Svakidašnje teme > Politika

Nove odore Croata za Finu - 300 tisuća kuna

(1/2) > >>

Alen:
Djelatnici na šalterima hrvatske Financijske agencije (Fina) dobili su nove službene odore – košulje, šalove (žene) i kravate (muškarci), a potpisuje ih Croata, proizvođač luksuznih kravata i šalova od svile. Riječ je o poslu koji je državna tvrtka Fina platila 297.000 kuna.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/35022/Nove-odore-Croata-za-Finu-300-tisuca-kuna.html

Pošto je naš Ante Šimunović član uprave te iste Fine, i on je vjerojatno digao ruku za takvu kupovinu u vrijeme kad država propisuje štednju. Hoćemo li uskoro i službenike naše gradske uprave vidjeti u luksuznim svilenim uniformama?

Goričanka:
Nemam ništa protiv uniforme. Dapače.
Uniforma osim što oblači djelatnike u skladu sa propisima o službenom odijevanju, istovremeno rasterećuje i kućni budžet, jer ljudi ne kupuju više odjeću koju nose na posao, što je jako velika stavka.
Čak mi se i ta cijena od 300 tisuća kuna ne čini prevelika s obzirom na broj zaposlenih u Fini.

Stjepan:

--- Citat: Goričanka - Rujan 10, 2009, 08:44:12 prijepodne ---Čak mi se i ta cijena od 300 tisuća kuna ne čini prevelika s obzirom na broj zaposlenih u Fini.

--- Kraj citata ---

I meni se ne čini da je to previše, ali ne spominje li se da je Fina gubitaš? Uz sve moguće usluge na koje ima monopol?

Bilaj:

--- Citat: Goričanka - Rujan 10, 2009, 08:44:12 prijepodne ---Čak mi se i ta cijena od 300 tisuća kuna ne čini prevelika s obzirom na broj zaposlenih u Fini.
--- Kraj citata ---

Hmm... treba vidjeti točno koliko je svega naručeno jer moguće da je naručeno samo za "šalteruše" a ne za sve. Ako je za sve onda bi to nakon smanjenja broja zaposlenih bilo nešto manje od 100 kuna po osobi, što je super cijena.

fitt:
Ak se Atniša pojavi u novoj košulji i kravati, znate di gori.... ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju