Autor Tema: Thompson i politika  (Posjeta: 49865 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #45 : Siječanj 22, 2011, 04:19:10 poslijepodne »
Mile, uzmi sleđa pod ruku pa u menzu, puštajte onda red cajki pa red thompsona i arlaučite koliko vam je volja, a ako ti fali, uzmite i Beusa.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #46 : Siječanj 22, 2011, 05:41:15 poslijepodne »
Kad bude tvoje mišljenje potrebno budem ga tražio, ako ti smeta ti nemoj čitat.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #47 : Siječanj 22, 2011, 06:00:30 poslijepodne »
Mile, moj mile! Dakle ni sa povijesti pojma nemaš! pa u Bosni žive Hrvati koji nemoraju dokazivati da su Hrvati jer su konstitutivni narod Bosne i Hercegoviine! Zar ti omalovažavaš ljude jer su Hrvati iz Bosne, Dalmatinske zagore ili Like? Pa sram te može biti! A kaj se Thompsona tiče, puni on dvorane svuda u Hrvatskoj i svijetu, al u Hrvatskoj kad prijavi koncert mam se jave jugonostalgičari kojima hrvatsko u svakom pogledu smeta (Kajinh, Pusić i slični kvazi Hrvati)!

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #48 : Siječanj 22, 2011, 06:46:06 poslijepodne »
Dadi, daj mi reci dali znaš tko su "Franjevci"?
Te ljude koje ti nazivaš Hrvatima, su samo kršteni u katoličkoj crkvi, i ništa više. Nemaju nikakve poveznice za Hrvatskom osim HDZ-a.
Tebi za informaciju Hrvatska ima svoje granice, i kao takva ima definirane zakone oko stjecanja državljanstva.
HDZ im je dao državljanstvo jer su im oni stabilno biračko tijelo.
Ne omalovažava nitko nikoga, samo što ni ti ljudi ne vide da su instrument u rukama HDZ-a kao njihovi birači s vremena na vrijeme.
Kažeš juonostalgičari se bune kad Thompson prijavi koncert.
Ne znam jesi li vidio ikonografiju na njegovim koncertima?
Ono je prestrašno, oblače djecu u dobi od 10-tak godina u ustaške odore, djeca doslovno nose ustaške kape. I kad to vidim, možeš me nazvati i crnim ciganom ali takvu ideologiju nitko normalan ne podržava.
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2011, 06:50:54 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Bilaj

  • Gost
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #49 : Siječanj 22, 2011, 06:51:01 poslijepodne »
Ali ljudi moji sada ste svi zabrazdili. Thompsona već dosta dugo nema nigje. Nit se u njemu piše niti koncerte ima.

A sada se najednom izvukao on iz nafltalina.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #50 : Siječanj 22, 2011, 09:43:37 poslijepodne »
E Mile, mile!
Brkaš baš sve. Očito je da si na vuhima sedel kad si učil povijest! Franjevci su red u katoličkoj crkvi a zovu se prema Franji asirškom! U googlaj si pa češ nekaj i naučiti. U Bosni i Hercegovini žive Hrvati, Srbi i Bošnjaci, a prema vjeroispovijesti katolici, pravoslavci i muslimani! Hrvati u Bosni i Hercegovini su državljani BiH ali su i dalje po narodnosti Hrvati!

Al žalosno je kaj te ja to moram učiti, jer to djeca uče u 5 razredu osnovne škole!
kaj se ikonografije tiče, meni je kud i kamo odvratnije gledate mlade lavove SDP-a kak u titovkama (pionirskim kapama) plešu kola u Kumrovcu! A Thompson nije nikad došao u ustaškom odjelu!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #51 : Siječanj 23, 2011, 01:16:03 poslijepodne »
Dadi, daj mi reci dali znaš tko su "Franjevci"?

Daj mi malo pojasni tko su to Franjevci - pogotovo u nacionalnom smislu )na koji očito ciljaš)??

Te ljude koje ti nazivaš Hrvatima, su samo kršteni u katoličkoj crkvi, i ništa više. Nemaju nikakve poveznice za Hrvatskom osim HDZ-a.

Ma nemoj!

Očito ne znaš da su to dijelovi hrvatskog naroda, i to čistog hrvatskog naroda, koji žive u drugim zemljama... a nemaš pojma niti da svaka zemlja na svijetui takovima daje svoje državljanstvo.

Tebi za informaciju Hrvatska ima svoje granice, i kao takva ima definirane zakone oko stjecanja državljanstva.
HDZ im je dao državljanstvo jer su im oni stabilno biračko tijelo.

Kakve veze imaju granice za Zakonom o hrvatskom državljanstvu?

U tom Zakonu se biračka tijela i državne granice ne spominju - ali se spominju mnogi drugi uvjeti da bi netko dobio - ili ne bi dobio - hrvatsko državljanstvo.

Nemoj nagađati iz glave, jer je to za tebe malo prekompleksna građa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #52 : Siječanj 23, 2011, 01:51:18 poslijepodne »
Ako nemate živaca ili vremena da argumentirate svoje tvrdnje onda nemojte pribjegavati sili i kao argument koristiti taktiku vrijeđanja i omalovažavanja drugih sudionika u diskusiji. To nije argument, to je nasilje nad diskusijom. 

amarkulin

  • Gost
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #53 : Siječanj 23, 2011, 04:26:57 poslijepodne »
Ali to je glavni argument na ovom forumu - ili izvrijeđaj sugovornika, ili banaliziraj njegovu tezu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #54 : Siječanj 23, 2011, 07:30:34 poslijepodne »
Dajte tako reagirajte onda kada netko blebne gluposti, pa i uvredljive, netočne stvari, a ne kada im se odgovori.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #55 : Siječanj 24, 2011, 10:03:15 poslijepodne »
kaj se ikonografije tiče, meni je kud i kamo odvratnije gledate mlade lavove SDP-a kak u titovkama (pionirskim kapama) plešu kola u Kumrovcu! A Thompson nije nikad došao u ustaškom odjelu!

Nije došao ON, ali je došlo pola stadiona u ustaškim odorama, nikad se nije ogradio od te ikonografije.

Očito ne znaš da su to dijelovi hrvatskog naroda, i to čistog hrvatskog naroda, koji žive u drugim zemljama...

A što u Hrvatsko žive prljavi Hrvati po tvome?

Jednostavno je i bjelodano svakome da su ti ljudi dobili državljanstvo isključivo za potrebe HDZ-a i glasovanja na izborima.

Dajte tako reagirajte onda kada netko blebne gluposti, pa i uvredljive, netočne stvari, a ne kada im se odgovori.

Ako te drugačiji pogled vrijeđa to je tvoj problem, a ne problem foruma.

Žao mi je gospodo, ali ovih dana imamo priliku vidjeti po medijima Thompsonovo viđenje ekonomskog djelovanja u RH.
Nažalost desna politička opcija nikda neće poprimiti uzuse uljudnog parlamentarnog ponašanja što se ponekad manifestira i ovdje na forumu.





NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #56 : Siječanj 25, 2011, 03:29:27 poslijepodne »
Nije došao ON, ali je došlo pola stadiona u ustaškim odorama, nikad se nije ogradio od te ikonografije.

Malo laži nikada ne škodi, pogotovo ako - barem na kratko vrijeme - tebe tješe kako si u pravu.

Na tvoju žalost, Thompson se ne jednom javno ogradio od takvog ponašanja na njegovim koncertima. Iako sam stava da to ponašanje sigurno nije njegova krivica, i on ne bi trebao za to biti odgovoran.

A što u Hrvatsko žive prljavi Hrvati po tvome?

Jednostavno je i bjelodano svakome da su ti ljudi dobili državljanstvo isključivo za potrebe HDZ-a i glasovanja na izborima.

Opet moraš pokazivati i dokazivati kako te znanje i poznavanje bilo kojeg relevantnog i činjeničnog stanja niti ne zanima. Ti i dalje lupetaš svoje umišljaje, koji nemaju veze sa znanjem, argumentima, činjenicama i stvarnim stanjem.

To se inače naziva i trollanje, kao jedan vid plitkog podjebavanja i plasiranja provokacija i laži u cilju konfrontiranja, svađanja i napumpavanja teme sa offom.

Ako te drugačiji pogled vrijeđa to je tvoj problem, a ne problem foruma.

Mene ne smeta drugačije miškjenje ili drugačiji pogled. Problem je što to što radiš ti i još neki nije "drugačiji pogled", nego nisko, jadno, perfidno vrijeđanje, koje kada se raskrinka, onda je "šala", "drugačije mišljenje" i slične priče za malu djecu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #57 : Siječanj 25, 2011, 06:08:17 poslijepodne »
Malo laži nikada ne škodi, pogotovo ako - barem na kratko vrijeme - tebe tješe kako si u pravu.

Na tvoju žalost, Thompson se ne jednom javno ogradio od takvog ponašanja na njegovim koncertima. Iako sam stava da to ponašanje sigurno nije njegova krivica, i on ne bi trebao za to biti odgovoran.

Ponajprije da razjasnim da sam bio na koncertu Thompsona i to čak na dva, pa ti govorim ono što sam vidio.
Ako ne bio on trebao biti odgovoran kao organizator ili u ime organizatora tko bi ?

I daj mi samo molim te dokaz gdje se on to odrekao ustaštva?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Bilaj

  • Gost
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #58 : Siječanj 25, 2011, 06:20:01 poslijepodne »
Ponajprije da razjasnim da sam bio na koncertu Thompsona i to čak na dva, pa ti govorim ono što sam vidio.
Ako ne bio on trebao biti odgovoran kao organizator ili u ime organizatora tko bi ?

Organizator i pjevač najčešće nisu ista osoba.
Na ta dva koncerta si vidio pola ljudi s ustaškim oznakama?

Nekako mi je to za ne povjerovati. Čak ni na koncertima poput metalice nema nikada tak puno majci metalice a njih bar čovijek može kupiti na svakom čošku.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #59 : Siječanj 25, 2011, 09:03:25 poslijepodne »
Ako ne bio on trebao biti odgovoran kao organizator ili u ime organizatora tko bi ?

I daj mi samo molim te dokaz gdje se on to odrekao ustaštva?

Tu temu o odgovornosti smo već detaljno i iscrpno obradili na ovom forumu, pa potraži.

NO ako ja dođem ispred tvioje kuće sa ustaškom kapom, jesi li i ti zato ustaša? I trebaš li imati odgovornost za to?

BTW, Thompson NIJE organizator svojih koncerata, već su te neke tvrtke koje odgovaraju i za osiguranje, provođenje zakona, itd itd...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”