Tehnika narodu > Internet i računala

Uskoro digitalna televizija Hrvatske pošte

(1/2) > >>

kuntakinte:
Uskoro digitalna televizija Hrvatske pošte
http://www.sisak.info/uskoro-digitalna-televizija-hrvatske-poste/

Za korištenje digitalne televizije nije potrebna Internet veza dok je samo instaliranje iznimno jednostavno te nisu potrebni nikakvi dodatni radovi.
Ugovaranjem usluge u jednom od 1128 poštanskih ureda diljem Republike Hrvatske ili preko svog poštonoše korisnici će brzo i jednostavno doći do svog uređaja, uzeti daljinski upravljač u ruke i gledati što god požele.
Montaža korisničkog uređaja je vrlo jednostavna i neće zahtijevati postavljanje novih kabela niti dodatnih instalacija, odnosno montaža ne zahtjeva nikakve dodatne troškove same ugradnje
Nek kam se uštekaš?
Znači,netrebaš žnjoru i internet a trebaš uređaj...
Teorija mi baš ne penetrera v glavu...

BobRock:
Pak je to od Hrvatske Pošte! I si videl neko pismo na žnjoru? Nisi. Nis ni ja. I eto, to je dokaz za to.

Ne treba Pošti žnjora.

spoofy:
Piše u članku, riječ je o DVB-T tehnologiji, znači o ovom što sad imamo kod postoječe digitalne televizije. E sad otkud budu to oni emitirali, jel ima neka nadopuna tehnologije koja omogučuje interakciju s korisnikom to ne bi znal.

Evo kaj piše wikipedija: Croatia

On October 13, 2011, the Croatian Post and Electronic Communications Agency (HAKOM) granted license for MUX C and MUX E, both in DVB-T2 standard.

Also in October 2011 OiV - Transmitters & Communications started testing on UHF channel 53 from Sljeme and Zagreb - Prisavlje 3

http://en.wikipedia.org/wiki/DVB-T2

kuntakinte:
Pak je to od Hrvatske Pošte! Si videl neku televiziju na pismo? Nisi. Nis ni ja. I eto, to je dokaz za to.

Ne treba televizije pošta.   XĐ

Al se pak buju zvali HPT (v)!

spoofy:

--- Citat: kuntakinte - Ožujak 18, 2012, 08:58:21 poslijepodne ---Pak je to od Hrvatske Pošte! Si videl neku televiziju na pismo? Nisi. Nis ni ja. I eto, to je dokaz za to.

Ne treba televizije pošta.   XĐ

Al se pak buju zvali HPT (v)!

--- Kraj citata ---

Kaj se mene tiče ja bi da se vrne se na staro pa da bude PTT. Dok se tak zvalo meni je bilo čist OK.  ;)  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju