Domaće teme > Udruge

Udruga Branitelji za branitelje

<< < (2/11) > >>

Stjepan Radić:

--- Citat: mlačanin - Kolovoz 25, 2010, 07:02:01 prijepodne ---Ovo sa udrugamam mi sve više lići na naše stranke. Svaki traži samo svoj osobni interes bez obzira na poćela.
Jadno.

--- Kraj citata ---

Žalosno, ali slažem se :'(

Stjepan Radić:
Kaže ovako:
REPUBLIKA HRVATSKA
GRADSKI URED ZA OPĆU UPRAVU

KLASA: UP/I-230-02/2010-01/506
URBROJ: 251-07-02/1-10-02

Zagreb, 27. kolovoza 2010.

     Gradski ured za opću upravu, u postupku pokrenutom po zahtjevu udruge pod nazivom Udruga branitelji za branitelje, sa sjedištem u Zagrebu, Gredice 143, za upis u Registar udruga, na temelju članka 14. stavka 3. i 4. Zakona o udrugama ("Narodne novine" broj 88/01 i 11/02) i članka 10. Odluke o ustrojstvu i djelokrugu gradskih upravnih tijela (Službeni glasnik Grada Zagreba 16/09 i 22/09), donio je

                                                            R J E Š E N J E

1. Odobrava se upis udruge pod nazivom UDRUGA BRANITELJI ZA BRANITELJE, sa sjedištem u Zagrebu, Gredice 143, u Registar udruga Republike Hrvatske.

      Upis je izvršen pod registarskim brojem 21007845, dana 27. kolovoza 2010. godine, kojim danom udruga stječe svojstvo pravne osobe, bla, bla, bla........




Zašto nas još nema na http://www.uprava.hr/RegistarUdruga/ nemojte me, molim Vas pitat jer je očito da treba dobra veza da bi se rješenje dobilo u zakonskom roku od 30 (trideset) dana, a koliko čemo čekat upis - ne znam! Mi vezu nemamo!

Po OIB idem sutra ujutro poslije 10 sati. U ponedjeljak radim pečat, prijavljujemo Udrugu u Državni zavod za Statistiku, otvaramo poslovni račun, tražimo odobrenje od Carneta za korištenje hr. domene i prijavljujemo Udrugu u Registar neprofitnih organizacija.

Za sada dost od mene ;D

amarkulin:
Čestitam!

Sledgehammer:
Rok je 30 - 60 dana, mi smo čekali skoro 70...

Stjepan Radić:

--- Citat: amarkulin - Kolovoz 27, 2010, 08:02:25 poslijepodne ---Čestitam!

--- Kraj citata ---

Hvala ;)


--- Citat: Sledgehammer - Kolovoz 27, 2010, 08:39:05 poslijepodne ---Rok je 30 - 60 dana, mi smo čekali skoro 70...

--- Kraj citata ---

Po zakonu o Udrugama rok je 30 dana, ali živimo u Hrvatskoj ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju