Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Rumenilo, ruž, maskara

(1/5) > >>

plemenitashica:
Djevojčice u višim razredima od 6 do 8 razreda dolaze na nastavu našminkane.
Kapci, trepavice, rumenilo, ruž na usnicama, sve je našminkano.
Naravno da sam najgora mama na svijetu jer niti pomisliti ne dam da moje dijete ide u školu našminkano.
Čekam roditeljski sastanak i postavit ću pitanje razrednici da mi objasni stav škole o tome, a zanima me i reakcija mama i tata koji znaju da im djeca idu na nastavu našminkana, i to očito odobravaju.

Kako se postaviti, i da li uopće pitati za stav škole i profesora?

Isto tako mi je upalo u oči odijevanje djece, naročito djevojčica u ovim ljetnim mjesecima.
Što dekloltiranije majce, što kraće hlaće ili šosići, a pubertet je nastupio?
Zašto više nema nekog pristojnog kodeksa odijevanja, ili ima ali se ne poštuje?

dobola:
"Da se ne bi radila ovakva razlika između djece u njihovom dobu sazrijevanja SSOH uveo je pravilnik početkom 1968 godine kako bi sva djeca bila jednoobrazno usmjerena u svladavanje teških i zahtjevnih programa školovanja naše omladine. Tako je, u skladu sa odlukama CKSKH, propisano nošenje radnih kuta i torbi, korištenje drvenih olovaka i obavezan veliki odmor. Sve to urađeno je po uzoru i na zapadne države koje su slične propise godinama provodile u svojim javnim institucijama ( Velika Britanija, Francuska, Zapadna Nemačka). Deca treba da shvate da je jedina alternativa komunističkom jednoumlju liberalni pristup društvu uz svakodnevnu brigu o ravnopravnosti i socijalnim elementima razvoja.
Stoga se još preporuča i slušanje domaće i strane glazbe, posebno rokenrol skupine The Beatles koji za razliku od drugih propagiraju ljubav , bratstvo i jedinstvo."

( citat iz knjige nepoznatog autora, str.10,)

Bilaj:

--- Citat: dobola - Listopad 07, 2009, 04:48:55 poslijepodne ---( citat iz knjige nepoznatog autora, str.10,)

--- Kraj citata ---
Nepoznata knjiga, nepoznatog autora  ;)  :P
Pa od kuda ti to isčupal ?

Tur:
Sečam se da je bilo ono da nesmeš imeti kratke lače i tak neke bedastoče. Ne znam da je ikad ikomu naštetilo kej je videl nekoga drugoga v kratke lača.

Bilaj:
kaj ni to još navek da nemreš imeti kratke lače.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju