Osoblje > O forumgorica.com stranici

Poruke moderatorima

<< < (2/2)

Newbie:
Al neko laze... ocito nadrimoderator! Jel 3 ili 7?


--- Citat: Mlačanin - Svibanj 21, 2012, 07:56:43 prijepodne ---Ban od 7 dana, zbog slanja bezobraznih poruka moderatoru.

Moderator.


--- Kraj citata ---

BobRock:

--- Citat: Sledgehammer - Svibanj 21, 2012, 10:23:54 prijepodne ---Nije bitna forma - bitno je da ne laže...  >:D >:D >:D

--- Kraj citata ---
Sleđ, opet vrijeđaš. Kaj ti nije dost zajebancije? Kaj misliš da si sad frajer kaj ideš moderatora vrijeđat? I kaj se buš sad s tim kurčil pred svojim pajdašima koji, kak veliš, čitaju forum? Baš si strašan frajer, svaka čast. I tak hrabar!  :o

Baš si pravi heroj.   ???

Dajem ti samo dobronamjeran savjet: nemoj. Posljedice bi ti trebale biti dobro poznate, a ti bi trebal dobro znati da se ja nebum puno s tobom natezal. Pa ti delaj dalje po svojem.

@Franjo@:
koju pizdu mile matere tog milicionera  koji menja podstanarstvo ko malo bolja cura gace konacno ne odjebete..

kreten je ocito imao problema u djetinstvu..

Mlačanin:
 Poštovani forumaši!
Otvaranjem ove teme htio sam pokazati neopravdanu i ničim izazvanu reakciju na opomenu .
Naime spomenuti forumaš Newbie je komentirao post od jaarban u pod forumu gdje se samo postaju slike. Napomenuo sam mu da to može učiniti na drugom mjestu, gdje su i ostali komentirali tu sliku i druge slike.
No on se očito uvrijedio i počastio me svojim „ mišljenjem“. Nije mi bila namjera ( a sad vidim da sam krivo mislio i prevario se) da se to pretvori u vrijeđanje bilo koga!
Vidim da su počele salve uvreda, zato zatvaram ovu temu, jer to nema smisla.
Opomene i isključenja su pokušaji da se na forumu održi red i pristojnost kad netko pretjera. A svi ste prije registracije pročitali i prihvatili pravila. Samim time prihvatili ste i sankcije koje se izriču!
Ne zaboravite!

Uživajte u druženju!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju