Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 294019 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #615 : Kolovoz 24, 2013, 08:46:48 poslijepodne »
ajd da ja malo spustim loptu..

pitanje za naseg kokija..

imamo nabrijanu situaciju u drzavi , ne samo da smo pred totalnim kolapsom, vec , neke  i nijemci poprilicno prcaju, darum,nochmals , danke deutschland, svezi naseg drzavotvornog  udbaskog kasapina..

.. znamo da je nas koki simpatizer stranke ciji lokalni guru navodno je bio isto clan , ili talentirani kadar te zlocinacke organizacije u doba revolucije druga tita..

bilo bi korisno cuti, procitati, da li uz logorsku vatru partizanskog ambijenta goricki strucnjak za kulturna zbivanja instruira clanstvo stranke kakva se protivakcija sprema prema nasim bivsim okupatorima.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #616 : Kolovoz 24, 2013, 09:22:18 poslijepodne »
Kasapin se mora zaštititi, jer isti zna jako puno o facama iz kmerskog pokreta, a među te face spadaju i preuvaženi likovi tipa El Presidentea YUsipoviča, iz podvrste dekapoda, jer je DrIvin (fak, još jedan Dr. Ivo!) tatica bio nalogodavac tom istom kasapinu, pa je jasno da je riječ o pomalo i nimalo nezgodnoj situacihji koja bi ga mogla previše koštati, a time i cijelu njegovu stranačku bazu iz koje je izletio na sunčeko... DrIvin tatica je bio general OZNE i kasnije UDBAć-e, a time direktni nalogodavac ubojicama tipa Perkovića, čiji sinak je - gle čuda i slučajnosti! - dana prvi savjetnik tog istog DrIve... sve je vrlo zatvoreni krug koji propada u cijelosti ukoliko kmerska vlada ne zaštiti tog istog kasapina Perkovića, koji je sam toliko uvjeren da će cijela Hrvatska biti doživoitno talac zbog njegove veličine i vrijednosti za istu da je ne jednom izjavio na upit o bilo kakvom izručenja samo sa "nema šanse"...

Do kada će ova država biti talac privatnih interesa pojedinaca, pitanje je za tog istog DrIvu, obzirom nam još nitko nije objasnio, pa ni onaj drug Zoki, tko je uopće taj lik i u čemu je on tako zaslužan i vrijedan da se cijela država konfrontira sa EU i izlaže sankcijama zato jer se njega štiti...?? Fakat bi me to animalo, iako sam odgovor već dao, no hoće li to netko i pitati Zokicu ili DrIvu?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #617 : Kolovoz 25, 2013, 10:00:15 prijepodne »
pitanje za naseg kokija..

.. znamo da je nas koki simpatizer stranke ciji lokalni guru navodno je bio isto clan , ili talentirani kadar te zlocinacke organizacije u doba revolucije druga tita..

bilo bi korisno cuti, procitati, da li uz logorsku vatru partizanskog ambijenta goricki strucnjak za kulturna zbivanja instruira clanstvo stranke kakva se protivakcija sprema prema nasim bivsim okupatorima.



... mlakonja (kak bi rekli, od milja) ... tko nabrijava tenzije ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #618 : Kolovoz 25, 2013, 10:43:13 prijepodne »
Naravno da ne čudi da i Burduš zastupa oste stavove, možda Perković zna gdje je isti zamračio podosta čekova i vreća s lovom od iseljeništva...

http://www.seebiz.eu/mesic-o-perkovicu-treba-primjenjivati-hrvatske-zakone/ar-71243/

A dok se je trebalo izručiti pobjedničke generale, Mesić - veleizdajnik je govorio da treba poštovati strani sud.... sada odjednom ne treba, iako je riječ o većem principu jer je riječ o legislativi koja vrijedi za cijelu EU...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2013, 10:50:25 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #619 : Kolovoz 26, 2013, 06:53:56 poslijepodne »
Jasno razlučivanje prošeka i prossecca
Prijepor privremeno riješen. Europska komisija angažirana oko jasnog razlučivanja ova dva vina
...Talijansko vino 'prosecco' zaštićeno je oznakom izvornosti na razini EU-a. 'Prošek' i 'prosecco' dva su različita proizvoda, ali je problem u tome što imaju vrlo slične nazive. Prijepor je privremeno riješen odlukom EK da se sve količine svih vrsta vina proizvedenih do 30. lipnja 2013. i označenih prema nacionalnom sustavu koji je vrijedio do tog roka smiju nesmetano plasirati na tržište.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/11368-jasno-razlucivanje-proseka-i-prossecca.html

Apel UHBDR91 - Prvi sat nastave posvetiti Domovinskome ratu!
http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/Hrvatska/Apel-UHBDR91-Prvi-sat-nastave-posvetiti-Domovinskome-ratu
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #620 : Kolovoz 29, 2013, 08:14:13 poslijepodne »
lex perković
Milanović se povukao, EK: Sumnjamo da će se opet kockati Ukinut će se vremensko organičenje, izručivat će se i za zločine počinjene prije 7.kolovoza 2002.godine
http://www.vecernji.hr/vijesti/milanovic-se-povukao-ek-sumnjamo-da-ce-se-opet-kockati-clanak-604742
---------------------

I kaj sad?
Tko bu sad kokodakal, kad se Kokot popel na plot i zapjeval??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #621 : Kolovoz 30, 2013, 08:47:09 prijepodne »
Već krajem rujna Bruxelles počinje kontrolu proračuna, nadzor će trajati tri godine!

To znači da Hrvatska neće moći samostalno izglasati proračun za 2014. godinu, koji Sabor usvaja krajem ove godine, nego će proračun morati biti donesen isključivo uz suglasnost i preporuke Europske komisije. Europska će komisija od Hrvatske tražiti brze i efikasne mjere koje bi se morale provesti u roku šest mjeseci, no problem je što te mjere neće biti preventivne jer su proračunski deficit i javni dug odavno probili europske kriterije. Komisija će tražiti ili povećanje prihodovne strane proračuna ili rezanje rashodovne strane ili, pak, ozbiljnije reforme u zdravstvu, školstvu i javnom sektoru – najavljuje hrvatska europarlamentarka Ivana Miletić

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/94479-vec-krajem-rujna-bruxelles-pocinje-kontrolu-proracuna-nadzor-ce-trajati-tri-godine.html

---------
Rade rade, smanjuju plaće.  ;D ;D
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #622 : Rujan 19, 2013, 12:16:37 poslijepodne »
http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/96476-vlado-znao-sam-da-ste-nakupina-psihicki-nestabilnih-i-intelektualno-upitnih-likova.html


'Vlado, znao sam da ste nakupina psihički nestabilnih i intelektualno upitnih likova ''Molio sam, kumio, zaklinjao sve Hrvatske političare da ne potpisuju ovo smeće od ugovora, ali nitko nije htio poslušati, nitko nije htio prije potpisivanja Lisabonskog ugovora pročitati što doista i piše u tom famoznom Lisabonskom ugovoru, nitko nije htio pročitati loše odredbe Lisabonskog ugovora za hrvatski narod i Republiku Hrvatsku, i onda su dva degenerična imbecila potpisala sve što se pred njih stavilo', piše fizzit.Novinar portala fizzit čestitao je Vladi RH što je Hrvatskoj uspjela 'natovariti' EU sankcije. U svom se tekstu osvrće na neuspjehe Vlade u dosadašnjem mandatu. 'Čestitam vam što vaši kolege u EU govore da nisu nikad vidjeli bahatijeg, bezobraznijeg i neodgojenijeg političara od vas', poručuje premijeru Zoranu Milanoviću. Njegov tekst prenosimo u cijelosti.[/size]
Čestitamo. Iako još niste odradili niti polovicu mandata, uspjeli ste Hrvatskoj natovariti na glavu sankcije. Postupak je pokrenut, i nemoguće ga je zaustaviti. Tuđman je vodio rat protiv interesa velikih sila i izbjegao je sankcije koje su mu stalno visile nad glavom. Pokrenuo Oluju i nije dobio sankcije. Poslao je na traktorima 200.000 Srba put Srbije i nije dobio sankcije. Račan je pustio Gotovinu da pobjegne i odugovlačio s Bobetkom dok nije umro, i nije dobio sankcije. Sanadera je Haag godinama prozivao zbog Gotovine, tvrdeći da ga skriva u Hrvatskoj, i nije dobio sankcije. A vaš prvi ministar, tatin sinek kom Hrvatska služi samo zato da bi imao gdje biti premijer, kad već ni za kakav drugi posao nije sposoban, ih je zaradio za samo godinu i nešto dana na vlasti, štiteći ne interese Hrvatske, nego ubojicu jugoslavenske komunističke tajne policije. Čestitamo. "Jaca", koju ste ismijavali, je u ekspresnom roku pozatvarala sva EU poglavlja i ušla u EU bez monitoringa, mimo svačijih očekivanja. Vi ste sad dobili monitoring. Od gotovine ste napravili veresiju, od ničega slučaj, a od mesara sa sjekirom radite Jamesa Bonda. Hvala vam za sve što ste do sad uradili za Hrvatsku. Hvala vam za region, da vam hvala za region, hvala vam za ćirilicu u Vukovaru, hvala vam za registar branitelja, hvala vam za modul 4 zdravstvenog odgoja. Hvala vam za Split Pride. To su bitne stvari, pa jasno da se onda ne stignete baviti glupostima poput rekordne rupe u budžetu od oko 15 milijardi kuna godišnje.  Hvala vam za 25% PDV-a i za javni dug od 60% BDP-a, inače je bio oko 43% kad ste preuzeli državu. HDZ ga u osam godina nije uspio bitno povećati, a vama je to pošlo za rukom od prve. Hvala vam za dodatnih 60 000 nezaposlenih u godinu dana i za pad, pardon, negativan rast BDP-a koji je počeo kad ste došli na vlast i traje od onda. Sjećate li se svog predizbornog plakata na kom je pisalo "Sizif je makar imao posao"? Hvala vam što ste odustali od gradnje Pelješkog mosta, kome u Zagrebu uopće treba taj most?[/size]
Hvala vam za junk kreditni rating, i hvala vam za Centar banku. Hvala vam što ste Jutarnjem oprostili poneku milijardu kuna poreznog duga. Lijepo od vas da brinete za svoje prijatelje iz medija i banaka, dokapitalizirate im banke i opraštate dugove prema nama. Hvala vam što ste digli trošarinu za benzin i cijenu plina i struje. Hvala vam što ćete mi ukinuti minus u banci i uvesti porez na ono malo stana što imam u vlasništvu. Hvala vam za novi Zakon o radu, svakako je mnogo bolji od onog starog protiv čije ste promjene potpisivali peticiju. Bar za ljude poput Pavića. Hvala što ste postavili primača Titove štafete na čelo HRT-a, uklonili sve nepoćudne urednike, izbacili iz medija svaku natruhu kritike i razuma i ostavili samo partijske galamdžije. Čestitam vam na uspjehu Plana 21, za tri plaće viška koji imam na računu i za to što živim dugo, a ne na dug. Čestitam što ste ispunili obećanja pa ste zaustavili rad bez plaća i doprinosa. Doduše ne baš sasvim, ali u politici se predizborna obećanja ispunjavaju 50%, to se zna, pa ste zato zaustavili samo rad. Čestitam vam što transparentno upravljate državnom imovinom, tako što gurate svoje uhljebe u njih a lopove u nadzorne odbore, i što je rasprodajete ispod cijene uz tek simboličnu proviziju. Što ste sredili stanje u zdravstvu, u skladu s vašom predizbornom parolom, "Rane liječi doktor, a ne vrijeme". Čestitam vam i na tome što više nema plavih koverti, plav je samo Jadran, što izvozimo pametne ideje, a ne pametnu mladost. Što je hobotnica danas u peki a ne u politici, kako ste i obećali. Čestitam vam na buđenju hrvatskih potencijala, i na tome što ste, ako već niste smanjili nezaposlenost u Hrvatskoj, sveli nezaposlenost u redovima foruma mladih SDP-a skoro na nulu, i što ste zaposlili desetke tisuća nesposobnih birokrata, mahom slavodobitnika partijske knjižice, po agencijama za opremu pod tlakom i dizanje tlaka građanima. I svima kupili nove Audije. Hvala vam što ste na račun njih smanjili plaće doktorima, sucima, profesorima, i ljudima koji u ministarstvima i tijelima uprave nekog boga i rade. Hvala vam što gušite svaki privatni biznis koji nije pod kontrolom vaših ljudi, od uzgoja stevije do malih električnih centrala. Čestitam, znao sam da ste nakupina psihički nestabilnih i intelektualno upitnih likova bez moralnog kompasa, ali s ovim sankcijama i izbacivanjem Hrvatske iz Schengena ste prevazišli sva moja očekivanja.[/size]
A očekivao sam da ćete uprskati sve što se uprskati može, jednostavno jer ste ne samo neinteligentni nego i Balkanci u duši, koji Europu niti razumiju niti su se u stanju prilagoditi njenim civilizacijskim standardima. Europa nije samo gay pride i ćirilica, ona je mnogo više. Čestitam vam što vaši kolege u EU govore da nisu nikad vidjeli bahatijeg, bezobraznijeg i neodgojenijeg političara od vas, to nije mali uspjeh. A još je veći što ni mi u Hrvatskoj nismo nikad vidjeli bahatiju, neodgovorniju i bezobrazniju vladu. A znate i sami da smo vidjeli sve i sva. Ne mogu vas, premijeru, kriviti što vi mislite da je cijeli svijet Tedeschi, bogati prijatelji i bankari iz Peperminta, ljetovanje u Bakarićevim i Titovim vilama, novi Audiji, letovi vladinim avionom, helikopterom, plovidba jahtom. Vi živite u tom svijetu od rođenja, i zapravo nemate pojma kako žive drugi ljudi koji nisu dio tog povlaštenog kruga. Kao što nemate pojma o ratu, jer vi ste ipak guzonjin sin i rat ste proveli na sigurnom, daleko od mina i granata i takvih groznih stvari. Nikad ni za što u životu niste morali raditi, sve ste dobili na srebrnom pladnju, sve vam je poklonjeno, pa i mjesto premijera. Vi živite u tom svijetu, i nije vas briga za ostale. I čemu onda čuđenje što se spram Hrvatske odnosite kao i svako razmaženo derište spram igračke koja ga frustrira i dojadila mu je? Razbit će je, a tata će kupiti novu. Uostalom, nije li i vaša stranka već odvela u propast jednu državu kojom je desetljećima vladala pa nastavila parazitirati u rezervnoj? Molio sam, kumio, zaklinjao sve Hrvatske političare da ne potpisuju ovo smeće od ugovora, ali nitko nije htio poslušati, nitko nije htio prije potpisivanja Lisabonskog ugovora pročitati što doista i piše u tom famoznom Lisabonskom ugovoru, nitko nije htio pročitati loše odredbe Lisabonskog ugovora za hrvatski narod i Republiku Hrvatsku, i onda su dva degenerična imbecila potpisala sve što se pred njih stavilo..
..................................................

Znam, znam, opet "mlakonja" od milja, posta sa navijačkih portala.....
Samo jedno je istina, istina je bolna , a Hrvatski narod doveden do dna ponora zahvaljujući mudrosti  glavate gospode (Jazavac pred sudom).
« Zadnja izmjena: Rujan 19, 2013, 12:20:58 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #623 : Listopad 07, 2013, 01:06:29 prijepodne »
04.01.2012.
Premijer Portugala savjetovao je građanima: Emigrirajte!
...Premijer Portugala Pedro Passos Coelho ponudio je građanima model za rješenje krize u zemlji i poručio im neka emigriraju.
http://www.24sata.hr/svijet/premijer-portugala-savjetovao-je-graanima-emigrirajte-248529

vs.

05.10.2013.
...„Morat ćemo ići tamo gdje posla ima, a ne čekati da posao sam dođe. Radna snaga ubuduće će biti pokretljivija, mijenjat će se zaposlenja, radna mjesta, gradovi, zemlje i to će biti normalan način zapošljavanja", kazao je Mrsić.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/11996-gradjani-sve-vise-zele-raditi-u-eu.html

Mrsič, kandideraj se za ministra v Nemačke. Sretno!
Il Portugalu...
Emigreraj.

-

Video
Projekat E-građani smanjuje hrvatsku administraciju
 Ulaskom Hrvatske u EU, u historiju su otišle radne knjižice. Poslodavci su do kraja septembra morali da ih vrate radnicima.
Umjesto knjižica, sada postoji elektronička baza podataka, u koju svako može da pristupi pomoću sopstvene lozinke. Dio je to projekta „e-građani" kojim se u Hrvatskoj želi smanjiti administracija i izbjeći šalteri.
Priču donosi Martina Kiseljak.
http://balkans.aljazeera.net/video/projekat-e-gradani-smanjuje-hrvatsku-administraciju

http://bcove.me/bzdlzbuq

Jel nutre i vojni staž il samo radni?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #624 : Listopad 08, 2013, 09:12:22 poslijepodne »
Ekološka katastrofa u 18 hrvatskih gradova
...Gradovi imaju 15 dana da pronađu riješenje kako će i gdje odlagati otpad, a ukoliko ne izvrše što im je naloženo, utoliko mogu biti kažnjeni sljedećim kaznama: do dvije godišnje bruto plaće za fizičke osobe i do 10 godišnjih bruto plaća za odgovorne osobe ( kazne mogu iznositi i do 950 tisuća kuna ).
http://objektivhr.com/index.php/aktualno/1265-ekoloka-katastrofa-u-18-hrvatskih-gradova

I sad budu natovarili duplo smetja na one kaj imaju "pici-pici" smetlišča.
Rekel je moj kum;
"Vudri kojna kaj oče vleči a ne onoga kaj neče"...

-

Linićev porezni odgoj: Veliki dugovi-mala briga, mali dugovi-velika briga
http://objektivhr.com/index.php/hrvatska/1262-liniev-porezni-odgoj-veliki-dugovi-mala-briga-mali-dugovi-velika-briga

Ak si dužen 100 kuna onda si lopov a ak si dužen 11 mil. kune onda si partner.
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #625 : Listopad 25, 2013, 04:28:33 poslijepodne »
STAMBENA ŠTEDNJA GODINU DANA BEZ POTPORE 
Raskinete li ugovor, sve dosad uplaćene poticaje dat ćete Liniću. Slom kredita: To je kraj, 2014. ugasit će se i kreditiranje, kažu u štedionicama


http://www.vecernji.hr/vijesti/raskinete-li-ugovor-sve-dosad-uplacene-poticaje-dat-cete-linicu-clanak-632838


Ovo me podsjeća na situaciju sa kreditima u "Švicarcima"

Jedno obećavaju dok im to odgovara, a  kad državu dovedu u govna ,zatim sve rade kontra.
I još bude ispalo da nitko živ ništa ne zna?

Pa ako ne znaju, kako mogu biti za to plaćeni, ma preplaćeni ?
« Zadnja izmjena: Listopad 31, 2013, 04:49:25 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #626 : Listopad 31, 2013, 05:11:20 poslijepodne »
Sanader i Šuker (glavni strategi politike u Hrvata) su u vrijeme svoje vladavine govorili da kriza nema veze sa Hrvatskom, uvjeravali narod da smo mi bez brige. Danas je jedan u pritvoru, a drugi je i dalje u Saboru.
Hrvatska je svoje dobila, a bome su i svi oni "dobili svoje" - uredno sve beneficije, plaču za svoj dugogodišnji nerad, vozače koji ih vozaju ( bez obzira kaj su oni zvozali cijelu Hrvatsku), dok su nama ostali dugovi i dugovi dugova!


Toliko o odgovornosti za koju su bili izabrani i koju nisu provodili, da bi danas bez imalo grižnje savjesti uredno izostajali sa sjednica Sabora. Iza njihovih lijepih nasmijanih faca, nama ostaje dug(a).
 Sad kad se sve polako odmotava, naglo su svi tadašnji vladari "života i političke smrti", postali veliki prijatelji Alzheimera, tog finog gospodina.

Imovina kojom se danas raspolaže , nadilazi barem pet života običnih smrtnika, radnika u trgovini ili u bilo kojojoj firmi. I sve je čisto, kao da se sve pere sa Faksom?
Dobar neki prašak, nema kaj.

I sve se to zaradi za dva mandata u Saboru (ili oko njega)? Dok ja moram imati najmanje 40 godina radnog staža i barem 62  ili više godina da mogu pomisliti na penziju, gle čuda kako Saborovanje podiže vrijednost?

Navalimo svi na liste za Sabor.................. Možda uspijemo i mi zaraditi?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #627 : Listopad 31, 2013, 06:38:42 poslijepodne »
evo jednog primjera kako ova drzava postaje odurna, gadno odurna ...

upravo zahvaljujuci ljudima koji su cijeli zivot proveli u inozemstvu, skolavali djecu tu ili tamo, gradili , izdrzavali clanove obitelji u HR., placali sve zivo , najvise lokalne mocnike , nistarije ,  skladistare gradjevnog materijala, , danas, kada su u tesko stecenoj mirovini , drzava im daruje slijedece a  Linic porez na nekretnine koje su krvavih zuljeva zaradili

http://www.vecernji.hr/hrvatska/umirovljeniku-iz-norveske-drzava-uzima-pola-mirovine-900179

drzava Hrvatska  da nije imala dijaspore, isti mogucnosti zaposlenja u inozemstvu, i ovo nesto jadnog turizma tipa cimer fraj (zimmer frei), bila bi u rangu Moldavije, to ne znaci da nece uskoro i biti, ...po korupciji , pokvarenosti, lopovluku, jalu, pakosti, djelimo mjesto sa Burkina Faso.
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2013, 07:15:27 poslijepodne BobRock »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #628 : Studeni 02, 2013, 09:09:44 poslijepodne »
Rastu dugovi problematičnih članica EU-a
...Mastrihtski kriteriji funkcioniranja EU-a i eurozone predviđaju da državni dug članica ove organizacije ne treba premašivati 60 posto njenog unutrašnjeg bruto društvenog proizvoda. Ipak, problematične zemlje eurozone odavno su prevladale datu granicu.
 Državni dug Grčke iznosi 169,1 posto njenog unutrašnjeg BDP-a. Na drugom mjestu je Italija sa 133,3 posto, slijedi Portugal sa 131,3 posto, pa Irska sa 125,7 posto BDP-a.
...Među zemljama članicama najveću stopu nezaposlenosti imaju Grčka, Španija i Hrvatska, a najmanju Austrija, Njemačka i Luksemburg, izvijesto je Statistički ured EU-a.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/rastu-dugovi-problematicnih-clanica-eu

Na kulko smo mi % BDP-a?
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #629 : Studeni 02, 2013, 10:30:53 poslijepodne »
 Nekad prokazivač vjernika pred partijom, danas vrijeđa Pozaića i predlaže novu etiku- uvrijedi bližnjeg svog
Ovom bolesnom kampanjom u medijima želi se srpska riječ pretvoriti u vodeću misao Hrvatske, a iz Hrvatske napraviti drugo oko u glavi.

"Je li mons. Pozaić pročitao bar jednu knjigu koju je napisao papa Franjo!? Nakon još jedne njegove 'propovijedi' siguran sam da nije, jer papa Franjo kaže: 'Užasavam se intelektualaca koji nemaju talenta i etičara koji u sebi nemaju dobrote... . Etika je cvijet ljudske dobrote. Ukorijenjena je u sposobnosti da budemo dobri, koju posjeduje čovjek ili društvo. Inače se pretvara u moraliziranje, lažnu etiku i na kraju u vrhunac licemjerja'. Pametnome dosta!"- napisao je  Željko Jovanović na Facebooku.

Narod bi Jovanoviću jasno rekao "što si sijao sada žanješ". Nitko te ne voli. Omražen si.  Ali on to ne razumije, jer ga sud i mediji stavljaju u položaj Boga. On s visine određuje. Samo što Bog ne dijeli mržnju. Ovaj naš "belosvetski" ministar nudi samo mržnju, jer se pokazao totalno nesposoban. Sposobnost se očituje rješenjima, a njegova rješenja su svađa i vrijeđanje. Kada je dobio istom mjerom, sakrije se iza nekog sudskog poltrona. Prvo je dijelio pljuvačke Vlatku Markoviću, pa su svi biskupi postali lažljivci, a kad je to netko njemu rekao, odmah su proradile institucije sistema, koja samo štite ministre, koji vrijeđaju narod, crkvu i pojedince.

Kada nekog od nas netko počasti prijetnjom ubojstvom, Bajić se ne oglasi tako transparentno kao kad je to netko njima "hrabricama" učinio. Država je umrežena svađalicama punih džepova naših novaca.

Iz SDP kadra ni riječ o nestalom partijskom zlatu, gdje se zagubilo par kilograma, to čak ni Bajića ne brine. Ne brine Bajića niti rasprodaja vila te stranke po zemlji, zanimljiva je tek objeda nekog od nas njima. To je Bajića puno više dirnulo od zlata, to je ipak bila "zlatna" izjava Mamića ili Franciškovića.

Gdje je etika Jovanovića kao ministra kada nekom kaže da si pljune u ogledalo, kada javno koristi medije i biskupe, sve proglasi lažljivcima ili sada kada se on nudi kao čitač papinskih knjiga. On koji je bio prokazivač vjernika pred partijom.

Mržnja koja vlada tim čovjekom bi trebala biti osnova neke hrvatske etike? Uvrijediti svakoga, pa ako ovaj uvrijedi Jovanovića , onda će Jovanovićev frend ministar Ostojić toga pospremiti u zatvor ili na šopanje lijekovima u zatvorsku bolnicu. I svatko drugi koji pokušava oskvrnuti naočale ministra je nadrapao. On će kao i u Rijeci reći, kako je on ugrožen po nacionalnoj pripadnosti i svi će da "ućute".

Svađalicu trebaju baš sve ustanove, tako da će poslije njegovog pada sa ministarske stolice pohrliti u Zagreb, da bi ovaj dragulj svadljivosti radio u nekoj bolnici. Poglavito bi najviše nagrabusio neki folirant bolesnik, njega bi vrijeđao  isključivo Jovanović, jer je on znao izvrijeđati jedan narod, di ne bi nekog foliranta.

Što reći?

Srpski fašizam je krenuo u nacističkoj maniri pod Miloševićem. Dva oka u glavi. Hitler je imao drugo oko u Austriji, Milošević u Crnoj Gori, a nastavilo se ponavljanjem laži koje su pretvorene u medijima kao istina. Njemačka laž je stala. Srpska se proširila. Ovom bolesnom kampanjom u medijima želi se srpska riječ pretvoriti u vodeću misao Hrvatske, a iz Hrvatske napraviti drugo oko u glavi.