Autor Tema: kako se bivši političari zbrinu  (Posjeta: 2033 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
kako se bivši političari zbrinu
« : Listopad 21, 2009, 01:50:02 poslijepodne »
naletih na komentar u večernjem o tome kako se bivši političari za sebe pobrinu:
http://www.vecernji.hr/index.php?cmd=show_kolumna&kolumna_id=37564

svašta...

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: kako se bivši političari zbrinu
« Odgovori #1 : Listopad 21, 2009, 06:14:15 poslijepodne »
Da ,kao što dobro kažu Prljavci:Političari se ionako za sebe sami pobrinu.... a ti narode plačaj harač i tko te **be kad si blesav da glasaš za nas...
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: kako se bivši političari zbrinu
« Odgovori #2 : Studeni 02, 2009, 08:14:52 poslijepodne »
Mene dragi komentari;

OCJENA:48
21.10.2009. u 15:04h
Somelier je napisao/la:
Jadna smo mi država gdje nitko u Saboru nesmije zucnuti a kamoli potaknuti postupak o lustraciji da se konačno riješimo udbe.Ne drži Mesić bez razloga u svojemu okruženju udbaše Perkoviće, Lonćara, Manolića, Boljkovca i ko zna koga još. Mora da ima nešto krupno u rukama u vezi Jadranke Kosor jer nebi mu ona olako prošla preko "Suzane i paštete".

OCJENA:42
21.10.2009. u 14:27h
ante_dj je napisao/la:
Bas me zanima koliko ce ga pretorijanaca stititi?Ako je manje od 10,kladim se da ce za 10 dana zavrsiti u kovcegu.Za tog najveceg velizdajnika u hrvatskoj povijesti,a konkurencija je tu ostra,najbolje je da ode u kucu smeca,tj.pasaluk gdje i pripada ili u Tuzlu,tamo je "doktor2!!:-)))

OCJENA:36
21.10.2009. u 12:30h
vucko je napisao/la:
Kao smjestaj preporucio bi da svoju kancelariju
dobije u Remetincu, a i ima na raspolaganju i tjelesne cuvara, koji su zaposleni u MUPU a imaju i vozni park i sanitarnu sluzbu.Ne treba mu
niti visoka mirovina,jer je u Remetincu
sve besplatno,eventualno "Taschengeld" da si priusti koju kavicu,koju toliko voli.Za takav tretman ima i dovoljno razloga. On je s vremenom i toliko postao djetinjast,da bi eventualno imao pravo na
svoj djecji doplatak ,ali o tome mogli bi nesto vise
reci pravnici ,a bit ce i promjena u ustavu ,pa se i to treba uzeti u obzir. Kao socijalna drzava,svaki gradjanin ima pravo da dobije ono mjesto koje je
zasluzio ,zasto bi on bio izuzetak ?

OCJENA:93
20.10.2009. u 22:03h
Mihac je napisao/la:
Jednostavno nemam riječi.
Deset prosječnih mirovina?
Dvije tajnice?
Jedna mu puši, a druga tipka?
Čuvari, auto, ured?
Hebo me pas ako smo mi normalan narod.
Nažalost ne gledamo i bivše zastupnike, gradonačelnike i sve one koji nakon odlaska s dužnosti drpačine svega što je desetljećima stvarano opet uživaju privilegije.
Mora da je netko moj u bivšem životu nešto gadno zgriješio kad sam se rodio u ovoj državi punoj licemjera, lopina i gusaka koje srljaju u maglu, te glasaju samo za one koji znaju lijepo lagati.




Najbole ocejneno;

OCJENA:98
20.10.2009. u 18:39h
sbb je napisao/la:
Za vrijednog, dostojanstvenog bivseg predsjednika bi to sve bilo u redu ali za ''ovoga'' uz sve izdaje, sve polemicne izjave, sva dvojbena putovanja itd. itd., bi i bonovi za pucku kuhinju bili suvisan ispracaj u mirovinu.

Najgore ocejneno;

OCJENA:-88
20.10.2009. u 20:45h
pindulj je napisao/la:
da je tuđman živ i da ide u penziju onda se ne bi ni prićalo o ovome a ovako

shaka zulu

  • Gost
Odg: kako se bivši političari zbrinu
« Odgovori #3 : Lipanj 18, 2010, 10:29:19 poslijepodne »
Ministar Šimonović u Kaznionici u Glini
18.06.2010. :: 16:25

Izgradnja kaznionice u Glini dobro napreduje i nadam se završetku radova već krajem 2010, najavio je to prilikom današnjeg obilaska radova Ivan Šimonović, Ministar pravosuđa.

To bi bitno olakšalo vrlo teške smještajne uvjete zatvorenika. Naime u hrvatskim zatvorima trenutno ima 5227 osoba, a mjesta ima samo za njih 3351.

Proširenjem kaznionice u Glini, hrvatski će se zatvorski kapacitet povećati za skoro 13 posto.

Novi objekt na četiri kata ima 145 čelija u kojima će biti smješteno 420 zatvorenika u sobama od 2 do 6 zatvorenika. Za njegovu je gradnju osigurano 57 milijuna kuna, što je trećina iznosa od sredstava koji se u Europi koristi za izgradnju zatvorskih kapaciteta.

Dio se uštedio gradeći na vlastitom zemljištu sa gotovom infrastrukturom, a dio se uštedio i vlastitim radom, jer su dio ograda, rukohvata i vrata izrađeni u Glini , a specijalne brave izrađene su u Lepoglavi.

S obzirom na veliki broj zatvorenika, proširivat će se i drugi zatvorski kapaciteti u Hrvatskoj. Tako je za proširenje Remetinca za 340 mjesta već gotova dokumentacija, i njegovo se proširenje očekuje do 2012.godine.

Radio Sisak (imp)
http://www.radiosisak.hr/index.php?page=article&article_id=2556

Nek se osiguraju apartmani i kavezi za kapitalce,če niš,za dan,dva,možda pet,neznam broj... :D