Autor Tema: Velkom to Velkom again  (Posjeta: 33440 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #15 : Travanj 25, 2012, 10:15:09 poslijepodne »
Bu se posle videlo, još je farbajne "u tijeku".  :D
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #16 : Travanj 25, 2012, 10:24:17 poslijepodne »
Očito negdo nekoga dobro drži za jaaaaajca, kad tak duuuuugo farba !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #17 : Travanj 26, 2012, 10:17:33 poslijepodne »
26.04.2012. -PRIOPĆENJE
Podnesen zahtjev za sazivanje tematske sjednice Gradskog vijeća Grada Velika Gorica
Zastupnica  u Hrvatskom saboru i vijećnica SDP-a u Gradskom vijeću Grada Velike Gorice Vesna Fabijančić Križanić predala je Gradskom vijeću zahtjev za sazivanje tematske sjednice Gradskog vijeća s temom daljnjeg pozicioniranja Grada Velike Gorice u sporu radi utvrđenja ništetnosti kupoprodajnog ugovora između Velkoma d.o.o u stečaju (sada Komunalna infrastruktura d.o.o. u stečaju) i Soliduma Žužić koji se vodi u Trgovačkim sudom u Zagrebu, kao i najavama o izmještanju tržnice na malo (tzv.zelena tržnica) iz Tržnog centra.Zahtjev je predan u ponedjeljak, 23. travnja 2012., o njemu se raspravljalo na sjednici Predsjedništva Gradskog vijeća 25. travnja 2012. prilikom utvrđivanja dnevnog reda iduće sjednice Gradskog vijeća. Tematska sjednica održat će se 9. Svibnja 2012. s početkom u 16,30 sati.

Saborska zastupnica i gradska vijećnica SDP-a
Vesna Fabijančić Križanić
http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=76&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #18 : Travanj 27, 2012, 12:13:16 poslijepodne »
Ovo bi VŠO mam mogla odbiti i uvrstiti gradonečalnikov prijedlog za tematsku.  ;D

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #19 : Travanj 27, 2012, 01:16:52 poslijepodne »
Ovo bi VŠO mam mogla odbiti i uvrstiti gradonečalnikov prijedlog za tematsku.  ;D

Ti da nešto vrijediš ne bi grijao klupu u stranci već 7 godina.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #20 : Travanj 27, 2012, 02:41:04 poslijepodne »
Nagradna pitalica: Raspoznajete li grijača klupe od novinara?

Nagrada je majica sa logom HNS-a  ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #21 : Travanj 27, 2012, 02:52:08 poslijepodne »


Tinki Vinki
« Zadnja izmjena: Travanj 27, 2012, 02:54:21 poslijepodne Muha »

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #22 : Travanj 27, 2012, 10:50:37 poslijepodne »
Muha, tromblon prejadni ste u svojim nagađanjima, poistovjetili bi me rado s nekim, no samo Vi nagađajte i pogađajte, malo sam ovaj, malo onaj, malo sam u SDP-u, malo u HNS-u, osoba A, B ili C........ŽNJ?
Pitanje je sad! Jadnici! Niš pametnog ni nemate za reći, pa se pogubite u svojim nagađanjima a to me zaista zabavlja do boli! :P

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #23 : Travanj 27, 2012, 11:16:47 poslijepodne »
malo sam u SDP-u, malo u HNS-u,

Ti si samo u HNS-u. Jedino ne znamo jesi li uz Beusa ili Čačića?   :D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #24 : Travanj 27, 2012, 11:19:14 poslijepodne »
Nagradna pitalica: Raspoznajete li grijača klupe od novinara?

Nagrada je majica sa logom HNS-a  ;D

Nazočni prodavači posvjedočili su kako su posljednjih dana predstavnici nekih političkih stranaka obilazili prodavače na tržnici i širili dezinformacije među njima.

http://www.gorica.hr/2012/04/radni-sastanak-o-preuredenju-trznog-centra-zelena-trznica-ostaje-u-centru-grada/


Jel to taj sa slike? Navodno hoda po tržnici sa burekom i jogurtom i plaši ljude.  :D

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #25 : Travanj 27, 2012, 11:22:30 poslijepodne »
malo sam u SDP-u, malo u HNS-u,

Ti si samo u HNS-u. Jedino ne znamo jesi li uz Beusa ili Čačića?   :D

Fulo si cijeli fudbal, no kako kaže jedna dobra iz Naroda: Možeš me zvati kako hoćeš, al me ne možeš lupati! ;D
Mislim, možeš lupati kao i obično, ovdje po forumu! ;D

"Nazočni prodavači..........." Žic, gospođa cvjećarka, inače susjeda dogradnonačelnika Kosa?
ha,ha,ha,ha ti si stvarno neki veliki komedijaš, iako mi se čini, kako si puno bolji za kočijaša!  ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 27, 2012, 11:31:50 poslijepodne Jaguar »

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #26 : Travanj 28, 2012, 03:22:54 poslijepodne »

Jel to taj sa slike? Navodno hoda po tržnici sa burekom i jogurtom i plaši ljude.  :D

Tako sam i ja čuo da Pero Josipović iz HNS-a obilazi tržnicom jedući burek, samo su ga skužili i jedva čekaju da ponovno navrati huškati jadne ljude jer im je poznat od prije kako je prodavao Getro PVC vrećice što im je bilo jako čudno pa je nakon nekoliko dana samo nestao.

Taj Josipović je poznat po kriminalu u Getrou, navodno je krao PVC vrećice i prodavao ih na crno, i navodno je bio na obavještajnom razgovoru u policiji.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #27 : Travanj 28, 2012, 04:15:14 poslijepodne »
Taj Josipović je poznat po kriminalu u Getrou, navodno je krao PVC vrećice i prodavao ih na crno, i navodno je bio na obavještajnom razgovoru u policiji.

tromblon, zbilja jadno ... Tog spomenutog ni ne poznajem, no bez obzira o kome se radi i kojoj stranci pripada,  tvoj način pisanja i vrijeđanja je samo dno kulture vladanja na forumu, jer sve informacije su ti provjerene "kao navodno" . Zamisli da se tvoje ime počne spominjati po forumu, da te počne pljuvati neka niškoristi kreatura koja se sakriva pod nickom misleći da joj se ne može ući u trag. Zbilja jadno.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #28 : Travanj 28, 2012, 04:31:31 poslijepodne »

Jel to taj sa slike? Navodno hoda po tržnici sa burekom i jogurtom i plaši ljude.  :D

Tako sam i ja čuo da Pero Josipović iz HNS-a obilazi tržnicom jedući burek, samo su ga skužili i jedva čekaju da ponovno navrati huškati jadne ljude jer im je poznat od prije kako je prodavao Getro PVC vrećice što im je bilo jako čudno pa je nakon nekoliko dana samo nestao.

Taj Josipović je poznat po kriminalu u Getrou, navodno je krao PVC vrećice i prodavao ih na crno, i navodno je bio na obavještajnom razgovoru u policiji.

Tako znači. Tipični kadar HNS-a. Kao i Srećko Ferenčak.

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #29 : Travanj 28, 2012, 05:17:14 poslijepodne »
Taj Josipović je poznat po kriminalu u Getrou, navodno je krao PVC vrećice i prodavao ih na crno, i navodno je bio na obavještajnom razgovoru u policiji.

tromblon, zbilja jadno ... Tog spomenutog ni ne poznajem......, da te počne pljuvati neka niškoristi kreatura koja se sakriva pod nickom misleći da joj se ne može ući u trag. Zbilja jadno.

Zbilja jadno i to samo potvrđuje razinu forumaša tromblon, spomenutog ni ja ne poznajem, no ne  bi bilo loše kad bi spomenuti navratio na ovaj forum, vidio ovo i pročitao, pa priupitao kolegu tromblona za junačko zdravlje, pa bi bilo zanimljivo vidjeti njega na obavijesnom razgovoru u policiji, gdje potkrepljuje dokazima svoje ovdje iznesene bolesne tvrdnje. One ne samo da su bolesne nego su i smiješne, no to nije ni važno, koliko razina ljudi poput tromblona, koji ne biraju sredstva kako bi ukaljali ime nekoga tko ima bilo kakve veze s HNS-om, sjetimo se samo što su sve pisali i govorili o GBR, koji je dobio dvije tužbe na sudu u svoju korist, treća je na putu, na slične napade. Možda nas tromblon izvijesti naknadno kako je bilo na obavijesnom razgovoru u policji! ;)
A možda se pročuje i šire za njega, obzirom kako je iznio tako točne, istinite i relevantne podatke. Bože me sačuvaj eto skoro da povjerujem, samo zato što to iznosi tromblon!