Autor Tema: Financiranje foruma - sredstva su osigurana  (Posjeta: 3023 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« : Travanj 01, 2010, 04:21:11 poslijepodne »
Kako bi ukinuo podjelu na naše i njihove medije gradonačelnik Dražen Barišić je donio odluku o financiranju medija na području grada Velike Gorice.

U skladu s time i ovaj forum je tako postao proračunski korisnik pa su mu po poziciji R0051, kontu 3233 i CPV broju 744000000-3, po pregovaračkom postupku bez prethodne objave, dodijeljena sredstva kao i ostalim medijima.

Kako sredstva ne mogu biti dodijeljena unatrag ovaj forum će dobiti sredstva samo za slijedećih 9 mjeseci i to 11.000 kuna svakog mjeseca. Za one koji su malo bolje upoznati s proračunom, to su sredstva koja već koriste Reporter Velike Gorice i Glasnik Turopolja za koje će grad ove godine izdvojiti 132.000 kn (isto 11.000 kuna mjesečno). Na navedeni iznos se obračunava PDV pa je ukupni iznos koji grad izdvaja 162,360.00 kn po svakom mediju.

S današnjim danom ovaj forum postaje pravna osoba, ali nećemo ući u sustav PDV-a pa će ukupna dobivena sredstva iznositi 99.000 + PDV = 121.770 kn.

Molim da se u skladu s ovom odlukom ponašate kao što to dolikuje i ostalim nezavisnim i objektivnim gradskim medijima. Svako proturežimsko pisanje će se sankcionirati.

Očekujemo da se i obraćanje gradonačelnika članovima foruma koje će se održati u 18:00 sati na Trgu kralja Tomislava 34.

Hvala svim članovima foruma koji su pisanjem na njemu omogućili ovaj novi uzlet lokalne, medijske demokracije.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #1 : Travanj 01, 2010, 04:33:02 poslijepodne »
...........

Hvala svim članovima foruma koji su pisanjem na njemu omogućili ovaj novi uzlet lokalne, medijske demokracije.

Zamisli život u ritmu muzike za ples.   ;)

Virujen u te, s tobom zivin lipo, Sve dok me bude volit cu te slipo
Virujen u te, ispovidan grije
, I kad me varas s tobom lipo mi je.  ;)

Trs

  • Gost
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #2 : Travanj 01, 2010, 08:27:31 poslijepodne »

Evo ti ga na!
A mogli smo imati neovisni forum, makar i deset puta skromniji!  :(
Sad bi trebalo otvarati novi s takvim imenom ali je ime kompromitirano.  :'(

shaka zulu

  • Gost
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #3 : Travanj 01, 2010, 09:33:02 poslijepodne »
A jel bumo to podelili po glave il po postu?
Kulko ide mene?
Odkad je prodal Bombaša Draš se rasitava z peneze...
 ^-^  ^-^  ^-^

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #4 : Travanj 02, 2010, 12:26:00 prijepodne »
Eh...podjela na naše i njihove medije i dalje ostaje. Budući da obraćanja nije bilo, kao ni rebalansa proračuna, jasno je da je ovo bio samo pokušaj šale u čast 1. travnja.

Jedino što je istinito u toj priči su pozicija proračuna i konto te cifre koje su predviđene za Reporter Velike Gorice i Glasnik Turopolja.

 O0

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #5 : Travanj 02, 2010, 12:47:13 prijepodne »
Eh...podjela na naše i njihove medije i dalje ostaje. Budući da obraćanja nije bilo, kao ni rebalansa proračuna, jasno je da je ovo bio samo pokušaj šale u čast 1. travnja.

Jedino što je istinito u toj priči su pozicija proračuna i konto te cifre koje su predviđene za Reporter Velike Gorice i Glasnik Turopolja.

 O0

Hihihihiii, Stjepane, dobra, odlična prvoaprilska, hahahahaaaaa, tak sam i pomislila kad sam prečitala prvi post ove teme, sam se slatko nasmejala i premislila "aprililiiiiii".  :)


...........

Hvala svim članovima foruma koji su pisanjem na njemu omogućili ovaj novi uzlet lokalne, medijske demokracije.

  ;)Zamisli život u ritmu muzike za ples. ;)

Virujen u te, s tobom zivin lipo, Sve dok me bude volit cu te slipo
Virujen u te, ispovidan grije
, I kad me varas s tobom lipo mi  ;)
 je
.

Plemenitašica poštovana, tak mi je lepe ove stihove čitati v ritmu njihove muzike i slatko se smejati.
Odlično, suuuuper!
:) :-*

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #6 : Travanj 02, 2010, 12:49:44 poslijepodne »




                                 

shaka zulu

  • Gost
Odg: Financiranje foruma - sredstva su osigurana
« Odgovori #7 : Travanj 02, 2010, 03:31:24 poslijepodne »
Lako on sad deli da sem mu ja priskrbel 126.000 kuna...
http://www.forumgorica.com/general-discussion/humor-ili-tu(r)mor/msg14105/#msg14105

 ^-^  ^-^  ^-^