Autor Tema: Opcije foruma  (Posjeta: 35053 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #30 : Veljača 03, 2010, 08:41:49 poslijepodne »
Ili josch lezhe: klik na link "Najnoviji postovi" pod "Statistika foruma" pri dnu glavne strane.

Ja isto tak čitam kliknem na najnoviji postovi:






I onda ako ima još novijih koje nisam pogledala (obično kad Kunta ili Kaj imaju inspiraciju  ;) ), onda kliknem na stranicu 2 ili 3 i sve dok ne dođem do posta kojim sam već vidjela.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #31 : Veljača 06, 2010, 01:26:21 prijepodne »
E, svima puno fala na odgovorima. Meni se opet dogodilo upravo to zakaj sam i postavil to pitanje.

Obično čitam poruke samo preko Novi postovi od vaše zadnje posjete.

Kad tak otvorim stranicu, a onda me neko prekine (na poslu, primjerice, pa moram nekaj i delat - baš bezobrazno, kaj ne?  ;)), onda kad opet stisnem isti link - nestanu mi svi ti nepročitani postovi. Onda valda softver na serveru "misli" da sam one postove već bio pregledao. E sad, ako to u stvarnosti i nije tak bilo, nemrem mu reć da mi pokaže bar te koji su došli u zadnjih 24 sata.

Iz tog istog razloga sam sad opet zaboravil da sam ovdje postavio pitanje, a ljubazni ljudi su mi vrlo brzo išli odgovorit i ja se nis nit zahvalil. Sad ispada da me sve baš briga i da ne cijenim pomoć. Ccc... Baš sam zločest.  :D

No, uglavnom vaši odgovori su mi pomogli da nađem izlaz iz te blesave situacije, sad barem mogu kronološki unatrag čitat pregledavat postove dok ne dojdem do kojeg poznatog.

No da sam sam malo više tražio i čeprkao... Bil sam previše ograničen na funkciju Traži i njene mogučnosti. S tim da moja logika nije baš ni bila kriva, samo pošto tam ni išlo, a trebalo je (!), mogel sam i drugde tražiti.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #32 : Veljača 06, 2010, 09:27:22 prijepodne »
Imaš skroz dolje "Novi Postovi" s linkom http://www.forumgorica.com/recent/ i tamo vidiš sve zadnje postove bez obzira jesi li ih pročitao ili ne.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #33 : Veljača 06, 2010, 10:30:23 poslijepodne »
Čitam da se mail adresa ne može vidjeti  kad forumaš nije logiran?
Može li se ipak vidjeti i kad je i kad nije logiran? Naravno ako sam želi?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #34 : Veljača 06, 2010, 10:40:03 poslijepodne »
Svaki forumaš može odlučiti da li da se e-mail adresa prikazuje ostalim registriranim korisnicima ili ne.

Ako forumaš deaktivira tu postavku (checkbox Sakriti email adresu) ostali registrirani korisnici će vidjeti njegovu e-mail adresu.

Ona se ipak ne prikazuje neregistriranim posjetiteljima, ali na to ne može utjecati član foruma već je to tako postavljeno u općim postavkama foruma.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #35 : Veljača 06, 2010, 10:44:59 poslijepodne »
Svaki forumaš može odlučiti da li da se e-mail adresa prikazuje ostalim registriranim korisnicima ili ne.


Ona se ipak ne prikazuje neregistriranim posjetiteljima, ali na to ne može utjecati član foruma već je to tako postavljeno u općim postavkama foruma.

Da, znam, i postavljeno je da se adresa vidi. No, nisam znala da se ne može vidjeti i ostalima koji nisu logirani nego su čitači.

Pitam to stoga, jer sam se ponudila da na moj mail mogu slati odgovore ili pitanja, a sad na kraju ne znaju na koji jer ovdje možda nisu logirani.
OK - hvala na odgovoru, dodat ću svoj mail u post ili u potpis.  :)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #36 : Veljača 09, 2010, 06:12:04 poslijepodne »
Može li se na forumu dodati chat? Naime, znam da je nekad bilo interesantno taj časak izmijeniti koje slovo s loggiranim forumašima.  :)
Uopće, možda za početak da pitam da li ima zainteresiranih za takvu vrstu razgovora?

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #37 : Veljača 10, 2010, 09:50:39 prijepodne »
Može li se na forumu dodati chat? Naime, znam da je nekad bilo interesantno taj časak izmijeniti koje slovo s loggiranim forumašima.  :)
Uopće, možda za početak da pitam da li ima zainteresiranih za takvu vrstu razgovora?

Zakaj ne? Neke stvari je sigurno bolje ne zadržati za vječnost.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #38 : Veljača 10, 2010, 10:48:04 prijepodne »
Chat? Svakako.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Tur

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #39 : Veljača 10, 2010, 05:24:48 poslijepodne »
Nemam ništa protiv.

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #40 : Veljača 10, 2010, 05:31:05 poslijepodne »
Je, ja sem za. Chat, shoutbox ili ti govornica nebi schkodila.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #41 : Veljača 10, 2010, 10:15:56 poslijepodne »
Dali možete staviti da se u oglasniku može editirati   post?
postoji samo opcija obriši, pa ako nešto želim promijeniti nemogu promijeniti dio  posta, nego moram sve pobrisati i ponovo  napisati

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #42 : Veljača 10, 2010, 11:36:59 poslijepodne »
Instaliran je Hack's Park Shoutbox. Prije njega isprobao sam ih nekoliko i svaki je imao neki nedostatak. Ovaj mi se čini ok.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #43 : Veljača 10, 2010, 11:44:50 poslijepodne »
Dali možete staviti da se u oglasniku može editirati   post?

Može.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Opcije foruma
« Odgovori #44 : Veljača 11, 2010, 08:23:47 prijepodne »
Instaliran je Hack's Park Shoutbox. Prije njega isprobao sam ih nekoliko i svaki je imao neki nedostatak. Ovaj mi se čini ok.

A de to je?