Autor Tema: Velkom to Velkom again  (Posjeta: 33441 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Velkom to Velkom again
« : Lipanj 10, 2011, 12:15:55 prijepodne »
Gradsko vijeće

Aktualni sat 16. sjednice Gradskog vijeća
09.06.2011.
Vesna Fabijančić Križanić: „Imam dva pitanja i postavljam ih gradonačelniku. Viski trgovački sud Republike Hrvatske uvažio je žalbu tužitelja Grada Velike Gorice i ukinuo presudu Trgovačkog suda u Zagrebu. A o čemu se radi, 2006. godine na vrlo čudan, sumnjiv način, pogodujući način, zaključen je kupoprodajni ugovor između tada ‘Velkoma’ u stečaju i ‘Soliduma Žužić’ kojim se u ljetnim mjesecima pogodovalo da do te kupoprodaje dođe. Tada sam bila predstavnica u Odboru vjerovnika i Grad Velika Gorica je protiv te korupcije tada polučio uspjeh. Uspjeli smo da se smjeni stečajni upravitelj koji je cijeli postupak započeo. Sa tog stečajnog predmeta maknuta je i stečajna sutkinja, i tada je daljnji stečajni postupak išao sasvim drugačije, ali ono što smo morali napraviti da zaštitimo interese, to je da tužimo za poništenje kupoprodajnog ugovora. Dugo se čekalo, ali evo 14.03.2011. godine je zaprimljeno Rješenje kojim je žalba Grada Velike Gorice usvojena i postupak se vraća na ponovni postupak. Pitanje gradonačelniku je kako će, samo da me gradonačelnik čuje s obzirom da mu postavljam pitanje, a s vama razgovara pa nemam osjećaj da me doživljava dok mu postavljam pitanje. Dakle, pitanje je gradonačelniku da li će Grad Velika Gorica i dalje ostati kod tužbe za poništenje navedenog Ugovora i kako će se dalje Grad postaviti u tom slučaju, a drugo pitanje koje imam za njega je, prije godinu i pol dana na sjednici Gradskog vijeća ste gradonačelniče išli sa Prijedlogom Odluke o zakupu plinske mreže sa Gradskom plinarom na rok od deset godina. Tada sam imala amandman da godinu dana učinite nešto kako bi vidjeli što je najoptimalnije za Grad Veliku Goricu i da prihvatite amandman da se taj Ugovor zaključi na godinu dana. Međutim, što ste vi u tih godinu dana napravili? U tih godinu dana niste napravili ništa, nego ste u dvanaestom mjesecu, dakle krajem prošle godine, ponovno produžili Ugovor na slijedećih godinu dana, i tako možete kvocati i nadam se da ne mislite narednih deset godina ili bar do kraja ovog svog mandata svaku godinu produljivati! A pitanje je slijedeće, s obzirom da u navedenom Ugovoru nema nikakve odredbe da bi se nastavilo sa širenjem plinske mreže, a prsten Grada Velike Gorice ima ne samo lokacijske nego i građevinske dozvole, a plin i opskrba plina i gradnja mreže više nije komunalna djelatnost pa se neće ni financirati iz Proračuna Grada, mislim da bi bilo dobro da nam odgovorite i Gradskom vijeću, a to onda da čuju i građani, u kom smislu je vaš plan za daljnjim širenjem plinske mreže i kada će se to dogoditi? Hvala lijepo.“

Gradonačelnik Dražen Barišić: „Poštovana gospođo predsjednice, uvažene vijećnice i vijećnici Grada Velike Gorice Gradskog vijeća želim vam dobar dan! Želim vam uspješan rad u svoje osobno ime i u ime svojih zamjenika i ostalih pročelnika i suradnika. Pitanje ‘Velkoma’ nije pitanje od jučer i to jako dobro znate i to nije pitanje na koje bih vam ja sada mogao konkretno odgovoriti. Rado bih to napravio, doista vjerujte mi, međutim sam spis je ogroman spis kojeg smo mi zaprimili i krenuli smo sa pravnom analizom. Ono što ste rekli djelomično je točno što smo dobili sa Trgovačkog suda, Rješenje sa Trgovačkog suda. Međutim, obzirom na obimnost materije, obzirom na dugotrajnost samog procesa koji traje od 2000.-te godine pa do sada, dakle jedanaest godina, da se mogao riješiti vjerujem da bi ga vi riješili u vašem mandatu koji je trajao četiri godine. Zapravo je trajao i tamo 2000.-te godine kada je krenuo stečaj komunalnog poduzeća ‘Velkom’. Dakle, ono što želim podvući da sve ono što ćemo napraviti biti će transparentno i jasno, biti će radnje koje će biti poduzete nakon pravne analize koje će napraviti pravna struka unutar Grada Velike Gorice. Ako je potrebno, a mislim da će biti potrebno, angažirat ćemo i vanjsko odvjetničko društvo koje ima itekako iskustva u rješavanju ovakve problematike, i nakon toga ćemo izaći sa prijedlogom Rješenja. U svakom slučaju, štitit ćemo interese Grada Velike Gorice, građana Velike Gorice, bivših zaposlenika ‘Velkoma’ u stečaju koji su većinom sada zaposlenici, odnosno djelatnici naših komunalnih poduzeća i ukupno komunalne, da to tako nazovem, imovine odnosno objekata koji su bili godinama stvarani za povećanje i za komunalni standard Grada Velike Gorice, a onda u jednom tako kratkom vremenu 2000.-te godine stjerani u kut, odnosno u stečaj. Ništa drugo vam ja u ovome trenutku ne mogu detaljnije reći, ali kada steknemo ova saznanja koja sam sada naglasio onda ću biti konkretniji. Što se tiče zakupa plinske mreže, odnosno strategije razvoja korištenja plina kao energenta na području Grada Velike Gorice i okolice, istina je ovo što ste rekli da postoje dozvole, da postoji potreba, međutim postoje i okolnosti u kojima se nalazimo mi kao Hrvatska, a onda generalno i ovaj dio Europe. Govorim o konkurentnosti plina na hrvatskom području ili europskom tržištu i o ekonomičnosti korištenja tog energenta kao energenta za zagrijavanje stambenih prostora. Istina je da imamo Ugovor koji ste vi spomenuli, taj Ugovor je na snazi i taj Ugovor nam omogućava da po njemu ostvarujemo prihod od najma plinske mreže, a vjerujte mi da već smo bili na nekoliko sastanaka i intenzivno razmišljamo o tome koja će biti strategija razvoja, odnosno strategija ulaganja prvenstveno, a znate o čemu se radi. Na području Grada Velike Gorice, imamo neke nove momente, koji su u fazi prijedloga, ali nisu konkretni, da nam se konzumacijas plina u Gradu Velikoj Gorici višestruko povećava i htjeli bi to iskoristiti, obzirom na prihode koje ostvarujemo od zakupa plinske mreže, i htjeli bi to upotrijebiti za daljnji razvoj plinske mreže na području Grada Velike Gorice. To su samo naši prijedlozi, ali kada nam struka predloži što će biti i što je realno, što je konkretno i što omogućavaju ove okolnosti koje sam rekao prije govoreći o konkurentnosti cijene plina, onda ćemo donijeti odluku. U svakom slučaju željeli bi slušati naše sugrađane i omogućiti im da imaju što ekonomičnije, odnosno što kvalitetnije, na kraju krajeva i ekološki način grijanja ne samo ovdje u Velikoj Gorici nego i u ostalim mjestima.“

Vesna Fabijančić Križanić: „Nisam naravno, zadovoljna. Na prvo pitanje nisam zadovoljna jer mi uopće niste odgovorili na pitanje, nisam vas uopće pitala da li će to biti transparentno, nisam vas pitala da li ćete to skrivati ili nećete to skrivati! Ja sam vas pitala na koji način ćete nastaviti? Da li ćete i dalje ostati kod tužbe koju ima Grad Velika Gorica? S obzirom da je presuda ukinuta prije tri mjeseca, nadala sam se da ste u ta tri mjeseca bar zaključili da li ćete nastaviti ili nećete nastaviti? Naravno da je sasvim izvjesno da ćete za to angažirati odvjetničku tvrtku i za ovu priču je bila angažirana odvjetnička tvrtka, i to tada Miroslava Šeparovića koji je sada sudac Ustavnog suda. Dakle, niti je tužbu niti je cijeli taj postupak vodio neki fićfirić pa vas lijepo molim da me pismeno obavijestite o svojim daljnjim koracima što se toga tiče. Što se tiče drugog pitanja, naravno da je konkurentnost plina, da je ekonomičnost, ali radi se o godinu i pol dana na kojem ste vi bili na nekoliko razgovora, a govorite o prihodima u Proračunu! Pa prihod je samo po sadašnjem Zakonu 3 miliona kuna, usprkos tome ste u Proračunu od plinske mreže planirali na toj prihodovnoj strani 6 i 7, a nemate Ugovor za 6 i 7! A ovaj vam vrijedi do 31.12.!“
...
http://www.gorica.hr/2011/06/aktualni-sat-16-sjednice-gradskog-vijeca/

Jel više taj Velkom odapel il ni,jel ga Žuži kupil il ni!?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #1 : Siječanj 04, 2012, 11:30:52 prijepodne »
Vesna Fabijančić-Križanić: „...Dakle, još na 16. Sjednici Gradskog vijeća, dakle u lipnju, prije punih 5 mjeseci, postavila sam pitanje gradonačelniku kakav će biti stav Grada, nakon što je u ožujku mjesecu uvažena žalba Grada u sporu Grada i Velkoma, odnosno o kupoprodaji Velkoma od strane Žužića. Tada mi je bilo rečeno da ću dobiti odgovor u pisanom obliku, dakle prije ravno pola godine, onda u srpnju kada nisam dobila, gradonačelnik mi je, što stoji i u zapisniku, rekao slijedeće: „Jutros pregledavajući i pripremajući se za sjednicu, to je dopis koji u potpunosti nije završen, odnosno čekamo pravnu analizu da ga završimo do samog kraja i kojeg ćemo vam poslati početkom slijedećeg tjedna pa ćete onda pročitati što unutra piše.“ To ste mi gradonačelniče rekli na sjednici Gradskog vijeća prije ravno pet mjeseci. U tih pet mjeseci prošlo je šest puta po 30 dana, niti dan danas nisam dobila u pisanom obliku kakav je stav Grada vezano za, ne beznačajan spor koji Grad vodi, pa bih molila da mi sada usmeno odgovorite, s obzirom da ste se vjerojatno ovih sedam mjeseci već premislili što ćete po tom pitanju napraviti.“

Gradonačelnik: „Uvažena vijećnice, ovi građani već desetak godina čekaju razrješenje gordijskog čvora koji se zove Velkom. U tih desetak godina, vi osobno, a i neki koji su vama bliski, su sigurno više od pola vremena, da li su bili u mandatu ili su bili izravno upleteni, da to tako kažem, izravno uključeni u rješavanje tog gordijskog čvora, pa ni vi niste dali, niti naznačili kako bi uopće mogli taj spor završiti. Spor je doista kompliciran i za spor doista treba vremena i doista treba detaljna pravna analiza iz više aspekata, jer je to itekako važan i veliki problem za ovaj Grad. Problem Velkoma nije takav da bi ga mogli Barišić, Kos i Kolarec riješiti u tako kratkom roku ili vama na zadovoljstvo odmah dati rješenje s kojim ćete vi biti zadovoljni. Pričekat ćete, kao što će pričekati i svi ostali građani, ali ne našom greškom, nego time što, ono što smo mi zatekli je toliko komplicirano, a zatekli smo, mi, nas trojica posebice kao izvršna vlast nismo nimalo krivi zato što je tako dok to ne raspletemo, a onda ćemo svima reći istinu u lice, kome treba. Ono što smo saznali, što znamo, mi smo vam to pravovremeno poslali, sada sam provjerio,iz naših službi to je poslano Gradskom vijeću, gdje je zapelo ja ne znam, kažem da je poslano. Ako nešto saznam, ako će biti nešto novoga, mi ćemo to poslati, ako želite da to objavimo na web stranicama Grada, objaviti ćemo na web stranicama Grada. Nas trojica nemamo se, apsolutno, čega bojati i nemamo se čega sramiti. Da bi nam bilo drago da je to realnije postavljeno, jasnije postavljeno, da je jednostavniji problem za rješavanje, naravno da bi, nikome ne bi bilo lakše nego nama i ne bi nam bio u ovakvoj situaciji komunalni sustav u kakvoj je..."
http://www.gorica.hr/2012/01/aktualni-sat-21-sjednice-gradskog-vijeca-grada-velike-gorice/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #2 : Travanj 18, 2012, 11:01:10 poslijepodne »
Kakova je to konferencija zutra?
Ovo ne diši na dobro...  :(
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #3 : Travanj 19, 2012, 06:23:48 prijepodne »
... a da napišeš barem nekaj, da i mi ostali smrtnici nekaj o tome saznamo ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #4 : Travanj 19, 2012, 08:04:55 prijepodne »
 Kad sad malo čitam ove mudrosti izrečene u Gradskom nam vijeću dojde mi da zaplačem.
Ljudi moji pa kaj mi svi skupa čekamo? Mi si, fletno moramo pred  Gradsko nam po glavar stvo(ri)!  Naš dogi Drašek ( Bog mu greje prosti) ima vražjega posla. Bi mogel čovek svisnuti od tulikoga posla. Da smu mi znali da bu to tak zišlo, nikak mu nebi doali da zojde vutu pulitiku. To bu čoveka skroz vuništilo.
Kaj ti misliš, kakvu glovu mora imati,da se to razme, da sakoga posluša i sem odgovora da?
A tek ti negvi pajdoši, oni kaj popevleju, teri kola voziju, kaj su mu kakti desna ruka?? Tu se čovek mora dobro zamisliti.
Bilo bi najbole da se oni lepo moaneju čoravoga posla, se kraju pustiju i otidu domom. Pa kaj to njemi tieba? Kdo je se to zakuval, sad nek i kusa. Em je tak navek bilo, kaj ni? Se to nek oni drugima pustiju. Em ima oko iže i drugoga posla, kaj baš peneza mora vu Groadu služiti.
Denes se liepo poticaju zemeju, traktora se kupi, na kredi, (negdo bu već se to vrnul) lepo se po selu pelja, kak gospon, otide malo napole i tak se liepo poloprivredum bovi.
Em se na selu otronil, znoa kak je to! A gospočiju nek drugemi pusti. Gospočija košta! S tem se nek boviju oni, teri su s podroapanem turom sim došli. Em tak niš nemaju, pak nemreju niš ni zgubiti .
Trieba to našem Drošeku šćem prije povedati, nek znoa da se siromoak ne mora do kraja razdrieti.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #5 : Travanj 19, 2012, 10:04:11 poslijepodne »
... a da napišeš barem nekaj, da i mi ostali smrtnici nekaj o tome saznamo ?

Čul sem na radiju vest da bu konferencija na tu temu v Cvetnomu v sdpeju. Segde je "kmica", i pri SDPu i HNSu i portalu/e... Nikakove vesti.
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #6 : Travanj 20, 2012, 09:59:16 prijepodne »
... a da napišeš barem nekaj, da i mi ostali smrtnici nekaj o tome saznamo ?

Čul sem na radiju vest da bu konferencija na tu temu v Cvetnomu v sdpeju. Segde je "kmica", i pri SDPu i HNSu i portalu/e... Nikakove vesti.

Evo malo sam pregledavao i naleti na

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/4478/pogoduje-li-se-(ponovno)-zuzicu.aspx

Ako je sve to istina, s Velkomom a sve navodi da bi moglo biti istina, netko se opako zaigrao!

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #7 : Travanj 21, 2012, 09:12:19 prijepodne »
Odriče li Grad prava iz bivšeg Velkoma?
http://www.cityportal.hr/vijesti/odrice-li-grad-prava-iz-bivseg-velkoma/

Gradonačelnik Barišić: “Tražit ću tematsku sjednicu o slučaju Velkom”
http://www.cityportal.hr/vijesti/gradonacelnik-barisic-trazit-cu-tematsku-sjednicu-o-slucaju-velkom/

Pogoduje li se (ponovno) Žužiću?!
...Gradski vijećnici sumnjaju da gradonačelnik Barišić pogoduje Željku Žužiću i Branku Jelekovcu tako što će povući spomenutu tužbu, a za što je gradonačelniku kao poticaj i alibi potreban ovakav pisani zahtjev bivših vjerovnika.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/4478/pogoduje-li-se-(ponovno)-zuzicu.aspx

49 potpisov za forum, 13 potpisov za naplatu parkerajna...
Kulko je vevo potpisov v igre?


Barišić: Tržnica ostaje u središtu grada
Gradonačelnik Dražen Barišić reagirao je priopćenjem...
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/4486/barisic-trznica-ostaje-u-sredistu-grada.aspx

Barišić:“Tražit ću tematsku sjednicu o slučaju Velkom“
http://www.gorica.hr/2012/04/barisic%e2%80%9ctrazit-cu-tematsku-sjednicu-o-slucaju-velkom%e2%80%9c/#more-11411

Komunalni sustav Grada Velike Gorice nalazi se u nezavidnoj situaciji zbog loših poteza gradskih vlasti unazad deset godina. Stoga, izražavam zadovoljstvo brigom gradskih vijećnika za situaciju oko slučaja Velkom te istovremeno žaljenje što takva briga nije iskazivana kronološki u godinama kada se donosila odluka o stečaju Velkoma, kada se ista provodila pa sve do današnjeg dana kada smo u situaciji da gradska komunalna poduzeća plaćaju visoke najamnine za prostor u kojem se nalaze.

Zanimlivo.
Zakaj baš 10 let? Zakaj se nebi vrnuli na Staru tržnicu v vreme da se počela delati nova? Kulko je to let? 10 ni sigurno.


Pustite politikanstvo, brinimo o građanima

Do o čemu, Barišič o politike...

Moj jedini interes, kao gradonačelniku Velike Gorice, je funkcioniranje komunalnog sustava grada bez opterećivanja građana i njihovog budžeta.

Fala... kaj nam računi nisu porasli. Fala,fala,fala...

Sve ostale objede na moj račun o pogodovanju ikome i slične konstrukcije na temelju kojih vijećnici SDP-a i HNS-a, u čije je vrijeme vlasti i pokrenut stečaj, žele skupljati političke bodove, oštro odbacujem te ne zaslužuju daljnje komentare.

Bilo bi lepo videti kak bi zgledal ovaj isti Grad i komunalna infrastruktura da Velkom ni otišel v stečaj...
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #8 : Travanj 25, 2012, 03:19:59 poslijepodne »
Velikogorički obrtnici: Zbog dolaska Bille gubimo radna mjesta

Udruga obrtnika i poduzetnika obratila se javnosti priopćenjem o problemima velikogoričkih obrtnika koji posluju na tržnom centru u Velikoj Gorici. Priopćenje objavljuemo u cijelosti:
S obzirom na situaciju i informacije kojima raspolažemo želimo izvijestiti javnost u kakvim se problemima već 15 godina nalaze obrtnici i poduzetnici, vlasnici OPG-a koji posluju na tržnom centru u Velikoj Gorici.
Naime, navodno se na inicijativu vlasnika prostora na kojem je smještena Zelena tržnica planira se preseljenje iste izvan tržnog centra zbog navodnog dolaska trgovačkog centra BILLA d.o.o.?? ( ako je to točno, što možemo naslutiti i iz  odgovora BILLA d.o.o. koji smo dobili na  naš upit, iz izjave čelnih ljudi grada i samog upravitelja na tržnici, onda se postavlja pitanje, DA LI SE ZBOG JEDNE AUSTRIJSKE TVRTKE I NJEZINIH PROIZVODA GASI 70-AK DOMAĆIH PROIZVOĐAČA, ODNOSNO 100-TINJAK RADNIH MJESTA?)Samim tim izmještanjem Zelene tržnice gubi se već tradicionalna forma tržnog centra i vlasnici poslovnih prostora njih cca 70-ak koji su kupili prostore s namjenom da rade na Zelenoj tržnici našli bi se u velikim problemima o kojima bi im ovisila egzistencija njihovih obitelji i obitelji njihovih djelatnika. Isto tako vrijednost njihovih poslovnih prostora smanjila bi se za gotovo 50%!
Tvrtku „Velkom u stečaju“ koja je obavljala ovu djelatnost kupio je „SOLIDUM ŽUŽIĆ“, te nastavio sa i iznajmljivanjem prostora Zelene tržnice, ali Gradskoj firmi VG Komunalac koja prostor daje u najam malim zakupcima, obrtnicima i poduzetnicima, vlasnicima OPG-a. No do dan danas taj postupak oko prodaje „Velkoma u stečaju“ nije pravno završen.
Ova trakavica i agonija malih proizvođača voća i povrća, vlasnika poslovnih prostora traje gotovo 15 godina i u tom vremenu su sve političke stranke i sve opcije bile na vlasti, no niti jedna nije učinila ništa značajno da se to riješi na adekvatan način.
Stoga kao udruga Obrtnika i poduzetnika tražimo sazivanje Tematske sjednice Gradskog vijeća i tražimo svoju nazočnost na istoj, odnosno članova naše Udruge koji su predstavnici zakupaca na zelenoj tržnici i predstavnici vlasnika poslovnih prostora.
Udruga Obrtnika i poduzetnika od danas je pokrenula peticiju za ostanak Zelene tržnice unutar tržnog centra Velike Gorice i ovim putem pozivamo sve građane grada Velike Gorice i okolice da svojim potpisom podrže ovu inicijativu malih proizvođača voća i povrća, te ostalih obrtnika i poduzetnika koji posluju na tržnom centru.
Peticija se može potpisati na samoj Zelenoj tržnici svaki dan u radnom vremenu  tržnice.
                                                                                                                                                                                                                                ZORAN ŽIC


skinuto sa http://dalje.com/hr-zagreb/velikogoricki-obrtnici--zbog-dolaska-bille-gubimo-radna-mjesta/430525

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #9 : Travanj 25, 2012, 03:47:12 poslijepodne »

Ova trakavica i agonija malih proizvođača voća i povrća, vlasnika poslovnih prostora traje gotovo 15 godina i u tom vremenu su sve političke stranke i sve opcije bile na vlasti, no niti jedna nije učinila ništa značajno da se to riješi na adekvatan način.
                                                                                                                                                                                                                                ZORAN ŽIC


O čem se ovaj dečec spominje?
Kaj je to njegov DC napravio unutar iztrgovane koalicije unatrag godinu dana od kada je viši trgovački sud uvažio i priznao žalbu VFK i bivše vlasti na privatizaciju Velkoma? Skup zajedno s gradonačelnikom Barišić!
Kaj on to osobno dela u gradskoj upravi gdje se uvalio političkom trgovinom i gdje je direktno na grbači svim ovim obrtnicima i poduzetnicima koje tobože sada kao "spasitelj" poziva? Koji spasitelj i čega spasitelj?

Da podsjetim bivša vlast se borila da se nezakonita privatizacija ospori, rezultat toga je odluka višeg trgovačkog suda i usvojena žalba, nakon čega nova vlast nije mrdnula prstom a jednako tako i ovaj dečec "spasitelj".
Sljedeće, nema govora o dolasku Bille u Tržni centar, sve dok grad ne izda nadopunjenu dozvolu jer je u postojećoj dozvoli prostor zelene tržnice kao takav i definiran, što znači da ne može doći Billa sve dok Žužić ne dobije novu nadopunjenu dozvolu za prostor zelene tržnice. Tko izdaje dozvole? Ovaj dečec ili grad?
I hoće li dati Žužiću dozvolu? E to je pravo pitanje? Tko tu koga?
Zašto gospoda nije činila sve da nastavi tamo gdje je bivša vlast stala i nastavila sudski tjerati kako bi se postupak vratio na početnu točku(stečaja), jer za to se imala odluka suda na žalbu koja nedvosmisleno ukazuje kako je to bilo realno, zašto se godinu dana nije ništa po tom radilo? Tko je komu tu pogodovao?
I tko kome želi i dalje pogodovati? Priče za malu djecu i bacanje prašine u oči svim obrtnicima i poduzetnicima pod okriljem udruge je najpodlije što može biti, od tog dečeca. Osim toga što kaže udruženje Obrtnika Velike Gorice? Ono je relevantno u cijeloj priči.

Udruga koju zastupa dečec s kopiranim karakterom i moralom je samo paravan za vlastitu i osobnu promociju, nešto poput one čuvene braniteljske udruge u dnevnopolitičke svrhe......poput ovog manifesta s vrlo upitnim sadržajem i ciljem!

Nego poručio bi dečecu, neka zapita sebe i svoju precednicu, što su oni to učinili unazad godinu dana kako do svih ovih problema ne bi došlo?
Nisu imali vremena za tu problematiku, trebalo je stići zaposliti sve svoje po gradskoj upravi, gradskim poduzećima i gradskim ustanovama, a za to treba kreativnosti, trebalo je izmisliti sva radna mjesta i pokušati ih opravdati, tak da vremena nije ostalo za misliti na kumice s placa! Koje licemjerstvo! 8)

P.S. Billa već radi u Velikoj Gorici i to već nekoliko godina! ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2012, 03:52:02 poslijepodne Jaguar »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #10 : Travanj 25, 2012, 08:28:25 poslijepodne »
Viš, sad mi niš ni jasno...
Jel Tržnicu seli Žužič il Barišič? Jel se seli radi Billae il radi manjka 500-600.000 HRK na računu Komunalca?
Ak Žic saki božji den na "poslu" vidi koalicijskoga mu partnera Barišiča,koji se * nahitava z (pri)opčenjem? Lepo mu veli "Čuj,Draš,takova i takova stvar,vrak-tri...".I to je to.

Temacka sednica veliš... Kaj Poverenstva više nisu v mode..? A,ionak budu si desno suzdržani. "Ko roda na klozetu".
Negdo muti napoj samo tak... A,kaj je na dnu škafa bumo videli da bu več prekesno.

Dečki,spram ove megle kaj zvira z Opčine ona megla kaj ju hita T-84 zgleda kak kristalno jasno sunce.
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #11 : Travanj 25, 2012, 09:36:32 poslijepodne »

Ova trakavica i agonija malih proizvođača voća i povrća, vlasnika poslovnih prostora traje gotovo 15 godina i u tom vremenu su sve političke stranke i sve opcije bile na vlasti, no niti jedna nije učinila ništa značajno da se to riješi na adekvatan način.
                                                                                                                                                                                                                                ZORAN ŽIC



Kaj je to njegov DC napravio unutar iztrgovane koalicije unatrag....

Udruga obrtnika i poduzetnika obratila se javnosti priopćenjem o problemima velikogoričkih obrtnika koji posluju na tržnom centru u Velikoj Gorici.

Možda DC i bi pokrenuo nešto, ali on nije predsjednik DC-a u Velikoj Gorici. Ti si stari moj promašen slučaj, sve gledaš stranački zato i jesi toliko frustriran.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #12 : Travanj 25, 2012, 09:41:30 poslijepodne »
Možda DC i bi pokrenuo nešto, ali on nije predsjednik DC-a u Velikoj Gorici.
Misliš:
-Možda on i bi pokrenuo nešto, ali on nije predsjednik DC-a u Velikoj Gorici.
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #13 : Travanj 25, 2012, 09:47:55 poslijepodne »
Možda DC i bi pokrenuo nešto, ali on nije predsjednik DC-a u Velikoj Gorici.
Misliš:
-Možda on i bi pokrenuo nešto, ali on nije predsjednik DC-a u Velikoj Gorici.

Unutarstranački sukob, farbanjem jajca po Tržnom centru!
A Uskrs je prošao, izgubljeni u vremenu i prostoru. ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #14 : Travanj 25, 2012, 10:10:25 poslijepodne »
... a tko je kome jajca ofarbal ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.