Autor Tema: Križanje kod Zubaka  (Posjeta: 6829 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Križanje kod Zubaka
« : Kolovoz 31, 2010, 10:10:40 poslijepodne »


Vidim da danas pomalo zatvaraju kržanje ulice Rudolfa Fizira i državnu cestu koja spaja Goricu i Zagreb. Ili, ak je tak lakše, križanje kod Zubaka. Zna li netko preciznije kako će se urediti križanje? I hoće li biti potpuno zatvoreno, ili će tek suziti promet i smanjiti trake dok se radi?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #1 : Kolovoz 31, 2010, 10:36:43 poslijepodne »
U pravu si, postavila si pitanje zagađeno glupostima  ... daj malo prelistaj postove na temu prometa (ako ih dotični nije obrisal) te bi tamo ogla pronaći podatke o konkretnom raskrižju ... čak i prijedloge kako bi to trebalo izgledati, pa čak i statistiku mupa o saobračajnim nesrećama u rotorima . TOČKA.
« Zadnja izmjena: Rujan 01, 2010, 12:20:40 poslijepodne Sledgehammer »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #2 : Rujan 01, 2010, 12:19:04 poslijepodne »
U pravu si, postavila si pitanje zagađeno glupostima

Koko, opomena. Promijeni rječnik, i drži se teme, i ne skači na svaki post koji misliš da nije baš onakav kakav bi ti htio da bude. Izbrisano je sve što se ne tiče uvodnog pitanja (kolegici - sorry, kolaterala) - tko zna, neka odgovori, kome se ne sviđa - neka zaobiđe. I ovaj moj post ide u smeće nakon što ga pročitaš.

Uvredama ukazivati bilo kome, a pogotovo moderatoru, da je pogrešno pokrenuo temu (iako nije pogrešno), je ipak malo previše. Ako smatraš da je odgovor već bio, daj joj link na to. No to raskršće nije ni izbliza obrađeno u toj temi na zadovoljavaju način. Jer tamo je bilo samo nagađanje kako bi se to raskršće bolje riješilo (rotori, podvožnjaci, semafori - iz čega je izrasla jalova svađa), bez konkretnih podataka i saznanja što će tamo stvarno biti. Kada to budeš znao i imao, daj ovdje.

Zna li netko kako će se to raskršće kod Zubaka stvarno urediti, tko će to raditi, koliko će koštati, u čemu će biti poboljšanja??

Usput - što se gradi na livadi pored Lidla (liči na stambenu zgradu)? I što se gradi preko puta Lidla i Inine pumpe na ulazu u Goricu (tamo gdje je nekada znao biti auto-show)?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #3 : Rujan 01, 2010, 01:16:47 poslijepodne »


Usput - što se gradi na livadi pored Lidla (liči na stambenu zgradu)? I što se gradi preko puta Lidla i Inine pumpe na ulazu u Goricu (tamo gdje je nekada znao biti auto-show)?

Kod Lidla se gradi upravna zgrada firme Lidl. Do sad su bili u Buzinu a kak se čini sad budu tu.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #4 : Rujan 01, 2010, 05:55:26 poslijepodne »


Usput - što se gradi na livadi pored Lidla (liči na stambenu zgradu)? I što se gradi preko puta Lidla i Inine pumpe na ulazu u Goricu (tamo gdje je nekada znao biti auto-show)?

Kod Lidla se gradi upravna zgrada firme Lidl. Do sad su bili u Buzinu a kak se čini sad budu tu.

Preko puta Lidla se gradi poslovno-skladišni prostor za Štilovke koji je sad na suprotnoj strani - Zagrebačka ulica.
Ko to tamo peva?

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #5 : Rujan 01, 2010, 08:04:36 poslijepodne »
:'(  a ja sam mislil da će napraviti spomenik novom moderatoru, onak, na ulazu u Goricu, da svi vide ...   O0

Koko,  dosadil si več i bogu i vragu proseravanjem protiv Sleđa. Daj se pomirite več jednom da je to kaj je i fertig.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #6 : Rujan 01, 2010, 11:40:37 poslijepodne »
Bojim se da neće doči do nikakve značajnije rekonstrukcije. Na HAK-ovim stranicama piše; "do 30. rujna traju radovi na raskrižju D 408, D 30- Zračna luka Zagreb-buduća prometnica D 31 (obilaznica Velika Gorica)." http://www.hak.hr/novosti/zabrane.aspx

U mjesec dana koliko će trajati radovi se ništa značajnije ne može napraviti, a pogotovo ne rotori ili denivelacije. Možda će samo dodati još jednu traku za skretanje lijevo prema aerodromu iz smjera Zagreba.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Križanje kod Zubaka
« Odgovori #7 : Rujan 02, 2010, 09:00:44 prijepodne »
Meni se čini da ni sami izvođači radova ne znaju kak bu to na kraju izgledalo.
Ako se referiramo na ostala gorička križanja novijeg datuma, strah me i pomisliti kak sve može izgledati u budućnosti križanje kod Zubaka.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....