Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 294022 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #240 : Listopad 02, 2012, 02:05:10 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/sok-vladi-zbog-pada-prometa-azm-drzave-trazi-70-mil-kuna-clanak-459352

Koji kreten mora netko biti i potpisati ovakav koncesijski Ugovor?
Ili pak nije kreten al' je onda sigurno za DORH!

Kada sam pisao ovdje o sličnim stvarima onda neki počnu izjednačavati, kao svi su oni jednaki.
Malo morgen! Znaka jednakosti tu nema, samo jedan veliki minus ispred domoljubne kriminalne organizacije!
Šta bi Kalmeta znao išta?  8)

ZNA SE kako on ne zna.
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2012, 02:06:57 poslijepodne Jaguar »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #241 : Listopad 02, 2012, 03:19:29 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/sok-vladi-zbog-pada-prometa-azm-drzave-trazi-70-mil-kuna-clanak-459352

Koji kreten mora netko biti i potpisati ovakav koncesijski Ugovor?
Ili pak nije kreten al' je onda sigurno za DORH!

Kada sam pisao ovdje o sličnim stvarima onda neki počnu izjednačavati, kao svi su oni jednaki.
Malo morgen! Znaka jednakosti tu nema, samo jedan veliki minus ispred domoljubne kriminalne organizacije!
Šta bi Kalmeta znao išta?  8)

ZNA SE kako on ne zna.



02.10.2012. u 14:57h damir_pacek je napisao/la:
Za sve koji se čude "tko je potpisao ugovor" k'o pura dreku - vlada, pojedini komentatori, Čačić, Hajdaš-Pajdaš itd., ponavljam moj jutrošnji komentar - da se dobro zapamti!
---
1. Sa službene web stranice AZM (auto-cesta Zagreb-Macelj):
"Ugovorom o koncesiji od 11. srpnja 2003. godine, između Republike Hrvatske (kao Davatelja koncesije) i Društva (kao koncesionara)..."
---
dakle, nije država to potpisala, već ( s Wikipedie) - 8. vlada RH:
- Ivica Račan, predsjednik,
- Mato Crkvenac, ministar financija
- Ljubo Jurčić, ministar gospodarstva
- Roland Žuvanić, ministar prometa...
- i kao šlag na tortu - čuveni RADIMIR ČAČIĆ, ministar za javne radove, obnovu i graditeljstvo!!!
---
Evo prilike da naši puzavi novinari umjesto bedstoća zapitaju Čačića konkretno pitanje - s neoborivim činjenicama (nije bilo magle), kao i da građani koji "pitaju" kukuriku vladu preko Facebooka postave baš zgodno pitanje (ja nisam na Facebooku, pa ne mogu, a i nekako mi je to djetinjasto i odvratno)!

http://www.vecernji.hr/vijesti/sok-vladi-zbog-pada-prometa-azm-drzave-trazi-70-mil-kuna-clanak-459352


Ovdje lijepo piše tko je potpisao ugovor!!!

Ako je to točno.................A  kaj sad? ??? ??? ?

Ili to kaj je na službenim stranicama nije točno!!! :o :o
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #242 : Listopad 02, 2012, 03:23:30 poslijepodne »
je, je , upravo tako..kreletu su sve zjebali...samo takvi kao on sada seruckaju nisu nista sjebali, jer on je bil sjeban i prije..

sjebani su bili svi oni koji su krajem 90tih, pocetkom 2000 birali na izborima to sto su birali..

gdje je bil intelekt ovog naroda da biraju jednog mesica, sanadera, ili, da biraju jednog opcinskog sluzbenika koji se zaduzival bez krcmara, poklonio Inu, pod izgovorom da nije znal  sto potpisuje, a sa finacijama ima veze kao marica sa grbavim..

gdje su bili ona bratija koja se naziva HAZU, gdje se cul njihov glas i cemu oni sluze ovom drustvu i koji su doprinos dali.

da li se tko upital u hr. koja korist od instituta Rudjer Boskovic , koji samo sramoti ime slavnog dubrovcana.. nitko se nije upital koja korist drustvu od tog legla nerada i nepotizma , i koliko to kosta drzavu..

i sad , kad nema vise kredita, sad su krivi oni ...ne, nisu samo oni krivi , vec najvise krivi su oni koji su te birali...a to je krele i slicni njemu.

krivi nisu samo oni koji danas se skoluju za zanimanja koja ih vode ravno na burzu, i koji imaju bezperspektivnu buducnost..

za to neka zahvale svojim roditeljima, i izabranima.



Pa nebuš valjda rekel da čovjek nije u pravu???


Pjevali su davno Novi Fosili:

"dok sam bio zelen i mlad
i bez iskustva ,kaj imam ga sad "
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #243 : Listopad 02, 2012, 05:02:57 poslijepodne »
ne , nije covjek kriv sto se rodil glup..

i  oni koji danas pljuju po bosancima i hercegovcima isto su takvima krivi..

ima i onih i to najvise, koji su u doba titove revolucije pjevali da ih se ne moze toliko malo platiti koliko mogu malo raditi..sada zale za njihovom jugom, jer nema kredita koje nisu nikad vracali, i trzista  bivseg sssr-a gdje su prodavali svoje znanje u kvaliteti starog zeljeza.

u okolici bjelovara ima seosko dobro , obitelj Hartman , koja zivi u istim uvjetima kao i Krele i njegovi , nek se ugleda  u takav primjer ,  umjesto da sere i pise vladi koji su isto kao i on..

bas me zanima placa li mu mater od penzije od 1900kn i adsl.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #244 : Listopad 02, 2012, 05:21:20 poslijepodne »
Nisam te pital dali vlada i on Seru!

To me ne zanima. Ali vidim da si ih izjednačil.

Govoriš o bivšoj Jugi, a dali si se ti rodio u to vrijeme da možeš povlačiti paralelu?

Ja sam te pitao, dali ti misliš da on u svojem pismu nekaj laže ili to kaj je napisal uopće nije istina?

A iznosiš podatke kao da ga ti osobno poznaš, ili ja to krivo tumačim?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #245 : Listopad 02, 2012, 05:39:38 poslijepodne »
je, je , upravo tako..kreletu su sve zjebali...samo takvi kao on sada seruckaju nisu nista sjebali, jer on je bil sjeban i prije..
...
za to neka zahvale svojim roditeljima, i izabranima.
Istina, Franjo. Ovi koji sad najviše pljuju su upravo ti koji su najviše krivi za to di jesmo. To je licemjerstvo i bezobrazluk na kvadrat. Sad su kao pametni, a do jučer su znali samo kak se dižu krediti i troši državni novac.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #246 : Listopad 02, 2012, 06:00:25 poslijepodne »
 ne poznajem Kreleta niti me zanima..da me zanima, kreletov ima u svakoj bertiji na tone..

krele umjesto sto serucka i pise istima ,bio bi  za mene frajer da je otisel na markov trg i izbacil opacicku ili
kojeg drugog probisvijeta iz skupocijenog najnovijeg Audi-ja, soferu dal za pivo, i pital ju u cijem ona autu prdi svakodnevno a njegovo dijete i dijeca tisuce obitelji nemogu dobiti pojeftinjen mjesecni pokaz za javni prijevoz.

opacicka i drugovi , neka svoje mudante i jaja  peglaju  u tramvaju, ili nek ide sa svojim autom na kavu u svoje ministarstvo.

gdje su bili krele i ekipa pocetkom 2tisucite kad su se mogle posloziti stvari na svoje mjesto...al jebiga..mozak i pamet u pm.


Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #247 : Listopad 07, 2012, 06:43:18 poslijepodne »
ovo jos jedne predstave nase vlade sa markovog trga..

naime, kad se nema rjesenje  za probleme nezaposlenosti, socijale, radnih mjesta, vlada se primila posla sa prijedlogom zakona fuckinga i pisanja na javnom mjestu..

prvi prijedlog o fuckingu jos mogu svatiti , jerbo, zenski dio vlade i nije imao navadu to nikad ciniti u hr, vec se na obradu islo u  susjednu bratsku republiku srbiju, ali pisanje na javnom mjestu, je ipak malo pretjerano..

sto , ako netko ima problema s a prostatom, a javnog wc-a nigdje..treba li nositi uz sebe lijecnicku dozvolu , izvod iz maticne knjige rodjenih, domovnicu, biljege za zalbu, da mu se taj prekrsaj moze na licu mjesta oprostiti..
kako sad rijesiti taj problem...imaju li cjenjena publika rjesenje ili prijedlog za vladu.




Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #248 : Listopad 21, 2012, 11:11:04 prijepodne »
Evo nam jedan zgodan link; Specijalni gost Slavko Linić - prosvjed na Trgu bana Jelačića, 11.10.2012. on Vimeo

Samo kliknite ispod linka i sve radi!

Dokaz da naš narod i u teškim vremenima ima duha!!

Ma kaj duha, ima 21 duha.
« Zadnja izmjena: Listopad 21, 2012, 10:30:41 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #249 : Listopad 21, 2012, 11:55:49 prijepodne »
Odličan! ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #250 : Studeni 10, 2012, 07:47:56 poslijepodne »
Vedran Trcol pita Vladu RH (putem Facebooka):

Pitanje za predsjednika vlade.... nešto što nema baš nikakve veze s politikom... Da li je stvarno neophodno da se u subotu ujutro vozite biciklom u suprotnom smijeru sljemenskom cestom i to u pratnji policijskog Pucha? Mislim da je dosta nastradalih u prometu na hrvatskim cestama i da s ovakvim bahatim ponašanjem ne dajete dobar primjer ovom napaćenom narodu. Srdačan pozdrav!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #251 : Studeni 12, 2012, 09:58:39 poslijepodne »
Nova kolumna MRKVA I BATINA

 Nemam više vremena zamarati se i razmišljati, točnije ne zanima me što je bilo jučer,
prekjučer i prije dvadeset godina već me zanima kako je sada, danas, što će i kako biti
sutra. Promatram situaciju i nemrem vjerovati. Cijene hrane i osnovnih potrepština
rastu, gotovo da nema građana bez kredita, banke nabijaju kamate, a kamatari
„ubijaju“ ljude, policija deložira obitelji. To je realna slika Hrvatske, umočena u gorak
okus bijede. Nikome nije dobro. Ova Hrvatska politika jest politika služanjstva i
podilaženja stranim europskim korporacijama na štetu vlastite države i naroda. Iz
Vladine se politike ne vidi što Hrvatsku čeka sutra niti kako će u Hrvatskoj biti
dogodine. Gotovo nitko ne očekuje promjene na bolje. Čekaju se samo novi udarci.
Dok premijer govori: „Mi imamo jasan smjer. Služimo svojim građanima i poštujemo
ih“, građani pitaju: „Mislite li vi da smo mi idioti?“ Danas traži potporu oporbe za
izmjene Zakona o radu a jučer je potpisivao peticiju za referendum.
Danas diže poreze i cijene svih energenata a jučer je poseban porez nazivao haračem.
Danas traži potporu opozicije s osnova nacionalnog interesa zbog krize a do jučer ga
nije zanimao konsenzus u izlasku iz krize, nego samo vlast.
U 8 godina priprema preuzimanja vlasti Milanović i ekipa potvrdili su da nisu u stanju
sami voditi državu. Jedino što nude je isprazna demagogija. Umjesto pozitivnih
promjena Zokijeva vlada uvodi poreze i namete. Tajno i polu tajno bez natječaja
instalira svoje stranačke podobne igraće u državna i javna poduzeća. Postupa u
potpunosti isto kako postupaju i organizirane kriminalne skupine.
Sprega svega što spregnuto ne bi smjelo biti. Sprega organiziranog kriminala i
pravosuđa. Sprega poduzetnika i političkih stranaka.
To je Hrvatska.

ZLATKO ROVIŠAN/TUROPOLJKA.COM
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #252 : Studeni 12, 2012, 10:20:05 poslijepodne »
Zlatko Rovišan o Zokiju? ;D
E to je kolumna! Muhi će se jako svidjeti. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #253 : Studeni 13, 2012, 08:19:39 prijepodne »
E to je kolumna! Muhi će se jako svidjeti. ;D

U čemu je problem..?..čovjek iznosi svoje mišljenje...ne vidim napisano kaj nije...ti misliš drukčije?..da je sve najs i ok..pa u koju god granu života dodirneš sjebana je ... politika, gospodarstvo, poljoprivreda, turizam, javna uprava, obrazovanje, zdravstvo ... sve .. nema ničeg što su dobro posložili i da funkcionira u ovoj državi.
A SDP to samo nastavlja gdje je HDZ stao .. naravno kad su sestrinske stranke.
Ne govorim o običnim članovima i glasačima HDZ-a nego o onima koji odlučuju. Oni su bili i ostali izdajnici od 1990 do danas...

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0