Tehnika narodu > Sam svoj majstor

"rošenje" prozora

(1/2) > >>

manimal:
...nego, deca, trebam pomoć (iako meni nema pomoći  ;D)... naime, imam problema sa "rošenjem" prozora na dječjoj sobi... kak smo na zadnjem katu (znam, znam, a koji sam ku... uopće išel kupovat stan na zadnjem katu...   >:Dsve znam) i kak smo na samom ćošku, prozori mi se stalno "rose" te s njih polako (ali sigurno) kapa (vraga kapa, to curiiiiii) voda niz zid i ispod namještaja (nisam baš ta lijen, ponekad i obrišem, ali nema pomoći...)... iako sam kupio i postavio onaj "odvlaživač" koji fakat "pokupi" vlagu i dalje ostaje isti problem... ima li pomoći (ne meni  ;))...

delta force:
Kakvi su to prozori drveni, metalni ili pvc. Imaju li izo staklo ili obićno, imaju li obrliht ili ne, dali se u toj prostoriji kuha ili ne. Niš nisi napisal....

manimal:

--- Citat: delta force - Siječanj 26, 2010, 10:54:21 prijepodne ---Kakvi su to prozori drveni, metalni ili pvc. Imaju li izo staklo ili obićno, imaju li obrliht ili ne, dali se u toj prostoriji kuha ili ne. Niš nisi napisal....

--- Kraj citata ---

...pvc prozori sa izo staklom, imaj u obrliht, ima roleta, ima gurtna za roletu... u dječjoj sobi se uglavnom ne kuha  :-\ ... heheheh sorrrrry, nis mogel odolet...




...pomagajte drugovi, 'oću da se ubijem... zbog nje(ga), zbog nje(ga)...

Bilaj:
rošenje ti se javlja zbog neodgovarajuće toplinske izolacije. Reci mi jel to samo i samo na prozorskom staklu.

Onda ti predstoji mogućnost da ugradiš drugo staklo. Postoji ti ovako stakla. izo obični, izo + low-e, izo punjen argonom + low-e i najbolje trosktruko stako punjeno argonom + low-e dvoslojno. (imaš i punjeno kseonom ali to je perverzija)

E sada možda ti to pomogne ako i samo ako ti rosi na samom staklu.

delta force:

--- Citat: Bilaj - Siječanj 26, 2010, 11:48:37 prijepodne ---rošenje ti se javlja zbog neodgovarajuće toplinske izolacije. Reci mi jel to samo i samo na prozorskom staklu.

Onda ti predstoji mogućnost da ugradiš drugo staklo. Postoji ti ovako stakla. izo obični, izo + low-e, izo punjen argonom + low-e i najbolje trosktruko stako punjeno argonom + low-e dvoslojno. (imaš i punjeno kseonom ali to je perverzija)

E sada možda ti to pomogne ako i samo ako ti rosi na samom staklu.

--- Kraj citata ---

EVO BILAJ TI JE SVE REKAO.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju