Autor Tema: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA  (Posjeta: 81423 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #75 : Veljača 02, 2010, 06:18:35 poslijepodne »

Evo konačno se pojavio i predugovor, na webu HNS-a,

Na službenoj internetskoj stranici Grada Velike Gorice, a za čije je uređivanje zadužena stručna referentica za suradnju i protokol (odnosi s javnošću) Elizabeta Stipetić, ne mogu se pronaći svi relevantni dokumenti vezani uz aferu „Sportska dvorana“.

U našoj galeriji možete vidjeti dokumente koje nisu objavljeni na službenim internetskim stranicama Grada Velike Gorice: Rješenje Državne komisije za kontrolu postupka javne nabave, Predugovor između Grada Velike Gorice i Gradnje d.o.o. Osijek i kaznenu prijavu protiv Dražena Barišića.

http://hns-vg.com/index.php?option=com_easygallery&act=categories&cid=31&Itemid=35


Loše je skenirano, ali pokušala sam prepisati:

"Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave, povodom žalbe žalitelja tj Gradnja d.o.o. Osijek, u otvorenom postupku javne nabave trenažne sportske dvorane s prometnom i komunalnom infrastrukturom u Rakarskoj ulici u VG, broj _______ (ne da mi se prepisivati), naručitelja Grad VG, sukladno članku  _______ (ne da mi se prepisivati),………….. donosi slijedeće RJEŠENJE:

1. Zabranjuje se naručitelju Grad VG, nastavak postupka javne nabave za izgradnju trenažne sportske dvorane s prometnom i komunalnom infrastrukturom u Rakarskoj ulici u VG......

Obrazloženje……….

……….. Žalitelj dalje navodi da se naručitelj PredUgovorom obavezao zaključiti ugovor sa žaliteljem, sadržajno identičan ugovoru od 29.svibnja 2009. Obzirom naručitelj odbija ispuniti svoju obvezu……."


A predugovor se vidi na linku
http://hns-vg.com/index.php?option=com_easygallery&act=photos&cid=204&Itemid=35
potpisan od gradonačelnika Barišića dana 10.07.2009.

"Naručilac i izvođač se potpisom ovog ugovora obavezuju u roku od najkasnije 8 dana od pravomoćnosti presude kojom se utvrđuje ništavost navedenog ugovora u predmetu…… koji se vodi pred Općinskim sudom u VG, sklopiti Ugovor o izgradnji trenažne sportske dvorane s prometnom i komunalnom infrastrukturom u VG pod istim uvjetima pod kojima je sklopljen Ugovor od 29.05.2009., odnosno ugovor je sadržajno identičan prethodnom ugovoru."

Pogledati i kaznenu prijavu u kojoj se jasnije vidi tekst.
http://hns-vg.com/index.php?option=com_easygallery&act=photos&cid=205&Itemid=35
http://hns-vg.com/index.php?option=com_easygallery&act=photos&cid=206&Itemid=35

Zabranjuje se ponovna javna nabava - dakle dvorana po zakonu ja u svojstvu zastoja  do daljnjega, a to daljnje glasi - dvorane će biti (poznato?)

A odvjetnik - hihihihihihihihi - ajme meni?????????
Koliko ono grad izdvaja za stručne savjete??????

S r a  m o t a   i   š p o t. Fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. Bljak.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #76 : Veljača 03, 2010, 10:25:24 prijepodne »

http://hns-vg.com/index.php?option=com_easygallery&act=photos&cid=204&Itemid=35

Evo konačno se pojavio i predugovor, na webu HNS-a, koji se krijo ko zmija noge, zašto?
...

Da, samo pokaže sljedeće ak kliknem na taj tvoj link:
"Nemate dopuštenje za pregled.
Morate se prijaviti na stranicu."

...

Aha! Kad odem prvo na naslovnicu, onda prek njihovog linka mogu tam dojti.
Ok.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #77 : Veljača 03, 2010, 10:49:22 prijepodne »

Sve je po zakonu.......

Picula može biti zahvalan Barišiću.......

Bilo bi lijepo da nas dvorana izvijesti kako stvari stoje, očito je upućen dobro. ;)
Inače Picula je jako zahvalan na svim nepromišljenim glupostima koje je napravio gradonačelnik Barišić, od početka svojeg mandata.
Kaže onu narodnu: " tko drugom jamu kopa, sam u nju pada". Iz naroda su izlazile uvijek prave poslovice.
A ja bi dodao još jednu: " U laži su kratke noge".
« Zadnja izmjena: Veljača 03, 2010, 11:36:27 prijepodne JosipJoža »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #78 : Veljača 03, 2010, 11:29:18 prijepodne »

Aha! Kad odem prvo na naslovnicu, onda prek njihovog linka mogu tam dojti.

Da, nije baš najbolji link.

Nalovnica HNS : http://hns-vg.com/

Link za dokumente: http://hns-vg.com/index.php?option=com_easygallery&act=categories&cid=31&Itemid=35


A kad smo kod nicka dvorana - od kud vam da je to muška osoba?
Ja držim (hihihi uvijek se sjetim Đapića) da je to i muška i ženska osoba - ovisi o vrsti savjeta, ovisi o potrebi, ovisi o trenutnom raspoloženju.
Sve skupa - ZNA SE kam spada, ali ne zna kam pripada. :P :P :P :P

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #79 : Veljača 03, 2010, 12:56:24 poslijepodne »
...
A kad smo kod nicka dvorana - od kud vam da je to muška osoba?
...

Jel to meni namjenjeno pitanje? Ja se nis niš na tu temu izjašnjaval. Ili jes?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #80 : Veljača 03, 2010, 01:09:55 poslijepodne »
...
A kad smo kod nicka dvorana - od kud vam da je to muška osoba?
...

Jel to meni namjenjeno pitanje? Ja se nis niš na tu temu izjašnjaval. Ili jes?

Ne vama, svima.  Joj kak se odmah poluljuti   ;) ;D
Čini mi se da svi nekak imaju odnos prema jednom muškarcu, a ja imam dojam da su oboje samo s jednim nickom.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #81 : Veljača 03, 2010, 03:03:48 poslijepodne »
Ne vama, svima.  Joj kak se odmah poluljuti   ;) ;D
Čini mi se da svi nekak imaju odnos prema jednom muškarcu, a ja imam dojam da su oboje samo s jednim nickom.

Kaj bi se poljutil, tj, poluljutil, pa ne ljutim se ja bezveze, sam tak.
Samo sam bil mačice iznenađen. Zato sam i pital. To je bilo samo pitanje i niš više nego pitanje. Jer - možda sam nekaj i zabil.

A kak si to utvrdila da sam bil poluljuti? Po čemu? Baš bi me to sad interesiralo.

Obično žene vole pretjerivati, kad vide jedan prst uvjerene, ma sigurne, su da su vidjele cijelu ruku. Ali ti sigurno ne. Neeeeeee. A de bi?    :D   ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #82 : Veljača 03, 2010, 08:44:44 poslijepodne »
......Ali ti sigurno ne.

Ja NIKAD  ;) ne. Htjela sam ja napisati i goru rečenicu od rječi poluljut, ali sam se predomislila da ne bi bila ispravno shvaćena.

No, sad je dosta off-a, ovo je gradonačelnikova tema, ni pošteno da mu je preotmemo.  ;D

Glavni glumci su: gradonačelnik, USKOK, dvorana (tko god da piše pod tim nickom) i trenažna dvorana o kojoj nitko ništa ne zna osim "da bude ali po ZNA SE zakonu".  ::)

Edit: gram. pogreška
« Zadnja izmjena: Veljača 03, 2010, 08:47:38 poslijepodne plemenitašica »

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #83 : Veljača 03, 2010, 09:16:12 poslijepodne »
Oj plemenita djevo, pusti da institucije ove države rade svoj posao. Nije dobro nikoga unaprijed osuđivati ili braniti. Tko zna tko je kome što potpiso i u kojem se bre kontekstu potpisivalo. Pusti da poskok mirno odradi svoj poso, pa onda to preda Mladenu zvanom Brzi Cane, pa onda on to da Žuži na Sudu, pa Žuži donese presudu na koju se svi žale, pa viša instanca presudi sa se sve to ponovi, pa se javi i plavuša, pa se i crvenokosa pojavi na press broj 1, pa malo press broj 2 i tako to do novih izbora. Onda će se bre koalicija desnog centra, koalicija lijevog centra, koalicija u srediti i par stranaka sa strane pojaviti sa novim obećanjima i voz i dalje vozi lagano.
Uostalom, realno kad sagledamo, što će nama bre ta dvorana. Ko će bre u ovoj krizi da plati struju, vodu, grejanje, internet, čistaćice, domara, čuvara, voditelja, zamjenika voditelja, tajnicu, oružara, šefa nabave, računovodstvenu službu i još par administrativnih referenata. Umesto da nam se deca čeliće na snegu, toplo obućena u trenerke i kape iz bratskog nam kineskog dučana ( 100% poliester) i da lepo trče po nasipu i obilaznici, da čeličaju duh i telo. Lele, kad bi se to napucalo snage nema sporta u kojem ne bi bili šampioni.
Pusti dvoranu, kriza je, nema se. 8)
Ko to tamo peva?

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #84 : Veljača 03, 2010, 09:20:29 poslijepodne »
...
Glavni glumci su: gradonačelnik, USKOK, dvorana (tko god da piše pod tim nickom) i trenažna dvorana o kojoj nitko ništa ne zna osim "da bude ali po ZNA SE zakonu".  ::)


A joj, ovo mi je "da bude..." ???, draga plemenitašica, kada "da bude" i S ČIME "da bude" ???. Nofci, O0 gdje su nofci?. Jamili, braća ZNA SE, jamili! A već znate ono "ko je jamio, jamio" >:(

Niš od toga! Nadanje, ludom radovanje :'(

Ja u bližoj a bome niti srednjoročnoj budućnosti ne vidim tu dvoranu  :( kakti objekt, a ne vidim niti forumaša s nickom "dvorana" :P :P :P



« Zadnja izmjena: Veljača 03, 2010, 09:23:55 poslijepodne Rožica-ljutibijes »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #85 : Veljača 03, 2010, 09:25:22 poslijepodne »
Bolni,nemoj,bre,da fekališeš kad je lepo čoek reko da zimus nema (k)lizanja ni proklizavanja jel ima pare da se proskretničare za laminat za dvoranče.Evo sad sam prošo onale i lepo vido da gastarbajteri iz Turkmenistana,Rumunije i Sjedinjenih Bosanskih Država polažu laminat na ljivadu (bez jasena) i ima da vidiš da če,ako ne pre,onada ono za ili posle fašnika svi moči da mognemo da se fino laminiramo poljivadi.
Ja te kažem.  O0

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #86 : Veljača 04, 2010, 06:58:17 poslijepodne »
Bolni,nemoj,bre,da fekališeš kad je lepo čoek reko da zimus nema (k)lizanja ni proklizavanja jel ima pare da se proskretničare za laminat za dvoranče.Evo sad sam prošo onale i lepo vido da gastarbajteri iz Turkmenistana,Rumunije i Sjedinjenih Bosanskih Država polažu laminat na ljivadu (bez jasena) i ima da vidiš da če,ako ne pre,onada ono za ili posle fašnika svi moči da mognemo da se fino laminiramo poljivadi.
Ja te kažem.  O0

Jao brate, napokon da se lepo razgovaramo ko pravi rvati. Pusti, bre, dvoranče, kome to još treba. Evo još malo pa će sunce da nam grane pa će lepo deca na ljivadi da se igrajo, da se sos treneri zajebajo. Nego, vidim da si naš čovek ko i Plemenita pa da te pitam. što ti je to, bre, "fašnik". Pito samo po selo pa mi kažu da to znaći da je ceo sistem u bananu pa se lagano svi nešto ko maskiraju u neke druge ko da ih se ne ufati na krivo koleno. Sad nešto, razumem kad te neko fata za onu stvar ali de bre za koleno. Lele, ko če bre sva ta kolena da pofata. I reče mi još lepi Cane da ti je to kod nas u VG otišlo u krivom smeru jer je u Rijeci već zavladao neki drugi gradonačelnik, a staroga su bacili u ladovinu. Pa sad ne razumem jer to ima neki rok, ono, mandat kad se predaje papiri od grada ili to onako kako gde, nema pravila? Jer znaš, možda će bre ovaj novi koji dođe odma da se baci na dvoranče na ljivadi, možda će odma da podigne temelj i pozove brigadu iz Distrikta Brčko, bre, da razvale. Ko zna što će bre da bidne, mnogo je lomljivo ( krhko) znanje,jelte?
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #87 : Veljača 04, 2010, 08:05:35 poslijepodne »
Bolan,fašnik ti ga dodže neš ko kredit;smeni se fino,kobajagi,neki glavonja,mudonja,buđovan,dobro putrovan a onda ima neki rok,jelte,štatigajaznam,recimo sedmica kad isključivo vredi deviza "ko jami-jami,dve sreče grabi".I tako ti to ide tjedan dana,dok se neki prave blesavi drugi suflišu i drpaju povečanim opsegom.A onda,bre,sve po starom.Kad se potpali neki...
***i ga.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #88 : Veljača 05, 2010, 02:11:32 poslijepodne »
Oj plemenita djevo, pusti da institucije ove države rade svoj posao. Nije dobro nikoga unaprijed osuđivati ili braniti. Tko zna tko je kome što potpiso i u kojem se bre kontekstu potpisivalo. ......

Znam ja da sam ja vama jako draga  :o iako se ne odazivam na Dragana.  :P Zaključujem to iz vaših odgovora koji su svako malo zaljepljeni za moje postove. I pjesme mi pjevate. Adje, nek vam bude. Pristojni ste, ne napadate, ne vrijeđate, zato vam i odgovaram.  ;)

Niti sam koga napala, niti koga branim. Kopiram ono na što naiđem i napišem svoj komentar vezan za tekst.
A da je dvorana već morala imati i parkete, to je valjda jasno, a da lopata nije zapiknuta i to je vidljivo.
Da je sve skupa stamota i špot - za mene je.
Koji još dio nije razumljiv? ::)

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA
« Odgovori #89 : Veljača 05, 2010, 04:17:14 poslijepodne »


Pa normalno bre da si mi draga kad si žensko. Sve žensko meni je drago. od Jadrolinije pa nadalje. ;)
Ali evo što mene buni u celoj ovoj stvari. Prvo. što bre nismo dogradili neku od dvorana tamo kod škole 10 lipanj kad bre ima mesta za ceo stadion, livada je đabaleze, sve su ti bre instalacije pod nosom, a imaš mesta ceo Zemun da parkira. Naš deo Zemuna - rvatski. To se bre moglo davnih dana da odradi, sve bi bilo rešeno i ne bi imali problema. To ti ja ne razumem. Em jeftinije, em brže, em u svom dvorištu, em imaš cestu, em škole susjedi, em može peške da se dođe, em autobus blizu, em Mehmeti sa čevapi, em McDonald preko puta, em ni Kineski butik nije daleko ( ako slučajno pukne startasica ili se podere trenerka).
To je trebalo bre da se forsira. Najbolje je što se to još uvek može razmotrit i rešit. Pa da videš bre belaja kad nam deca odma iz škole mogu na trening, a ti i ja lepo na čevape. Lele. Tamo bre na toj livadi može samo da odemo kod Joce na limariju, jel tako. Pa dabome.
Što bre ti ne bi to predložila onom našem Gorančetu iz narodne partije da to predloži na veče pa da se vid ko bi imo što protiv. More, ima svi da dignu ruke. ;)
[/quote]
Ko to tamo peva?