Autor Tema: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula  (Posjeta: 10179 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kekec

  • Gost
U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« : Listopad 10, 2009, 09:02:54 prijepodne »
U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se noćas dogodila u 2.54 sati u Čičkoj Poljani, nedaleko od Velike Gorice, jedna je osoba poginula. Kako je izvijestila PU zagrebačka, došlo je do slijetanja osobnog automobila sa ceste.

... zna li netko detalje ?

Offline veseli vatrogasac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #2 : Listopad 10, 2009, 07:27:50 poslijepodne »
Ima li krivice roditelja?  :-X :-X :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #3 : Listopad 10, 2009, 10:05:25 poslijepodne »
Sestra mi živi u Poljani i veli mi da je mali več više od 2 godine bio strah i trepet na lokalnim prometnicama, znači da dio odgovornosti pada i na policiju! Sva sreća da nije ubio neko dete na cesti!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #4 : Listopad 10, 2009, 11:44:11 poslijepodne »
Zašto na policiju? Zato jer nisu glumili njegove roditelje?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Martina 1

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 29
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
  • Život je samo jedan, proživi ga najbolje što znaš.
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #5 : Listopad 23, 2009, 11:17:38 prijepodne »
Uopće mi ga nije žao. Niti njegovih roditelja. Pa za Boga miloga, ići kupovati auto djetetu od 17 godina da luduje ?!?
Znam šta su takvi u stanju napraviti jer i mi imamo jednog takvog luđaka. Pokraj vrtića i dvije škole on se naveze prek 150. Pa bolje da poginu oni neg neko dijete. Da takva budala zgazi moje dijete, vjerujte mi da bi mu golim rukama srce iščupala. A policiji se živo fučka. >:( >:( >:( >:(
Turopolje u mom srcu zauvijek.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #6 : Listopad 23, 2009, 12:32:02 poslijepodne »
Uopće mi ga nije žao. Niti njegovih roditelja. Pa za Boga miloga, ići kupovati auto djetetu od 17 godina da luduje ?!?
Znam šta su takvi u stanju napraviti jer i mi imamo jednog takvog luđaka. Pokraj vrtića i dvije škole on se naveze prek 150. Pa bolje da poginu oni neg neko dijete. Da takva budala zgazi moje dijete, vjerujte mi da bi mu golim rukama srce iščupala. A policiji se živo fučka. >:( >:( >:( >:(
Ajde martina ne treba pretjerivati. Sigurno mu nebi srce iščupala. Molim  pogledajte kaj ste napisali!!
Vjerujte znam kaj govorim (pišem).
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #7 : Listopad 23, 2009, 02:10:02 poslijepodne »
Martina Martina to je ružno napisano >:( >:( >:(

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #8 : Listopad 23, 2009, 06:27:18 poslijepodne »
teške reči , kao prvo daj se Martina deni u položaj matere tera je zakopala rođeno dete , kao drugo kompletno društvo je krivac po mojem ,
si smo pametni kad se ovak nekaj dogodi , a de si Martina bila prije i sama veliš da imaš takvega nekaj u kvartu , pa daj onda puca budi odgovoren građanin i nekaj poduzmi.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #9 : Listopad 23, 2009, 08:12:12 poslijepodne »
Zašto na policiju? Zato jer nisu glumili njegove roditelje?
Ne ,nikako. Policija ne treba glumiti ničije roditelje.policija treba postupati prema svojim ovlastima i po zakonu,odnosno primijeniti zakon .Ako policijski službenici rade svoj posao, tada svakako imaju spoznaje za pojedina problematična  ponašanja u prometu vezana za pojedina mjesta.Imamo primjere da su osobe sa bezbrojnim prekršajima u prometu i dalje vozila i činili opetovano iste prekršaje,sve dok nije došlo do nezgoda sa tragičnim posljedicama.Ovdje se odgovornost svakako proširuje na ostale institucije,koje nisu obavljale svoj posao.Sve to nam donose ova nova vremena ,kada plaćamo mnogim nevinim mladim životima zbog raznoraznih smicalica i procedura.
Kad se izgubi život sve se institucije po nekom nepisanom pravilu zauzimaju za onog koji ostaje,jer druge osobe ionako više nama.I tu smo svjedoci svemu i svačemu u nastojanju da se dokaže krivice poginule osobe,a krivac ili sukrivac i dalje „harači“.Ovdje je zakazala odgovornost roditelja ali i cijelog društva koje iz ne znam kojih razloga prihvaća takovo stanje šaljući poruke kroz medije i preko institucija svakodnevno
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #10 : Listopad 23, 2009, 09:39:15 poslijepodne »
Martina, ja se u potpunosti slažem s tobom. Mali Žužić je isto tako ubio nečije dijete i kaj je dobio, 5 godina terapije u toplicama na naš trošak i trošak roditelja čije je dijete ubio. Ja bi mu za svoje dijete sam presudio i nemam više kaj dodat!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Martina 1

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 29
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
  • Život je samo jedan, proživi ga najbolje što znaš.
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #11 : Listopad 23, 2009, 10:22:46 poslijepodne »
Hvala Nino. Pokojnu Ružicu sam znala osobno i njezinu cijelu obitelj. I otac joj je ubijen 88. godine na terasi svog kafića isto od neke budale. A ovi kaj su rekli da sam napisala teške riječi i da im je žao roditelja neka se malo zamisle. Ta žena je već jedno dijete pokopala. Pa kud su malom išli kupovati auto ??? To kao da su mu kupili smrt !!!
Kaj vi nemate djece ??? Šta bi napravili da vam jedan takav mamlaz pregazi dijete i živo mu se fučka ??? Ja svaki dan vodim svoje prek glavne ceste u mom mjestu u vrtić i kad se ta budala preveze onak kraj nas sledi mi se krv u žilama. ima prijava ko u priči ali nikom ništa. I da, policiji se živo fučka. Da ga sačekamo negdje u mraku i premlatimo ga ??? To bi bilo najbolje možda. I ne govorite da su moje riječi teške jer su si sami krivi.
Turopolje u mom srcu zauvijek.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #12 : Listopad 24, 2009, 03:13:37 poslijepodne »
Ne daj Bože nikome takvoga zla, da mu ovakva budala mlada i neodgojena zgazi dijete.
Neću uopće ulaziti u diskusiju o tome tko je kriv, ali ću se nadovezati na Martinin post u kojem kaže da bi sama presudila tom tipu.
Svi mi mislimo da bi mu sami presudili, ali vjeruj mi Martina, ne bi bila u stanju to učiniti.
Možda bi to i htjela, ali kad ti se svijet sruši na takav način - više ne postojiš, jednostavno nisi u stanju ni misliti a kamoli učiniti nešto nekome.
Znam to iz iskustva bliskih prijatelja kojima je jedan takav pogazio kćerkicu. Vidjela sam to izbliza i teško mi se toga sjetiti i sad kad su godine prošle.
To je strahota kakvu si teško možeš i zamisliti.
Nikad više nisi zdrav ni noramlan, ubije te to, samo se zgrbiš, smanjiš, ne živiš više a ideš dalje kroz život bez volje, snage, motivacije.
Ne daj Bože nikome. Nikome.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Martina 1

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 29
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
  • Život je samo jedan, proživi ga najbolje što znaš.
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #13 : Listopad 24, 2009, 11:32:41 poslijepodne »
Mogu si zamisliti takvu strahotu jer je sestričnin mali poginuo prije dvije godine Isto ga je pokupio neodgojeni balavac koji se onom cesticom navezao prek 100. Ubio ga je pred očima roditelja. Imao je 10 godina. Roditelji su nakon toga jednostavno prolupali jer im je to bilo jedino dijete. Rastali su se i uništeni su do kraja.
Ako mu nebi ja presudila moj muž sigurno bi. Sigurna sam u to i to je rekao tom našem luđaku u oči, pred policijom. Samo kaj su kod nas policajci i prekršitelji susjedi pa niko nikog ne shvaća za ozbiljno dok se ne dogodi kakvo zlo. Tada će biti kasno. >:( >:( >:( >:(
Turopolje u mom srcu zauvijek.

shaka zulu

  • Gost
Odg: U teškoj prometnoj nesreći pokraj Velike Gorice jedna osoba poginula
« Odgovori #14 : Listopad 24, 2009, 11:37:35 poslijepodne »
Si mi znamo v afektu fajn toga reči al još nis ni videl ni čul da je negdo nekoga rešil posle saobračajke...
Ne računam ono kaj su se masovno kojekakova klepetinja poubijala radi parkerajna.