Anketa

Hoće li nam u Turopolju sada biti lakše?

Da, naravno
5 (31.3%)
Ufff... još teže
7 (43.8%)
Mislim da ipak hoće, sad su se grupirali
3 (18.8%)
Ne znam
1 (6.3%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: Lipanj 03, 2010, 10:19:26 poslijepodne

Autor Tema: Laku noć VG - 2. čin  (Posjeta: 93189 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #330 : Lipanj 08, 2010, 10:58:30 poslijepodne »
...
Ovo je neovisni forum, i mnogi pišu na njemu iako nisu pristalice HNS.
Između ostalog, i vi ako se ne varam. Muha je prilično slova ostavio na forumu, neću dalje nabrajati. Na forumu može pisati svatko tko želi, i favorizirati koga želi, i kritizirati koga želi.
Uostalom, to i radimo.  :)

Bilo je i nekih HDZ-ovaca koji su se oglasili, no, takvi su spremni samo vrijeđati forumaše a jako dobro znaju da isti ti forumaši NISU članovi niti jedne stranke.


Bravo i točno, plemenitašica, potpisujem! I za ovo  :-*

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #331 : Lipanj 08, 2010, 11:42:15 poslijepodne »
Citat:
Što Vi znadate o meni, gdje sam ja stojao, koji kaput nosim

Ne znam Joža al pretpostavljam slično kao i šlapica?????...pretpostavljam po tvojem pisanju, naime pozivate dragog boga a pripadnik ste stranke koja u svojim redovima najviše njeguje lijeve ideje, pa sad mi nije jasno kak to??..npr. ljevičari baš nemaju običaj štovati dragog boga, što više ne vjeruju u njega, pa me stoga čudi i postavlja se pitanje kaj radiš ti u HNS-u??...ne bi li s takvim svjetonazorom trebal biti u nekakvoj demokrščanskoj stranci ili u HDZ-u...???...nije li to ipak tvoj trenutak slabosti gdje si ti nehotice ispoljio u prenesenom značenju da si ti zapravo nesretan što nisi u HDZ-u...???...zašto???...tamo ne bi bio sumnjiv..he..he..     

..... Da, muha volio bi nešto od Vas čuti u tom smjeru. ;)

Ništa nisam čul i pročital osim ovoga, osim daljnjih Vaših insinuacija, predpostavki, ljevičarima ateistima i bezbožnicima, svrstali ste me po tko zna koji put, itd. itd. Očekivao sam ipak nešto konkretnije od Vas, umjesto svega toga. ;)

Neznam zašto imam dojam da sudite po sebi. ;)

acer1

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #332 : Lipanj 09, 2010, 06:53:10 prijepodne »
Ovo je necuveno covjek Vam ne smije nista reci, evo osobno cu od danas bojkotirat ovaj forum a pozivam i druge forumase da ucine isto.  Gospodo forumasi bojkotirajmo ovo glasilo sljedbenika HNS-a.  Hvala!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #333 : Lipanj 09, 2010, 07:53:54 prijepodne »
Citat:
Gospodo forumasi bojkotirajmo ovo glasilo sljedbenika HNS-a.  Hvala!

U pravu si acer1, pridružit ću se, prvenstveno nakon pročitanog glasila "Velikogorički obzor" (gnoj), biltena koje dijele HNS-ovci, prestrašno, bilten pršti jednostranim i pristranim člancima, člancima koji su zapravo kopirani sa foruma...usput vidim sponzore "Odranski ribič" ...zašto???..pa HNS sprema biciklijadu I VIDI VRAGA GLAVNA MANIFESTACIJA BAŠ U ODRANSKOM RIBIČU....jhe...jel to slučajno???? 

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #334 : Lipanj 09, 2010, 07:54:27 prijepodne »
Muha čemu toliki trud nekom objašanjavati kad se zna da bilo tko, ako napiše nekaj kontra HNS-a je zlotvor i niš koristi. Jer je ovaj medij isključivo rezerviran samo za njihove pristalice ma koliko god se trudili kostruktivno pisati a kritički osvrt da se ne spominje.



Pratim Vašu raspravu i dopisivanje,čisto samo da proletim po tekstu.

Nije mi bila namjera pisati bilo kaj na ovu temu,ali sada ipak želim naglasiti da se ne slažem sa vašim mišljenjem da je ovo rezerviran medija za HNS.
Nisam član niti njih niti bilo koje druge stranke,što me i ne smeta.

Dakle samo to ,da ima i drugih koji nisu vjerujem stranački obojeni. Opet se pitam ,zašto mi Hrvati ne možemo prihvatiti da je stranačka pripadnost jedno,i da je sve to podložno kritici i pohvalama,ali da se zbog toga ne trebamo mrziti ako nismo svi u jednoj stranci.
Mislim da neki namjerno podižu teme i kritike da se drugi ljute,ali politika je umijeće mogućeg,nije moralna kategorija i tu svi svakog pokušavaju preveslati na sve načine.

Pa to nije ništa novo!

Mene bi samo zanimalo i veselilo kad bi iz te vaše zajedničke prepiske i kritike izašlo nešto doista korisno za sve nas,a ne samo puno prolivene žući po tekstovima.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #335 : Lipanj 09, 2010, 08:21:48 prijepodne »
Citat:
Gospodo forumasi bojkotirajmo ovo glasilo sljedbenika HNS-a.  Hvala!

U pravu si acer1, pridružit ću se, prvenstveno nakon pročitanog glasila "Velikogorički obzor" (gnoj), biltena koje dijele HNS-ovci, prestrašno, bilten pršti jednostranim i pristranim člancima,.........

muha, samo se pročitajte na koji način pišete, pročitajte sami sebe.
Ako netko gnoji, onda to Vi kontinuirano radite ovdje na forumu, a što se tiče toga kao i novina Velikogorički obzor, koji sam i ja pročitao, procijeniti će građani, kao što će i Vaše i moje pisanje procijeniti građani i kolegice i kolege forumaši.
Naravno da Velikogorički obzor nije pisan i tiskan za HDZ-ovce, oni imaju VG Reporter, GT, RVG grupu, nego za građane Velike Gorice, koliko se meni čini, koji će sami procijeniti, znam da Vas je sve više nervoza, blokada medija se probija, sve više i više, istine dolaze do građana, zato toliko žuči zbog toga, žao mi Vas je, ali Velikogorički obzor koliko čujem je odlično dočekan i pozdravljen, a vidi čuda kako jedna tako "mala" stranka poput HNS-a uspjela izaći s novinama? Zanimljivo muha, jelte? ;)

Jedino možda bi HNS-ovci trebali Vas pozvati i konzultirati za uređivanje Novina. ^-^


Isto tako sam pročitao novine i u njima je skup svih istinitih događanja u Velikoj Gorici unatrag godinu dana, građani koji su pratili rad gradske uprave i rad gradskog vijeća to vrlo dobro znaju, ali puno je onih koji to nisu pratili a preko goričkih "nepristranih" medija su plasirane neistine i laži ili frizirane informacije, koje su nametane građanima, te ove novine imaju po meni upravo za cilj da prikažu drugu stranu priče, drugu istinu, građanima koji će onda moći procijeniti što je sve od toga istina. Po Vama se vidi nervoza, a Vi ste predstavnik te grupacije, posebno ovdje na forumu, znači da je grupacija nervozna i to je dobro, to potvrđuje da je projekt s novinama pun pogodak a grupacija puna grijeha te je zbog toga i nervozna, jer vjerujte mi ako nisam grešan nema razloga da budem nervozan. ;)

@ gospon mlačanin podržavam Vaš komentar i slažem se.
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2010, 08:28:14 prijepodne JosipJoža »

Bilaj

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #336 : Lipanj 09, 2010, 09:58:35 prijepodne »
...ali politika je umijeće mogućeg,nije moralna kategorija i tu svi svakog pokušavaju preveslati na sve načine.

Ovo je problem. Upravo ovo. Političarima je glavno kako se nakrasti i da pritom još dobe zasluge i da izbjegnu zakon.

Moral kod njih nije ništa doli isprazna fraza.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #337 : Lipanj 09, 2010, 04:25:46 poslijepodne »
Pa možda to i nije tako loše, gledajući sa pozicije rasta nezaposlenih u RH. Kada bi ovaj potez HNS-a usmjerio i ostale "stranke" da počnu izdavati svoje biltene ili novine sa svojim viđenjem lokalne, nacionalne i globalne politike, uz par dobrih fotografija u boji i nekoliko reportaža sa terena ( npr. iz Kanade, reportaža sa radnog mjesta bivšeg ministra obrane i sl.) došlo bi do povećanja potrebe za dostavljačima, radnicima u tiskari, radnicima u pripremi, proizvođačima kartonskih stalaka, povećala bi se potrošnja goriva, papira, boje za tisak, u globalu bi se proračun punio iz nepredviđenih stavki.
To bi trebalo poticati jer masovnim uzletom ovakvih aktivnosti, a s obzirom na ogromnu količinu "političkih stranaka" u RH, od toga masovni broj onih koji nikada prag priječi neće, povećala bi se mogućnost zapošljavanja, makar i honorarno. Ujedno bi se i svi mogli svuda oglašavati pa određene tiskovine ne bi imale monopol. Mislim da to treba poticati. Zamislite da jedne takve novine izađu na čirilici, eh kako bi to bilo lepo. Utakmica između Udarnika i Poleta u slikama, a reportaža na čirilici. Misli, zbog nacionalne manjine koja je trenutno na vlasti. ;)
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #338 : Lipanj 09, 2010, 07:15:09 poslijepodne »
Bavite se z politikum a niš vam se nesme reči.Da ne nastavim dale...Zgleda da trenutno jedino HNS more nekak pratiti tempo kaj ga je HDZ navrgel,drugi su il pod kiklum,il se za kiklu drže il čkome v za***ku zapečku.

Utakmica između Udarnika i Poleta u slikama, a reportaža na čirilici. Misli, zbog nacionalne manjine koja je trenutno na vlasti. ;)

Ijaaaaaaaaaaaaaaaaaao,bolni!!!Pa,gde!?  ^-^

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #339 : Lipanj 09, 2010, 08:19:35 poslijepodne »
@kunta brate,
 pa zer nisu zemljaci u koaliciji na nacionalnom nivou. Moraju i oni da se bore za glasače. Sigurno ima tu i tamo koji manjinac u gradu pa bi bilo lepo da se i njihova stranka oglasi nekim biltenom o povijesnoj zbilji ili flori i fauni u POT-u ili fudbalskim egzibicijama ali na materinjem jeziku. Sale može biti urednik, a dopisnik Ante zvani Zmaj od Bosne.
Onda i pravaši da krenu sa svojim novinama, zbirkom narodnih pesama od stoljeća sedmog il šestog, pa preko gustih magla i gradiške stare do danas. opet reportaža o povijesti i malo sporta.
Pa penzioneri, pa centralni demokrati, pa demokrati van centra, pa od dr. ante starčevića ovi novi.
Lele, novina ko u priči, malo da ubace križaljku i horoskop i evo đabaleze da čitamo. More, sve blokade bi probili, narod zaposlili i pokrili neki tamo minus u proračunu. Zamisli kako bi samo advokati posla imali, jadni, skoro da su skapali od gladi i žeđi, ovo bi im bila poslednja slamka spasa - posljednja igra leptira. ;)
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #340 : Lipanj 09, 2010, 08:32:41 poslijepodne »
Totalno si u pravu,zaboraveo sam ove na nivou.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #341 : Lipanj 09, 2010, 10:24:56 poslijepodne »
Bavite se z politikum a niš vam se nesme reči.Da ne nastavim dale...Zgleda da trenutno jedino HNS more nekak pratiti tempo kaj ga je HDZ navrgel,drugi su il pod kiklum,il se za kiklu drže il čkome v za***ku zapečku.

Utakmica između Udarnika i Poleta u slikama, a reportaža na čirilici. Misli, zbog nacionalne manjine koja je trenutno na vlasti. ;)

Ijaaaaaaaaaaaaaaaaaao,bolni!!!Pa,gde!?  ^-^

Kunta, kaj to HNS uspjesno prati? Oni prate samo do 27.07. 2010. jos... a onda oni ne prate vise nista.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #342 : Lipanj 09, 2010, 10:46:19 poslijepodne »
Kunta, kaj to HNS uspjesno prati? Oni prate samo do 27.07. 2010. jos... a onda oni ne prate vise nista.

Z novina i stranicum parerati medija grupe,z stalnemi akcijami pokazati da se nekaj dela,da je stranka živa.Tere akcije DCa znaš?

Očeš povedati,ak ga nemreš pobediti,pridruži mu se.
Zakaj misliš da potle nedu niš pratili?

Njubi?  8)
A kaj ste neurozni?  O0
Zakaparili ste Vesnu večinu v večnice,se vam ide po planu a vi neurozni...
Da neznate nekaj kaj mi neznamo,nekaj kaj se iza brega valja,il kakovu tiju vodu kaj breg dere..?
Vam nikak praf.

Jel imaš kakovu Velebicku pivu pri ruke?Ja si pomalo češem bambija.Za laku noč (Hrvacka)...  ^-^  ^-^  ^-^

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #343 : Lipanj 10, 2010, 11:32:34 prijepodne »
he kunta, kaj znaci cesati bambija hahahah, to da lakse zaspijes?? hehehhee....
I nije niko neurozan, bas naprotiv, posto sve ide po planu, zna se ko je nervozan i ko je izdao nervozni Obzor, ici cu ga sada potraziti, da se malo nasladjujem tekstovima hehehe...
Velebitsku, kaj ti nije zuja dobra? Ak imas vremena, rijesimo mi to danas:)))

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #344 : Lipanj 10, 2010, 03:07:33 poslijepodne »
Citat:
Ak imas vremena, rijesimo mi to danas

Kaj te nije strah????...Ak se najdete nemoj mu nikako okretat leđa da ti Kuntin bambi ne bi ušel hm.....he..he..