Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 73940 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #90 : Lipanj 04, 2010, 01:38:22 poslijepodne »
dadi, sve ti lijepo piše ovdje i upoznaj se malo bolje sa zakonskim rokovima, zakon treba i znati razumjeti.
Ili imaš i ti svoj zakon?

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/beus-sazvao-sjednicu-u-krajnjem-mogucem-roku_304391



I ti misliš da vam taj članak ide u prilog i služi na čast????
foteljaši!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #91 : Lipanj 04, 2010, 02:10:30 poslijepodne »
meni niti ide u prilog niti mi šteti, tebi može pomoći da razumiješ zakon, jer očito nerazumiješ, da razumiješ ne bi pisao gore, što si pisao, zato sam postavio taj link, da ti pomognem, nisi mi ni hvala rekao, vidim i osjećam da si nervozan, ak tak nastaviš do sjednice GV buš obolil i promaknuti će ti sjednica, jer ćeš nedaj bože završiti u nekoj od bolnica, zato pazi na sebe i svoje zdravlje. ;) ;) ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #92 : Lipanj 04, 2010, 02:12:34 poslijepodne »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #93 : Lipanj 04, 2010, 02:23:01 poslijepodne »
meni niti ide u prilog niti mi šteti, tebi može pomoći da razumiješ zakon, jer očito nerazumiješ, da razumiješ ne bi pisao gore, što si pisao, zato sam postavio taj link, da ti pomognem, nisi mi ni hvala rekao, vidim i osjećam da si nervozan, ak tak nastaviš do sjednice GV buš obolil i promaknuti će ti sjednica, jer ćeš nedaj bože završiti u nekoj od bolnica, zato pazi na sebe i svoje zdravlje. ;) ;) ;)

eh neću se ja razboliti, bez brige! Dok bute se grčili na vijeću ja ću se zasluženo pacati na moru! Al kaj vam ja morem, tak je htel vaš GBR!
kaj se zakona tiče to i stoji, al daj mi objasni razlog zakaj sjednica ni sazvana ranije s obzirom na koliko se da vidjeti izrazito obiman dnevni red! Ili GBR trenira strogoću pa sve ravnateljice moraju biti u VG zato jer se njemu tak hoće 27.7.

http://www.gorica.hr/2010/06/obavijest-o-odrzavanju-9-sjednice-gradskog-vijeca-grada-velike-gorice/

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #94 : Lipanj 04, 2010, 02:34:05 poslijepodne »
......... Ili GBR trenira strogoću pa sve ravnateljice moraju biti u VG zato jer se njemu tak hoće 27.7.

Kaj se Vesna ŠO mislila negdje odmarati ovo ljeto (možda negdje vani)? Ili možda Zelenika? Ili možda Kunić?
A možda bude kolaps pak budu skupljali smeće koje HDZ proizvede.  :P

Nema odmora. Što su htjeli to imaju, prema tome zaboraviti na godišnji.
A kako ljudi nemaju novca za odlazak na more, imaju (naročito Kunić) osmisliti sadržaje preko ljeta za djecu i naravno osigurati sredstva.

Baš me zanima što će se ponuditi?
Ferije počinje 19.06.

A VŠO bi mogla za vrijeme popodnevnih pauza obnoviti kućicu, dok Zelenika mora duplo raditi da konačno KUPI veći stan i iseli se iz gradskog. Sve se može uz pomoć ZNA SE.

Živijo DC!

Kak ono acer1 piše: priželjkujem izbore, ja dodajem da mogu dati svoj doprinos DC.
Živijo DC!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #95 : Lipanj 04, 2010, 02:34:42 poslijepodne »
Eto vidiš kako mi dođemo na zelenu granu.
Ah, da dadi, dnevni red je obiman, što je to za naše vijećnike? Jel Vi to podcjenjujete naše vijećnike? Bilo je i obimnijih dnevnih redova, kaj ne? Služba je služba a družba je družba.

Predlažem da odete u prostorije GV, pa tamo priupitate, rado bi Vam dao odgovor, razumijem da Vas jako zanima ali nažalost nemogu Vam pomoći, prostorije GV su Vam u prizemlju, dole ispod onih štengi, samo pripazite dobro da si glavu ne razbijete, morate puzeći ući u prostorije GV, tako je naložio gradonačelnik na jednoj od sjednica GV, "puzite svi u prostorije GV".

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #96 : Lipanj 04, 2010, 03:29:48 poslijepodne »
Citat:
Eto vidiš kako mi dođemo na zelenu granu.

Upravo vam se osušila, pukla.. hm..kako i ne bi pod težinom takve gluposti!!!!..Radimir Čačić, predsjednik HNS-a u srpnju 2007 godine prilikom davanja jednog intervjua na upit novinara "zašto glasati za HNS"?  je odgovorio "Trenutak je da prijeđete na odlučivanje upotrebom mozga"....drugim riječima hoće reći...Možete staviti svinji ruž, ali ona će i dalje biti svinja....

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #97 : Lipanj 04, 2010, 10:32:44 poslijepodne »
Rekla mi prijatelica da bi trebalo, a i kak da bi to bil red i dužnost, nekeaj u vezi cieluga slučaja gospođe Vesne Škare Ožbolt našem ljudem reči i objasniti im. Pri tom me pobudno, umilno-zapovedno, i značajno pogledala. To kakti na me spada, sem ja z Vesnum bil javno v bliskomu kontaktu!

Nu evo, kad dosta jakoga mikrofona nie moči nabaviti da bi ljudi čuli, sem napisal ovo.
Da se čita.  

VEEEELIKA POfâla i komplimént HNS-ovcu gosponu Zdraveku Lučičovomu na turopôlsko-kajkavske poslanice – poslastice.
I glasâči bi to trebali znati vrednuvati i honorérati.

Mislim na jězični aspekt ok(r)užnicě.

(K)Lučič za kajkavsku srěču – ZDR(AVE)K. Ave Zdravek! Navek Zdravek!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Čitateli bûju, věč prema (mejně ili višě) sveto(mu)-nâ(d)zoru ocenili i politički sadržaj pisma POsvečenoga (ne.sa)Vesne Škârjě (N)OŽ-KOLT.


Dekoltérati nekoga: zeti mu kolt, raspištoliti ga.
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2010, 10:49:20 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #98 : Lipanj 05, 2010, 12:32:13 prijepodne »
Zar nitko od forumaša nema spoznaja kako je Ožbolt povezana sa tvrtkom Pevec , pa izgleda da je i tamo odzvonila , a šećer će biti na kraju kad odzvoni i u Gorici !!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #99 : Lipanj 05, 2010, 12:14:12 poslijepodne »
Citat:
Eto vidiš kako mi dođemo na zelenu granu.

Upravo vam se osušila, pukla.. hm..kako i ne bi pod težinom takve gluposti!!!!..Radimir Čačić, predsjednik HNS-a u srpnju 2007 godine prilikom davanja jednog intervjua na upit novinara "zašto glasati za HNS"?  je odgovorio "Trenutak je da prijeđete na odlučivanje upotrebom mozga"....drugim riječima hoće reći...Možete staviti svinji ruž, ali ona će i dalje biti svinja....

muha, na tvoj nivo se spuštati, zaista nije nikome potrebno, primjereno i pristojno, tek toliko da znadeš. Ja vjerujem da si i ti nervozan, te ću ovo prihvatiti kao znakove tvoje nervoze, koja te je obuzela, možda nije loše da i ti pripaziš na svoje zdravlje. ^-^

acer1

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #100 : Lipanj 05, 2010, 06:13:56 poslijepodne »
Zanima mo dali će Čačić odgovarati za prometnu nezgodu u mađariji?

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #101 : Lipanj 05, 2010, 08:36:16 poslijepodne »
aceru , zar samo jedno pitanje ? to me čudi , a da pitam ja , da li će za kriminal odgovarati Polančec, Šuker, Jaca , Rončević .........................

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #102 : Lipanj 05, 2010, 08:51:51 poslijepodne »
Kratki vijek VŠO , napis stoji u njezinom životopisu pa forumaši uživajte:

"Prema istim napisima, Sanader bi trebao Vesnu smijeniti nakon prvog znaka autonomnog odlučivanja, što se dvije godine poslije i dogodilo.

Smjena je zaprijetila Vesni Škare-Ožbolt još u svibnju 2005., kada je haaška tužiteljica Carla Del Ponte izvijestila Vladu Republike Hrvatske da ne želi imati posla s 'tom lažljivicom', no tada joj je premijer oprostio taj prijestup. Ipak, smjena je bila neizbježna, pa je Sanader  u veljači 2006., Vesnu zamijenio Anom Lovrin, a kao razlog je neslužbeno naveo curenje vladinih informacija novinarima

acer1

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #103 : Lipanj 05, 2010, 09:08:35 poslijepodne »
aceru , zar samo jedno pitanje ? to me čudi , a da pitam ja , da li će za kriminal odgovarati Polančec, Šuker, Jaca , Rončević .........................

Isprika ima tu još pitanja za razne likove iz HDZ-a

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #104 : Lipanj 05, 2010, 09:12:44 poslijepodne »
najnovije vijesti kompanije ili grupacije VŠO i Granić , ima li se što još za dodati ?

Pišu 24 sata :

Austrijski Standard piše da je Hypo banka bivšem hrvatskom ministru vanjskih poslova isplatila 726.000 eura za fiktivne poslove. To je vidljivo u revizijskom izvještaju tvrtke PwC koja je istraživala poslove leasinga koruškog Hypa. Mate Granić kaže da je njegova tvrtka radila sa Hypom, ali su iznosi bili manji, a poslovi pravi. Spomenutih 726.000 eura, tvrdi Mate Granić, nije uzeo.