Autor Tema: Thompson i politika  (Posjeta: 49076 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Thompson i politika
« : Siječanj 20, 2011, 01:04:49 poslijepodne »
Zašto su sada u medijima iz svih oružja napali thompsona. kome je to u interesu?

Bilaj

  • Gost
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #1 : Siječanj 20, 2011, 02:43:15 poslijepodne »
Zašto su sada u medijima iz svih oružja napali thompsona. kome je to u interesu?

Mislim si fakat ne znam. O njemu nema rijeći u medijima već dosta. sigurno pola godine nitko ni čuo ni ništa za njega i sada najednom paljiba.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #2 : Siječanj 20, 2011, 05:29:03 poslijepodne »
Svako pojavljivanje u novinama je besplatna reklama. Možda sprema koncerte ili samo da se ljudi podsjete da on postoji.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #3 : Siječanj 20, 2011, 06:20:12 poslijepodne »
... Još se na starom forumu vodila rasprava o življenju od "hrvatstva". Ima onih koji su poplavili po prsima od busanja i uzimanja love na taj račun . Perković je jedan od tih koji je svoje hrvatstvo dobro naplatio. 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #4 : Siječanj 20, 2011, 08:25:34 poslijepodne »
Mislim da to baš i nije tako, ali ako to ti tako veliš...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #5 : Siječanj 20, 2011, 08:48:59 poslijepodne »
Zašto su napali Thompsona?

http://www.24sata.hr/politika/barisic-tvrdi-da-je-thompson-dobio-500000-da-ne-pjeva-206618

Mladen Barišić istražiteljima je navodno rekao da su Thomsponu platili da nikome ne pjeva u kampanji 2007., javlja HTV. Thompson za Večernji kaže da su to laži

Mladen Barišić navodno je istražiteljima otkrio kako se novac iz crnog fonda koristio za plaćanje predizbornih nastupa nekih izvođača, ali neki su novac dobili čak i da ne ne nastupaju, javlja HTV.

Tako je, kako je ispričao Barišić, Marko Perković Thompson dobio čak pola milijuna eura da ne nastupa ni za jednu stranku u kampanji 2007. godine.

Thompson je za Večernji rekao da je bio na ispitivanju kao svjedok te da su ga pitali o Barišićevim tvrdnjama da je dobio novac da ne nastupa. Iznenađen je takvim lažima Barišića, kojeg ni ne poznaje i šokiran je idejom da bi netko dobio novac da ne nastupa.

Njegov menadžer Zdravko Barišić također opovrgava te navode. Za HTV je rekao da nikada nije primio novac te da je Thompsonov stav bio da se ne uključuje u kampanje, te da je tako i bilo zadnjih nekoliko kampanja.


Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #6 : Siječanj 20, 2011, 09:26:18 poslijepodne »
Ako su mu dali? Dali su mu, ne ih fkral. Mladen Barišić veli da je dal Zdravko Barišić veli da to ne istina.  :-*
Je to vam je tak

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #7 : Siječanj 20, 2011, 09:40:12 poslijepodne »
Jedan od boljih osvrta na cijelu priču:

http://pollitika.com/tko-ne-pjeva-zlo-misli

StarPil - Čet, 20/01/2011 - 10:40

Marko Perković - Thomson primio je 500 000eura da ne pjeva na predizbornim skupovima. On kaže da ionako ne pjeva na predizbornim skupovima. Znači dobio je novce za nešto što inače radi. I to ekstremno velike novce. Znadete li kako se zove kad vam netko ponudi novac za nešto što inače ne radite? Oklada! Ako gol prošetaš središtem grada dobiješ 1000eura. Ako popiješ dvije litre vode dobiješ šta 'očeš! Itd...Ajmo se kladit, reče Sanader Thompsonu, da nećeš izdržati da ne pjevaš na nijednom predizbornom skupu, za recimo....3,5 milja kuna? Thompson se nasmijao u sebi, jer ovaj nije znao da on ionako ne pjeva na takvim skupovima. laka lova.
Samo ovdje se kobojage upetljala ideologija. Sad Thomsonove pjesme nisu više dobre, odnosno preciznije: oni koji ga nastave slušati, e to vam je kao da je i vas kupio HDZ. Jebo te Thompson, njega je kupio Sanader.
Naravno da će se nacija zabavljati ovom novom afericom stavljajući u središte afere Thomspona koji je primio lovu da ne pjeva. A nije problem što iz USKOK-a redovito cure informacije. Nije problem crni HDZ-ov fond, već tko je primio kakve novce. I kolike.
Thompson svojim koncertima poručuje slušateljima da je angažirani pjevač. Dakle, pjevač koji svojim pjesmama želi prenijeti određenu poruku.
Budući da ga je HDZ platio, a on novac prihvatio da se deangažira, on se jest prodao. Izdao je ideale angažiranog pjevača. Od ideologa postao je ideologiziran - naravno, magičnom ideologijom koja se zove - profit.
Ako je Barišićev iskaz istinit, naravno. Jer, Barišić tako lijepo priča da čovjek naprosto zaboravi da su mu u stanu našli 2 500 000kn u gotovini.
Prvo je potrebno utvrditi da li je istina da je Thompson primio novac da ne pjeva. Ukoliko to nije istina, naravno da se mi na to nećemo obazirati. Oni koji ga vole voljet će ga i dalje, koji ga mrze, mrzit će ga i dalje. Oni indiferentni bit će takvi i dalje.
Ukoliko se utvrdi da je to stvarno istina, to za Thompsona neće biti nikakav bed, jer nije prekršio nikakav zakon primajući novce. Osim onoga moralnog zakona. A on se ionako više ne pika. Jer, jebeš moral kad je u pitanju 500 000 eura!
Za ideale umiru budale. Uzmi lovu i bježi.

Komentar

Bed je za njega utoliko što, prvo, ukoliko je navedeno točno, 500.000€ treba vratiti, drugo, ukoliko taj primitak nije naveo u poreznoj prijavi treba platiti zaostali porez i, treće, suočiti se s kaznom za utaju poreza jer je to ozbiljno kazneno djelo. Možda čak u pitanje dođe i onaj penthouse što ga je onomad kupio, ako se pokaže da ga je kupio tim novcem jer se u tom se pravcu i mijenjao kazneni zakon.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #8 : Siječanj 20, 2011, 09:45:52 poslijepodne »
Mislim da to baš i nije tako, ali ako to ti tako veliš...

Što misliš da nije tako ? Nije unovčio svoje "hrvatstvo" ? Unovčio je pjesme, koketiranje s ustaštvom, brak i rastavu braka ... veliki Hrvat (Upoznao sam ga još davne 1992 godine, još je bio u uniformi, bez zuba ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #9 : Siječanj 20, 2011, 10:01:28 poslijepodne »
Thopmson je izuzetno jenostavno i lagano unovčio svoju nacionalnost, koju je pretvorio u zanimanje.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Bilaj

  • Gost
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #10 : Siječanj 20, 2011, 10:06:59 poslijepodne »
Ma pustimo to ali netko voli i ne voli thompsona.

Meni nije jasno zakaj su sada ispustili ovaj balon i napad na thomspona. Kaj se želi prikrit i zakaj su napali thompsona?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #11 : Siječanj 20, 2011, 10:18:03 poslijepodne »
Sad nemaju 500.000€ da potroše na njega pa ga žele eliminirati na ovaj način?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #12 : Siječanj 20, 2011, 10:24:05 poslijepodne »
evo čak se i dr picolog vaginomehaničar slaže sa mnom ... da je dotični unovčio svoje geografsko porijeklo.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #13 : Siječanj 20, 2011, 11:23:28 poslijepodne »
Koko molim te da se pravilno izgovara moja titula.

dr. samouki ginekolog Mile car
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Bilaj

  • Gost
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #14 : Siječanj 21, 2011, 08:51:51 prijepodne »
Sad nemaju 500.000€ da potroše na njega pa ga žele eliminirati na ovaj način?

Ne znam, ali mi ovo još i izgleda kao možda najboli razlog.