Autor Tema: Uhićeni Milan Bandić & co.  (Posjeta: 5697 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Uhićeni Milan Bandić & co.
« : Listopad 20, 2014, 12:59:06 prijepodne »
PRIVEDENO 19 OSOBA
19:00, 19.10.2014.
Uhićeni Milan Bandić, Petar Pripuz i Slobodan Ljubičić Kikaš
http://narod.hr/hrvatska/uhiceni-milan-bandic-petar-pripuz-slobodan-ljubicic-kikas/

UHIĆENJE MILANA BANDIĆA
22:22, 19.10.2014.
Prve političke reakcije na uhićenje zagrebačkog gradonačelnika
http://narod.hr/hrvatska/prve-politicke-reakcije-na-uhicenje-zagrebackog-gradonacelnika/

Buduči da suđenje v Hrvatske služi tomu da optuženoga oslobodi optužbe i sankcije...- no-siki-riki.
Iduči korak; si v Sabor po beneficerane penzije!
I moja sestra Marina također.
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #1 : Listopad 20, 2014, 08:05:07 prijepodne »
trebalo je hapsiti onog/one , koji nisu to ucinili jos prije 8 godina.al, ajd ,nek nastave ....za par mjeseci eto nam novog saborskog zastupnika.

 sad,  jos samo prvog antifashistickog ustasu..da i on sjedne u sabor uz Marinu..

prvi izvoznik HR, najbolji balkanski prekupac  ljudskih resursa, u ovom trenutku manje je bitan.on ne moze u sabor.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #2 : Listopad 20, 2014, 10:57:46 prijepodne »
on NE MOZE u sabor.
Franc, dej se skoncentreraj, pak nismo v Nemačke.
More on i v EU Sabor i Sabor.
Vevo su i Mandrak mađioničar i Coperfiled amateri, of zajdni je samo uspel "maznuti" vlak i Kip Slobode. Pih!
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #3 : Listopad 20, 2014, 11:37:51 prijepodne »
Uhićenje Milana Bandića doživljavam kao još jedan dokaz da je ovaj narod natprosječno glup, zaboravan i da puši plitki populizam, što znači da je netko mogao napraviti 100 sranja i onda da 101-a bude dobra stvar; raja će bajati samo o tome dobrome, a onih 100 loših stvari odmah zaboraviti, i upravo na tome svoj "uspjeh" na izborima grade i predsjednik, i Vlada, i gradonačelnici... oni jako dobro poznaju primitivan mentalitet i zaboravnost ovog naroda i to dobro debelo i koriste...

Nema veze što je pokrao milijune, bitno da je dva dana prije izbora podijelio penzićima deset kila loših kranjskih od soje po 19 kuna kila, i glasovi su osigurani... ili će otići u neko zagrebačko naselje svojih zemljaka i legalizirati nešto što čak ni komunisti prije nisu ni htjeli uzeti u razmatranje, legalizira par tisuća kuća i pokloni im sva davanja i infrastrukturu, i on si je biračku bazu osigurao, dok budale i dalje pošteno plaćaju za svaki centimetar bilo čega, čekaju u redovima za potvrde, i dokazuju da ako si u Zagrebu i ovoj zemlji pošten, onda si doslovno i - budala...

Treba ga pitati zašto već deset godina nije sagradio most preko Ranžirnog kolodvora da se autocesta Sisak Zagreb dovrši sa zagrebačke strane (to je obveza Grada Zagreba)... u svojoj vlasti spičkao je preko 70 MILIJARDI kuna kojima je raspolagao (10+ godina po cca 7 milijardi kuna gradskog proračuna), a ne može napraviti most od 250 milijuna...

Investicija ovog cijelog naroda od parsto milijuna eura u autocestu Zagreb-Sisak propada zbog par desetaka tisuća eura otkupa zemlje za spojnicu (koje je zakuhao exministar financija Šuker sa prodajom svoje zemlje pod građevinsku, dok su susjedi dobivali lovu za poljoprivrednu - normalno da je raja popizdila!), iako ta autocesta nije privatni - već javni interes, i shodno tome bi se trebala koristiti zakonska eksproprijacija...

Ovako će nas 20 tisuća eura nekakvog sporenja na našim banana-sudovima koštati nopvih 100 milijuna eura u obnovi kolnika i infrastrukture autoceste koja je već propala i uništena nekorištenjem, stoji godinama bezveze umjeto da donosi novac.
Tako se ne ponašaju odgovorni i pošteni političari, koji su dužni voditi zemlju na način dobrog gospodara - onog istog koji sami nisu privat nikada bili i odgovarali, zato i ne znaju i ne žele...

Glupa raja i dalje puši Bandićeve manire "heroja socijalističkog rada", on će kopati, on će čistiti snijeg, on će prodavati zdravoseljačku logiku - iako za to nije niti plaćen, niti on to treba raditi; on je plaćen da to organizira i da to u jednom ovakvom velikom gradu funkcionira, a ne da on krampa i lopata, i da tupani iz Zagrebačkih cesta 11 mjeseci imaju samo jednu brigu - nabavu soli... Svake zime, usred prosinca i siječnja, njih snijeg toliko silno iznenadi da tu sol potroše za 5 dana, i onda kuku i pomagaj... snijeg u siječnju, tko je to vidio?

No budalama je to sve dokaz ne znam čega... da je on "jedan od njih", iako sigurno nije, jer oni nemaju u svojim kupaonicama unikatne rađene talijanske pločice po mjeri samo za njegovu kupaoniucu sa umjetničkim motivima, ili luster od 15.000 eura u dnevnom boravku (a to znam iz prve ruke od jednog građevinca koji je to sve - ugrađivao!)... floskulu "čovjeka iz naroda" očito pljuga puno pušača...

Već je deset godina svakome sa IQ-om većim od vanjske temperature jasno da tu debelo nešto ne štima, da su njegove populističke akcije daleko od ikakvog mozga i zdrave pameti (sjetim se kada je kreten bio prvi putnik ama baš u svakom od 50 novih tramvaja - haloooo, idiote, koliko ti vremena imaš za takve posve nebitne pizdarije??? Za što te se plaća?? Da se voziš tramvajem??), da sve to nema veze sa poslom jednog gradonačelnika jednog europskog glavnog grada...

Možda i nema sa poslom ili pameti, ali ima sa glupim narodom koji voli da Milanče pada po snijegu, da u cipelama od 2000 kuna gaca po blatnim kaljužama Kozarih puteva i da on, kao profesionalni referent općenarodne obrane, uči arhitekte kako se izvodi kanalizacija... ili daje posao budalama koje stvarno ne znaju, ili je on budala jer je odobrio projekte koje rade budale... ima tu ponešto od oboje, sjetim se i dovršetka Domovinskog mosta kada je sa svake strane nivelacija kolnika podbacila cijeli metar ispod razine mosta (!!!) - naravno, nitko nije odgovarao... milijunska provizija ispod stola zaliječila je i tu tugu i bol...

Do kada, rajo i fukaro, budeš davala glas priučenim budalama i vrlo profesionalnim lopovima?? Jer Milanče je sve to odjednom....
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #4 : Listopad 20, 2014, 10:58:34 poslijepodne »
DAVOR BERNARDIĆ: Uhićenje cijele Bandićeve strukture znači nove izbore
http://www.zna.hr/?p=9662

Pomalo nam nestaje "nekažnjavane"... Po običaju, leže je premeniti zakon.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #5 : Listopad 21, 2014, 11:18:57 prijepodne »
By my friend Mateo Gulam, svaka mu dala! Osvrt na one likove iz nekakve grupe podrške Bandiću...
====

Ljudi, zar vas nije sram? Imate li malo dostojanstva???? Poštenja?? Čemu su vas učili roditelji??

Vi za sebe kažete da ste katolici, vjernici..... nazivate se dobrima i poštenima, a podržavate organizirani kriminal, korupciju, nepotizam i divite se istom.....

Stoko licemjerna, neradnička bando. Nitko se ne divi običnom covjeku koji uspjeva preživjeti od svoje jadne plaće koju dobiva povremeno i prehraniti svoju obitelj. Tog čovjeka ne vidite, njega prezirete, jer je siromašan, nazivate ga nesposobnim, a zašto? Taj čovjek je nesposoban krasti, on RADI, on živi, istina teško, ali od SVOG RADA.....

I TO VAMA NIJE VRIJEDNO DIVLJENJA, NEGO SE DIVITE LOPOVU KOJI JE POKRAO VIŠE NEGO KAJ ZNATE NAPISATI........

Ako imate imalo poštenja i pameti, pogledajte se u ogledalo i zamislite se na svojim stavom.... naravno, ako imate s čim misliti....
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #6 : Listopad 21, 2014, 11:56:47 prijepodne »
LOOOL....  ;D ;D ;D

http://sprdex.com/2014-10/istrazitelji-u-soku-u-bandicevu-stanu-pronasli-dvadeset-grama-postenja/

ISTRAŽITELJI U ŠOKU: U Bandićevu stanu pronašli dvadeset grama poštenja!!

Cijelu noć i dobar dio jutra istražitelji su pretraživali stan zagrebačkog gradonačelnika, a stvari, kako ekskluzivno saznajemo, nisu tekle bez problema.

„Sinoć oko 23 sata jedan član našeg tima hospitaliziran je. On je, naime, naglo otvorio vrata špajze kada se na njega sručilo brdo od nekoliko tisuća Bajadera i pakiranja Franckove kave koje su, pretpostavljamo, Bandiću donosili rođaci i prijatelji u znak zahvale za zaposlenje u Holdingu“, govori nam Mislav Granić, voditelj istraživanja dnevnog boravka, kuhinje i špajze Bandićevog stana. Srećom, sve je prošlo bez težih posljedica, policajac se izvrsno oporavlja, a u popodnevnim satima u stan je doveden i mini bager koji će rasčistiti brdo od Bajadera i kave te istražiteljima omogućiti ulazak u špajzu.

Pronađen je i primjerak knjige „Kako legalno i pravedno organizirati javni natječaj“ koji je služio kao potpora klimavoj nozi stola i pomagao da se stol ne mrda. Svejedno, istražiteljima nije jasno kako se uopće primjerak ove knjige našao u gradonačelnikovu stanu, a većina ih vjeruje kako je riječ o nekoj neslanoj šali nekog Bandićevog kolege iz Holdinga.

Pravu buru među istražiteljima, pak, izazvao je pronalazak u Bandićevoj sobi. Tijekom pregledavanja spavaće sobi istražitelji su u jednom od ormara, pored Batmanovog odijela i pribora za jedenje snijega, u zapakiranoj kesici pronašli dvadeset grama poštenja.

„Kesica je neotvarana, a poštenje je nekorišteno. Ipak, ostaje pitanje zašto je u Bandićevu stanu uopće pronađeno poštenje i je li gradonačelnik možda isto konzumirao i u slobodno vrijeme donosio poštene i razumne odluke?“, pita se jedan od istražitelja koji je želio ostati anoniman.

„Kesica s poštenjem poslana je na analizu, rezulatati će biti poznati sutra oko podne, a ne isključujemo niti slučaj da je poštenje Bandiću podmetnuo netko iz zagrebačkog SDP-a želeći ga na taj način diskreditirati i prikazati poštenim pred brojnim ljudima kojima nije bitno što se nakrao nego što je napravio fontane“, dodaje naš izvor koji nije znao objasniti otkud SDP-u 20 grama poštenja.

“Vjerojatno su negdje ukrali” dodao je za kraj.
« Zadnja izmjena: Listopad 21, 2014, 11:59:28 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #7 : Listopad 21, 2014, 11:59:13 prijepodne »
LOOOL!

Drama u Zagrebu: Revoltiran uhićenjem Bandića, posljednji nezaposleni iz Gruda prijetio auto bombom!!

Dok čekamo neminovni prvi komentar “Dosadni ste više s Bandićem”, prenosimo vijest koju nam je poslao čitatelj s lica mjesta.

Dan nakon uhićenja Milana Bandića, u Zagrebu se odvijala nova drama. Posljednji nezaposleni stanovnik Bandićevih rodnih Gruda, Jozo Š., dovezao se u mercedesu napunjenom eksplozivom pred kolodvor i prijetio da će sve dići u zrak ako se ne odbace optužbe protiv Milana. Eksploziv je bio omotan tekstovima Nina Raspudića pa je postojala realna opasnost da, osim fizičkih posljedica, veći broj građana završi s ozbiljnim psihičkim problemima.

Interventne postrojbe pokušale su apelirati na Jozu da se – kako bi se broj mogućih žrtava sveo na minimum – bar premjesti na neku lokaciju s manje ljudi, primjerice Lokomotivin fan shop, ali Jozo je bio odlučan u svojoj namjeri.

Željeli smo čuti što kažu Jozini sumještani i obitelj pa smo se uputili u Zagrebački holding.

“Kad je Bandić zadnji put na seoskoj lutriji za svetog Iliju dijelio radna mjesta u Holdingu, Jozo je bio bolestan pa je ostao bez posla. Ipak, posao mu je obećan, a čim se pročula vijest o uhićenju, već su ga prijatelji počeli zezati da će sad morati ući u SDP i ići plakati Baldasaru u Split da mu teško pada nezaposlenost” – kaže nam Jozin zemljak dodavši da je Jozu osobno posljednjih dana učio kako se igraju karte na kompjuteru, komentira na indexovom forumu i slične vještine potrebne za rad u Holdingu. “Nije ni čudo što je čovjek pukao”, dodaje naš izvor i Jozin rođak, te nesuđeni šef.

“Evo, baš mu je Milan rekao smisliti radno mjesto početkom ovog tjedna i onda je u nedjelju stigla ova strašna vijest.” – rekao nam je drugi Jozin rođak u uredu, čekajući da se učita stranica kladionice Supersport. “Već smo uz čašicu rakije skupa smišljali i naziv za posao, nešto što dobro zvuči i lijepo izgleda na vizitki: “Pročelnik ureda za savjetovanje komisije za procjenu koordinacije gradskih službi”, “Konzultant komisije za koordinaciju ureda pročelnika za savjetovanje gradske uprave” … sad je sve to došlo u pitanje.”

Jozi su pregovarači pokušali privremeno naći bar neki posao u zagrebačkom gradskom poglavarstvu. Međutim, utvrđeno je da je u toj ustanovi broj ljudi koji ništa ne rade nedavno ograničen na maksimalno 17 po uredu jer ih fizički više od toga ne može spavati u malim sobama, tako da ni tu nije bilo mjesta.

Na kraju je situacija okončana nakon što je na teren došao stručni HNS-ov tim za uhljebljivanje i obećao Jozi posao. U pomoć je priskočilo i sedam direktora Holdinga koji su, srećom, potpuno nepismeni pa je na njih pao zadatak da tekstove Nina Raspudića odvedu na sigurno.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #8 : Listopad 22, 2014, 11:39:05 poslijepodne »
N. Piskač: Bandić je lociran, uhićen i transferiran na duži rok
http://www.hkv.hr/izdvojeno/komentari/nenad-piskac/18714-bandiclociran.html

Narodni heroj Milan Miki Bandić.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Uhićeni Milan Bandić & co.
« Odgovori #9 : Listopad 23, 2014, 10:29:14 poslijepodne »
Ljudi, svi vi uvjereni "bandićevci", dajte više stanite na loptu i prekinite sa maloumnom retorikom... ako je netko kriminalac, ne zaslužuje podršku i zdravo, pa makar to bio i MIlanče Banderas... on što je radio, za to je i bio plaćen, i to jednom od najboljih plaća u državi!! Za 28.000 kuna hodao bih na rukama po Zagrebu 00-24!

Također, nije davao iz svojeg džepa, nego iz džepova građana i plaćao njhovim novcem, znači da je elementarna logika ta da sa tim novcem postupa pošteno, transparentno i kvalitetno, a ne u svrhu kulta ličnosti koji osobno odlučuje o apsolutno svemu, što je rezultiralo tolikim milijardama u privatnim džepovima... sve napravljeno i sve što je fiksni trošak u Zagrebu sve te godine ne vrijedi ni pola potrošenog novca, to je jasno i maloj djeci...

Jeste li vi bili pokraj njega dok je dogovarao zahode za ne znam koliko milijuna? Kada su koferi love sjedali za promjenu urbanističkog plana, kada je dozvolio svojevoljno da se više svaka livada veća od 2 ara preda nekom šuftu, novovjekom "građevinskom poduzetniku", koji će davno kvalitetno osmišljen životni prostor preinačiti u špelunke i da ljudi žive buljeći jedan drugom u kuhinju? Jeste li bili pokraj kada je dogovarao u 4 oka milijunske poslove bez natječaja i transparentnosti, šatro firma je "unikatna za taj posao"...?? Nije li vam glupo da na račun za odavno gotovu predsjedničku kampanju i dalje stiže lova (koju se pere, jasno!), na koju Mile ni ne pomišlja platiti porez?? Gdje bi itko od nas bio da zamrači 5-6 milijuna??

"Idemo delat" je potrošio preko 90 MILIJARDI KUNA u 10+ godina na - ŠTO?? Na 1 most (rekao je još prije 10 godina da će napraviti tri u roku 5 godina), dva čvora, tri križanja... Još tolika šteta je od poklanjanja legalizacija cijelih kvartova svoje zemljačke biračke baze (što je dovelo do toga da mu za novi izbor Zagrepčani i ne trebaju!!), dok budale i dalje pošteno plaćaju svaki milimetar i kubik, a oni kojima nikada poštovanje zakona nije bilo ni na kraj pameti - takve se nagrađuje da i dalje nastave u istom tonu, naravno za našu lovu!! Njima se poklanjaju građevinske dozvole, legalizacije, infrastruktura, ukradena struja, ceste, kanalizacija... grda tolikog potencijala je unaprijed dužan godišnji proračun!!

Bundek (koštao u dvije godine 56 milijuna), dijelio šakom i kapom (to i nije teško jer daje TUĐI novac), pomagao sve koje treba pomoći (sportaše itd) - no to i je posao svakog gradonačelnika, nije to njegova dobra volja, već obveza! VI plaćate najveći prirez u državi zato da to i imate, i vi i vaša djeca, ne da ovisite o nečijoj dobroj volji!! A upravo je to proizvod Bandića - da svi misle kako je to sve njegovo dobročinstvo, nikako njegov posao i obaveza za koje ga se debelo plaća!

On je za svoj posao dobivao dobru plaću, i što bi sada trebali - dizati mu spomenike?? Maloumno lelečiti u suzama kao ona bijeda u Sjevernoj Koreji?? Zašto nitko od vas, iako radi pošteno i muči se, nema 28 milijuna kuna na računu?

Sigurno je da nije najebao jer je nevin i jer je pošten. To se ipak ne može baš tako odsimulirati i podmetnuti. Kolikogod to kao poštapalicu podmetali svi ti odvjetnici, to im je i posao da relativiziraju krivicu, no činjenice crno na bijelo mu baš ipak ne idu u prilog... kriminalac je kriminalac i prije i poslije izbora, znači i taj spin oko termina je idiotski pogrešan i prihvatljiv samo naivcima koji u svemu vide zavjeru...

I zato, ako Boga znate i ako vas je majka učila poštenju i dobroti, prestanite SRATI VIŠE o jednom običnom kriminalcu, čija sva dobra djela izvedena pošteno stanu valjda u kutiju šibica, jer iz svojeg džepa svojom lovom nije nikada nikome platio ni burek bez jogurta.

http://www.dnevno.hr/kolumne/elvis-duspara/135665-najbolji-gradonacelnik-kojega-je-zagreb-imao.html
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”