Domaće teme > Udruge

Branitelji za branitelje

<< < (2/28) > >>

Stjepan:

--- Citat: dadi - Srpanj 31, 2010, 03:29:29 poslijepodne ---Ti si postavio pitanja???
Pa ti si i Žica ubacio u crnokošuljaše!!

Ako si bio tamo, a mislim da jesi, ...

A način na kjoji to radi HNS i pokušaji manipulacije u javnosti stvar su nekih mračnih za mene hvala Bogu davno iza nas ostalih vremena!

--- Kraj citata ---

Gdje?

Moje pitanje je glasilo (pažljivo pročitaj):

Da li su točne glasine da je njihov nastup na sjednici organiziran od strane DC-a, te da je jedan od članova u crnoj majici bio i Zoran Žic ?

Ako ti još nije upalo u oko dospusti mi da ponovim početak pitanja...Da li su točne glasine....

Ja nisam ubacio Žica u crnokošuljaše već sam pitao da li su točne glasine?!

I ne, nisam bio tamo, zbog toga i postavljam pitanja.

Mogao si odmah normalno odgovoriti, a ne odmah krenuti sa zastrašivanjem i tjeranjem iz države. Jer tvoja prva reakcija za obične ljude bi mogla značiti da gdje ima dima, ima i vatre...

Manipulacijama za koje optužuješ HNS koriste i sve druge umiješane stranke. Na žalost nisu ta vremena iza nas. Sjetimo se da su svi čelnici i glavni ljudi lokalnih stranaka prije dvadesetak godina bili u komunističkoj partiji (i Šuker i Beus i Picula).




Rožica-ljutibijes:

--- Citat: Stjepan - Srpanj 31, 2010, 02:44:50 poslijepodne ---Ja nisam tvrdio već postavljam pitanja. Da li ti možeš kulturno i mirno odgovoriti na njih?

Gradsko vijeće je dio druge teme pa o tome raspravljaj na tom mjestu.

Meni smeta kad braniteljske udruge brane nečiju političku poziciju i nastupaju kao politička podrška nekoj stranci. I smeta mi kad netko misli da je dovoljno da udruga u sebi sadrži riječ branitelji i da zbog toga nitko ne smije postavljati pitanja o njezinom radu.

Zar misliš da samo članovi braniteljskih udruga priznaju tekovine Domovinskog rata i branitelje? A što je s onih 95% branitelja koji nisu u nekoj udruzi? Zar misliš da su oni protiv onoga za što su se borili?

Pravi branitelji se ne busaju o prsa svojim statusom. Pravi branitelji su '95. ostavili puške i prihvatili se posla i nastavili s radom tamo gdje ih je prekinuo rat.

Nemoj mi tu galamiti i glumiti velikog Hrvata za kojeg su ostali, koji ne misle kao on, bezvrijedne gnjide koje bi trebalo zgaziti. Ili misliš da bi svih tih 95% branitelja koji se ne bahate i lupaju o prsa trebalo protjerati iz države?



--- Kraj citata ---

Bravo Stjepane, to je kulturan način ophođenja i komunikacije i to argumentirano, suvislo i jasno, ovdje zaista bez ikakvog politikanstva. Ah, da, građani više ne bi smjeli NITI PITATI? Svaka čast! Respekt Vam i naklon s poštovanjem. (Palac gore)

Stjepan:
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/nk-udarnik-prikuplja-novac-za-obranu-generala_306136

NK Udarnik prikuplja novac za obranu generala


--- Citat: ---Udruga ''Branitelji za branitelje'' i udruga ''Sto posto šport'' organiziraju humanitarni spektakl pod geslom ''Branitelji za branitelje 100% šport'' u nedjelju, 1. kolovoza, na stadionu NK Udarnik u Velikoj Gorici sa početkom u 8 sati. Projekt je u potpunosti humanitarnog karaktera uz potporu Turističke zajednice Velike Gorice.

--- Kraj citata ---

Sto posto šport
Registarski broj   01001968
Naziv   Sto posto šport
Skraćeni naziv   -
Sjedište   Velika Gorica, Zagrebačka 64
Datum upisa   13.03.2008
Djelatnosti   športska poduka; športska priprema; djelovanje na razvoju svih oblika športa na lokalnoj i regionalnoj razini; promicanje športa i športske kulture OSTALE ŠPORTSKE DJELATNOSTI
Osobe   Zoran Žic - PREDSJEDNIK, Domagoj Oštrić - TAJNIK

delta force:
Činjenica je da su Udruge branitelja izmanipulirane tj. vodeći ljudi istih postavljeni su od političkih stranaka i vode politiku svojih stranačkih čelnika. Bilo bi več vrijeme da se to prekine i da svi mi branitelji stanemo pod jednu HRVATSKU KAPU i da ne dozvolimo da nam bilo koja stranka nameće svoje stavove (mi i sami znamo za kaj smo se borili i kakvu HR želimo) i koristi nas za svoje ciljeve. Jer dok budu Udruge branitelja politički opredjeljene svi nas buju natezali kak komu paše, a nam bu naj lošije, denes bumo dobri, a zutra loši. Dok je SDP a vlasti, dobro bu jenima, a drugima loše, a pak dok bu HDZ na vlasti, dobro bu ovim drugima, a onim prvima loše.
 Trebamo svi pod jenu kapu i odje..ti i HDZ-e i SDP-e, boriti se za naše cilje i jedino nam bu tak dobro. Ni jene vlasti ni se jeno kad ima puno branitelja pod jenom kapom, onda bumo imali snage nekaj napraviti za nas i našu decu, a ovak razjedinjene nas svaka vlast prostituera i navek bumo nečije kurve.
Bil sam član jene od VG udruga branitelja i kad sem videl kaj se tu dela i ko to vodi otišel sem i više se nem učlanil vu ni jenu, se dok nebumo si deli glave skupa i napravili jenu pravu Udrugu Hrv. Branitelja ili kak se bu več zvala.

Na Udarnik bum otišel, pa nek penezi od moje pive idu komu očeju, idem tam da vidim svoje suborce koje nis dugo videl, nadam se da bu neko od njih doše, i da se malo pospominamo.

plemenitashica:

--- Citat: Stjepan - Srpanj 31, 2010, 05:09:37 poslijepodne ---

--- Citat: ---Udruga ''Branitelji za branitelje'' i udruga ''Sto posto šport'' ....

--- Kraj citata ---

Sto posto šport
Registarski broj   01001968
Naziv   Sto posto šport
Skraćeni naziv   -
Sjedište   Velika Gorica, Zagrebačka 64
Datum upisa   13.03.2008
Djelatnosti   športska poduka; športska priprema; djelovanje na razvoju svih oblika športa na lokalnoj i regionalnoj razini; promicanje športa i športske kulture OSTALE ŠPORTSKE DJELATNOSTI
Osobe   Zoran Žic - PREDSJEDNIK, Domagoj Oštrić - TAJNIK

--- Kraj citata ---

Iz ovoga su vrlo jasno čitjivi podaci o Udruzi "Sto posto šport".
I dalje ne znam tko stoji iza pisma Udruge "Branitelji za branitelje" niti bilo kakav podatak o toj udruzi.

@ Dadi - s kojim pravom se usuđujete (podcrtavam usuđujete) bilo koga tjerati van iz države?
Tom se terminologijom služio poznati lik sa starog foruma nickom tomo.
Pročitajte na http://moja-katedrala.iz.vg/majka-ratnica/2009/09/22/promijeni-zemlju
Nadam se da sam link točno ukucala jer ne mogu kopirati

U svakom slučaju idete iz bezobrazluka u drskost i naginjete ka primitivizmu i seljačiji. Vajda vam to nije cilj.

Za razliku od vaših VŠO i po novom Žica koji se prostituiraju po političkoj sceni s namjerom da preživjavaju od nerada, GBR je gospodin čovjek kao i Picula.

I dalje me, kao i Stjepana zanima tko je Udruga Branitelji za branitelje?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju