Autor Tema: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!  (Posjeta: 9790 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« : Travanj 22, 2011, 01:40:52 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji--hrvatska-preuzima-izbjeglice-iz-libije/940655/http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji--hrvatska-preuzima-izbjeglice-iz-libije/940655/

============================================

Odlična prilika da naša politika još jednom odglumi vrhunsku budalu i skine gaće do gležnja, naguzi se i...

Naravno, bili bismo potpune budale da pristanemo na bilo što od ovoga... neka ih prime oni koji ih rokaju! BTW, EU ima brdo zemalja koje to mogu (primati izbjeglice), pa im to ne pada na pamnet. dapače, i u samoj EU ima jakih zemalja kojima na pamet ne pada tako nešto, i smatraju da su izbjeglice interna stvar te zemlje koja sa izbjeglicama ima problema...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #1 : Travanj 22, 2011, 02:40:59 poslijepodne »
Glupost, ako bi to bio uvjet ulaska u EU, nemoramo nikada ući.
Tko je pitao za zdravlje Hrvatsku kada je zbrinjavala stotine tisuća bosanskih izbjeglica, Italija se brinula o tome?
Baš me zanima kako će Vlada odreagirati na to, ukoliko je istina da se to traži od Hrvatske.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #2 : Travanj 22, 2011, 03:47:50 poslijepodne »
Bit će onako, kako gazde kažu. Neće valjda hrvatski birači o odlučivati o sudbini Hrvatske.

Budemo li morali primiti izbjeglice iz Libije, Zimbabvea, ku*ca, palca, odmah će vrli "hrvatski" kolumnisti, vrlih "hrvatskih" medija pronaći razloge zašto je to dobro za Hrvatsku. Raspisat će se Butković, Tomić, Klauški, Perišić kako su Hrvati lijeni, pa nam trebaju izbjeglice da rade na gradilištima i po farmama.

A, bio bi red i da se opravdamo za zločinački poduhvat...

Bilaj

  • Gost
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #3 : Travanj 22, 2011, 03:53:40 poslijepodne »
Baš me zanima kako će Vlada odreagirati na to, ukoliko je istina da se to traži od Hrvatske.
Kao i sa ZERPOM.
Kao i prodajom vikendica Talijanima.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #4 : Travanj 22, 2011, 04:55:32 poslijepodne »
Danas sam čitao o tome i u Jutarnjem i u Večernjaku... i vele da to nije službeni zahtjev, ali da su veleposlanici tih zemalja već to nagovijestili, onako off-the-record i u neformalnim razgovorima u Ministarstvu vanjskih poslova, da bi to bilo "jako dobro, toliko dobor da nam je to maltene obveza, ILI..."... jebali si oni svi mater. Gamad dvolična i fašistička.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #5 : Travanj 22, 2011, 05:32:12 poslijepodne »
Banda europska. Nemam rijeci. U takovu europu sa jebenim i prejebenim uvjetima. I ako vlada to prihvati, onda jaco....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #6 : Travanj 22, 2011, 07:08:37 poslijepodne »
Nije problem u bandi europskoj već je problem u domaćoj bandi koja ne zna pregovarati. Koliko puta smo čuli da EU nešto traži od nas i to nam je predstavljeno kao da na to moramo pristati jer nam nema druge. Istina je malo drugačija. Hrvatska i EU pregovaraju. Ne moramo pristati na sve što nam EU predloži. Ali naši pregovarački timovi su uglavnom nesposobni pa se pregovaranje svodi na klimatanje glavom.

Ovo nije moja pretpostavka ili nagađanje već je to izravna informacija iz prve ruke.


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #7 : Travanj 22, 2011, 08:28:35 poslijepodne »
Citat:
Nije problem u bandi europskoj već je problem u domaćoj bandi

Koja je razlika Stjepane?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #8 : Travanj 22, 2011, 08:30:32 poslijepodne »
Nije problem u bandi europskoj već je problem u domaćoj bandi koja ne zna pregovarati. Koliko puta smo čuli da EU nešto traži od nas i to nam je predstavljeno kao da na to moramo pristati jer nam nema druge. Istina je malo drugačija. Hrvatska i EU pregovaraju. Ne moramo pristati na sve što nam EU predloži. Ali naši pregovarački timovi su uglavnom nesposobni pa se pregovaranje svodi na klimatanje glavom.

Ovo nije moja pretpostavka ili nagađanje već je to izravna informacija iz prve ruke.


U nacelu se slazem sa tobom, ali odakle im uopce hrabrosti to predloziti?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #9 : Travanj 22, 2011, 08:40:28 poslijepodne »
Citat:
Nije problem u bandi europskoj već je problem u domaćoj bandi
Koja je razlika Stjepane?

Domaću bandu možemo nagraditi na izborima.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #10 : Travanj 22, 2011, 08:41:04 poslijepodne »
U nacelu se slazem sa tobom, ali odakle im uopce hrabrosti to predloziti?

Pa kak ne bi predložili kad vide da ovi sve prihvaćaju.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #11 : Travanj 25, 2011, 08:34:04 poslijepodne »
Slušam danas u dnevniku , onak , na mala vrata guraju tezu s tim izbjeglicama, u stilu kak smo mi članica nekog sranja i kak je eto došlo vreme da i mi konačno moremo pomoći ...
Ma stvarno šupljoglavci i ulizičari da većih nema.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #12 : Travanj 26, 2011, 06:54:54 prijepodne »
A u novinama od neki dan i poruka Velike Britanije da nećemo ući u EU i "postati demokratsko društvo" dok ne priznamo krivicu generala Gotovine i ne pomirimo se sa pravednom presudom Haaškog suda i etikete "zločinačkog pothvata".

Majčice im se najebem. Ali mi je i drago - jer to temeljno ide nama u korist.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #13 : Travanj 26, 2011, 10:18:33 prijepodne »
Pravo imaju Britanci i njih treba slušati.
Da nas bar oće kazniti i zabraniti nam ulazak sljedećih sto godina.
A kaj se tiče izbjeglica, nek idu u Sloveniju, tam jedva čekaju da nekome pomognu.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ili primite izbjeglice ili nema u EU!
« Odgovori #14 : Travanj 26, 2011, 10:38:14 prijepodne »
Baš!

Nevjerojatno je kakve prozirne i infantilne, dvolične i pokvarene izgovore i ucjene servira ta jebena šugava "uljuđena" Europa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”