Osoblje > O forumgorica.com stranici

Izvanredno stanje

(1/3) > >>

Stjepan:
Stvaro ste pretjerali s uvredama ovih dana (to se posebno odnosi na Sledgehammera), a kako su mi mailovi s foruma sjedali u spam nisam vidio što se prijavljuje.

Zbog toga uvodim nulti prag tolerancije na vrijeđanje, omalovažavanje i ostale pakosti koje volite raditi. Također molim članove da nepravilnosti prijavljuju moderatorima.

Sledgehammer ima javnu opomenu pred isključenje do daljneg.

Ako niste sposobni pročitati nečije mišljenje koje se razlikuje od vašeg, bez da ga zbog toga vrijeđate, onda nemojte ni pisati na ovom forumu.



Vegi:
Možda Sledge koji put i koristi neprimjeren rječnik, činjenica je i da u zanosu i fula razred u kojem je "kekca" bubao napamet, no činjenica je i da se na ovom forumu konstantno, prvenstveno od strane Jaguara i Kokodakala, podriva, negira i provocira i koješta implicira te omaložava većinu hrvatskog naroda i osnovno opredjeljenje i svetinje koje, kao narod štujemo.

Uzmi to u obzir i onda djeli opomene i ostala forumaška represivna sranja.

S ovim," stiglo mi na e-mail" jednostavno obriši rit , jer gamad koja ti je prijavne mailove poslala ne teži drugačijoj komunikaciji i sve to radi ispalnirano jer nezna drukačije nego provocirati , a onda tužakat i sračkat o ugroženosti.

Usput, a koji su ti to aktivni moderatori na forumu?

Jaguar:

--- Citat: Vegi - Lipanj 10, 2011, 11:31:43 poslijepodne ---.... prvenstveno od strane Jaguara i Kokodakala, podriva, negira i provocira i koješta implicira te omaložava većinu hrvatskog naroda i osnovno opredjeljenje i svetinje koje, kao narod štujemo.


--- Kraj citata ---

http://www.forumgorica.com/politika/zavrseni-pregovori-s-eu!/msg33008/?topicseen#msg33008

Kad si me i ti već spomenuo, evo da ispravim krivi navod, ako je tebi ovo omalovažavanje većine hrvatskog naroda, koji misli isto kao i ja, osnovno opredjeljenje i svetinje, ako je za tebe HDZ svetinja, ja ipak imam drugih i važnijih svetinja koje štujem, ako je HDZ za tebe opredeljenje, dozvoli da imam pravo da za mene ne bude i nemoj ni pokušati meni tako nešto inputirati, jer zasigurno imam svega navedenog i nenavedenog možda više nego ti i Sledgehammer zajedno, al ni to nije važno, važno je da si spomenuo mene i koko-vg, nisi se sjetio nikoga drugoga na ovom forumu, recimo onih kojima rado odgovorim na uvrede, provokacije, laži i manipulacije. Mir s tobom!

Vegi:

--- Citat: Rožica-ljutibijes - Rujan 04, 2010, 06:11:10 poslijepodne --- >:D



--- Kraj citata ---

Stjepane , što si po pitanju ove kokoške poduzeo, kad sam prvi i posljednji put stisnuo prijavni link'

Hoćeš odgovor...
Poduzeo je Sledge, al ne na osnovu prijave već kao aktivni moderator  svjestan stanja u kojemu se forum našao te je brzo i efikasno raščistio kokošinjac od lisica i jebivetrica stjeravši ih u geto u kojem kak imamo i danas videti sračkaju , grizu se med sobom i u nedostatku čitanosti odustaju od "partijskih " zadataka.

Vegi:

--- Citat: Jaguar - Lipanj 10, 2011, 11:51:07 poslijepodne ---
--- Citat: Vegi - Lipanj 10, 2011, 11:31:43 poslijepodne ---.... prvenstveno od strane Jaguara i Kokodakala, podriva, negira i provocira i koješta implicira te omaložava većinu hrvatskog naroda i osnovno opredjeljenje i svetinje koje, kao narod štujemo.


--- Kraj citata ---

http://www.forumgorica.com/politika/zavrseni-pregovori-s-eu!/msg33008/?topicseen#msg33008

Kad si me i ti već spomenuo, evo da ispravim krivi navod, ako je tebi ovo omalovažavanje većine hrvatskog naroda, koji misli isto kao i ja, osnovno opredjeljenje i svetinje, ako je za tebe HDZ svetinja, ja ipak imam drugih i važnijih svetinja koje štujem, ako je HDZ za tebe opredeljenje, dozvoli da imam pravo da za mene ne bude i nemoj ni pokušati meni tako nešto inputirati, jer zasigurno imam svega navedenog i nenavedenog možda više nego ti i Sledgehammer zajedno, al ni to nije važno, važno je da si spomenuo mene i koko-vg, nisi se sjetio nikoga drugoga na ovom forumu, recimo onih kojima rado odgovorim na uvrede, provokacije, laži i manipulacije. Mir s tobom!

--- Kraj citata ---

Zavuci se u mišju rupu , gdje si i dosad bio. Jedno je osjetit i uživat demokraciju, slobodu govora i mišljenja, koju ti ova država i matični narod garantira, a drugi je par opanaka tu istu upotrebljavati kontra nje, njenog naroda i svih vrijednosti koje taj isti štuje.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju