Svakidašnje teme > Zdravlje, rekreacija, priroda

Strani turisti u Hrvatskoj...

<< < (2/4) > >>

Sledgehammer:

--- Citat: koko-vg - Srpanj 14, 2013, 12:58:35 poslijepodne ---Dovrši onda svoj "opis" sa konkretnim brojkama .
--- Kraj citata ---

Kome trebaju konkretne brojke?? Tebi??

I dok ih nema znači - to što kažem nije istina?? Daj nemoj, ispadaš smiješan... jedini si ovdje koji stvarno nema pojma. Možda je Srbin Kekin "pevao" o tebi?

koko-vg:
... tko ispada smiješan ?  Sledgehammer, pročitaj još jednom kakve "provjerene" informacije pišeš po forumu, stani pred špigl pa razmisli.

Sledgehammer:

--- Citat: koko-vg - Srpanj 14, 2013, 04:35:38 poslijepodne ---... tko ispada smiješan ?  Sledgehammer, pročitaj još jednom kakve "provjerene" informacije pišeš po forumu, stani pred špigl pa razmisli.
--- Kraj citata ---

Ajd ne lupetaj, ako ti je dosadno odi negdje radit nešto, nemoj laprdati samo zato da laprdaš jer nekaj "moraš" napisati...(iako bi isti rezultat bio i da uložiš ne znam koliko truda - za napisati nešto pametno treba nešto i znati!)...

Ukoliko imam uvid u spis i tužbe koje se pokreću, za mene je to provjerena informacija, a ti si bogec kojem treba link od nekog "provjerenog" izvora - recimo, 24sata ili Jutarnji bi te zadovoljili, zar ne?

Znači, ostaje ti da mi ili vjeruješ ili ne - i u jednom i u drugom slučaju meni je svejedno za što si se odlučio, i u jednom i u drugom slučaju svoju odluku drži za sebe, ona stvarno nikoga ne interesira...

koko-vg:

--- Citat: Sledgehammer - Srpanj 15, 2013, 10:37:24 prijepodne ---... Ukoliko imam uvid u spis i tužbe koje se pokreću, za mene je to provjerena informacija ...

--- Kraj citata ---

... sve vrvi od "provjerenih informacija" koje ti plasiraš ...


--- Citat: Sledgehammer - Srpanj 13, 2013, 05:05:55 poslijepodne ---A sve ove godine tu ima ponajviše zahtjeva Australaca (Iako ih u postotku zastupljenosti turista ima jako, jako malo), koji se drobe i trgaju na godišnjem, kurče se pa skaču sa kojekakvih stijena, kupaju izvan označenih plaža i kupališta, samoinicijativno jebu mačku mater sa adrenalinskim sportovima u vlastitoj amaterskoj režiji, što u kombinaciji sa alkoholom najčešće rezultira sa par slomljenih kičmi i sličnih ozljeda svako ljeto... i onda im ne valja Hrvatska, ne valja hrvatska policija, tu se nešto "skriva", tu se opstruira "istina", traže se milijunske odštete itd itd...

--- Kraj citata ---

Jedan dio mene veli da se preseravaš,  pišući gluposti, a drugi dio ... potpuno se slaže sa onim prvim ... (da citiram jednog poznatog glumca ...)   :D

Sledgehammer:
Dečec, da znaš kak si nebitan i jadan, zakopal bi se u gnoj, i tako se pročistio... Jedina argumentacija koju oduvijek i jedino imaš je tvoja nevjerica, a tebi je nevjerojatno SVE - jer niš ne znaš...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju