Autor Tema: Čačić i HDZ  (Posjeta: 15734 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #45 : Siječanj 08, 2010, 04:25:29 poslijepodne »
To je Vaše mišljenje. Hvala na savjetu...
... Ne znam tko ste vi ovdje da si dozvoljavate ...


Hihihihihi, ja sam ovdje netko kao što ste i vi s pravom da iznosim svoje mišljenje i stav, ni manje ni više, hihihihi, a što se tiče "dozvoljavanja", ovo je ipak forum i razgovor, pa ako si vi sebi dozvoljavate razgovarati bez argumenata ili uprkos argumentima, to si dozvolim i ja, temeljem istih i svojim zaključivanjem. :D

Što se mene tiče, evo dozvoljam si objaviti DIE ENDE. :P

Tur

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #46 : Siječanj 08, 2010, 04:57:18 poslijepodne »
To je Vaše mišljenje. Hvala na savjetu...
... Ne znam tko ste vi ovdje da si dozvoljavate ...


Hihihihihi, ja sam ovdje netko kao što ste i vi s pravom da iznosim svoje mišljenje i stav, ni manje ni više, hihihihi, a što se tiče "dozvoljavanja", ovo je ipak forum i razgovor, pa ako si vi sebi dozvoljavate razgovarati bez argumenata ili uprkos argumentima, to si dozvolim i ja, temeljem istih i svojim zaključivanjem. :D

Što se mene tiče, evo dozvoljam si objaviti DIE ENDE. :P


Jedno je raspravljati, drugo je zadirati i miješati se u nečije probleme.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #47 : Siječanj 08, 2010, 05:16:00 poslijepodne »
točno,jedno je raspravljati,a drugo tvrditi nešto za što koliko god se trudila nemogu pronači da tako piše.Prije bih zaključila da vi nerazumijete što piše.Sve je rečeno vrlo jednostavnim Hrvatskim jezikom,ali vjerovatno ne onim kojeg vi razumijete.

Tur

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #48 : Siječanj 08, 2010, 05:19:47 poslijepodne »
točno,jedno je raspravljati,a drugo tvrditi nešto za što koliko god se trudila nemogu pronači da tako piše.Prije bih zaključila da vi nerazumijete što piše.Sve je rečeno vrlo jednostavnim Hrvatskim jezikom,ali vjerovatno ne onim kojeg vi razumijete.
Ja ovdje koristim hrvatski standardni jezik. Služim se i engleskim jezikom, ali nisam primjetio da je netko koristio isti. Možda vi jeste?

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #49 : Siječanj 08, 2010, 05:44:44 poslijepodne »
točno,jedno je raspravljati,a drugo tvrditi nešto za što koliko god se trudila nemogu pronači da tako piše.Prije bih zaključila da vi nerazumijete što piše.Sve je rečeno vrlo jednostavnim Hrvatskim jezikom,ali vjerovatno ne onim kojeg vi razumijete.

@mojca :), NEĆE da razumije i pravilno interpretira.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #50 : Siječanj 08, 2010, 05:48:08 poslijepodne »
Zgodno je smišljen i (re)plasiran ovaj spin.
Zanimljivo je da je Večernji list istoga dana objavio potpuno suprotnu informaciju citirajući imenovane izvore iz HNS-a ali naš Newbie gusli baš po neprovjerenoj spekulaciji Jutarnjega (koji se poziva na jednoga potpredsjednika HDZ-a???). I džaba citati sa službene stranice HNS-a, on vozi po svome.
Bravo Newbie.

GBR

poštovani GBR,

nedavno su meni, te kolege forumaši spočitavali, kak sam naiven,što vjerujem, što čitam i prenosim informacije iz tiska na temu predjsedničkih izbora,

i najdanput ti isti kolege se uhvatiše baš tiska i poluinformacija/špekulacija iz tiska, gdje je još naglašeno napisano "NESLUŽBENO" i počeše baš oni u čudu vjerovati neprovjerenim informacijama iz Tiska, toliko o vjerodostojnosti vlastitih stavova kolega forumaša koji se svakodnevno pozivaju na svoj vlastiti stav. Hi,Hi,Hi,Hi,....baš se nasmijah u ovoj temi do suza.
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2010, 05:49:59 poslijepodne JosipJoža »

Tur

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #51 : Siječanj 08, 2010, 06:04:49 poslijepodne »
Zgodno je smišljen i (re)plasiran ovaj spin.
Zanimljivo je da je Večernji list istoga dana objavio potpuno suprotnu informaciju citirajući imenovane izvore iz HNS-a ali naš Newbie gusli baš po neprovjerenoj spekulaciji Jutarnjega (koji se poziva na jednoga potpredsjednika HDZ-a???). I džaba citati sa službene stranice HNS-a, on vozi po svome.
Bravo Newbie.

GBR

poštovani GBR,

nedavno su meni, te kolege forumaši spočitavali, kak sam naiven,što vjerujem, što čitam i prenosim informacije iz tiska na temu predjsedničkih izbora,

i najdanput ti isti kolege se uhvatiše baš tiska i poluinformacija/špekulacija iz tiska, gdje je još naglašeno napisano "NESLUŽBENO" i počeše baš oni u čudu vjerovati neprovjerenim informacijama iz Tiska, toliko o vjerodostojnosti vlastitih stavova kolega forumaša koji se svakodnevno pozivaju na svoj vlastiti stav. Hi,Hi,Hi,Hi,....baš se nasmijah u ovoj temi do suza.

Da hajde Joža, ulizuj se malo Beusu, možda ti ponudi neki posao u HNS-u, recimo da braniš Pusićku umjesto njega po forumima. Hej, pa ti to već radiš!

Vjerovali smo tim neslužbenim špekulacijama jer smo imali razloga vjerovati. A koliko su to bile špekulacije to će se još vidjeti, jer smo se X puta do sada uvjerili kako Čačić mijenja mišljenje kako vjetar puše. Jedan dan je protiv Kosorice, drugi dan joj je moralna podrška, a tko zna što će biti trećeg dana?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #52 : Siječanj 08, 2010, 06:09:00 poslijepodne »


Vjerovali smo tim neslužbenim špekulacijama jer smo imali razloga vjerovati. A koliko su to bile špekulacije to će se još vidjeti, jer smo se X puta do sada uvjerili kako Čačić mijenja mišljenje kako vjetar puše. Jedan dan je protiv Kosorice, drugi dan joj je moralna podrška, a tko zna što će biti trećeg dana?

 :-* :-* :-* :'(

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #53 : Siječanj 08, 2010, 06:27:31 poslijepodne »
Zgodno je smišljen i (re)plasiran ovaj spin.
Zanimljivo je da je Večernji list istoga dana objavio potpuno suprotnu informaciju citirajući imenovane izvore iz HNS-a ali naš Newbie gusli baš po neprovjerenoj spekulaciji Jutarnjega (koji se poziva na jednoga potpredsjednika HDZ-a???). I džaba citati sa službene stranice HNS-a, on vozi po svome.
Bravo Newbie.

GBR
Postovani G. Beus, mislim da nikako nije u redu Vas napad na mene, jer sam samo stavio link na clanak koji sam procitao, ja ga nisam izmislio pa da sada lupetam ovuda kojesta. Naravno, stavio sam i svoj komentar, i mislim da nije bas takav da mi tako trebate spocitavati. Nadalje, ako Vi imate neku drugu informaciju, mogli ste staviti link da je procitamo, mozda i na stranice HNS-a ako velite da tamo sasvim drugacije pise. Ili na Vecernji list, ako ima i na internetu to sto ste spomenuli. Drugo, spominjete da je to izjava tamo nekog podpredsjednika HDZ-a, pa ono, ako je podpredsjednik, valjda je ipak upucen u te stvari? Nije mozda? Eto, ako Vi imate neke druge informacije koje to sve pobijaju, pa podjelite ih sa nama. Dajte neki link pa da ne kopamo po stranicama HNS-a lutajuci od do.
Pozdrav.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #54 : Siječanj 08, 2010, 06:43:31 poslijepodne »
............citati sa službene stranice HNS-a, on vozi po svome.
Bravo Newbie.

GBR

Nadalje, ako Vi imate neku drugu informaciju, mogli ste staviti link da je procitamo, mozda i na stranice HNS-a ako velite da tamo sasvim drugacije pise. .............
.........Dajte neki link pa da ne kopamo po stranicama HNS-a lutajuci od do.

Tur je stavio link sa stanica HNS dakle, točno ono što je Čačić rekao. Ili mislite da je na stranicama HNS neslužbena informacija potvrđena od neprovjerenog izvora zvanog podpredsjednik neke tamo  skupine kradljivaca.

 Kaj još oćete? Da vam Beus i juhu ohladi?

Dodatak: link


Plemenitašica evo i linka: http://www.hns.hr/modules/news/article.php?storyid=1150

Edit: dodatak
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2010, 06:45:45 poslijepodne plemenitašica »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #55 : Siječanj 08, 2010, 08:19:28 poslijepodne »
Uglavnom, nista novoga za Čačića, na jednom mjestu prica jedno, na drugom drugo... sada ti daj sa takvim politicarem.
Juhu da mi ohladi? Svasta...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Čačić i HDZ
« Odgovori #56 : Siječanj 08, 2010, 09:28:52 poslijepodne »
Zgodno je smišljen i (re)plasiran ovaj spin.
Zanimljivo je da je Večernji list istoga dana objavio potpuno suprotnu informaciju citirajući imenovane izvore iz HNS-a ali naš Newbie gusli baš po neprovjerenoj spekulaciji Jutarnjega (koji se poziva na jednoga potpredsjednika HDZ-a???). I džaba citati sa službene stranice HNS-a, on vozi po svome.
Bravo Newbie.

GBR

poštovani GBR,

nedavno su meni, te kolege forumaši spočitavali, kak sam naiven,što vjerujem, što čitam i prenosim informacije iz tiska na temu predjsedničkih izbora,

i najdanput ti isti kolege se uhvatiše baš tiska i poluinformacija/špekulacija iz tiska, gdje je još naglašeno napisano "NESLUŽBENO" i počeše baš oni u čudu vjerovati neprovjerenim informacijama iz Tiska, toliko o vjerodostojnosti vlastitih stavova kolega forumaša koji se svakodnevno pozivaju na svoj vlastiti stav. Hi,Hi,Hi,Hi,....baš se nasmijah u ovoj temi do suza.

Ni me briga jel to službena il neslužbena informacija,jel od Avde il od Ibre, ja sem ti povedal kaj mislim o tem a ti se moreš skup z ostatkom ekipe smejati dok se ne počmeš plakati i kontra.