Autor Tema: Opomena  (Posjeta: 2564 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Opomena
« : Lipanj 03, 2010, 06:46:45 poslijepodne »
Molim članove foruma da se pridržavaju tema i da ne vode svoje privatne ratove tamo gdje im nije mjesto.

Obrisane su teme gdje se zahtijeva ban za člana foruma.
Banovi se ne traže u sklopu neke teme već se korisnici prijavljuju uz pomoć postavke 'prijavi moderatoru' ili privatnom porukom administratorima ili moderatoru.

Svi oni koji će nastaviti s tom praksom ili će raspravljati o moderiranju izvan ovog (O forumgorica.com stranici) foruma će biti isključeni po kratkom postupku.

« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2010, 06:51:29 poslijepodne Stjepan »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opomena
« Odgovori #1 : Lipanj 03, 2010, 07:09:45 poslijepodne »
Manipulatori koji misle da ih različiti e-mailovi i često mijenjanje IP adresa (u jednom slučaju 20 u istom danu) može spasiti od identificiranja pa da mogu imati nekoliko različitih korisničkih računa neka se ostave takvog posla. Vaša računala ostavljaju više tragova nego što mislite i lako vas je identificirati.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opomena
« Odgovori #2 : Lipanj 03, 2010, 07:45:12 poslijepodne »
Dio tog posta možeš i copy-paste u temu o računalnoj sigurnosti... jer to shvaća jako malo ljudi, a svi o tome pričaju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Opomena
« Odgovori #3 : Lipanj 04, 2010, 12:57:46 prijepodne »
Molim članove foruma da se pridržavaju tema i da ne vode svoje privatne ratove tamo gdje im nije mjesto.

Obrisane su teme gdje se zahtijeva ban za člana foruma.
Banovi se ne traže u sklopu neke teme već se korisnici prijavljuju uz pomoć postavke 'prijavi moderatoru' ili privatnom porukom administratorima ili moderatoru.

Svi oni koji će nastaviti s tom praksom ili će raspravljati o moderiranju izvan ovog (O forumgorica.com stranici) foruma će biti isključeni po kratkom postupku.

Ako se ovo mene tiče - ja sam i javno pisala i prijavila moderatoru.

A javno sam pisala, zato jer se ne sramim niti bojim tražiti javnu opomenu i točno sam navela razlog zbog kojeg tražim ban.

No, nemam saznaje da li je isti opomenut. Ili nije niti potrebno znati?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opomena
« Odgovori #4 : Lipanj 04, 2010, 11:42:56 prijepodne »
A javno sam pisala, zato jer se ne sramim niti bojim tražiti javnu opomenu i točno sam navela razlog zbog kojeg tražim ban.
No, nemam saznaje da li je isti opomenut. Ili nije niti potrebno znati?

Nije stvar u tome da li se netko usudi ili ne usuditi tražiti javnu opomenu već je stvar u tome da je to off-topic, spam i obično izaziva daljnu off-topic raspravu (nakon traženja bana u par minuta nastalo je 3-4 odgovora na tu poruku).

Ako netko baš osjeća strašnu želju za javnim traženjem opomene onda neka to radi u ovom forumu, a ne u sklopu drugih foruma.

Taj navedeni slučaj je malo složeniji, dobio je opomenu ali po drugoj, težoj osnovi.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opomena
« Odgovori #5 : Lipanj 04, 2010, 01:10:15 poslijepodne »
OK; očito vas nemrem slijediti, ne znam o čemu ili komu se radi...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”