Anketa

Ima li hvratska vlast (vlada) pravo na ovakav čin:

da
1 (9.1%)
ne
10 (90.9%)

Ukupno Glasova: 9

Glasanje završeno: Prosinac 24, 2009, 11:35:25 poslijepodne

Autor Tema: Bolje biti pijan nego.....  (Posjeta: 20131 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #60 : Prosinac 01, 2009, 10:46:07 poslijepodne »
U zadnjim trzajima Sledge ponovo pokazuješ koliko nisko možeš pasti.
Toliko si primitivan, egoističan i jadan da ne bi tvojim iskazanim znanjem ni šupak obrisao nakon proljeva. Spominješ nekakve pojmove, a blage veze nemaš o čemu pričaš. čak si u naletu svog egotripa i priznao da nisi završio kriminalistiku, dakle javno si priznao da si papak koji se pravi hađija.
Cinizam je za tebe strano tijelo jer ego ga je pojeo još u ranoj mladosti.
Nije mi samo jasno o kakvom porazu pričaš kad natjecanja nije ni bilo.Ti si svoje sveznanje davno pokazao i dokazao na ovom forumu i zanimljiv si samo utoliko što je tu i tamo dobro pročitati rečenice ovakvih egofrikova da bi čovjek shvatio koliko je zapravo normalan u ovom svijetu.
Generalno gledajući, evidentno je da si primitivna biljka koja se eto malo održava na površini pokušavajući napadima na sve i svakoga pokazati svom egu da je pametna osoba. Napad je najbolja obrana, zar ne?
Oprostite forumaši što sam se spustio na ovakavu razinu kurčevitog pisanja sa šupkom koji misli da je popio svu pamet ovog svijet a nije u stanju iznjeti svoje mišljenje bez vrijeđanja i omalovažavanje već na svako pitanje ili pokušaj diskusije odgovara da sa glupima ne raspravlja, da je sve oko njega cinizam i da ne može s nikim komunicirati ako ne raspolaže sa fondom znanja primjerenim njegovim bolesnim halucinacijama.
Zato, Sledge, još jednom poslušaj TBF ( malo sam maka) i pokušaj slijedeći put žešće vrijeđati. Ovaj put si slabo to izveo.
Ja te ipak volim, bez obzira na sve i šaljem ti pjesmu Riblje čorbe:

Zika Zivac

Zika Zivac je dobar ko panja
ako ga mnogo ne diraju
on u principu izbegava sranja
ali ga lako iznerviraju

Zika je rodjen sa cudesnim darom
sa'rani kad potegne desnicu
zato je tuk'o samo samarom
nije koristio pesnicu

Nikada cinkaros, nikada taster
cuti da sacuva drugove
ko da na usta zalepi flaster
pa lezi tudje dugove

Kad su u svapskoj 'apsili Ziku
grozni nemacki policajci
Zika se okrete, pljunu i rece
ej, policajci, steram vam ga majci

Zika je uvek nasmejan i vedar
sa puno smisla za humor
cak i kad radi kao redar
on je ko dobrocudni tumor

On ima ruke ko lopate
a srce od Rusije vece
zato se on i zena mu zlopate
jer nema srece

Zika Zivac je dezurni krivac
on je obelezeni negativac
dripci kad banku obiju
Zika zaglavi robiju
Ko to tamo peva?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #61 : Prosinac 02, 2009, 07:43:09 prijepodne »
Ne znam ,dobola ,možda ipak padne snijeg,tko zna?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #62 : Prosinac 02, 2009, 09:06:57 prijepodne »
U zadnjim trzajima Sledge ponovo pokazuješ koliko nisko možeš pasti.

Oprosti, moram ti ponoviti:

Ti si glup da čuješ kako trava na Sljemenu raste!!

Pametnom je sve jasno, a za tebe neću ponovo tumačiti... laži i dalje, i kontruiraj - drugo ionako ne znaš! Pravi si arhetipski obrazac hrvatskog "pametnjakovića"... neznalica koja sve zna!! Stvarno ćemo sa takvima k'o ti daleko dogurati...

Teško je gubiti od "lošijeg", zar ne?

Da imaš elementarne časti i znanja, barem bi bilo koji navod potkrijepio nekim dokazom. Ovako - ni na jedno pitanje nisi odgovorio (jasno mi je i zašto - ne znaš, ulovljen si u neznanju i laži, pa se treba izvući!), jer vrijeđanje je jedino ostalo (u nedostatku argumenata, to je klasika), kao i konstruiranje glupih navoda o nekome koga ne poznaješ, ali ti je to jedina preostala "duševna" hrana... zato ovo gore boldano nije uvreda, to je činjenica. Uvreda bi bila za bilo koga drugoga, za tebe to nije...

Glavno da si ti "hadžija" - nekih stvari iz rodnog kraja se teško riješiti, kao i naučiti gramatici hrvatskog književnog jezika...

BTW, nisam ni mislio da ćeš dati neki hrvatski tekst... oni su ti "premrski"...
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2009, 09:14:32 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #63 : Prosinac 02, 2009, 03:08:03 poslijepodne »
Volim te brate Sledge, pardon Žika. Zaista te volim ko ljudsko biće.
Ne mogu, bre, da te ne volim. Podebljaj malo jače komentar, ubaci i koju sliku, ko će sa tobom da se bori. Sve znaš o zakonu, demokratiji, ekonomiji, Kuranu, švajcarskim minaretima, književnosti, muzici i sprovodima i venčanju. Idi begaj, ne može ni tri foruma da te pobede. Evo, priznajem ti, pobeda u natjecanju Sledge vrs. ja i ostali je tvoja. Uzmi pobedničku štafetu i stavi je u vitrinu. ;)
Ko to tamo peva?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #64 : Prosinac 02, 2009, 04:03:47 poslijepodne »
Dečki, ste vi čuli za onu: pametniji popušta!

Ajde, baš da vas vidim  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #65 : Prosinac 02, 2009, 08:51:47 poslijepodne »
Ima jedna pripovetka pod nazivom: "Pustio bih ja njega ali neće on mene" od autora LL

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Bolje biti pijan nego.....
« Odgovori #66 : Prosinac 06, 2009, 06:02:51 poslijepodne »
Dečki, ste vi čuli za onu: pametniji popušta! Ajde, baš da vas vidim  :)

Eto, ja po Točkičinom receptu (uf, valjda je gramatički točno...)... Dobola jednostavno ne može otrpjeti neke stvari, pa stalno skreće temu umjesto da prizna da se zajeb'o... no utjeha je u tome - daleko od toga da je prvi i jedini..  ;) ;) ;)

Ja sam se smio u životu baviti sa puno stvari pored onih koje su forsirali u školi, i - hvala dragom Bogu - puno toga sam naučio, sa puno stvari se bavio (od radioamaterstva, glazbe pa redom...), puno toga vidio i doživio, puno sam ulagao i još ulažem u svoje znanje, puno putovao i živio godinama u inozemstvu, govorim 4 jezika, moji interesi su uvijek bili toliki da mi je prečesto i 24 sata u danu bilo premalo, i puno sam naučio o najrazličitijim stvarima (no unatoč tome ne učestvujem u 90% tema ovdje jer se u njjih ne kužim!)... a ima toga još jako puno, no bezveze je pričati o tome, odmah se jave jalnuši koji bi htjeli biti na istoj ravni uz miješanje jaja i gledanje utakmica, a to - ne ide... život je takav, ja dobolu ne osuđujem, samo neka se više bavi sa sobom a manje sa mnom - ima i tako još puno posla sam sa sobom i bez da se bavi sa mnom...  ;) ;)

No u svemu tome najgluplje je - (pr)ocjenjivati ljude o kojima ne znaš baš ništa, praviti se da znaš tko su, što su, kako su i na temelju tih umišljaja donositi javne ocjene i sudove... a to je radio dobola, a ja se nadam da to više neće raditi; ne samo za mene, nego za nikoga ovdje koga dobro ne pozna!... a i onda neka ima kriterije koje ima za sebe; skriva sve podatke o sebi kao zmija noge, valjda čovjek ni nema ništa za pohvaliti se... ja ne znam gdje on radi, što je po struci, kako se zove, što je i što nije prošao u životu - no sve to me ni ne zanima, a najmanje da bih išao izmišljati sve te stvari, a što je njegov "sport"...  :o :o :o  
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2009, 06:06:58 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”