Autor Tema: Obitelj kao temelj društva ili ....?  (Posjeta: 47023 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #45 : Lipanj 11, 2012, 09:03:52 prijepodne »
mlačanin, fala na lijepim riječima. (svatko ih može svakak protumačiti) Svoj komentar ću zadržati za sebe. Kaj se tiče kak ti veliš "krugovala i dalekovidnice" pogledam mi ako ima kaj zanimljivo, ako mi se na nekom programu nekaj ne dopada, prebacim dalje.  To je teza koju ti ne podržavaš. Za tebe postoji (da slikovito opišem) samo jedan program i ne dao Bog da netko pokuša gledati nešto drugo.

(a to si ti predoči i protumači kak god hoćeš)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #46 : Lipanj 11, 2012, 10:02:09 prijepodne »
 Temelj društva, obitelj, može djelovati i postojati samo na osnovu ispravne i razumljive komunikacije unutar sebe same.. Ako je komunikacija moguća uz sva svoja ograničenja i mane , obitelj ipak funkcionira.
Koliko je vremena, energije teksta, minuta programa utrošeno da se pokuša opravdati neprirodno, bolesno , a u želji da se to pokuša prikazati normalno?
Čak i sama gospođa Pusić , smatra se pozvanom da nam pokuša objasniti kako nas svijet promatra u pogledu Pride-a. (Ja to ipak nazivam bal pedera)
Molim lijepo,može li mi netko objasniti, možda sam nešto propustio, kako si ona može uzimati pravo da nam to pokušava objasniti,uvjeriti nas da je to normalno ponašanje. Umjesto da se tim osobama pokuša pomoći u njihovoj bolesti; jer to i jest bolest, njima se manipulira i sakuplja jeftine političke bodove.
Na jednoj strani, ova zelenaška vlada, uzima nam zadnje kune iz đžepa pod raznim izlikama, a istovremeno troše kao pijani milijarderi na blokadi normalnog života u gradu Splitu, da bi nekoliko stotina osoba narušavalo svakodnevni život tisućama obitelji i turista , plaćajući osiguranje za te gluposti. To je normalno?
Za mene nije .
 
I ako sam ja protiv toga ti se koko-vg, opet buniš i optužuješ i mene i moje vjersko uvjerenje. Ne razumijem zašto?
Tebe zaista nisam nigdje prozvao, a niti spomenuo, ili sam možda trebao?
Oprosti ako sam nekaj propustio ili te trebao u bilo kojem kontekstu spomenuti.
Zato koko-vg, ja razumijem da postoje razlike i da se ljudi nikada ne mogu složiti oko svega. Ja na tome ne inzistiram, naprotiv , ti se stalno zaletavaš bez ikakve potrebe, kad smo se već jednom složili da smo skroz različiti u pogledima i shvaćanjima.
Ja ne gledam stvari tvojim očima, hvala Bogu na tome. I kad smo već kod spominjanja Božjeg imena, čemu ga spominješ kada si se javno izjasnio protiv njega?
Ostavljam tebe u tvojem uvjerenju bez imalo želje ili volje da te mijenjam kao osobu. Ako hoćeš istini, a to i jest istina, to si nisam nikada ni umišljao da mogu činiti! Niti tebi, niti bilo kome drugome.  Razmjena mišljenja je jedno, a nekoga pokušati mijenjati u njegovim formiranim stavovima je nekaj sasvim drugo.
Ponavljam , ja ne uvjeravam nikoga!
Ja samo napišem kaj mislim. To nikoga ne obavezuje na ništa!
A tebe najmanje , ne znam zašto misliš drugačije?
I na kraju da se malo poslužim riječima…. U početku bijaše riječ….
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #47 : Lipanj 11, 2012, 01:22:20 poslijepodne »
mlačanin, povezivanje i usporedba bala pedera u splitu sa susretom mladeži u Sisku nije moja ideja ... niti sam pisao, niti me zanima, ni jedno ni drugo. Samo sam komentirao da sam PROTIV GAY PRIDE-a (tu sam se složio s tobom) a u svezi Siska sam napisao :

... a zašto je samo mali broj medija popratio susrete u Sisku ... nema veze s paradom u Splitu.  To bi se  ti trebal malo zamisliti ...  Nije u redu ako netko počne misliti svojom glavom ?

Mlačanin, daj mi, mollim te nađi taj post gdje sam se ja javni izjasnio protiv Boga, kako ti pišeš .

« Zadnja izmjena: Lipanj 11, 2012, 01:24:32 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #48 : Lipanj 11, 2012, 06:35:35 poslijepodne »
To dragi moj nema veze sa mojim postom. I na kraju zakaj bi se ja i ti morali stalno "nadmudrivati" ?

Meni to ne treba,a tjeranje mak na konac kako ti to hočeš, a radio si  sa Bilajem ,  jedno vrijeme ,jednostavno ne prolazi.

Shvati  ja ti nisam dužan  ništa , a ako ne možeš shvatiti smisao , kroz sve svoje postove  (kojih ima zavidan broj) nemoj molim te mene osuđivati.

Možemo razmjenjivati mišljena, i ne složiti se, ali sad je dosta.
 
Ja sam na forumu ipak više radi razonode, da nekaj novoga naućim ,da uživam u tome, a ne da se stalno sa bilo kime svadim, nebi fala lijepa!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #49 : Lipanj 11, 2012, 07:11:58 poslijepodne »
mlačanin, s nadmudrivanjem si ti počeo.  Nitko tebe ne osuđuje pa nemoj ni ti mene. Na pitanje koje sam ti postavio u prehodnom postu nisi odgovorio (toliko o tjeranju maka na konac) Bubno si bez veze jer ti se ne sviđa to što razmišljam malo drugačije nego ti, a uz to sam "imao petlje" da to i napišem, za razliku od drugih. Znam, sad će se naći još pokoji očenašek da baci kletvu na mene jer ... ni sami neće znati što ni zašto.

... a slažem se s tobom da vrijeme provodim na forumu iz razonode, ne iz nekih drugih pobuda, npr. stranačkih, kako neki misle ili sektaških ... :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #50 : Lipanj 11, 2012, 08:41:54 poslijepodne »
mlačanin, s nadmudrivanjem si ti počeo.  Nitko tebe ne osuđuje pa nemoj ni ti mene. Na pitanje koje sam ti postavio u prehodnom postu nisi odgovorio (toliko o tjeranju maka na konac) Bubno si bez veze jer ti se ne sviđa to što razmišljam malo drugačije nego ti, ... a slažem se s tobom da vrijeme provodim na forumu iz razonode, ne iz nekih drugih pobuda, npr. stranačkih, kako neki misle ili sektaških ... :D

Rekoh ti pročitaj svoje postove i shvatit češ da si se javno odrekao Boga. Na kraju ni to nije važno, barem meni. A koliko sam shvatio ni tebi.
 No na kraju ako ti kažeš da nisi i da to nije istina, ja sam opet zadovoljan Hvala ti opet na priznanju!

Ali daj malo razmisli , i pogledaj kaj si sve pisal o vjeri i cxrkvi? Smisao je takav,a ti raci sad kaj hoćeš. A ako misliš na bubanje? to ipak ne razmem.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #51 : Lipanj 11, 2012, 09:02:57 poslijepodne »
Vidiš mlačanin pod bubanje gluposti podrazumijevam da na momente fakat napišeš nekaj bez veze i povoda. Daj onda napiši taj post u kojem sam se (po tebi) odrekao Boga i crkve. Ako to tebi nije važno, koji klinac inzistiraš na raspravi i konstantno pokušavaš dokazati da si u pravu (a drugi, među njima i ja) ... su u krivu.

Kad buš prelistaval moje postove, našel buš kaj sam napisal popovima, moralu, njihovom karakteru, soljenju pameti i politiziranju s oltara, te jedino ako si jedan od njih moreš se osjećati povrijeđeno. 


Odustajem od rasprave, jer vidim da nikamo ne vodi.   
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #52 : Travanj 29, 2013, 09:36:50 prijepodne »
Homoseksualna aktivistica priznaje: „Prava je svrha ove bitke, uništenje braka“Čak ni spoznaja da u svakim pokretima postoje radikalne struje, ne umanjuje nedavno priznanje lezbijske novinarke Mashe Gessen. Ona je, zapravo, na radijskoj emisiji priznala da homoseksualni aktivisti o svojim radikalnim političkim programima – lažu. Kazala je da se oni ne žele izboriti za mogućnost sklapanja institucije braka, već ga radikalno redefinirati i naposljetku eliminirati.
Evo što je poručila u nedavnom radijskom intervjuu:
„Jasno je da bi (homoseksualni aktivisti) trebali imati pravo na brak, ali također mislim da je besmisleno da institucija braka postoji. Borba za homoseksualni brak načelno podrazumijeva i laganje o tome što ćemo raditi s brakom kada u nj uđemo – jer, mi lažemo o tome da se institucija braka ne će promijeniti, i to je samo po sebi laž.
Institucija braka će se promijeniti i trebala bi se promijeniti. I ponovit ću: ne mislim da bi trebala postojati. Ne volim sudjelovati u stvaranju fikcije o mojem životu. To je nešto što nisam imala na umu kada sam došla na svijet prije 30 godina.
Imam troje djece koja imaju pet roditelja, više ili manje. I ne vidim zašto oni ne bi imali pet roditelja na legalan način… Upoznala sam svoju novu partnericu i ona je baš tada imala dijete, a biološki djetetov otac bio je moj brat. Biološki otac moje kćeri čovjek je koji živi u Rusiji, a moj posvojeni sin, također, ga smatra svojim ocem. Dakle, petero roditelja podijelilo se u dvije skupine po tri. I zaista…  Željela bih živjeti u legalnom sustavu koji je sposoban odražavati takvu stvarnost te ne mislim da je to spojivo s institucijom braka.“
(izvor: http://www.abc.net.au/radionational/programs/lifematters/why-get-married/4058506)
Kroz određeno vrijeme, branitelji prirodnoga braka pokušali su ukazati na to da prava namjera koja se nalazi iza homoseksualnih zahtjeva nije jednakost u pravu na brak, već potpuno  zamrsivanje braka i kidanje tradicionalnih vrijednosti društva (to će naposljetku uključivati snage za smirivanje i kažnjavanje nekih Crkava koje se čvrsto drže svojih vjerskih učenja o braku i seksualnoga morala).
I dok neki to potvrđuju javno, kao ova lezbijska aktivistica u ovom intervjuu, postoje i primjeri u brojevima koji dokazuju njezine tvrdnje. Kada se ukaže prigoda za ženidbu, kada to zakoni dopuste, u usporedbi s njihovim heteroseksualnim kolegama, relativno se malen postotak homoseksualaca želi oženiti. Ovim se postavlja pitanje o istinskoj potrebi za zamrsivanjem braka radi ”poštenoga“ širenja njegove koristi. Samo 12% homosekusalaca u Nizozemskoj oženilo se, za razliku od 86% njihovih heteroseksualnih vršnjaka. Manje od 20% istospolnih parova koji su već živjeli zajedno, u Kaliforniji se oženilo kada su za to dobili prigodu – 2008. godine. Kao suprotnost, 91% heteroseksualnih parova u Kaliforniji koji žive zajedno, oženjeno je.
Ovdje se vrlo jasno radi o kulturnoj promjeni i rušenju tradicionalne obiteljske etike, jer, čini se da većina homoseksualaca koja živi zajedno nema potrebu ni želju oženiti se, iako imaju potrebu radikalno mijenjati brak.
Homoseksualci i lezbijke slobodni su živjeti prema svojem odabiru. Živimo u društvu koje im radi toga otvoreno plješće kao nikada do sada u povijesti, ali oni nemaju pravo nanovo definirati brak za sve članove društva.
http://www.vigilare.org/kultura-zivota/homoseksualna-aktivistica-priznaje-prava-je-svrha-ove-bitke-unistenje-braka


Gdje je tu onda smisao?
Zašto ne mogu živjeti dalje ,kao što su živjeli i sve do sada?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #53 : Svibanj 05, 2013, 01:46:45 poslijepodne »


Poštovani,
javljamo Vam lijepu vijest – idemo na REFERENDUM! Uključite se u akciju!
Vrijednost braka i obitelji sve se više narušava u našem društvu. Primjerice, u raspravi o zdravstvenom odgoju predstavnici radikalno liberalnih udruga javno su se založili za rekonstrukciju hrvatskog društva u kojem bi se vrijednost braka i obitelji relativizirala i omalovažila, a djeca i mladi odgajali protiv tih vrijednosti. U javnosti se sve glasnije čuju najave da će se u Hrvatskoj pokušati zakonski promijeniti definicija braka kako bi i homoseksualni parovi sklapali brak i posvajali djecu.
Stoga Vas pozivamo da se pridružite građanskoj inicijativi  "U ime obitelji" koja okuplja pojedince, obitelji, udruge i pokrete, i pokreće akciju prikupljanja potpisa građana kojima traži raspisivanje referenduma s ciljem definiranja braka u Ustavu RH kao zajednice muškarca i žene.
Organizator akcije: građanska inicijativa "U ime obitelji"
Referendumsko pitanje: "Jeste li za to da se u Ustav Republike Hrvatske unese odredba po kojoj je brak životna zajednica žene i muškarca?"
Skupljanje potpisa: od 12. do 26. svibnja 2013. na više od 2000 lokacija u cijeloj Hrvatskoj.
Potreban broj potpisa: oko 400.000 potpisa u cijeloj Hrvatskoj tj. 10% od ukupnog broja birača. Da bi potpisi bili važeći treba čitko upisati ime i prezime, JMBG i potpisati se.
Zašto referendum?
Brak, kao trajna i vjerna zajednica žene i muškarca koji se vole, je idealno mjesto za rađanje i odgoj djece. Dijete treba i majku i oca. Brak je dobar i za same bračne drugove jer je u braku puno češća trajna i vjerna ljubav nego u bilo kojoj drugoj životnoj zajednici. Brak i obitelj ujedno predstavljaju preduvjet i temelj uspješnog i zdravog društva.
Referendumom bi se osnažila zakonska zaštita braka, djece i obitelji temeljene na braku, te poslala snažna poruka političarima da je većina hrvatskog naroda spremna stati u obranu temeljnih općeljudskih vrijednosti kao što su brak i obitelj.
Ova građanska inicijativa dobila je potporu svih većih vjerskih zajednica u Republici Hrvatskoj.
 
 
ŠTO MOŽETE UČINITI?
1. Javite se e-mailom što prije koordinatoru za Vašu županiju (dolje je popis e-mailova županijskih koordinatora):
- navedite koordinatoru svoje podatke: ime i prezime, e-mail i broj mobitela
- napišite koordinatoru gdje ste spremni skupljati potpise:
          a) ispred crkve u Vašoj župi – u kojem mjestu i župi?
          b) na trgu ili ulici u Vašem mjestu – u kojem mjestu?
2. Proslijedite ovaj mail ili usmeno pozovite prijatelje i poznanike da se uključe u akciju!
 Službena stranica inicijative je: www.uimeobitelji.net. Pratite i: http://facebook.com/UimeObitelji/ i http://twitter.com/uimeobitelji/.
Ovo je velika borba oko suštinski važnih pitanja za pojedinca, obitelj, društvo i identitet hrvatskog naroda. U vjeri da ovom akcijom zajednički možemo pozitivno utjecati na društvena kretanja i osigurati zakonska rješenja koja će promovirati i zaštititi djecu, brak i obitelj,
srdačno Vas pozdravljam!
 
Kristina Pavlović
predsjednica udruge Glas roditelja za djecu – GROZD
i članica organizacijskog odbora građanske inicijative "U ime obitelji"
 
Zamolba za financijsku pomoć:
Molimo Vas da, obzirom na velike očekivane troškove, ovu akciju financijski poduprete prema svojim mogućnostima, na žiro račun GROZD-a 2360000-1101973618, uz napomenu: za akciju "U ime obitelji".
KOORDINATORI PO ŽUPANIJAMA:
1.             Međimurska                          Štefanija Damiš                stefanija.damis@gmail.com 
2.             Varaždinska                           Vjeran Grabant               vjerangrabant@gmail.com 
3.             Krapinsko-zagorska              Sandra Majsec                sanjamvu@gmail.com
4.             Koprivničko-križevačka        Miroslav Koštarić            mkostaric@gmail.com
5.             Zagrebačka                           Martina Benković            martina_benkovic@hotmail.com
6.             Grad Zagreb                         Martina Benković            martina_benkovic@hotmail.com 
7.             Bjelovarsko-bilogorska         Zrinka Raffanelli               zrinka_raffanelli@yahoo.de
8.             Virovitičko-podravska           Ivana Cvetković              ivana.cvetkovic1508@hotmail.com
9.             Osječko-baranjska                Josipa Hrehorović           jhrehorovic@gmail.com
10.         Vukovarsko-srijemska           Ana Mlinarić                   ana.mlinaric.vu@gmail.com
11.         Požeško-slavonska                Goran Friedrich               goran.friedrich@gmail.com   
12.         Brodsko-posavska                Saša Kovačec                 skovacec@yahoo.com 
13.         Sisačko-moslavačka              Šimun Klarić                   simunklar@gmail.com 
14.         Karlovačka                           Kata Ninčević                 bivaknin@yahoo.com 
15.         Primorsko-goranska              Danijel Šujević                sujko2004@yahoo.com
16.         Istarska                                 Slavko Vukmanov Šimokov      slavko.vukmanov@vip.hr
17.         Ličko-senjska                       Dario Košćak                  tina.koscak@skole.hr 
18.         Zadarska                               Žana Bekavac                 zana.bekavac@gmail.com 
19.         Šibensko-kninska                  Hrvoje Zekanović            hzekanovic@yahoo.com
20.         Splitsko-dalmatinska             Darko Pejković               darkecmali@gmail.com 
21.         Dubrovačko-neretvanska      Krešimir Marković           kresimir.markovic@du.t-com.hr
 
Ako bi došlo do tehničkih poteškoća u komunikaciji s Vašim koordinatorom, možete to javiti na e-mail martina_benkovic@hotmail.com.
Ako ne želite primati obavijesti od udruge Glas roditelja za djecu – GROZD, javite nam na info@udruga-grozd.hr.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #54 : Svibanj 05, 2013, 03:15:09 poslijepodne »
... dogodilo se nekome da je vic napisao 2 x pa je dobio opomenu zbog ponavljanja ...

« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2013, 03:25:59 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #55 : Svibanj 05, 2013, 03:45:14 poslijepodne »
Hvala na obavjesti.

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #56 : Svibanj 06, 2013, 08:07:42 poslijepodne »
Poštovani,
javljamo Vam lijepu vijest – idemo na REFERENDUM! Uključite se u akciju!

Svašta. Ne traže samo glas nego još i novac. Meni je to baš bezobrazno.

I to još za širenje homofobije! Čega sve kod nas nebu bilo... Sramota!   ???

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #57 : Svibanj 06, 2013, 08:16:28 poslijepodne »
T-portal, naravno, protiv referenduma



Isprovociran člankom pod naslovom "
Inicijativa 'U ime obitelji' traži donacije na nezakonit način?", objavljenom na T-portalu koji se obrušio na građansku inicijativu "U ime obitelji" zbog organiziranja prikupljanja potpisa za referendum, kojim bi se brak definirao kao zajednica jednog muškarca i jedne žene, naš čitatelj nam je poslao zanimljivo pismo u kojem postavlja mnoga logična pitanja o tome za što se to u stvari zalažu T-portal i neki naši političari.
U nastavku prenosimo ovo odlično pismo u cijelosti i dajemo mu ocjenu "svakako pročitati".
http://zdravstveniodgoj.com/news/t-portal-naravno-protiv-referenduma
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #58 : Svibanj 06, 2013, 09:50:10 poslijepodne »
Nisam ni očekivao da će itko graknuti protiv i početi sa pljuvanjem nego oni kojima je svaka pomisao na drugačije i "rigidno zaostale" stavove nepoželjno...

Naravno da se traže donacije, u čemu je problem?? Naravno da se traže donacije kada se ne može osloniti na državu, iako bi to država u prvom redu trebala pomagati, jer to predstavlja većinu ljudi, ako po niti jednom drugom pokazatelju, a ono po deklariranim vjernicima, koji isto plaćaju poreze i traže svoja prava koja im u svakoj normalnoj zemlji svakako pripadaju kao debeloj većini

Svakako imaju pravo tražiti i glas i novac, jer se tako poštuje zakon, onaj isti kojega sama vlast koja ga donosi ne poštuje. Kao što ne poštuje svoj narod, vlastite zakone, nacionalne interese i želje ovog naroda, već služe stranim interesima i za svaki drek im je važnije što misli nekakva smrdljiva masončina u Bruxellesu negoli ljudi na Jelačić-placu..

A sam spomen homofobije je jedna ofucan, potrošen pojam - prvenstveno jer je sam besmislen i činjenično netočan. Homofobija kao iole iskren i opravdan pojam ne postoji, kao što ne postoji ni euroskeptičnost. To su plitka i netočna nagađanja, i predstavljaju isprazno lupetanje onih koji nemaju argumente... kako su rekli i Jovici - "ako nemaš argumente, reci srednji vijek..."... jer se drugačije protiv argumenata ionako ne zna boriti.

Nije homofobija željeti da brak pederčina nije jednak mojem braku. Jer ako je nešto negativno, onda je to otvorena želja pedera i sličnih nastranih individua da se institut braka uopće uništi, kao da su ga oni stvorili... brak je crkvena, religijska tekovina, i kome se ne sviđa - neka odjebe. neka pederčići stave svoje želje i željice, kao i naguzni raspored na papir i odnesu ga javnom bilježniku i ovjere - imat će sve legalno i zakonito kao da su u braku (regulirano pravo nasljeđivanja, podjele dobara, odgovornosti, odnosa itd itd), i brak im uopće ne treba. I to da se pederi i lezbače vjenčavaju ovoj zemlji ne treba, mi nismo jedna kriminalna Britanija ili Nizozemska, i ne trebamo to nikada niti biti, a niti željeti biti.

Stoga treba spriječiti svim sredstvima da se tradicija, vjera, normalnost i sve ostalo u ovom narodu poštuje i cijeni, a ne istematski uništava u ime nekakvog samoproglašenog napretka koji sa pravim napretkom nema ni dodirnih točaka, ali ima sa likovima kojima je željeti zlo čovječanstvu osnovna svrha, a takvi i financiraju i potplaćuju političare, osobito naše korumpirane, pohlepne gladuše koji bi ukrali i Majku Božju sa oltara i prodali rtođenu mater za šaku eura... no nadam se samo da će tim zlotvorima ubrzo doći kraj, te da će za sve te stvari koje rade protiv ovog naroda i države i platiti. Stvari idu polako, ali ipak idu u tom smjeru. I hvala Bogu da je tako.

Ja nisam homofob, jer se ne bojim ljudi (što je prijevod tog pojma, i čime već pokazuje svoju besmislenost). Ne bojim se da će me pederi napasti, natamburati ili nagiuziti, nemam apsolutno NIKAKAV strah ni od pedera ni od ljudi uopće, znači ja nisam homofob. Alči sam protivnik da mi nestrani bolesnici sa težim psiho-poremećajima drže predavanja što je sloboda, kultura i priroda. Jer kako i onaj vic veli - Bog je stvorio guzicu za nešto drugo, ne da u nju ulazi, nego samo izlazi...

Informiraj se malo, Bobby, pogledaj malo neke filmove i studije koje govore o pravoj prirodi odrastanja u homo-brakovima, od silovanja pa nadalje, nemoj samo bajati gradivo koje prodaju pederi tipa Štulhofer i slični... jer pederčine ne može pričati o odgoju djece kada ih sam nema niti ih može imati iz svojeg odnosa. Pametnom dosta!!
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2013, 09:53:19 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Obitelj kao temelj društva ili ....?
« Odgovori #59 : Svibanj 06, 2013, 09:56:54 poslijepodne »
Poštovani,
javljamo Vam lijepu vijest – idemo na REFERENDUM! Uključite se u akciju!

Svašta. Ne traže samo glas nego još i novac. Meni je to baš bezobrazno.

I to još za širenje homofobije! Čega sve kod nas nebu bilo... Sramota!   ???
Sinek ti očito još ne kužiš demokraciju,možda da se malo educiraš pa onda budeš moderator. ;)