Autor Tema: Hypo Alpe Adria Banka je krovna organizacija transbalkanskog pranja novca  (Posjeta: 24538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Hypo Alpe Adria Banka je krovna organizacija transbalkanskog pranja novca
« Odgovori #30 : Prosinac 20, 2011, 10:00:21 prijepodne »
Prije nego se povuče ili proda treba ispitati sav kriminal koji se događao ZNA SE preko Hypobanke i na koncu oduzeti svu imovinu koja je nezakonito stečena kroz kriminal, pljačku,  prevare.....

Činjenica je kako je upravo ta Banka bila najviše povezana sa svim kriminalom koji se dogodio zadnjih godina a u kojem su sudjelovali ZNA SE koji elementi.


Samo treba profunkcionirati pravna država, DO i Pravosuđe, na adekvatan način, primjeren uljuđenim zemljama.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hypo Alpe Adria Banka je krovna organizacija transbalkanskog pranja novca
« Odgovori #31 : Prosinac 20, 2011, 08:37:55 poslijepodne »
Nabroj mi JEDNU aferu v ove 20 let kaj se odmotala do kraja v ove tvorevine na granice Otomanskoga carstva kaj samo podseča na državu.
Nemreju razmotati ni domače a budu se klali z nemačko-austrijskem lobijem...
0.

Nekak mi se čini da je bitneje pitajne zakaj su najavili da ideju.
Oprani su si penezi?
Se kaj je pokrađeno se vrnulo kak kredit?
Lešina pokojne Hrvacke jem više ni interesantna?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hypo - Austrijanci istražuju, naši šute - sad je vidljivo i zašto
« Odgovori #32 : Ožujak 28, 2013, 11:34:21 poslijepodne »
Hypo - Austrijanci istražuju, naši šute - sad je vidljivo i zašto
http://tacno.net/novosti/popis-tajnih-racuna-u-lichtensteinu-preko-kojih-je-hypo-prao-novac-iz-hrvatske/
Izvadak iz teksta...
 "Prema ovom obavještajnom dokumentu, lista uključenih u ove operacije pranja novca, ili pak u operacije prikrivanja pranja novca u ovim poslovima Hypo Grupe na razne načine je podugačka: Franjo Tuđman, Ivić Pašalić, Gunter Striedinger, Joer Heider, Pero Jurković, Marijan Hanžeković (pokojni ministar financija), Jozo Martinović, Walter Wolf, Ivan Jakovčić, Ivo Sanader, Milan Naperotić, Miroslav Kutle, Vladimir Zagorev, Hrvoje Petrač, Ivan Čermak, Miomir Žužul, Neven Barać, Milan Bandić, Tomislav Horvatinčić, Goran Štrok, Ninoslav Pavić, Mićo Carić, Anto Nobilo, pokojni Ivo Pukanić, Božidar Kalmeta, Božo Jusup, Branimir Glavaš, Heinz Truskaller, Volfgang Kulterer, Odvjetnički ured Hoop & Hoop u Lichtensteinu, u vlasništvu odvjetnika Geralda Hoopa, Zdenko Zrilić, Krešimir Starčević, Joško Zavoreo, Robert Ježić, Vladimir Berneš, Radojka Olić, Božidar Prka, Franjo Gregurić, Zlatko Mateša, Miro Oblak, Igor Kodžoman, Zoran Sikirica, Gerhard Kucher, Željko Žužić, Ivica Todorić, Mate Granić, Tilo Berlin, Christian Rauscher, Thomas Morgl, Roman Binder, Thomas Sami, odvjetnik iz New Yorka blizak Katoličkoj crkvi, Hedwig Sazma i Davor Gnjatić, Ivan Tolj, tvrtka Soboli i tadašnji vlasnik tvrtke Tomislav Karamarko."

-

AFERA HYPO
 Ekskluzivno: Popis svih kredita Hypo banke na Balkanu koji su pod istragom
http://www.seebiz.eu/ekskluzivno-popis-svih-kredita-hypo-banke-na-balkanu-koji-su-pod-istragom/ar-53124/

http://www.sisak.info/forum/showthread.php?15648-Hypo-Austrijanci-istražuju-naši-pute-sad-je-vidljivo-i-zašto
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hypo Alpe Adria Banka je krovna organizacija transbalkanskog pranja novca
« Odgovori #33 : Svibanj 11, 2013, 09:43:22 poslijepodne »
Das ist aber zer zer interesantiše...

Ex-Yu Warlords & EU banksters EXPOSED!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tri su glavna ponuđača u utrci za kupnju mreže ogranaka Hypo Alpe Adria
« Odgovori #34 : Srpanj 14, 2014, 12:36:19 prijepodne »
9.7.2014.
Tri su glavna ponuđača u utrci za kupnju mreže ogranaka nacionalizirane austrijske banke Hypo Alpe Adria u jugoistočnoj Europi, kazali su upućeni izvori
...Hypovu mreža ogranaka u jugoistočnoj Europi čini šest banka i tri leasing društava u Sloveniji, Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i Hercegovini te Crnoj Gori. Smatra se prvorazrednom imovinom tog zajmodavca koji rasprodaje i druge dijelove poslovanja. Banka je nacionalizirana 2009. kako bi se izbjegao njezin kolaps i posljedični negativni učinci diljem regije, podsjeća Reuters.
 Europska komisija lani je naložila vladi u Beču da pronađe kupca za balkansku mrežu Hypoa do sredine 2015. u zamjenu za odobrenje državne pomoći tome zajmodavcu.

 OBVEZUJUĆE PONUDE
Dva kupca žele Hypo banku u Hrvatskoj i regiji
 SPRIJEČEN KOLAPS
Austrija odlučila uspostaviti 'lošu banku' za Hypo
 RUPA BEZ DNA
Prava noćna mora s austrijskom Hypo bankom
 TUŽNA PRIČA IZ VARAŽDINA
Propao šoping centar u kojem je Hypo izgubio milijune eura

http://www.tportal.hr/vijesti/biznis/341885/Tri-glavna-ponudaca-za-Hypovu-mrezu-na-Balkanu.html
wwwg tablice