Svakidašnje teme > Obitelj i društvo

TKO ZAPRAŠUJE HRVATSKO NEBO?

<< < (2/3) > >>

Bilaj:

--- Citat: mali_od_palube - Listopad 19, 2009, 02:16:40 poslijepodne ---Oprosti Bilaj...
--- Kraj citata ---

Ja ti sve opraštam, pogotov zato kaj samo prenosim ono kaj sam dobil na email  8)

--- Citat: ---Inače, vjerujem u zavjere, čekam NLO-e, od svih svemirskih brodova bio sam jedino u Bosanskom Brodu!
--- Kraj citata ---

A ja ti ovo ne vjerujem, ja bil i pisalo samo Brod.  :-\

Inače svašta je moguće, to zna, zato sam i postal da čujem nekog drugog.

prvivozac:
Neki dan sam snimio jednu mrežu chemtrailsa preko cijelog neba. postam fotku kad dođem do nje.
a evo, da dodam link: http://www.cro-chemtrails.info/

Tur:
Pa ak oni od tog zaprašivanja imaju neakve koristi (a valda imaju, ne delaju to bezveze), sumnjam da su pitali za naše zdravlje. 

shaka zulu:
Neznam jeste pred pol vure gledeli v nebo ober Gorice...

Sledgehammer:

--- Citat: Točkica - Listopad 19, 2009, 12:38:41 poslijepodne ---Koja bi bila svrha toga da nam netko namjerno izaziva dišne i maligne bolesti, kako se to sugerira u poruci?
--- Kraj citata ---

Pa svrha je sistematsko smanjenje broja stanovnika u svijetu (otvorena politika mnogih New-Age i drugih pokreta otvorenih društava), smanjenje nacionalnog stanovništva neke zemlje i psihologija mase (koja se negativno odražava na psihu ljudi i njihovu volju za životom i radom), priprema tla i zraka za političko-gospodarski pritisak da usvajanjem tehnologija koje odgovaraju onima koji zaprašuju... ma može biti milijun razloga, i niti jedan ne treba apriori odbaciti kao besmislicu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju