Autor Tema: Registracija novih članova  (Posjeta: 1888 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Registracija novih članova
« : Srpanj 14, 2010, 07:49:54 poslijepodne »
Od prije par tjedana promijenjen je način registracije na forumu. Svaku registraciju odobrava administrator. Ako je očito da se radi o spameru ili o e-mail adresi koja je napravljena isključivo zbog registracije na forum takve prijave se brišu.

Takav način prijave malo je usporio registraciju novih članova pa zato nove članove molim za malo strpljenja.



« Zadnja izmjena: Kolovoz 09, 2010, 08:45:03 poslijepodne Stjepan »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Registracija
« Odgovori #1 : Srpanj 14, 2010, 09:06:27 poslijepodne »
Dobar potez, treba se riješiti i onih koji se registriraju određenog trenutka da bi već slijedećeg, bez dobar dan i zdravo, davali komentare na nešto a regali su se samo zbog tog odgovora...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Registracija novih članova
« Odgovori #2 : Kolovoz 09, 2010, 08:51:38 poslijepodne »
Kao što je navedeno na jednoj drugoj temi cilj mi je da na ovom forumu pišu ljudi koji stoje iza svojih riječi, a ne da nam tu gnoje politički ovisni manipulatori. Kao što je Sledge napisao takvi se registriraju samo zbog jednog odgovora ili cijele kanonade njih (što reći na člana koji za 2 sata napiše 20 poruka i promijeni isto toliko IP adresa).

Zbog toga je uvedeno ograničenje i ručno odobravanje. Oni koji žele požuriti taj proces mogu mi poslati mail (stjepan+forumgorica@gmail.com), predstaviti se i aktivirani će biti vrlo brzo.



Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Registracija novih članova
« Odgovori #3 : Kolovoz 09, 2010, 09:31:21 poslijepodne »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....