Autor Tema: Najbolji tate na svijetu  (Posjeta: 5815 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Najbolji tate na svijetu
« Odgovori #15 : Veljača 28, 2011, 02:39:57 poslijepodne »
Ah to s ignoriranjem u potpisu sam ja krenul sa markulinom jer bo iz nekog teškog političi ideološkog razloga markulin je cijelo vrijeme mene išao vrijeđati.

Ma daj, ziher lažeš, pa netko tako lijep, pametan i kulturan kako je markulin to sigurno nebi nikada napravio...  ;) ;) ;)

Sve jasno , ako sad opet počnemo sa odgovorima, nikad kraja. Nisam nikoga prozvao kao krivca, ali znaš kaj se bu dogodilo. To zaista više nema smisla.

Daj mi samo reci kaj je pjesnik htio reći sa ovim citatom:

"U svoju obranu mogu reći da sam ja bil na porodnom dopustu s prvim djetetom - godinu dana. Jest da je na utjecao i stjecaj okolnosti, ali to je činjenica."

1. Od koga se on to brani, i tko ga to napada??
2. Koga zanimaju - a pogotovo i u kojem kontekstu!! - "činjenice" koje markulin navodi?
3. Kaj je tu poanta takve izjave - da smo mi ostali lošiji očevi?
Ili da vrijeme provedeno sa djetetom znači automatski i kvalitetu? Po toj "logici" najbolji očevi su - nezaposleni...!! Oni su po cijele dane doma s djecom. Makar ne znam kaj to u praksi znači.

Sorry, ali ako ti misliš da u gornjim markulinovim stavovima nema ničega uvredljivog, onda si slijep. Da ne velim da bi mi mogao ti protumačiti njegove stavove, obzirom se slažete...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”