Autor Tema: Bojkot Sabora  (Posjeta: 3906 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Bojkot Sabora
« : Listopad 13, 2011, 09:55:51 poslijepodne »
Bojkot Sabora
Kukuriku neće sudjelovati u radu Sabora, HDZ ih poziva da se vrate
Klub saborskih zastupnika HDZ-a pozvao je oporbu da se vrati na sjednice jer su ih izabrali birači, a nisu dovršili posao za koji su izabrani do kraja.
http://www.vecernji.hr/vijesti/kukuriku-nece-sudjelovati-radu-sabora-hdz-ih-poziva-da-se-vrate-clanak-335816

A plača ide,jel da?
I ja bum zutra došel na posel al nem delal...
Samo kaj bi mi negdo zašiljil takov vritnak da bi mi se noga stavila pri kolenu v riti.
Koji flajpani...Jel se oni tam kaj drogeraju?
wwwg tablice

Bilaj

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #1 : Listopad 13, 2011, 09:58:46 poslijepodne »
Koji flajpani...Jel se oni tam kaj drogeraju?

Ne drogiraju se. Oni se mogu tak ponašati.

A i kao da bi ih inače bilo više u saboru.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #2 : Listopad 14, 2011, 08:19:38 prijepodne »
kaže pusićka da buju privremeno financiranje donijeli na sjednici sabora u nvom sazivu do kraja prosinca. no matematički gledano to je teško izvedivo jer ak su izbori 04.12. pravomoćnost rezultata je 48 sati. Kaj ak se dogodi neki prigovor na biračko mjesto? kaj ak se izbori moraju poniviti na nekom od biračkih mjesta a kaj se kod nas redovito događa? Kak buju se onda konstituirali i izglasali privremeno financiranje? Mislim da bi trebali kao oporba tražiti da se ta odluka izglasa odmah, a onda nek odu i ne vraćaju se više! nisam sklon tome da stvaljaju najugroženiju skupinu ljudi - penzići, trudnice, scijala u frku buju li im isplatili mirovine, dodatke i pooći ili ne!

Jaguar

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #3 : Listopad 14, 2011, 08:42:05 prijepodne »
Ovo je test za vladajuće da li još uvijek imaju ili ne većinu, biće zanimljivo vidjeti zastupnike HSS i SDSS kako će se danas ponašati obzirom na zadnja događanja, oporba čini mi se želi ubrzati izbore za otprilike, govori se o dva tjedna, što bi bilo dobro s aspekta izbora, neka se ova tragikomedija od (perd)kampanje skrati i poštede nas izliva svojih gluposti.

dadi kaže Matošić kako oporba bojkotira sabor kako bi šetala po Hrvatskoj, pa jel on nas sve he*e u zdrav mozak, pa ZNA SE tko ide po Hrvatskoj svakodnevno i to po cijele dane, na trošak proračuna , već skoro najmanje 3 mjeseca, otvara šahte, septičke i polaže drago kamenje i šta sve ne.
Dakle i dalje prave stoku sitnog zuba od nas, lažu nas u oči i zato bi bilo dobro da izbori budu što prije ako već nisu mogli ranije. Oporba po meni ide u tom smjeru, da se testira većina, podrška Vladi, HSS i SDSS, koji zadnjih dana pljuju po HDZ ali kad vjetar puhne malo oni se ponovno zavitlaju ka istim tim po kojima pljuju.
Dosta je! Neka se ide na izbore čim prije i nikome ta dva tjedna ne znači ništa, nikome od njih ali nama, građanima puno znači, a onda tko dobije izbore neka se primi posla i onda se stigne sve napraviti, nužno za funkcioniranje države, proračuna itd.
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2011, 08:44:39 prijepodne Jaguar »

Bilaj

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #4 : Listopad 14, 2011, 01:22:34 poslijepodne »
a ljudi moji koja je ovo glupost:

'Neprimjereno sam reagirao, ispričavam se'

Jaguar

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #5 : Listopad 14, 2011, 01:24:11 poslijepodne »
Kad se Šeksimir ide ovako ispričavati, znači dogorilo je. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #6 : Listopad 14, 2011, 02:55:11 poslijepodne »
Kad se Šeksimir ide ovako ispričavati, znači dogorilo je. ;D

Baš je mulac...ovo mi liči stisnut i prdnut...he...nejde to tak...dobro Lesar veli...KUKURIKU su ovim činom pokazali i dokazali da su licimjerni bez obzira na Milanovićevo obrazloženje da je to samo jedan simboličan način kojim ukazuju Hrvatskoj javnosti u kakvom je stanju pozicija...he...postavlja se pitanje zašto sada?...zašto nisu proizveli krizu i tako zdušno ukazivali na kaotično stanje kad je Sanader uhapšen u Austriji?...nisu li tada mogli to iskoristiti=?...je da nije bilo bojazni za vlastite fotelje... Ovo je primjer i dokaz političke prostitucije o kojoj stalno dgovorim, s jedne i s druge strane, nema veće korupcije, od ova dva politička stranačka mastodonta...ljudi se na žalost egzistencijalno vežu uz neku stranku i ostaju lojalni glasači, oni i članovi njihovih obitelji. To je daleko veća i opasnija vrsta korupcije od toga da netko uzme par tisuća eura jednokratno kojih sutra i tako neće biti. I daleko najraširenija vrsta korupcije u Hrvatskoj, koja ubija nadu svakom poštenom građaninu…...

Bilaj

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #7 : Listopad 14, 2011, 03:05:36 poslijepodne »
...ljudi se na žalost egzistencijalno vežu uz neku stranku i ostaju lojalni glasači, oni i članovi njihovih obitelji. To je daleko veća i opasnija vrsta korupcije od toga da netko uzme par tisuća eura jednokratno kojih sutra i tako neće biti. I daleko najraširenija vrsta korupcije u Hrvatskoj, koja ubija nadu svakom poštenom građaninu…...

Ovo je istina. Njegdje sam pročitao ovako: "Demokracije više nije moguća ako više od pola ljudi je vezano uz državu".

A u hrvtskoj imamo tako malo ljudi koji zarađuje neovisno o državi da je to prestrašno.

Jaguar

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #8 : Listopad 14, 2011, 05:12:00 poslijepodne »

Ovo je istina. Njegdje sam pročitao ovako: "Demokracije više nije moguća ako više od pola ljudi je vezano uz državu".

A u hrvtskoj imamo tako malo ljudi koji zarađuje neovisno o državi da je to prestrašno.

Bilaj čiji ljudi i za koga su vezani? Bilo bi korektno naglasiti, ne radi mene, nego radi Muhe. :D

Bilaj

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #9 : Listopad 15, 2011, 09:31:15 poslijepodne »
Bilaj čiji ljudi i za koga su vezani? Bilo bi korektno naglasiti, ne radi mene, nego radi Muhe. :D

Za ljude na vlasti.
To je sada HDZ i HDZ u svojim govorima cijel ovrijeme naglašava- nećemo smanjivati mirovine, nećemo otpuštati ljude- a i jedno i drugo je neminovno.

Ista je stvar i u zagrebu- masa ljudi glasa automatizmom za SDP jer uvijek pamti da su SDPovci dali njima stanove badava a njima mrski HDZovci su im rekli a te stanove koje su do sada koristili moraju platiti siću.

Bilaj

  • Gost
Odg: Bojkot Sabora
« Odgovori #10 : Listopad 19, 2011, 07:40:59 prijepodne »
Joj ja sam tek sada skužio da je ovaj bojkot tek par dana prije i planiranog završetka rada sabora.

Pa kak ima smisla imati bojkot kada je ionako kraj. Kaj nije bio bojkot kada je sanader dao otkaz ili kada je uhićen?