Autor Tema: Pohvale i pokude  (Posjeta: 2570 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Pohvale i pokude
« : Prosinac 22, 2010, 03:24:34 poslijepodne »
 Evo nekoliko redaka o tvrtki koja želi biti poznata po kvaliteti usluge i poslovnosti.  Frischeis u velikoj Gorici.
 
Da se razumijemo , ovo je jedno moje neugodno iskustvo sa njima, a desilo se ovih dana.

Prošli petak naručujem kod njih jednu drvenu ploču koju treba odrezati i kantirati sa sve četiri strane. Na šalteru dobivam informaciju da moj zahtjev- naručena roba, može biti gotova u  Utorak, idući tjedan. Sve u redu, uplatim i čekam dan isporuke.

U Utorak podižem robu,sve uredno dobijem i kad tamo roba oštećena. Odem reklamirati oštečenje, sve vračam natrag i prodavač mi govori da neka pričekam 45 minuta,i da će oni to napraviti novo.
Govorim da dolazim za cca 2 sata i da ih molim da to bude sigurno gotovo, jer mi to treba baš taj dan.
I evo dolazim prije zatvaranja, pol sata ranije……ali roba nije gotova. Kad me radnik ugledao, odlazi po ploču i tek je tada ide rezati i raditi.

Pitam prodavača gdje je problem, ali dobijem odgovor da će sve biti gotovo za minutu i da se strpim. Strpio sam se četiri dana, još dva sata dodatno i nikako da se stvar dogotovi.

Nakon 10 minuta nosi radnik ploču, bez riječi, bez oprostite, bez ičega ………….
Uzimam robu i odlazim u zadnji čas, valjda bi morao biti sretan kaj sam to ipak dobio. A platio sam unaprijed. A na računu uanaprijed sve uredno napisano, kako robu preuzimam u urednom i ispravnom stanju, kako moram paziti na svoj prijevoz i td. Da sad sve ne prepisujem.

Maltene, ja sam kriv kaj su oni pokušali prodati oštećeni proizvod.
Baš pravi Fri (slobodno) shies (šajz-e) ludovanje…..moja izvedba.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....