Osoblje > O forumgorica.com stranici

Sloboda govora na forumu

<< < (3/3)

BobRock:

--- Citat: koko-vg - Veljača 09, 2012, 09:21:15 prijepodne ---Na kraju, nisam ti ja Plemanitašica ni još neki, pa da se maknem s ovog foruma, uvrijeđeno jer prostačiš, a sankcija nema ...

--- Kraj citata ---
Da, štima nema sankcija, jer bih htio prije svega razumijevanje problema, razgovor, diskusiju, zato sam i napravil anketu (gdje je malo ko glasal, kaj opet nekaj znači glede zainteresiranosti i razumijevanja forumaša za tu temu). Ne želim samo sankcijama provoditi red, kaj mi je obaveza, nego bih htio da prije uvid i razumijevanje forumaše vode kod njihovih odluka kak će se ponašati ovdje na forumu, a ne samo bojazan od sankcija.

Da nije kolega moderator izjavil da ne vidi niš kritičnog u tome, možda bih pod prvo i sankcioniral, ali očito je bilo da imamo različita shvaćanja ovdje na forumu, pa sam to htio prvo razjasniti među svima nama. Ili bar probati razjasniti. Ne smatram da mi je uspjelo, ali bar sam probal.

Sledgehammer:

--- Citat: BobRock - Veljača 09, 2012, 01:03:25 poslijepodne ---Ja glasal nis. Tak da si se i tu opet zajebo sa svojim pretpostavkama, kao i obično. Još nisi shvatio da su ti te tvoje pretpostavke zakurac? A na njima baziraš svoje stavove. Tak da si moš mislit kakve su tvoji stavovi kvalitete...
--- Kraj citata ---

Nitko te i ne pita za glasanje. A tko laže i tko je čiji advokat pokazal si i danas - opet braneći kokove stavove i relativizirajući sve kaj vama, "velikim demokratima i znalcima", ne ide pod kapu. Svi su budale samo si ti pametan, kaj ne?

Moji stavovi su - naspram tebe i tvojih - vrhunska pamet i intelekt, pojam hrvatstva i domoljublja. Tvoja pamet nije ni za 4 noge - baš gledam svoje pese i nisi me uvjerio da si pametniji od bilo kojeg od njih... i oni imaju više karaktera i vjernosti od tebe. Tak da se možeš samo sramiti - kada bi znal kaj to uopće je. I ti i tvoji politički puleni i forumski štićenici.

BobRock:

--- Citat: Sledgehammer - Veljača 10, 2012, 11:35:40 prijepodne ---
--- Citat: BobRock - Veljača 09, 2012, 01:03:25 poslijepodne ---Ja glasal nis. Tak da si se i tu opet zajebo sa svojim pretpostavkama, kao i obično. Još nisi shvatio da su ti te tvoje pretpostavke zakurac? A na njima baziraš svoje stavove. Tak da si moš mislit kakve su tvoji stavovi kvalitete...
--- Kraj citata ---

Nitko te i ne pita za glasanje.

--- Kraj citata ---
Ne serkaj. Možeš se pravit lud negdje drugdje, kod mene ti to ne pali. Ili se stvarno gubiš u tome kaj pišeš na forumu?

Jer:
Kaj nije Zagorec pital:

--- Citat: Zagorec BP - Veljača 08, 2012, 08:00:25 poslijepodne ---Anketa ide jako slabo ili su glasali svi članovi foruma (tj. ima ih jako malo).  :)

--- Kraj citata ---
A ti sa odma sljedećim postom odgovorio:

--- Citat: Sledgehammer - Veljača 08, 2012, 09:20:49 poslijepodne ---Pa ako sada oduzmeš mene - ostaju koko i Jaguara sa svojim odvjetničkim timom modova - Mlačaninom i BobRockom. ...

--- Kraj citata ---
I kaj to znači? Da nisi govoril o glasanju? Kontekst je ostal isti, bar ga ti nisi mijenjal. Nemoj meni tupit gluposti, nis ti ja za to.

--- Citat: ---A tko laže i tko je čiji advokat pokazal si i danas - opet braneći kokove stavove i relativizirajući sve kaj vama, "velikim demokratima i znalcima", ne ide pod kapu. Svi su budale samo si ti pametan, kaj ne?

Moji stavovi su - naspram tebe i tvojih - vrhunska pamet i intelekt, pojam hrvatstva i domoljublja. Tvoja pamet nije ni za 4 noge - baš gledam svoje pese i nisi me uvjerio da si pametniji od bilo kojeg od njih... i oni imaju više karaktera i vjernosti od tebe. Tak da se možeš samo sramiti - kada bi znal kaj to uopće je. I ti i tvoji politički puleni i forumski štićenici.

--- Kraj citata ---
Ideš mene uspoređivat sa svojim cuckima? Jako lijepo. Time više o sebi govoriš nego o meni. Jel bi ti bilo drago da tak neko o tebi i o tvojima doma govori? Sigurno da nebi, ali ti sebi uzimaš za pravo drugima tak nekaj reć. Jaka ti je kultura.

Baš stvaraš divnu atmosferu za daljnju diskusiju. Gubim volju čitati te tvoje nebuloze. Uopće me ne poštuješ i zato tu nema osnova za ikakve diskusije sa tobom. Pričaj sam sa sobom i ne čudi se kaj sve manje ljudi ima volje s tobom diskutirati. Ak ti niko ne odgovori na tvoje budalaštine to još apsolutno ne znači da si u pravu, a ti si dalje slobodno misli i tumači da je to jer niko nema nikakvih argumenata protiv tvojih teza i stavova.

Stvarno si naporan. Neće mi se više.

Sledgehammer:
Dečec, ja nisam na tvojim plitkim razinama svijesti i inteligencije. Prestani se praviti budalom i ignorirati ono kaj te se pita, ti plitki izgovori kaj je i kakvo je stanje prepusti nekokm drugom, ti nisi za takve ocjene i procjene.

ja sam ti rtekel da nitko osim vas 4 ne drži tu vašu "koaliciju", dapače da idemo analizirati većina ljudi ipak misli prije kao ja nego kao vi. Ja sam samo jastreb koji nema nikakvih obzira i dlaka na jeziku, čime samo pokazujem da mene stvarno ne interesira forma, već samo sadržaj - a ti si obrnut slučaj, a istina i sadržaj te i ne zanimaju, objavljene materijale ne čitaš (kao da bi ih i razumio), a isti obrazac ponašanja ima i tvoja ekipa kojoj si forumski zaštitnik, glumiš velikog advokata za druge, a nemreš i ne znaš ni sebi pomoći.

To je tak jadno da je degutantno o tome i pričati - jer si kao sugovornik, kao i koko i jagura - čista nula. Nemaš znanja, ne poštuješ sugovornika, ne pratiš kaj ti se piše, samo ako potrgana ploča vrtiš uvijek istu retoriku i ponavljaš iste fraze.

To je prejadno, no ak si ti zadovoljan sam sa sobom - to ti je najvažnije.

koko-vg:
Sledgehammer, kaj ne primječuješ da ti dolaziš u sukob skoro sa svima, po pitanju bilo koje teme (osim Bilaja, muhe i još par njih) Vi ste dakle, večina ? Spominješ koaliciju ? Tko ? Kakva koalicija ?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju