Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

reciklažno dvorište

<< < (2/3) > >>

kekec:

--- Citat: domovinesin - Rujan 29, 2009, 08:44:31 prijepodne ---kako je sadašnje reciklažno dvorište daleko i maleno mislim da bi bilo dobro otvoriti još jedno. pogodna lokacija bi bila u kolodvorskoj gdje je sjedište svih komunalnih firmi pa bi se tamo našlo i ljudi i prostora. što mislite o tome?

--- Kraj citata ---

... još bi nam samo to falilo u Kolodvorskoj ... koliko mi je poznato, sve te komunalne firme su u najmu, dakle, nisu na svojoj, odnosno gradskoj zemlji nego plačaju najam i to ne mali ... po tebi bi to bila bolja lokacija samo zato jer ti je ona lokacija na sajmištu predaleko ili nekaj drugo ?

plemenitashica:

--- Citat: kekec - Listopad 09, 2009, 03:17:39 poslijepodne ---............odnosno gradskoj zemlji nego plačaju najam i to ne mali ...
--- Kraj citata ---

A kolikoje to? I ima li grad uopće bilo kakvu zemlju tj građevinu u svojem vlasništvu da se taj najam ne bi plaćao?


--- Citat: kekec - Listopad 09, 2009, 03:17:39 poslijepodne ---
.......po tebi bi to bila bolja lokacija samo zato jer ti je ona lokacija na sajmištu predaleko ili nekaj drugo ?
--- Kraj citata ---

Meni je ona lokacija čist okej, tak i tak vozim u gepeku, pa mi je svjedno kam s autom moram otići.
Počela sam bacati i u ove zemljane okrugle, samo kaj uvijek ima skupno i papire i plastiku, i tekstil i staklo i PET pa me onda samo reciklažno zadovoljava.
Jedino kaj sam počela koristiti apoteke i tam nosim lijekove. A vidim da se i baterije mogu odložiti u dućanima u za to predviđenim kutijicama.
Svakako - svjedno mi je gdje je reciklažno, samo da ne moram u Mraclin.

plemenitashica:

--- Citat: dadoizvg - Veljača 04, 2010, 12:44:22 poslijepodne ---....... zabraniti onim svojim radnicima kaj rade tam da si nose doma ili čak prodaju na placu stvari koje ja tam hitim na reciklažu.

--- Kraj citata ---

Zašto?

spoofy:

--- Citat: dadoizvg - Veljača 04, 2010, 12:44:22 poslijepodne ---Mene zanima jel misli netko od odgovornih zabraniti onim svojim radnicima kaj rade tam da si nose doma ili čak prodaju na placu stvari koje ja tam hitim na reciklažu.

--- Kraj citata ---

Ne kuzim zake te to smeta. Pa odi ti na plac i prodaj.
Zake bi bil jalen nekomu ko se bori da si zasluzi koji dinar.

Trs:

Kad  nešto odvezem u reciklažno dvorište (ponekad su to i ispravni ili poluispravni predmeti ili su samo zastarjeli za moje potrebe), znači da mi to više ne treba, da mi smeta i, plus, da sam se toga riješio na ispravan način. Ako je to za nekoga upotrebljivo, ako to netko treba, bolje da to iskoristi na bilo koji način, ili kod kuće ili da proda, u svakom slučaju bolje od reciklaže. Krajnji korisnik tih odbačenih stvari neće trošiti novac na novo i manje će biti stvari za recikliranje. Upravo to bi trebala biti poanta – čim manje kupljenih novih stvari, tim manje recikliranja ili smeća. Usput, pomogao sam nekome tko za novo možda niti nema novaca.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju