Autor Tema: Dječji rođendani  (Posjeta: 8350 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Dječji rođendani
« : Studeni 09, 2010, 05:10:22 poslijepodne »
Gdje je najbolje proslaviti dječji rođendan?  Iskustva, informacije, linkovi, brojevi telefona..Tnx !!!!
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #1 : Studeni 11, 2010, 10:10:04 prijepodne »
46 pregleda i niti jedan komntar.... kaj vi nemate djecu koja slave rođendan?
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #2 : Studeni 11, 2010, 10:43:41 prijepodne »
46 pregleda i niti jedan komntar.... kaj vi nemate djecu koja slave rođendan?

Imamo. Mi slozimo doma. Ne valja pretjerivati. Torta, nek se malo igraju i to je to.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #3 : Studeni 11, 2010, 01:17:21 poslijepodne »
očito neki imaju odraslu djecu a drugi je još nemaju ... pa im ta tema nije zanimljiva. Vidio sam reklamu tamo negdje preko puta Ofertisime da se nedavno otvorila nekakva igraonica ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #4 : Studeni 11, 2010, 01:24:55 poslijepodne »
Klub 100 dobar izbor,imaju karaoke,animatora i puno mjesta za sve dječje nepodopštine.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #5 : Studeni 12, 2010, 09:15:26 poslijepodne »
Klub 100 dobar izbor,imaju karaoke,animatora i puno mjesta za sve dječje nepodopštine.

Prvi puta čujem...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #6 : Studeni 13, 2010, 05:39:27 poslijepodne »


Prvi puta čujem...
[/quote]

šteta,inače dobar izbor.......

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #7 : Studeni 13, 2010, 06:25:08 poslijepodne »
ja sam pristaša igraonice Bibo na velesajmu. Bili smo na nekoliko rođendana u rođendaonici u VG (iznad zgb banke u Zvonimirovoj) i bilo je bar kak cure kažu bez veze! Klub 100 je zgodan za djecu od 12 godina na dalje kad im je simpa čaga, karaoke itd. I moraš se ranije najaviti da si rezerviraš termin, bolje rečeno da se uklopiš u njihov program. Inače su super cure i dobra zeka za djecu!

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #8 : Studeni 13, 2010, 10:26:27 poslijepodne »
Danas sam vidla da na bivšem restoranu Kva-kvak piše Rođendaonica  ::)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #9 : Studeni 13, 2010, 10:34:14 poslijepodne »
Moj je klinac jednom bio u Klubu 100 i čini mi se da imaju stručne animatore (tete iz vrtića ili iz škole).

Problem je u igraonici Bibo, McDonaldsu i sličnim mjestima taj što animatorice nisu stručno osoblje. U igraonici Bibo i ne pomišljajte da ostavite bez nadzora malu djecu i stalno ih treba držati na oku jer nije bezopasno (sjetimo se nedavnog događaja iz Splita).


Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #10 : Studeni 14, 2010, 11:34:09 prijepodne »
Moj je klinac jednom bio u Klubu 100 i čini mi se da imaju stručne animatore (tete iz vrtića ili iz škole).

Problem je u igraonici Bibo, McDonaldsu i sličnim mjestima taj što animatorice nisu stručno osoblje. U igraonici Bibo i ne pomišljajte da ostavite bez nadzora malu djecu i stalno ih treba držati na oku jer nije bezopasno (sjetimo se nedavnog događaja iz Splita).



Meni je ta igraonica bez veze, pogotovo za malu djecu jer je napravljena tak da je velika, u tom kao nekom kavezu, roditelji nemreju za decom nutra i sad ti pronađi tvoje dijete među 100 njih ak se kaj dogodi. + kaj je atmosfera nutra ko u nekom skladištu. Mrzim skladišta.

Offline stella

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #11 : Siječanj 16, 2011, 01:26:31 poslijepodne »
Postoji jedna rođendaona nasuprot Offertissime, pa ona Bubimir (mislim da je to tamo malo niže od Kauflanda , kod Bebača) a možete slaviti i u Udruzi Sunčica (znam da ih i oni organiziraju). Ja osobno rođendane svoje djece slavim kod kuće .

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dječji rođendani
« Odgovori #12 : Siječanj 17, 2011, 03:40:18 poslijepodne »
Sunčica je ispala najbolja, stručne tete stvarno krasno animiraju klince, pohvala...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator