Autor Tema: Ovo je Hrvatska  (Posjeta: 15659 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #30 : Listopad 09, 2011, 10:27:04 poslijepodne »
HDZ nema nikakav gospodarski plan već vozi po inerciji. I znaju da u normalnoj predizbornoj kampanji nemaju šanse. Zbog toga su se odlučili da upotrijebe STRAH.

Zbog toga pokušavaju raširiti strah od obnove Jugoslavije (koji u stvarnosti ne postoji) i strah od Srbije. I zbog toga i ulysses radi svoju domaću zadaću i kad god se pomene nekakav konkretan problem on okreće sve na Beograd, Jugoslaviju i Srbiju.

Nije slučajno da se izvlače optužnice iz Srbije baš u ovom trenutku. Jadranka govori kako se neće ići po mišljenje u Beograd, ali zato će s Beogradom koordinirati aktivnosti da se stvari malo zakuhaju kako bi se prije izbora i tamo i ovdje malo podigla atmosfera straha za koju računaju da će im ići u prilog.

Njihova taktika smrdi do neba. I zato je nužno da se vlast promijeni. Kao što kaže ona stara narodna...političare i pelene treba često mijenjati...iz istog razloga.

Bilaj

  • Gost
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #31 : Listopad 09, 2011, 11:14:32 poslijepodne »
Njihova taktika smrdi do neba. I zato je nužno da se vlast promijeni. Kao što kaže ona stara narodna...

Me ni ne treba promjena vlasti samo zbog promjene.
Meni trebaju reforme.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #32 : Listopad 09, 2011, 11:38:59 poslijepodne »
Me ni ne treba promjena vlasti samo zbog promjene.
Meni trebaju reforme.

Slažem se, ali ukoliko se političarima ne trese stolac onda oni neće ništa ni napraviti.

Jaguar

  • Gost
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #33 : Listopad 10, 2011, 07:57:13 prijepodne »
Me ni ne treba promjena vlasti samo zbog promjene.
Meni trebaju reforme.

Slažem se, ali ukoliko se političarima ne trese stolac onda oni neće ništa ni napraviti.

Mislim da sam jednom prilikom i napisao, kada dođemo u situaciju da Vlade počnu padati ko zrele kruške, kada dođemo u situaciju da u Saboru nemamo stranačku mašineriju, nego Sabor i saborske zastupnike u pravom smislu riječi, tada će se dogoditi i ovo Stjepane o čemu govoriš, s pravom, političari dok god su sigurni kao do sada, od izbora do izbora, neće se promijeniti (odnosi se na lošu većinu), čast izuzetcima, kojih je ipak premalo još uvijek.

Dobar primjer za to su HSS i SDSS, ako se prisjetimo, očuvali su opstanak Vlade, koja je trebala pasti minimalno, odlaskom Sanadera, kad  danas vidimo kako se te dvije stranke ponašaju i kakve izjave daju a glavni krivci su za opstanak Vlade Jadranke Kosor, kaj nam treba još?
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2011, 08:00:19 prijepodne Jaguar »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #34 : Listopad 10, 2011, 08:06:44 prijepodne »
Me ni ne treba promjena vlasti samo zbog promjene.
Meni trebaju reforme.

Slažem se, ali ukoliko se političarima ne trese stolac onda oni neće ništa ni napraviti.

Svi bi oni trebali odgovarati (ali ne samo kod izricanja prisege) i moralno, a još više materijalno ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #35 : Listopad 10, 2011, 08:14:05 prijepodne »
Me ni ne treba promjena vlasti samo zbog promjene.
Meni trebaju reforme.

Slažem se, ali ukoliko se političarima ne trese stolac onda oni neće ništa ni napraviti.

Svi bi oni trebali odgovarati (ali ne samo kod izricanja prisege) i moralno, a još više materijalno ...

Da, slažem se kao i u pojedinim privatnim tvrtkama, pa kad stavi svoju imovinu na led, u zalog upravljanja tuđim kapitalom ( za što je adekvatno nagrađen) da vidiš posla, odgvornosti, sreće i zadovoljstva za sve.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #36 : Listopad 17, 2011, 06:34:52 poslijepodne »
I ovo je Hrvatska - no taj film nećemo gledati ako na vlasti bude bilo koja aktualna koalicija... previše znaju jedni o drugima, previše imaju istih interesa, metoda i veza...

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #37 : Listopad 18, 2011, 10:04:39 prijepodne »
I ovo je Hrvatska - no taj film nećemo gledati ako na vlasti bude bilo koja aktualna koalicija... previše znaju jedni o drugima, previše imaju istih interesa, metoda i veza...
I to je najgore! Svi su tolko povezani da im teško kaj možeš. Jedino kad bi se nekak počeli jedan protiv drugog boriti...

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #38 : Listopad 18, 2011, 10:10:33 prijepodne »
Mene vidiš brine nekaj drugo.
Ni tolike afere ni toliko dokaza da je vladajuća ekipa učinila loše ovoj zemlji, ne može pokolebati članstvo. Jer ne čujem i ne vidim da se netko ispisao iz članstva u stranci.
To mi govori ,da su svi poslušnici ili da svi imaju neku veliku korist ako ostanu vjerni stranci. Ili im se u nečemu pogoduje. Kaj god da je , sve je to prestrašno!
To ova zemlja nemre zdržati.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #39 : Listopad 18, 2011, 11:00:31 prijepodne »
... a kaj ti nije jasno ?   Još je Franjo koristio naziv "stoka sitnog zuba" za glasačku mašinu ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #40 : Listopad 18, 2011, 11:22:55 prijepodne »
Mene vidiš brine nekaj drugo.
Ni tolike afere ni toliko dokaza da je vladajuća ekipa učinila loše ovoj zemlji, ne može pokolebati članstvo. Jer ne čujem i ne vidim da se netko ispisao iz članstva u stranci.
To mi govori ,da su svi poslušnici ili da svi imaju neku veliku korist ako ostanu vjerni stranci. Ili im se u nečemu pogoduje. Kaj god da je , sve je to prestrašno!
To ova zemlja nemre zdržati.

Upravo je to ono na kaj ja cijelo vrijeme ukazujem ....STRANAČKA KORUPCIJA...Nema veće korupcije, od ove političke, kojom se ljudi egzistencijalno vežu uz neku stranku i ostaju lojalni glasači, oni i članovi njihovih obitelji. To je daleko veća i opasnija vrsta korupcije od toga da netko jednokratno mazne par tisuća eura kojih sutra i tako neće biti. To je daleko najraširenija vrsta korupcije u Hrvatskoj, koja ubija nadu svakom poštenom građaninu...na žalost prisutni si i na ovom forumu, isti će se prepoznati... I slijepcu je jasno da su s HDZ-om u dealu odavno, pa se čak i prijatelji i rodbina zapošljavaju quid pro quo, županija ili grad zaposle nekog HDZ-ovog, a zauzvrat netko SDP-ov dobije posao u nekoj državnoj ustanovi....najbolji primjer GSG Velika Gorica....za vrijeme dok je Ivo Rožić bio dir. bilo je 8 zaposlenih sada ih je preko 20...he...čiji su...?...pola HDZ-e....lapo SDP-e....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #41 : Listopad 18, 2011, 10:44:35 poslijepodne »
Svi su tolko povezani da im teško kaj možeš.

Pa isti lik plača kampanju levem,desnem i srednjem.Probaj nekaj pokrenuti protiv nekakovoga vekšega lopova teri naočigled krade pak buš videl kak nigdo nema "vole" pehnuti v "uglednoga građana" i "stup društva,morala i države/nosti".
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #42 : Listopad 18, 2011, 10:49:10 poslijepodne »
To mi govori ,da su svi poslušnici ili da svi imaju neku veliku korist ako ostanu vjerni stranci. Ili im se u nečemu pogoduje. Kaj god da je , sve je to prestrašno!

Zombiji.
The Cranberries - Zombie
[url=http://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts#]www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts[/url]
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ovo je Hrvatska
« Odgovori #43 : Listopad 19, 2011, 04:41:41 poslijepodne »
http://wikileaks.hr/archives/3524#axzz1bEqUuUtx

===================================

ČETNICI U HRVATSKOJ POLICIJI !!

Svi navedeni četnici primljeni su po nalogu Račanova ministra policije Šime Lučina u isto vrijeme kada je otpušteno više od tisuću hrvatskih policajaca-prvih hrvatskih redarstvenika, nikada nisu procesuirani za svoje zločine I sudjelovanje u oružanoj pobuni protiv RH. Što je najzanimljivije, taj potez je odobrem od HDZ-a sve do dana današnjeg.

DUŠAN UGLJEŠIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko srijemska u PP Tovarnik, bio uhićen zbog sudjelovanja u oružanoj pobuni I vraćen na posao, stanuje u Tovarniku

BOŠKO CULIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko srijemskoj u PP Tovarnik, bio uhićen za sudjelovanje u oružanoj pobuni I vraćen na posao stanuje u Tovarniku:

MIRKO VLAŠIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska u PP Otok kod Vinkovaca, bio uhićen za sudjelovanje u oružanoj pobuni, stanuje u Vukovaru;

RADENKO TADIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj u PP Markušica, živi u Podvinju kraj Markušice, ima završenih 7 razreda osnovne škole sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH;

DALIBOR LACMANOVIĆ-zaposlen u PU Osječko-baranjska, u PP Dalj, živi u Borovu Naselju, ima završenu samo osnovnu školu, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH;

MIHAJLO RESANOVIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska u PP Tovarnik, živi u Srbiji, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH;

MIJO DOBRAŠ-zaposlen u PU Osječko-baranjska, na ispomoći u PU Primorsko-goranska, PP Mali Lošinj, policijska ispostava Cres, sudjelovao je u oružanoj pobuni protiv RH;

MILAN ŠARIĆ-zaposlen u PU Osječko-baranjska, na ispomoći u PU Primorsko-goranskoj, PP Mali Lošinj,

BOŠKO PLAVŠIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj PP Tovarnik, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, živi u Batajnici pokraj Beograda;

MILENKO KORAĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska, PP Tovarnik, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, pripadnik “Belih orlova” nosio četničku zastavu kroz osvojeni Vukovar I pjevao “Slobodane šalji nam salate bit će mesa klat ćemo Hrvate”, živi u Mirkovcima kraj Vinkovaca;

MILORAD DELIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska, PP Tovarnik, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, živi u Rumi, Srbija;

MIROSLAV DOPUĐ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska, PP Tovarnik, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, živi u Šidu;

LJUBIŠA KOMASOVIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska, PP Tovarnik, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, za vrijeme “Bljeska” uhićen kao milicioner “SAO Krajine”, ima krivotvorenu vozačku dozvolu, živi u Tovarniku;

SRĐAN JAKIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska, PP Vukovar, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, bio u postrojbi “Beli orlovi” tenkisti, adresa nepoznata;

MIODRAG VUČKOVIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska, PP Vukovar, sudjelovao je u oružanoj pobuni protiv RH, bio u postrojbi “Beli orlovi”, adresa nepoznata;

TOMO ŽESTIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, PP Tovarnik, sudjelovao je u oružanoj pobuni protiv RH, zarobljen u “Bljesku” kao milicioner “SAO Krajine”, živi u Tovarniku;

MILJENKO KOSJER-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, PP Tovarnik, prije rata radio je u Dugoj Resi sudjelovao je u oružanoj pobuni protiv RH, pokrao je oružje I pobjegao u Krajinu, živi u Tovarniku;

MILISAV ANATACKOVIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, PP Vukovar, sudjelovao je u oružanoj pobuni protiv RH, navodno ima ubojstvo iz 1992., “reketaš”, navodno je 2001. bio uključen u reketarenje privatne firme “Jakopec”;

ZORAN ADŽIĆ-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska ima samo osnovnu školu, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, stanuje u Tordincima;

DRAGAN VIŠEKRUNA-zaposlen u PU Vukovarsko-srijemska stanuje u Ostrvu;

DUŠAN RADANOVIĆ-bio je pripadnik milicije krajine, sada radi u pograničnoj policiji u Iloku, obitelj mu živi u Srbiji sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH;

ZORAN MOSLAVARA-bio je krajinski milicioner zlostavljao zarobljene civile, sudjelovao u oružanoj pobuni protiv RH, danas radi u Iloku, temeljni policajac;

VINKO VIDAKOVIĆ-iz Negoslavaca, bio je pripadnik specijalne milicije krajine, radi u Vukovaru u prometnoj policiji;

ZORAN CVETKOVIĆ-iz Markušice, bio je krajinski milicionar, radi u Vukovaru u prometnoj policiji, živi u zauzetom hrvatskom stanu;

BRANISLAV PONJEVIĆ-iz Bršadina, 91. zajedno sa bratom Simom prešao u SUP Beograd, vratio se po zadatku na područje Vukovara da organizira pobunu, danas radi u PP Vukovar, živi u Borovu naselju u hrvatskom stanu;

MILAN JOVIĆ-iz Rajića kraj Novske, bio krajinski milicionar u Okučanima, danas radi u PP Vukovar.

NADA LJUBOJEVIĆ – zaposlena u PU Vukovarsko-srijemskoj, stanuje u Borovom Naselju, rodom iz okolice Orahovice gdje je živjela do 1991. U njenoj kući se nalazio četnički štab, brat joj je ranjen u četnicima kao milicionar 5A0 Krajine, sada živi u Srbiji, udana za Danila Ljubojevića koji radi kao pomoćnik načelnika PP Vukovar, 1991. pobjegao iz Našica, za vrijeme Krajine kao četnik bio pomoćnik sekretara SUP-a za kadrovska pitanja;

SLAĐAN BOGDANOVIĆ – Borovo Selo, zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, PP Otok, četnik u miliciji Krajine;

ČEDO SAVURDIĆ – zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, rodom iz Gline, 1991. sudjelovao u odvođenju hrvatskih vojnika, četnik na barikadama;

ĐURO LALIĆ – iz Vukovara, radi u PU Vukovarsko-srijemskoj, prije rata radio u Borovu, sudjelovao u četničkom divljanju Vukovarom, njegova bratića odlikovao
Arkan;

MILOVAN ŽDRNJA – radi u PU Vukovarsko srijemskoj, u “Veleprometu” Vukovar viđen s četnicima kako postupa prema zarobljenim Hrvatima, optužen za zlostavljanje civila, bio komandir milicije u Marincima, organizator četničkih pljački u Bogdanovcima;

MILORAD CVJETIČANIN – zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, bio pripadnik četničke milicije, živi u Srbiji;.

SLOBODAN ZAGREGIO – zaposlen u PU Vukovarsko-srijemskoj, četnički milicionar u Krajini, ranjen za vrijeme pljački hrvatskih kuća u Vukovaru tijekom četničkih divljanja.


Prokleta izdajnička bagra - i crvena i necrvena!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”