Autor Tema: SDP i HNS – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)  (Posjeta: 89745 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP i HNS – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #300 : Siječanj 14, 2014, 11:59:11 poslijepodne »
(nastavno na prethodni list)


Podela dela i specijalizacija

Master (lat., engl. vučitel) obično postavla pitajna, išče odgovore.
Gda se pak morebitno dela o smetju, tu je več morti nadležen smetlar iliti mister
(nem. Mist = gnoj, otpad, smetje).

* * * * * * * * *

Kokoduckavska škola

PAČJA ŠKOLA, 01:36
patka = raca =duck

PAČJA ŠKOLA
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2014, 12:28:15 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP i HNS – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #301 : Siječanj 15, 2014, 12:49:57 prijepodne »
Citat:
eS(De)Peratski simpa(r )tizant (kokod)aktuelne vlasti:

... a što to znači "misliti hrvatski" ?   
Misliti kako piše na dnevno.hr ?

Yutarnji kokodakavec, bilten (kokod)aktuelne vlasti:

Smetje Vlada - smetje rejting

V režije kokodakavcov…
… nastavla se slobodni pad(ež) gospodarstva


ŠTENGENICU NIŽEŠE

HRVATSKO GOSPODARSTVO JE GORŠE OD SMETJA!
Fitch dodatno zmenšal kreditni rejting

http://www.jutarnji.hr/fitch-smanjio-kreditni-rejting-hrvatske-dugorocni-izgledi-rejtinga-i-dalje-stabilni/1127493/

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sem opal vu blato debelo
TS VINCILIRI Vinska kaplja (Sem išel iz kleti) , 02:07

TS VINCILIRI Vinska kaplja (Sem išel iz kleti)
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2014, 01:09:51 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Kukurikasti slogan: promene=pro mene=za mene____HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne
« Odgovori #303 : Svibanj 22, 2014, 11:56:06 poslijepodne »
BLISKI I SKUPA
SDP-OVA BLISKUPSKA KONFERENCIJA


* * * * *


KUKURIKAČI V PROMENE ILITI SMENO-PAUZE

KUKURIKASTI SLOGAN: PROMENE = PRO MENE = ZA MENE = MENE

Citat:
KUKURIKAČI KUKURIČEJO: Kaj smo vam obečali predi izborov to smo i ispunili: obečali smo vam promjene, a to smo i napravili, so hadezeovo rodbino v javnomo sektoro smo zamenili z svojom! 

http://www.forumgorica.com/kajkavski/hr-kaj-ne-lepa-nasa-kajkavska-tiskajne/msg54458/#msg54458
« Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2014, 12:25:20 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: MINISTR(ANT)I VELEČASNOGA ZOKIJA______HN(S)SDP–pr(e)dmet sprdne
« Odgovori #304 : Svibanj 24, 2014, 01:47:08 prijepodne »
KU(KURI)KASTI KRIŽ – S V(L)ASTI KA(D?)

DOJČE VELE: ZA ČAS NOGA

MINISTR(ANT)I VELEČASNOGA ZOKIJA PRED DEMI(NI)S(TR)INONIRAJNEM?

Znate kak vu nejstarešoj knigi Bibliji piše: Dragi Božek, ak nam bodeš sodil po našim grehima što bode ostal? Nekaj slično bi mogli reči i za precednika Zokija i jegovo Vlado, jerbo ako Zoki bode natiral vsakoga ministra šteri nikaj ne dela, ne dela kak tre ili pak je žel ispod žita, što bode ostal vu velikoj i svetešjoj hiži na Markovo trgo?

Vlada vlada, kriza je vse vekša i vekša, a penezi nas čakajo v Briselo, a mi (čitaj: naši ministri) jif ne znajo zeti. Kak zgledi, mi kak biračko telo smo dali svoje glase za promene, ali kak zgfledi da smo pak v kmico vritnuli jerbo smo ne šteli promjene na huje.

Citat:
Znate kak vu nejstarešoj knigi Bibliji piše: Dragi Božek, ak nam bodeš sodil po našim grehima što bode ostal? Nekaj slično bi mogli reči i za precednika Zokija i jegovo Vlado, jerbo ako Zoki bode natiral vsakoga ministra šteri nikaj ne dela, ne dela kak tre ili pak je žel ispod žita, što bode ostal vu velikoj i svetešjoj hiži na Markovo trgo? 

Nejpredi je odišel prvi potprecednik Ratko Čačić. Jega so natirali Mađari, ve ne dugo je odišel financ minister Slavek Liničov. Vse se glasneše pripoveda da je sam pitanje dneva da bode odišel Zmajlovič, a Jakovini se fotelja več hajdig dugo nuše. Minister za đake, študentice, profesore i navučitelice, Željkec Jovanovičov, je vse zmešal pučkaj, sredjaj i visokaj školaj tak da nikomo ne bode čudno ak mo se bode Zoki zafalil. Vsi znamo da je on z Reke, a i Linič je odnod tak da bode jako teško kaj bi ostal, jerbo s kim pajdašiš takši si i ti (pajdašija ne norija). Najbrž se tu čakajo izbori za EU parlament, pak bode posle toga nastavljeno veliko čiščeje v hrvaškoj Vladi. Za jim bi trebal kufre pakerati i minister Maras, a i Siniša Hajdaš Dončić je več ne v Zokijovoj cukor-piksi. Za ministra regionalnog razvoja Brankeca Grčiča se več dugo pripoveda kak se je ne baš znašel v mistarskoj fotelji (tak velijo i ovi pre čakoski gracki vuri) i da jo pomalem prazni, a i Vrdoljak je čuda vejč obečuval. Ministra obrane Tončeka Kotromanoviča bodemo mi Međimorci zmenili jerbo nam neda kasarno, očem reči, vojarno zabadav, a Zoki i Vesna so nam jo obečali. Nas Međimorce je našel kaj nas bode gulil. Ak oni šteri vse nejbole znajo tak velijo unda se tak bode i pripetilo i jako malo ministrov bode ostalo. Ostali bodo Ostojići i haenesova kvota z prvom potprecednicom Vesnom. Teško je biti minister, očem reči, dober minister i ne preveč grehov delati jerbo denes so vremena takša čim vekšega greha napraviš pokora se odelavle v ropotarnici povjesti. Što zna kak bodo završile te turbolencije vu Vladi kaj bi rekel te male i velike rokade na velikoj "kukuriku" vladajućoj šahovskoj ploči.

Vlada vlada, kriza je vse vekša i vekša, a penezi nas čakajo v Briselo, a mi (čitaj: naši ministri) jif ne znajo zeti. Kak zgledi, mi kak biračko telo smo dali svoje glase za promene, ali kak zgfledi da smo pak v kmico vritnuli jerbo smo ne šteli promjene na huje.

http://www.forumgorica.com/kajkavski/hr-kaj-ne-lepa-nasa-kajkavska-tiskajne/msg54593/#msg54593

No, ima i pozitivne Zor(anij)e, na priliku....

Zvirna koreografija
KUD NOVA ZORA, DONJA LOMNICA, SMOTRA FOLK IZORNA KOR 2012 FLV, 12:03

KUD NOVA ZORA, DONJA LOMNICA, SMOTRA FOLK IZORNA KOR 2012 FLV
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP i HNS – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #305 : Rujan 09, 2014, 03:55:00 poslijepodne »
Pametnom odavno dosta… ova suluda šizika na fotki ima materijala za „sabrana djela“ koliko voliš, kao i sudrug u zlu i goremu Gazimir… ne krivim njih; krivim budale kojima niti sve ovo nije dovoljno dobar dokaz da krimosima ne daju svoj glas… navodno je u toj rulji i "đaguarko netjak petre jebivjetre YUsipović", onaj hohštapler što živi na račun žene i vozi Mercedes, usput prodaje "sposobnost"... sudeći po lagodnom životu, je, dečec je sposoban, nema se kaj... taj članak je na Globusu Jutarnjeg podosta nedostupan, no ako uspijete dobiti, zanimljiva su dva retka - "S dolaskom nove vlasti u Hrvatskoj elektroprivredi zaposlio se i HNS-ovac iz Zagrebačke županije Pero Josipović, a ubrzo je postao i povjerenik za etiku u tvrtki HEP ODS d.d."... kada su takovi likovi povjerenici za etiku, onda je doslovno sve otišlo u kraaaaasnuuu quuuarchinuuuu...
 
http://izbor-news.com/gnjusna-lista-svih-pusickinih-uhljeba-njih-placamo/

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/samo-je-u-hep-u-zaposleno-48-clanova-kukuriku-koalicije

Primjera radi, u HEP-u je posao za sebe ili člana svoje obitelji pronašlo 48 članova vladajuće koalicije. Od toga njih 37 dolazi iz redova ministice Pusić. Za članove stranke koju mnogi nazivaju karijerističkom, a koju pak podupire manje od dva posto birača osigurana su uglavnom rukovodeća mjesta.

Svim hrvatskim građanima koji bezuspješno pokušavaju pronaći posao najbolji savjet, sudeći po zbivanjima na političkoj sceni u Lijepoj našoj, jest da se uhljebe u neku političku stranku. Dobro uhodan model uhljebljenja u našoj politici živi već dugo, a utabanim putem krenuli su brojni članovi vladajuće Kukuriku koalicije. Pijetlovi i koke iz SDP-a egzistenciju osiguravaju raspodjeljujući se ponajviše po Hrvatskim vodama, a preslagivanja je prihvatila i druga koalicijska stranka – HNS kojim rukovodi šefica diplomacije i dama koja se ističe borbom za ljudska prava Vesna Pusić. Primjera radi, u HEP-u je posao za sebe ili člana svoje obitelji pronašlo 48 članova vladajuće koalicije. Od toga njih 37 dolazi iz redova ministice Pusić.

Za članove stranke koju mnogi nazivaju karijerističkom, a koju pak podupire manje od dva posto birača osigurana su uglavnom rukovodeća mjesta. A rukovođenjem u HEP-u politički uhljebi osiguravaju si plaću od deset do petnaest tisuća kuna neto. Jedan od posljednjih primjera uhljebljavanja ovih dana puni medijske stupce. Naime, HNS-ova Ljiljana Čule donedavna direktorica HEP ODS-a, tvrtke kćeri HEP-a zaposlila je u Hrvatskoj elektroprivredi skoro cijelu obitelj. Radno mjesto pronašla je za sina, kćer, snahu, ali i za zeta. Nepotizam u HEP-u otkriven je nakon što je pozicija direktorice Čule poljuljana zbog skandala u čijem središtu je bio Valter Krizmanić. Njega je Čule postavila za direktora Elektroistre, da bi se na kraju pokazalo da Krizmanić ima lažnu diplomu inženjera elektrotehnike, kao i da je krao struju od HEP-a. Bio je to tek vrh sante, a iz HEP-a je otkriveno da je Čule iskoristila poziciju da bi u ovoj tvrtci osigurala četiri radna mjesta za članove svoje obitelji. Njen sin Vinko zaposlenik je Elektre Zagreb, kći Ivana Mrkoci radnica je HEP-ove tvrtke Odmor i rekreacija, a snaha i zet zaposleni su u HEP ODS-u.

Dakako, nije ovaj slučaj uhljebljavanja HNS-ovaca jedini, primjera za to više je nego puno. Agencija za istraživanje nesreća u zračnom, pomorskom i željezničkom prometu koncem 2013. godine raspisala je natječaj za ravnatelja i zamjenicu ravnatelja. Na natječaj se prijavio niz stručnjaka, ali na posao je primljena Anita Koprivnjak. Pitanje svih pitanja jest – je li njenom zapošljenju pripomogla činjenica da je kći Viktora Koprivnjaka, HNS-ova pomoćnika ministra obrane? Znate li tko je Zlatko Taritaš? Ako vam prezime zvuči poznato, u pravu ste! Suprug ministrice graditeljstva Anke Mrak Taritaš sasvim slučajno radio je u državnoj tvrtki Plinacro, a na natječaj se prijavio 2012. godine i dobio stalan posao kojega nije dugo zadržao. Inženjer građevine pod medijskim pritiskom morao je pokleknuti. No, nije zgorega imati na umu da je Mrak Taritaš utjecajna HNS-ovka, a da priča opet bude slučajna pobrinuo se Mladen Antunović HNS-ovac koji je tada vodio Plinacro.

Direktoricom Elektre u Slavonskom Brodu Branka Balašević postala je preko internog natječaja. Naime, nakon promjene vlasti HEP je pripao HNS-u, stranci poznatoj po karijerizmu. A obzirom na tu činjenicu tražili su se novi direktori svih elektri diljem Lijepe naše. U Brodu je posao dobila teta predsjednika Županijske organizacije HNS-a Domagoja Barteka kojemu nije bilo dovoljno što je sam sebe zaposlio u Janafu. U kadroviranja se u vrijeme dok je drmao HNS-om i Vladom upleo i Radimir Čačić. Na čelo HEP-a postavio je HNS-ova Zlatka Koračevića, kojega je Vrdoljak smijenio zamjerajući mu zaustavljanje investicija i velikih projekata. Zanimljivo, kako ministar gospodarstva ljude kažnjava za ono što ni sam ne čini. No, kada je ovoga kaznio za novoga šefa imenova je Tomislava Šerića, dotadašnjeg člana uprave. Jednako tako mjesta se našlo i za Vrdoljakova prijatelja Zvonka Ercegovca. Čačićev predsjednik Uprave Plinacroa Mladen Antunović po medijima je prozivan jer je tvrtku navodno htio oštetiti za 57 milijuna kuna.

Ipak, u upravi ove tvrtke instalirao se Zoran Kopić zet Savke Dabčević Kučar. Nadzorni odbor su SDP i HNS podijelili popola. Jedan od vodećih HNS-ovaca Dragan Kovačević preuzeo je Janaf, a u upravi tvrtke je Jakša Marasović. Pripadnici te stranke ovladali su i tijelima Hrvatske pošte, na čelu čije uprave je stranci blizak Alen Premužak, dok se na čelu kutinske Petrokemije još uvijek nalazi Josip Jagušt, ali su HNS-ovci u potpunosti preuzeli nadzorni odbor, u kojem sjedi i tajnica donedavnog Čačićevog kabineta Sonja Ivoš. Drugim riječima, HNS uglavnom nije ulazio u male tvrtke, već su mu pripali još neki veliki sustavi kao što su Đuro Đaković, Imunološki zavod, Borovo, Narodne novine ili tiskara Vjesnik
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2014, 04:20:44 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: SDP i HNS – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #306 : Rujan 10, 2014, 09:52:52 poslijepodne »
Vevo bi sad lepo prispela ona mantra;
-Nisu svi isti.  :-\
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP i HNS – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #307 : Listopad 12, 2014, 10:57:09 prijepodne »
Normalno da Karamarko neće nikoga lustrirati, to je šuplja floskula za naivce kojih u ovoj zemlji glupana ne fali...!! Samo tijekom 1991-1992 je iz crvenih komunista poplavilo cca 160.000+ komunista i preko noći postalo "izuzetno državotvorno"... komunisti od utjecaja, koji su sve u životu imali zahvaljujući Partiji i sve to zaradili zatiranjem sloboda i demokracije, odjednom bi nas učili slobodi i demokraciji?? Netko je pomislio da bi oni odjednom počeli raditi protiv svoje voljene Partije?? Za to pomisliti jasno je da se pojmovi "pamet, inteligencija, poštenje, moral, pošteni karakter itd itd" nikako ne mogu vezati! To može pomisliti samo - budala!

Jer da Karamarko provede lustraciju po iole normalnim načelima, prvo bi otpisao sam sebe i cijelo čelništvo HDZ-a do razine potpuno nepoznatih ljudi za koje nismo nikada čuli (i to bi bio jedini dobar potez koji bi vratio kakav-takav ugled i vjerodostojnost stranci, no tome se ne može nitko nadati...)...

Poljska je provela lustraciju i 750.000 ljudi preko noći lišila onoga što nije ničije "pravo" (iako bi se kod nas pozivali upravo na to): sudjelovanja u bilo kojem obliku političkog života i bilo kakve zakonodavne, sudske ili izvršne vlasti... mogli su biti samo glasači, bez ikakvih drugih prava! To je lustracija, i tko ju želi provesti, ne treba izmišljati nikakve kriterije - neka samo uzme pravila igre od Poljske, Mađarske, Češke i još cijelog niza zemalja, koje su to napravila na isti, ISPRAVAN način...

Hrvatska je jedina zemlja gdje potpuni ljevičari i izdajice glume desnicu - očito je da raja nema pojma što pojam političke desnice znači, kao i što je to pravaštvo - a partije tu činjenicu narodne gluposti debelo zloupotrebljavaju... Može im bit, pa onda zašto ne? Budalama ionako možeš prodavati bilo kakve priče...

http://www.sloboda.hr/dvije-frakcije-iste-partije-u-hdz-je-uslo-97-tisuca-komunista-a-u-sdp-u-ih-ostalo-40-tisuca/
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Vera vu Broza... / HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #308 : Studeni 15, 2014, 12:16:19 poslijepodne »
Vera vu Broza…
… i strelačka sloga

Citat:
Još kaj vidim "Vjeru" kao jednu od glavnih točaka u meniju, onda je jasno odakle dolaze te "vijesti".
Tak je, em se zna. Te „vesti“ dohajaju z pio(nir)SKe (za)kletve:


„Danas, kada postajem pionir
 Dajem časnu pionirsku riječ:
Da ću marljivo učiti i raditi
 poštovati roditelje i starije,
 i biti vjeran i iskren drug,
 koji drži danu riječ;
Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu
 Socijalističku Federativnu Republiku Jugoslaviju
 Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo
 i ideje za koje se borio drug Tito;
 Da ću cijeniti sve ljude svijeta
 koji žele slobodu i mir!“

* * * * * * * * * * * * *

Tituš vs. Kristuš, Tit(o)isti vs. teisti, vera vu Broza vs. vera vu Boga

Citat:
SVEĆENICI - ŽRTVE DRUGOGA SVJETSKOG RATA I PORAĆA IZ VARAŽDINSKE BISKUPIJE

S područja Varaždinske biskupije u ratnom i posebno u poratnom razdoblju II. svjetskog rata stradalo je i/ili ubijeno 35 svećenika koji su bili rođeni ili na službi i župama biskupije, 1 sjemeništarac i 4 časne sestre.

http://www.forumgorica.com/povijest/do-je-veksi-blazenik-broz-ili-pavelic/msg49848/#msg49848

Pionirska za-kletva predi 40 let i denes
Samo veceras EP4 Pionirska zakletva, 01:55

Samo veceras EP4 Pionirska zakletva

« Zadnja izmjena: Studeni 15, 2014, 12:25:05 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Vera vu Boba... / HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #309 : Studeni 15, 2014, 12:20:40 poslijepodne »
Vera vu Boba…
...i (navek i ve)selačka sloga


Ateisti - verniki teri veruju da Boga ne (iliti veruju v „hrvatskoga“ Boga Marxa i negve titalitarne derivate) - gustokrat prakticeraju neveru, pro-neveru.
Tituš Kumrovečki (Jozo Mafiozo) četiri put se ženil i imal više šoc (lubavnic).

Čast izuzetkem, kakov je na priliku bil je profiter slamajna Hrvatskoga protu-letja 1971. i direktor Političke škole SKJ "J. B. Tito" v Kumrovcu, Ivek Račanov. On je primer vere i vernosti:  tri-put se ženil, al je celo to vreme imal istu šocu (lubavnicu).

 

* * * * * *

Spoved (Ak sem te ikada fkanil) - Vokalni ansambl Grič, 02:07

Spoved (Ak sem te ikada fkanil) - Vokalni ansambl Grič
« Zadnja izmjena: Studeni 15, 2014, 12:24:16 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: De je i čija je des imovina SKH / HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne
« Odgovori #310 : Studeni 16, 2014, 09:59:57 poslijepodne »
Sveska, hartija? Kome to još treba!

Gdje je i kome danas pripada imovina SKH ?

SDP je samoproglašeni sljednik SKH.
I neke druge stranke kažu za sebe da su sljednici skh - SRP na primjer.
No lukavi Račan je preuzeo , uz dogovor sa Tuđmanom svu imovinu bivšeg SKH.
Nikad se nije moglo pročitati kolika je to imovina, kome danas pripada i tko je sve imao koristi (prodajom iste) od te imovine ili se još okorištava - najmom na primjer.
Poznajući još od prije 1990. neke od objekata iz vlasništva SKH, mogu samo naslutiti da se radi o velikoj vrijednosti.
Tu su bila i novčana sredstva - svaki od više od 200000 članova SKH plaćao je svaki mjesec članarinu - skupila se tu velika lova. Tko je pokupio lovu iz kase i koliko je u kasi bilo?
Treba pokušati rasvjetliti ovu zanimljivu temu,a možda se otkriju i neke nove, do sada skrivane činjenice.
Možda je rentanje imovine SDPa i njegov glavni biznis, zbog čega se ta ekipa i okupila.


Zvir:
McFuck, 05.05.2012., 17:24
http://www.forum.hr/showpost.php?p=39284838&postcount=1

Stella - Lana, Matija i Maja - Ljubav se ne trzi, 02:05
Actors: Vanda Winter, Vedran Komericki, Ana Kraljevic

Stella - Lana, Matija i Maja - Ljubav se ne trzi

Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: De je i čija je des imovina SKH / HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne
« Odgovori #311 : Studeni 16, 2014, 10:02:47 poslijepodne »
Sistem Opat(ijc)a Leke: Leko ćemo

Pljačka imovine bivšeg Saveza komunista Hrvatske

Leko bio opunomoćen za privatizaciju imovine SKH vrijedne 120 milijuna DEMPočetkom 1990.-ih godina vrh tadašnjeg SKH-SDP dogovorio je s vrhom HDZ-a zadržavanje velikog dijela nekretnina bivšeg SKH, te je slijedom tog dogovora SDP raspolagao s nekretninama vrijednim više od 120 milijuna njemačkih maraka, koje su u zemljišnim knjigama bile proknjižene kao „društveno vlasništvo“, s pravom korištenja upisanim na partijske društveno – političke organizacije.Dolaskom na vlast HDZ-a, utvrđeno kako SKH-SDP većinu „svojih“ nekretnina nije stekao naplatnim putem ili izradnjom vlastitim sredstvima, te su u novoj hrvatskoj vlasti započele pripreme za pretvorbu tog društvenog vlasništva u državno.Mesić omogućio nezakonitu uknjižbu nekretnina na ime SDP-a

Ivica Račan tada je pristao na tajne pregovore o vlasništvu nad partijskom imovinom sa Stipom Mesićem i Josipom Manolićem. Upravo su Mesić i Manolić pomogli Račanu da SDP, iako je izgubio vlast, zadrži vlasništvo nad nekretninama koje je Savez komunista Hrvatske stekao otimačinom i pljačkom od hrvatskih građana, ili pak protuzakonitim darovnim ugovorima s jedinicama lokalne samouprave.

Novac od ovakvih transakcija prebacivan je na tajne račune kod Zagrebačke banke d.d. i Privredne banke d.d. Zagreb, a potpisnici tih računa bili su isključivo Ivica Račan i Josip Leko. Prema tvrdnjama visokog izvora iz SDP-a, još 2002. godine na tim je tajnim računima bilo položeno oko 98 milijuna kuna.

Nezakonita prodaja Vile Topić u Opatiji

Jedan od primjera ovakvih pretvorbeno privatizacijskih malverzacija Josipa Leke i SDP-a je i prodaja Vile Topić u Opatiji.
Prema Račanovu ovlaštenju, Leko je 1995. godine odlučio prodati Vilu Topić, stambenu zgradu u Opatiji, Punta Kolova 57 (zk uložak 690, katastarska općina Veprinac, kčbr. 308) A.G.P.-u iz Zagreba.
U Članku 2. kupoprodajnog ugovora, potpisanog 20. travnja 1995. godine navedena je ugovorena cijena u iznosu od 700 tisuća njemačkih maraka. Prema istom ugovoru ispada da je Leko primio kaparu od 100 tisuća njemačkih maraka ugotovini na ruke, izbjegavajui na taj način uplatu novca za prodaju nekretnina na stranački račun.
Iz ugovora je također razvidno kako ostatak kupoprodajne cijene od 600 tisuća njemačkih maraka također nije uplaćen na službene račune SDP-a, već je na taj iznos Leko primio gotovinski ček kupca.

Leko uzeo više od 200 tisuća DEM provizije

Zaključak sa 26. sjednice Predsjedništva SDP-a ukazuje na činjenicu da je Leko uz navedeni novac na ovoj kuoprodaji zaradio proviziju od 200 tisuća njemačkih maraka. Naime, spomenutim zaključkom od 16. siječnja 1993. godine, „Predsjedništvo SDP-a daje suglasnost na Ugovor o prodaji Vile Topić u Opatiji po cijeni koju je utvrdio prof. dipl. ing. građ. Petar Stracenski, a koja iznosi 900 tisuća njemačkih maraka“, te su ovlastiliLeku da upravo po toj cijeni proda ovu nekretninu.I ovaj dokument potpisao je Ivica Račan.Gdje je onda dvije godine kasnije kod kupoprodaje Vile Topić nestalo 200 tisuća njemačkih maraka?Kupac je sasvim sigurno, kako doznajemo, platio punu cijenu Vile Topić. Štoviše, prva procjena Vile Topić prelazila je i 1993. godine i 1995. godine iznos od 5 milijuna njemačkih maraka. Leko je, međutim, njezinu vrijednost papirnato smanjio na 700 tisuća DEM, kako bi pokupio milijunsku razliku.Necenzurirano.com je u posjedu sve dokumentacije o ovim retvorbeno privatizacijskim, kriminalnim aktivnostima, novoizabranog predsjednika Glavnog odbora SDP-a Josipa Leke

http://www.necenzurirano.com/index.p...d=845&Itemid=1


****************************************

Snivaj, ti Opatijo bajna
Ti si najveća tajna…

KOKTELSI Opatijo Bajna Oberkreiner remix, 02:15

KOKTELSI Opatijo Bajna Oberkreiner remix
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Redofilija / HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne (“Hrvatski“ Bog Marx)
« Odgovori #312 : Veljača 04, 2015, 12:40:36 prijepodne »
Redofilija
Čr(ze)lena koalicija

U GORI RASTE ZELEN BOB  – ROT GRINCEK (grincajg, Grünzeug)

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

NEMCI PRIPOVEDAJU (DOJČE VELE), 19.08.2013.

Pedofilija nije bila samo problem Zelenih

Seks s djecom i pedofiliju danas u Njemačkoj svi osuđuju. Ali, nije uvijek bilo tako. Na valu seksualne revolucije i pedofili su htjeli legalizirati svoje sklonosti i svoja gledišta uspjeli proširiti kao "znanstvena".

"Kad se djevojčica od pet ili pet i pol godina počne skidati, onda je to fantastično. To je fantastično jer je to igra, jedna apsolutno erotsko-manična igra." Danas nitko javno ne bi izrekao ovakvu rečenicu. Daniel Cohn-Bendit je 1982. time, prema vlastitim navodima, htio provocirati. Ali, to mu, izgleda, nije uspjelo jer se ni u talk-showu u kojem je to rekao niti u javnosti nitko nije uzbudio zbog te izjave.


Piše: Daniel Cohn-Bendit


Tako profesor politologije Franz Walter i njegov suradnik Stephan Klecha opisuju situaciju u Srednjoj Europi početkom 1980-ih godina. Daniel Cohn-Bendit je već tada bio član stranke Zelenih i još uvijek je zastupnik u Europskom parlamentu. S obzirom da je i drugim članovima Zelenih predbacivano simpatiziranje s pedofilima stranka je početkom ove godine dala nalog znanstvenicima Walteru i Klechi s Instituta za istraživanje demokracije iz Göttingena da istraže povijest te stranke.

Prve rezultate su znanstvenici objavili ovih dana u Frankfurter Allgemeine Zeitungu. Oni pokazuju da seksualni odnosi između odraslih i djece nisu tolerirani samo u redovima Zelenih nego i u brojnim drugim lijevim i liberalnim skupinama, pa čak i politički podržavani.

Tako su Zeleni 1980. godine na jednom saveznom kongresu stranke odlučili da će se zalagati za legalizaciju pedofilije. Zeleni su zahtijevali promjenu paragrafa 174 i 176 Kaznenog zakona, koji govore da su seksualni odnosi između osoba mlađih od 14 godina i odraslih bez iznimke kažnjiva djela. I neke grupacije koje su bile bliske stranci liberala (FDP) javno su se zalagale za slobodu seksualnih odnosa između djece i odraslih, navode ovi znanstvenici.


Zvir / Nastavek:
http://www.dw.de/pedofilija-nije-bila-samo-problem-zelenih/a-17028681

"Črlena hiža" - Tajči (Ft. Jane), 03:58

"Črlena hiža" - Tajči (Ft. Jane)
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2015, 12:45:37 prijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: JOSIPOVIČ V PEDOFILSKOMU SKANDALU!? / HN(S)DP – pr(e)dmet sprdne
« Odgovori #313 : Veljača 07, 2015, 05:16:56 poslijepodne »
JOSIPOVIČ V PEDOFILSKOMU SKANDALU!?

Sponzoreral ud(d)rugu čiji je predsednik osujen za silovajne, svodništvo i pedofiliju!


Zaista nam dođe da se zapitamo kakvu to zapravo ljubav gaji Josipović prema djeci kada je u stanju u ulozi predsjednika jedne zemlje promovirati, ali i sponzorirati pedofilsku udrugu koja nema ništa protiv seksualnih odnosa između djece i staraca?

11.11.2014.

Nastavek:
http://www.sloboda.hr/josipovic-u-pedofilskom-skandalu-sponzorirao-udrugu-ciji-je-predsjednik-osuden-za-silovanje-svodnistvo-i-pedofiliju/

Citat:
Kokošje kukurikanje umiljatog pedofila!
Za koga kuku riče derventski sudija i prokazani pedofil Krunoslav Olujić?
7DNEVNO, 29. siječnja 2015., Str 6-7.

MED PEDOFILI I BOB, ROCK STAR…

(B)I(-)STRAGA
Konačno počela i-straga o Bobu Hewittu
Slavni izvanserijski penisač tenisač bil serijski pedofil
http://www.federalna.ba/bhs/vijest/33454/slavni-teniser-bio-serijski-pedofil-tri-decenije-posto-su-u-javnost-dospjele-optuzbe-da-je-taj-teniser-pocinio-silovanje

Bob Hewittt bil serijski pedofil?!
http://www.nezavisne.com/sport/tenis/Bob-Hjuit-bio-serijski-pedofil-148611.html

* * * * * * * * * *

Paedophile rock star Ian Watkins jailed for 35 years
Pedofil rock star Ian Watkins vrešteran na 35 ler
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/10525740/Paedophile-rock-star-Ian-Watkins-jailed-for-35-years.html

Citat:
Redofilija
Beba Selimovic crven fesic, 02:47
https://www.youtube.com/watch?v=iqdfFe26Q3U

Evo Zor(an)e, evo danka
(PDV zdignut na 25 posto)
Črleni lajbeki-Tam gde zora zori, 03:05

Črleni lajbeki-Tam gde zora zori
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549