Svakidašnje teme > Sport

Šljakeri (nogometni topic)

<< < (3/18) > >>

UltrasNoPolitica:

--- Citat: mlačanin ---Teško se odlučiti za ovakovo navijanje ,kako je na slici prikazano.
Zar to zaista ne može bez vatrene i dimne zavjese?
--- Kraj citata ---

navijanje sa "dimnom zavjesom" bilo je upriličeno povodom proslave naslova prvaka 3. HNL Zapad.. cijelu prošlu sezonu te početak ove se navija bez ikakvih dimnih rekvizita..
naši rekviziti su grlo, dlan, bubanj i zastave.. onaj koji je redovan na utakmicama to zna :)


--- Citat: wiseman ---nazalost to potvrduje da i u gorici ima huligana... i da ih predvodi Mladež HDZ-a...
--- Kraj citata ---

nema potrebe da se služiš riječima kojima očigledno ne znaš značenje.. huligan je žargonski izraz za “grubog, divljeg, obično mlađeg muškarca sklonog destrukciji, nasilništvu i sitnom kriminalu [navijački huligani]; nasilnik, siledžija, skitnica”, tvrdi Hrvatski jezični portal.. ako si igdje u ponašanju Šljakera zamjetio ijednu od navedenih osobina, molio bih te da ju navedeš.. priznaj da jednostavno trollaš :)

dapače, toliki smo "huligani" da čistimo svoj dio istoka nakon svake tekme...

što se tiče Mladeži HDZ-a.. zanimljivo je kako se pokušava ispolitizirati jedna apsolutno apolitična udruga mladih tek zato jer među svojim članovima ima par članova Mladeži HDZ-a.. čemu to? na utakmici s koje vadiš fotke je u našem društvu bio i pripadnik FM SDP-a, pa?
hoćeš li onda i Mladež HNS-a okarakterizirati kao predvodnike huligana u Velikoj Gorici samo zato jer im je predsjednik aktivni član BBB-a? naravno da ne :)

navijanje nema veze s politikom, šteta kaj su neki toliko opsjednuti istom pa je vide u svemu i svačemu..

ULTRAS NO POLITICA ;)


--- Citat: wiseman ---ali nemojte da vas oni otjeraju...mi smo jaci od njih i bolji...
--- Kraj citata ---

a zašto nam se vi (tko god da bili) ne bi pridružili u navijanju? gdje ste bili kad se navijalo i pratilo klub na gostovanja u Trećoj HNL?
jer veći dio stadiona šuti cijelu utakmicu, svaka čast grupicama koje uspijemo animirati za navijanje kao protiv Croatije u nedjelju.. ako ste jači i bolji zašto se ne čujete? da možda tome "jači i bolji" dodate i "pametni" pa da prestaneš forsirati nekakve podjele na tribini..

zašto bi ljude otjeralo navijanje bez prestanka i iz sveg grla? kome to smeta?


--- Citat: Sledgehammer ---A kakva je sada situacija na tablici? Ne pratim, pa pitam...
--- Kraj citata ---

vrli navijač wiseman je previše zauzet politiziranjem pa ti se nije udostojao odgovoriti :)

1. Lučko 7 (+5)
2. Solin 6 (+4)
3. Gorica 6 (+3)
4. Rudeš 6 (+1)
5. Junak 5 (+2)
6. Vinogradar 5 (+2)
7. Dugopolje 4 (+1)
8. HAŠK 4 (0)
9. Imotski 4 (0)
10. Suhopolje 4 (-3)
11. Croatia S. 3 (+1)
12. Pomorac 3 (-2)
13. Mosor 3 (-5)
14. Vukovar '91 3 (-6)
15. MV Croatia 2 (-1)
16. Međimurje 1 (-2)


4. kolo (ovaj vikend):

Vukovar - Mosor
Dugopolje - HAŠK
Croatia S. - MV Croatia
Junak - Gorica
Pomorac - Suhopolje
Međimurje - Rudeš
Lučko - Imotski
Solin - Vinogradar


--- Citat: wiseman ---s lijeva na desno prvi red.. J.M. , H.M. ,I.V., M.Š., H.M...
--- Kraj citata ---

samo I.V. i M.Š. su članovi MHDZ, dakle opet si fulao :)


--- Citat: wiseman ---evo jos jedna slika di se vidi da jedan od njih pali pirotehniku... a nazalost ocito hrv zakoni ne vrijede na nasem stadionu..
--- Kraj citata ---

uf, opet te moram educirati :) dimna kutija se ne pali, već pod pritiskom izbacuje dim..

vidim, nogomet se počeo pratiti prije par mjeseci u tvojem slučaju.. inače bi znao da su pravu pirotehniku na drugoligaškim stadionima upotrebljavali ili upotrebljavaju Demoni, Gademzi, Rudeš Boys, Crveni Đavoli, Galantari, Maligani, Angeli, Gerila, Antitalenti,... pirotehnika jedino ne smije letjeti u teren ili uništavati stadionsku infrastrukturu..
btw, u Trećoj HNL nema zabrane pirotehnike, opet si fulao :)

ako ćemo se slijepo pridržavati hrvatskih zakona što se tiče stadiona, pokreni peticiju da se g. Pevecu iza istoka te g. Grgiću u Srcu zabrani prodaja alkoholnih pića.. jer i to je zabranjeno :)

BobRock:

--- Citat: UltrasNoPolitica - Rujan 09, 2010, 12:36:25 poslijepodne ---...

--- Kraj citata ---

Prvi post uopće, pa nakon tolko napadaja s druge strane upiješ napisat tolko razuman post. Čestitam. Očito nisi neiskusan u pisanju. Baš dobim volju da navratim i da malo i ja navijam, pa da se svojim očima ubijedim da je to tak kak si opisal. Naročito mi se dojmilo kaj pišeš da čistite svoj dio istoka nakon svake tekme. Tak nešto još nis čul da neko dela igdje drugdje. To je iznad svakog očekivanja i samo za pohvalu. Ak to štima, kaj ti (ne znam zakaj) i vjerujem - onda respekt.

Nadam se da ćeš još koji put navrnut ovdje i malo nas obavještavat kak stojimo s rezultatima.

Pozdrav!

Sledgehammer:
Ultras, nadam se da ćeš ostati član foruma, no prije ipak postupi po pravilima i predstavi se kao prvi post... Hvala!

Mlačanin:
UltrasNoPolitica dobro došao!
Hvala na odgovoru i na pozivu, naravno.

UltrasNoPolitica:

--- Citat: BobRock ---Prvi post uopće, pa nakon tolko napadaja s druge strane upiješ napisat tolko razuman post. Čestitam. Očito nisi neiskusan u pisanju. Baš dobim volju da navratim i da malo i ja navijam, pa da se svojim očima ubijedim da je to tak kak si opisal. Naročito mi se dojmilo kaj pišeš da čistite svoj dio istoka nakon svake tekme. Tak nešto još nis čul da neko dela igdje drugdje. To je iznad svakog očekivanja i samo za pohvalu. Ak to štima, kaj ti (ne znam zakaj) i vjerujem - onda respekt.

Nadam se da ćeš još koji put navrnut ovdje i malo nas obavještavat kak stojimo s rezultatima.

Pozdrav!
--- Kraj citata ---

gotovo 9.000 postova na forum.hr i moderatura na podforumima Navijači i Nogomet donesu određeno iskustvo :D

svatko je dobrodošao navijati s nama, bez obzira na dob, spol, političku orijentaciju, nacionalnost, boju kože.. bitna je samo ljubav prema gradu i klubu.. to je prvi i osnovni cilj pokretanja Šljakera, pobuditi lokalpatriotizam u Goričanima i Turopoljcima te razbuditi ovaj pomalo uspavani grad bez svojeg "ja" :)
ako je to uspjelo Gademzima u Karlovcu, ne vidim zašto ne bi i nama u daleko većoj sredini.. doduše, ovdje je utjecaj Zagreba puno jači i veći te je mnogim Goričanima (pa tako i meni) Dinamo ipak prva ljubav.. no opet, ako recimo zagrebački kvartovi Rudeš i Vrapče mogu imati vjernu publiku i navijačku skupinu Dinamu "usprkos", zašto ne bi i Gorica tako?

samo eto, nekima to očito smeta pa nam pokušavaju priljepiti raznorazne politički obojane etikete.. e pa neće ići! ;)


što se tiče čišćenja stadiona, to nam nekak dođe pod normalno.. jer istok Stadiona Radnik je dom Šljakera, a svoj dom moraš držat urednim :D ružno bi bilo da iza nas ostaju vrećice, boce, čaše, čikovi, kutije, papiri pa da nam onda vrijedni dečki iz Komunalca spominju majke kad to čiste :D

nadam se da se vidimo na tekmama, pozdrav!


--- Citat: Sledgehammer ---Ultras, nadam se da ćeš ostati član foruma, no prije ipak postupi po pravilima i predstavi se kao prvi post... Hvala!
--- Kraj citata ---

moje isprike, nisam proučio pravila foruma, već odmah vruće glave uletio odgovoriti na prozivke..

dakle, pozdravljam vas sve, ja sam aktivni član Šljakera, a ovdje me dovela želja da vam predstavim našu udrugu navijača :)
 

--- Citat: mlačanin ---UltrasNoPolitica dobro došao!
Hvala na odgovoru i na pozivu, naravno.
--- Kraj citata ---

nema problema mlačanin, vidimo se na tribini!
i dovuci što više Mlačana, pošto Mlaka više nema svoj klub, prirodno vam dođe da navijate za Goricu, kaj ne? :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju