Listopad 28, 2009, 09:38:51 prijepodne »
..... a de to u galženici O0 O0

Offline mali medo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-1
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #4 : Listopad 28, 2009, 01:19:19 poslijepodne »
..... a de to u galženici O0 O0
Tamo gdje je toplana u ulici Slavka Kolara ( ako ideš od robne kuće i pređeš raskršće sa ulicom Matice Hrvatske) .
Tamo desno je  veliki dimnjak od toplane i bočalište. Na zidu toplane piše " dinamo" . Tu su smjestili luna park ( vožnja u autićima i sl.) a ne cirkus.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #5 : Listopad 28, 2009, 01:36:57 poslijepodne »
A zakaj vam smeta tamo luna-park?
Pa i mi smo ko klinci išli i u cirkus i u luna-park, na istom tom mjestu je znao biti, a i po sto drugih livada u Gorici.
Ja bi još i danas rado sjela u one autiće da me nije sram  :-[
Meni to nema veze kaj je tamo kod toplane.
Malo je skučeno, ali ja bi taj promet tamo i ovak zatvorila za sve osim stanara i korisnika vrtića, jer je ono živi užas. Posebno u vrijeme "vrtićkih migracija". Nisu mi jasni ovi kaj dođu u banku i onda se naparkiraju doslovce pred ulaz u PBZ. Tu bi se fajn kazni naplatilo bez puno muke, a parking pred Bilom zjapi prazan. Pa nek bar bude neke koristi od te Bile (usput da vam se pohvalim, još nisam bila unutra, bojkotiram ih doživotno). No, za ta tri koraka bi trebalo uposliti nogice.
No to je neka druga priča, najmanje veze ima s tim luna-park.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #6 : Listopad 28, 2009, 02:32:21 poslijepodne »
Znam sad de je to . Pa kaj nek se deca veseliju ..de god bi metnuli uvjek nekome smeta . :P

Offline fillip

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #7 : Listopad 28, 2009, 03:44:40 poslijepodne »
Meni osim lokacije smeta i onaj gospon kaj se s mercedesom njemackih registracija sa onim velikim zvucnicima iz kojih se dere "prezentiramooo...najbolji zabavni park u Hrvatskoj..." reklamira taj doticni lunapark...
1.) kaj nije to remecenje javnog reda i mira? ( to deranje i glasna muzika itd itd)
2.) gdjegod se pojavi s tim autom, napravi kolonu jer se vozi 10 km/h



shaka zulu

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #8 : Listopad 28, 2009, 04:13:58 poslijepodne »
Mene ova lokacija ne štima;kak da bi sejem vriti delal.Imaju Radnik a tam ledine kak v pripovesti.

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #9 : Listopad 28, 2009, 07:50:31 poslijepodne »
Očito ne postoji jer je prošli bio odmah uz školu.


...pitajte roditelje kako je bilo djeci učiti dok im na prozor "tambura" glasna muzika... ili učiteljici koja nemože zadržati dječju koncentraciju i ovako bez lunaparka... fakat, koji pametnjakovići  ???...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #10 : Listopad 28, 2009, 08:51:50 poslijepodne »
Da se ne zaboravi, u zgradama postoji kućni red prema kojem je zabranjena bilo kakva buka od 14-17h. Uz ovu buku u luniću i buku koju stvara promidžbeni mercedes sva ta pravila padaju u vodu. Moji klinci nemreju popodne kvalitetno odspavat,a nenaspavan klinac je jako nervozan klinac, a roditelj nervoznog klinca postaje nervozan roditelj...
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

shaka zulu

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #11 : Listopad 28, 2009, 08:57:40 poslijepodne »
Če taj neurozni roditel nemre vugnuti one lunohode ondak si prez veze ovo prije pisal i struju trošil... ;D  ;D  ;D

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #12 : Listopad 29, 2009, 10:45:26 prijepodne »
Mene ova lokacija ne štima;kak da bi sejem vriti delal.Imaju Radnik a tam ledine kak v pripovesti.
u pravu si, doista je svinjarija naguravati zabavni park uz svu buku i galamu koju takav park donosi na taj uski prostor. na radniku je puno bolja lokacija i ima puno više mjesta.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

JosipJoža

  • Gost
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #13 : Listopad 29, 2009, 12:10:52 poslijepodne »
Velika Gorica i tako postaje cirkus od grada, pa mu lijepo pristaje cirkus u samom centru grada, s Antišom u glavnoj ulozi Klovna, vidim i muzičare često na ulazu u Poglavarstvo, sviraju, narod se zabavlja, baš nam je lijepo i veselo, naša vlast nas zabavlja svakodnevno, neznam da li postoji sretniji grad na kugli zemaljskoj, cirkus(idealna zamjena za "Scenu Gorica") , to je prava stvar, umjesto dvorane, kanalizacije u donjem turopolju, (g.Kos(mraclinac) nas uveseljava svakodnevno sa svojim cisternama dreka koje razbacuje svud po svud, po našoj čistoj, podzemnoj, turopoljskoj vodi, koja zlata vrijedi, ali očito ni njemu nitko ništa nemože jer se čovjek preziva Kos, valjda mu je sve dozvoljeno), šetnice, bazena, doma za stare i nemoćne itd., dragi moji sugrađani najbolje je da idemo svi u cirkus, malo se zabavimo, opustimo i zaboravimo sve ono što su nam obećavali, jer i tako neće od toga biti ništa a cirkus je tu, pa dajmo bar uživati  u njemu dok nam je tu, jer ubrzo ćemo ostati i bez njega.Živio cirkus.
« Zadnja izmjena: Listopad 29, 2009, 12:22:14 poslijepodne JosipJoža »

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Cirguz v centru
« Odgovori #14 : Listopad 29, 2009, 01:28:43 poslijepodne »
no, no, gospon joža, pa nije baš tak strašno. da može biti bolje, može, to je točno. zato mi tu i diskutiramo. ali da je baš propast svijeta, nije. biti će i dvorane i bazena. cirkus zvan "scena gorica" je , nadam se, otišao kamo i pripada, u ropotarnicu.  a, gradonačelnik je izabran voljom većine birača. pustimo ga neka radi pa bumo vidli.   
Tu ne cede malis sed contra audentior ito