Autor Tema: Autopraonica  (Posjeta: 5956 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Autopraonica
« : Prosinac 17, 2010, 02:36:57 poslijepodne »
Jel netko zna  kakve su cijene pranja auta  ovdje u Gorici  u  autopraonicama? Samo vanjsko pranje.
I dali ima   ovdje u vg onak kao u Zagrebu ,tamo kod   doma zdravlja Siget  da si sam možeš oprati?
Ak netko zna,  hvala.
AUto mi je jako prljav,a  nemogu doma prati   bi se sve sledilo,a   i ja bi se smrznula vani

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Autopraonica
« Odgovori #1 : Prosinac 17, 2010, 04:17:49 poslijepodne »
... kod Golfa , u Kolarevoj, samoposlužna autopraonica, a imaš i V.I.P. u Kurilovečkoj (ručno pranje), zatim na benzinskoj (automatska), na sisačkoj cesti, TUTAČ iza pošte u kolarevoj (ručno pranje), Gerhardinger u Podbrežnici (automatska), u Fabijančićevoj, u Kurilovcu imaš dvije praonice, jedna je preko puta Zlatne Ribice (ručno pranje), a druga je preko puta caffea Udarnik. Bila je tam još jedna u Bratstvu, u onoj ulici iza Alkara, ali ne znam da li još radi ... Pranje, koliko znam se kreće od 25 - 30 kuna vanjsko (na automatskoj)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Autopraonica
« Odgovori #2 : Prosinac 17, 2010, 04:54:59 poslijepodne »
... kod Golfa , u Kolarevoj, samoposlužna autopraonica, a imaš i V.I.P. u Kurilovečkoj (ručno pranje), zatim na benzinskoj (automatska), na sisačkoj cesti, TUTAČ iza pošte u kolarevoj (ručno pranje), Gerhardinger u Podbrežnici (automatska), u Fabijančićevoj, u Kurilovcu imaš dvije praonice, jedna je preko puta Zlatne Ribice (ručno pranje), a druga je preko puta caffea Udarnik. Bila je tam još jedna u Bratstvu, u onoj ulici iza Alkara, ali ne znam da li još radi ... Pranje, koliko znam se kreće od 25 - 30 kuna vanjsko (na automatskoj)


Mislim da nema pranja ispod 50.- kunića
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autopraonica
« Odgovori #3 : Prosinac 17, 2010, 05:39:47 poslijepodne »
Mislio si da NEMA iznad 50 kuna?

Cijene su od cca 25 kuna za pranje i sušenje pa na gore, naravno mislim na automatske praonice...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”