Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 294026 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #90 : Ožujak 22, 2012, 12:49:23 poslijepodne »
Istim tim zakonom su zaštićeni i pravi radnici ali i lijenčine i neradnici, a vodstva sindikata ... su slučaj samo za sebe ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #91 : Ožujak 22, 2012, 04:53:24 poslijepodne »
Istim tim zakonom su zaštićeni i pravi radnici ali i lijenčine i neradnici, a vodstva sindikata ... su slučaj samo za sebe ...

Jesu jesu,ali mi ostajemo bez novaca! Isto tako je lijepo skinuti i topli obrok. Samo su ga zaboravili dati jedan mjesec i gotovo.
Zanimalo bi me na koji način budu sebi pogodovali u svim beneficijama,sramota. Već sad vidim kak se crvene od srama!!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #92 : Ožujak 22, 2012, 08:54:18 poslijepodne »
A privatni poslodavci? Pa naravno da će i oni slijediti Vladu.
Nekaj si pobrkal. Ovo se nabrojano je pri privatniku utopija. Vlada samo dava križ na ono kaj i kak se leta i leta dela.
Gola plača,recesijski odrezana i smanjena, + prijava na minimalac. Nema viška,13.-14. plače,regresa,stimulacije,jubilarne,... Biločega kaj se da meriti v kunami.
Ak očeš-očeš ak nečeš-ima do oče.
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #93 : Ožujak 23, 2012, 06:32:34 prijepodne »
Kunta, spominješ 13 pa i 14 plaću ... a sindikati su nekima (npr Hrvatske šume) omogučili da samo što dođu na posao, zarade dodatno 4 kn po satu (kao motivaciju). Kaj to nije bezobrazno prema svim drugima koji pošteno dolaze na posao i krvavo zarađuju svoju plaću ? Ako je recesija onda neka bude za sve. Ovo sam naveo kao primjer Cipelarine su drugi promjer  i sl.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #94 : Ožujak 23, 2012, 09:16:55 poslijepodne »
Buduči da je moje "vrlo preduzeče" spred sveta i vremena mogel bi biti i prorok;...
Radno odelo nejde više sake 6 mesec nek sake 2 lete.
Čem te mejne plačaju to te bole * .
To je "naša firma" da je treba podvrči pleča a "nijova" da se penezi broje.
Da te treba tirati imaš 4-5 gazdi,šefov,direktorov... a da ti treba kaj dati nemaš nijenoga, il je navek odgovoren onaj kaj ga baš sad ni tu.

Je,kokica,kaj misliš da ti bu negdo došel v državnu firmu delat ak ni "konkurentna"..? "Sistem Buljubašić" navek privleče najkvalitetneje kadrove. Z celoga beloga sveta.
Na pamet mi dojde bivši stečajni špan Velkoma Babič i negova desna ruka Bicko da su se branili zakaj imaju beneficije,aute,... na račun firme.
-Pa,nečemo vas valjda đaba izvlačit iz govana!
Kak je ono završil Velkom..? Su ga zvlekli? Nis gledel zajdne epizode...  8)

Ali najte se žifcerati,od toga morete samo obetežati.
Ni toga problema kaj ga četiri kubiki zemle nebi mogli kvalitetno pokriti/rešiti.  ;)

Cipelarine su drugi promjer  i sl.
Nis čul. Kaj to je?
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #95 : Ožujak 24, 2012, 12:57:31 prijepodne »
Prvo nije korektno da me svrstavaš bilo gdje, drugo kritiziram i kritiziraću bilo koga ako nešto nije dobro, kome smeta, neka pati, što se mene tiče, imam glavu da mislim njom a ne za firzuru, posebno ne da bih trebao nekome podilaziti ili ne do Bog nekoga slušati. Ako bilo tko ovde sudi po sebi, na krivom je tragu a upada u takav Lavirint iz kojeg j teeško izaći, no to me ne brine puno, Bob samo ti daj, ne zamjeram ti ništa, iako si me iskreno malo iznenadio s takvim razmišljanjem, očito si i mene doživio tako, očekujući kako ne bi trebao reagirati a reagiram, no malo si se očito za*.
Sami stvarate dojam o sebi. Ne znam kaj se čudite. I ja sam samo dao jedan feedback da vidite kakav dojam to kod mene stvara. Mislim, ne velim ja da je loše biti crven, i ja sam za to da se njima da šansa, ali ak je neko crven kaj onda ide tak baš demonstrativno pluvati po svojima? Koja je to sad fora?

No možda se to možda meni samo (krivo) čini. Moguće, nemrem vam pogledat u glavu.

A ti kritiziraj koga očeš. Nemam ama baš ništa protiv. Nema tu kaj bi ti trebao ili ne, samo nekaj zvući autentično, a nekaj ne. To je sve.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #96 : Travanj 06, 2012, 02:55:50 poslijepodne »
Recept za zvleći državu z duga.....
http://bigblog.tportal.hr/ptsp_ovac
računa sem delal
sem se snoćka f računa dal
jake zaozbilno bi predložil totima gori da progruntaju mojega računa
sim gleč
f brocaku fali osem milijardekof kuni
sem na gugla pogledal i veliju da ta numera ima devet črčkof
sem to podelil z nami
nas jeje štiri milijunof ženskih i moških i dece i pemzijonerof i lopovi i tujitam koji pošteni bedak
to ispadne  dva jezerač kuni po glavi
bole reči guzicof
ampak same guzičari moreju trpeti takve poglavarje
pak sem unda se ladle preiskal i kaj tu kaj tam zebral dve jezerač
kaj f marki kaj f dolari kaj f dinari kaj f kuni
se sem to f jene bele kuferte zgural i gore našrajbal
od mene za se nas
sem se nasmejal i potiho zapeval naše stare narodne popefke
nikaj na svetu lepšega ni
nego kad douga rešiš se ti

***
ove tri iskrice su naša tri krala kaj se vole tak lepe krstiti
državni vrh
i ak od sebe pojdu
proberu nahtkasle ladle i šrajtofline ziher buju skopali dve jezerač itak nek ih f kuferte totnu i gore lepe našrajbaju kak i ja kaj sem našrajbal od mene za se nas
i kak veli kungfutze

put od tisuću milja počinje prvim korakom
ja sem totu i hodim …
 ps
bi pridodal: prosim za te nofce paragona izdati
bu se lepe f oporuki vidlo
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #97 : Travanj 06, 2012, 03:12:47 poslijepodne »
http://bigblog.tportal.hr/ptsp_ovac
oček naš kaj jesi jezuš kristuš marija
prosim vas ni za me
dosti je tih beštija
kaj plaze tam iz  tame
luč kaj lažnu nosiju
kaj nas u ponore vodiju 
i onda u cirkvi prosiju
okajanje greha da dobiju
ni lako više pleskati
i biti velki patriota
s elanom barjakima mahati
i gledet vile preko plota
f ime oca i sina
kaj više nema kuraži
pa nismo se bojali mina
a za reći istinu se niko ne odvaži
gde su ti silni veterani
kaj su z jene puške na tenka išli
pa nisu valda si pijani
il imaju praf oni kaj vun su zišli
 ne bum više nikaj iskal
same daj prosvetli mal'
ovi naš jalni kal
pak da na svetle dana zide
                          ko je se  kral
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #98 : Travanj 12, 2012, 10:42:08 prijepodne »


tko smo mi da nas se pita?

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #99 : Travanj 12, 2012, 10:46:12 prijepodne »


tko smo mi da nas se pita?

Jadranka Kosor i Ivo Sanader su te vjerojtano zvali svako jutro kako bi te pitali koje poteze da povuku!
Zbog toga se tada vjerojatno nisi ni javljao! 8)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #100 : Travanj 12, 2012, 12:12:25 poslijepodne »


tko smo mi da nas se pita?

Jadranka Kosor i Ivo Sanader su te vjerojtano zvali svako jutro kako bi te pitali koje poteze da povuku!
Zbog toga se tada vjerojatno nisi ni javljao! 8)


Heba te Ivo i Jadranka ali hebali te i odreda svi tvoji koji su sad na vlasti

http://dalje.com/hr-hrvatska/prosvjed-na-prokurativama--ova-vlast-ne-zna-voditi-drzavu-moraju-otici/429297

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #101 : Travanj 12, 2012, 12:30:00 poslijepodne »


tko smo mi da nas se pita?

Jadranka Kosor i Ivo Sanader su te vjerojtano zvali svako jutro kako bi te pitali koje poteze da povuku!
Zbog toga se tada vjerojatno nisi ni javljao! 8)

Bravo, kako si pametan  ;D sigurno si čitao novu knjigu od Rošina "UPRKNUĆE" kad ovako komentiraš ozbiljne probleme, odnosno nastavak rasprodaje hrvatske imovine. HNS nastavlja politiku Ive Sanadera, a ti je ovakvim komentarima podržavaš.


Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #102 : Travanj 12, 2012, 12:55:20 poslijepodne »
Halo o čemu ti pričaš, izvrćeš teze kao i uvijek, koja Vlada bi trebala za svaku odluku pitati tebe ili mene svako jutro. Ova Vlada kao i predhodne je dobila mandat da vodi i upravlja zemljom, koliko uspješno, vidjet ćemo.
No ti i tvoja ekipa ovdje na forumu niste se dizali na zadnje noge kada je predhodna, radila to što je radila, nema smisla ponavljati Vama, zbog čega smo sada došli do gole istine i koja će biti bolna a to mora biti jasno svima, nešto što se godinama guralo pod tepih kako bi se zadržala vlast po svaku cijenu, ova Vlada sada je spremna počistiti i suočiti se sa golom, bolnom istinom.

Uhvatili ste se poskupljenja?
Tko je krao milijarde iz HEP-a?
Tko je zapošljavao Buljbašiće i desetke tisuća Buljbašića po javnim poduzećima, javnoj i lokalnoj samoupravi?
Hoćete primjere iz naše sredine? Kaj će Vam kad su Vam dobro poznati.
Tko je bio toliko kvaran i nesposoban? Joj kad se sjetim samo one slatke glasnogovornice ZG HDZ, takav kadar je zapošljavan odnosno uhljebljivan.
I sad nas muče poskupljenja, da bolna su i meni, no ako se hoće nešto napraviti, razvijati HEP, graditi sustave, Hidrocentrale, treba i ulagati, odakle? Što su radili predhodni? Treba li podsjećati na Mravka, Fimimediju i ine "medije" kroz koje su se isisavali naši novci? E sada je vrijeme naplate svega onoga što ste nažalost Vi podržavali a ne ja, to je naša realnost, kome to nije jasno, bolje rečeno tko se ne može pomiriti s ukidanjem privilegija, neka traži savjet od fotokopira. 8)

Gledam Vas samo koja ste Vi ekipa, Vas nekolicina koji perete derete, izmiču privilegije, pa Vas je frka.
Polako, ubrzo će doći na red i gradska razina, za Vas moraliste, koji ste i sami u pekmezu ili Vaši bliski prijatelji, koje tako zdušno branite, napadima na druge. Aleluja!

@Muha tebe nisam ništa pitao i stobom nisam komunicirao, ne trudi se uzalud biti nečiji odvjetnik, nisi dorastao tome kao i mnogo čemu drugom, osim lajanju, vrijeđanju i svađanju!
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2012, 12:58:36 poslijepodne Jaguar »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #103 : Travanj 12, 2012, 01:05:19 poslijepodne »
Citat:
Jaguar

Polako, ubrzo će doći na red

Tko će doći na red?..jel nezaposleni koji će morati volontirati?...

http://danas.net.hr/hrvatska/treba-li-ovaj-mladic-raditi-za-mrsicevih-1600-kn


Citat:
Jaguar
@Muha tebe nisam ništa pitao

He...ok..samo mi molim te još odgovori u čijem si prknu...?

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #104 : Travanj 12, 2012, 01:08:17 poslijepodne »
Samim time što govoriš kako je radio HDZ ne može ti biti opravdanje da tako radi i ova Vlada. HDZ je loše vodio državu i odgovorni za to trebaju odgovarati i točka!

Nisam se ja uhvatio poskupljenja nego tvoje maloumne ideja na koji si način krenuo braniti poskupljenje. To je problem, ljudi poput tebe koji na takav način razmišljaju. Nisi realan i ponavljam ti odmakni se od te stranačke demagogije.

Vidim već si počeo i prijetiti, dokle seže taj tvoj bezobrazluk? Hoćeš li me tužiti na sud jer pišem istinu? Ovo što ti radiš su tipične školske metode iz Kumrovečke škole, ako te netko ne sluša slijede prijetnje. Hebate natovario sam gaće  ;D