Autor Tema: Poverenstvo/a  (Posjeta: 24792 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Poverenstvo/a
« : Svibanj 31, 2011, 12:17:39 prijepodne »
Z A K LJ U Č A K
o osnivanju Povjerenstva za pitanja  vezana za Spomen obilježje  poginulim hrvatskim  braniteljima iz Domovinskog rata


I.
Osniva se Povjerenstvo za  pitanja  vezana za Spomen obilježje  poginulim hrvatskim  braniteljima iz Domovinskog rata

II.
   U Povjerenstvo se imenuju:
1.   Dražen Barišić-predsjednik,
2.   Vesna Škare Ožbolt-članica,
3.   Ervin Kolarec-član,
4.   Zvonko Kunić-član,
...
http://www.gorica.hr/dokumenti/odluke-gradonacelnika/zakljucci,2011,04.zip

Jel ima de kakova informacija v kulko je do poverenstve i kulko je v ove par let iste osnovano.(da nemo došli do "fantomske postrojbe".  ;D )
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #1 : Svibanj 31, 2011, 02:29:15 poslijepodne »
Ma samo što je VŠO riješila povrat zemlje eto je mam tu da sruši i Piculinu Golubicu. ;D
Toliko povjerenstava koliko je grad osnovao u ove dvije godine ni valjda nigdar bilo u povijesti grada.
A jel povjerenstva i koštaju nešto? Il je to onak honorarno, da se ima više funkcija. 8)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #2 : Lipanj 01, 2011, 12:09:11 prijepodne »
Jel imaš kakov broj il samo žbukaš bezveze..?
Mislil sem jel de ima za pogledati kulko ima poverenstva i imena tere "poverenikov" se najviše ponavlaju.
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #3 : Lipanj 01, 2011, 11:51:55 prijepodne »
Jel imaš kakov broj il samo žbukaš bezveze..?
Mislil sem jel de ima za pogledati kulko ima poverenstva i imena tere "poverenikov" se najviše ponavlaju.

Žbukam ili ne, nebitno, imamo i ovdje na forumu uglavnom sva poverenstva objavljena, kako se koje osnivalo, pa ni teško pobrojati a i sastav pogledati, koliko primjećujem uglavnom se jedni te isti vrte po poverenstvima. Ni teško proveriti samo treba časa zeti.
A možete zakazati i termin kod VŠO precednice GV, ona će Vas rado primiti i informirati. ;D
Ona je kak i Barišić 0-24 u Gorici. 8)

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #4 : Lipanj 01, 2011, 12:56:31 poslijepodne »
Ma samo što je VŠO riješila povrat zemlje eto je mam tu da sruši i Piculinu Golubicu. ;D
Toliko povjerenstava koliko je grad osnovao u ove dvije godine ni valjda nigdar bilo u povijesti grada.
A jel povjerenstva i koštaju nešto? Il je to onak honorarno, da se ima više funkcija. 8)


ha ha ha!!

piculinu golubicu???!!!!!


1. natječaj za golubicu počel je za vreme Severa, a golubica je dovršena za vrijeme picule i iste te VŠO!
Dakle golubica je piculina koliko i njena. a kaj se povjerenstva tiče, valjda bi trebalo stavljati ljude s ceste?!! To bi bilo operativno :((
a uzgred budi rečeno povjerenstva se više ne plaćaju za ljude iz uprave, kak je to bilo za virjeme picule kad su GBR, VFK i marijetić bili u svim živim i neživim povjerenstvima i konto toga dobivali bar još jednu plaću!

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #5 : Lipanj 02, 2011, 11:47:37 poslijepodne »
Žbukam ili ne, nebitno, imamo i ovdje na forumu uglavnom sva poverenstva objavljena, kako se koje osnivalo, pa ni teško pobrojati a i sastav pogledati, koliko primjećujem uglavnom se jedni te isti vrte po poverenstvima. Ni teško proveriti samo treba časa zeti.
A možete zakazati i termin kod VŠO precednice GV, ona će Vas rado primiti i informirati. ;D
Ona je kak i Barišić 0-24 u Gorici. 8)

Nebi baš rekel,ja znam za Povrat,Poplavu i ovo zajdne,baš nis takov obožavatel lika i dela da bi pratil se odluke.
Jel ta Poverenstva osniva Veče il Poglavnik?Ak je osniva Poglavica onda mi Precednica nemre pomoči (mislim,nemreju mene pomoči ni stručne službe...  ;D  ).

a uzgred budi rečeno povjerenstva se više ne plaćaju za ljude iz uprave,

Nek kak sad to ide?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #6 : Kolovoz 13, 2011, 03:54:24 poslijepodne »
Hvala Bogu da je HDZ ukinuo naknade za takva povjerenstva, ...
Nekaj lepo.

A jel isto i za honorarne zamenike dogradonačelnike mu?
wwwg tablice

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #7 : Kolovoz 13, 2011, 09:15:49 poslijepodne »
Hvala Bogu da je HDZ ukinuo naknade za takva povjerenstva, ...
Nekaj lepo.

A jel isto i za honorarne zamenike dogradonačelnike mu?

koliko znam je, ukinuto je. Ervin Kolarec je cak vratio sav novac koji je dobio u 2009. na osnovi placanja naknada clanovima povjerenstva koje su uveli Picula i Beus. Beus i ekipica su preko tih povjerenstava dobivali gotovo 9000 kuna uz plcu.  Ima toga jos mnogo, kako se i gdje trosila lova. koliko su samo ribica pojeli u Mon amiju u svom mandtu Picula i Beus? koliko su vfk i jedna gradska sluzbenica stepli love u Zg na krticu grada, a da znate kaj se kupovalo.... i danas nam takvi drze lekcije iz morala.

Beus Picula  i ekipica oko njih su prava moralna vertikala ovog drustva. Sa majcine sise presli na drzvnu. Nitko od njih nikada nije posteno zarasio svoj kruh postenim radom. Samo se premjestaju sa stolice na stolicu, ja to nazivam horizontalna vertikala lopova bandita i parazita.

uzivajte u tudjoj nesreci, necete jos dugo...
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #8 : Kolovoz 13, 2011, 09:27:07 poslijepodne »
Ma samo što je VŠO riješila povrat zemlje eto je mam tu da sruši i Piculinu Golubicu. ;D
Toliko povjerenstava koliko je grad osnovao u ove dvije godine ni valjda nigdar bilo u povijesti grada.
A jel povjerenstva i koštaju nešto? Il je to onak honorarno, da se ima više funkcija. 8)


ha ha ha!!

piculinu golubicu???!!!!!


1. natječaj za golubicu počel je za vreme Severa, a golubica je dovršena za vrijeme picule i iste te VŠO!
Dakle golubica je piculina koliko i njena. a kaj se povjerenstva tiče, valjda bi trebalo stavljati ljude s ceste?!! To bi bilo operativno :((
a uzgred budi rečeno povjerenstva se više ne plaćaju za ljude iz uprave, kak je to bilo za virjeme picule kad su GBR, VFK i marijetić bili u svim živim i neživim povjerenstvima i konto toga dobivali bar još jednu plaću!

a kaj se ti dadi cudis? sve u ovom gradu su napravili Picula i Beus!
picula koji je dolazio u grad u 10:30 i u 11 je sa vfk bio na rucku u nekom od gorickih restorana i zatim doma. Toliko ljena osoba da je jadnog vozca maltrerirao da mu navecer ide u ducan po osovne namirnice, i to sve na racun grada. A Beus ni sam ne zna od kud je i koje prezime nosi, jedini njemac koji ne zna njemacki.... nesposobnjakovic koji si ne zna ni tenisicu zavezat. Sta je taj napravio u zivotu za ovaj grad? osnovao povjerenstvo!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #9 : Kolovoz 13, 2011, 09:49:17 poslijepodne »
Spominješ Kolarca ? dogradonačelnika ? Šukerovog potrčka ? Kartodrapca na placu ? Jel to onaj koji je kupio 2 stana u ulici Fausta Vrančića ?  Fakat dobru plaću imaju ovi koji su kat iznad, odnosno kat ispod ... kak veli Mile Sale lale ... 

Treba li i za ovakve investicije povjerenstvo ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #10 : Kolovoz 13, 2011, 10:00:57 poslijepodne »
koliko znam je, ukinuto je. Ervin Kolarec je cak vratio sav novac koji je dobio u 2009. na osnovi placanja naknada clanovima povjerenstva koje su uveli Picula i Beus.
Ak te dobro razmem ni prije SDP-HNSa se Poverenstva nisu plačala?
A onda su isti uveli plačanje da bi 2009. pak bilo ukinuto?
koliko su samo ribica pojeli u Mon amiju u svom mandtu Picula i Beus?
Kaj to ja imam za čuti.
Monami je jako popularen,čak se onjem i rasprave na Veču vode...
wwwg tablice

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #11 : Kolovoz 13, 2011, 10:51:12 poslijepodne »
Spominješ Kolarca ? dogradonačelnika ? Šukerovog potrčka ? Kartodrapca na placu ? Jel to onaj koji je kupio 2 stana u ulici Fausta Vrančića ?  Fakat dobru plaću imaju ovi koji su kat iznad, odnosno kat ispod ... kak veli Mile Sale lale ... 

Treba li i za ovakve investicije povjerenstvo ?

od kud ti takve gluposti? di je on kupio dva stana?? ne lupetaj bezveze ili dokazi. Tako mogu i ja bubnut da ti imas hotel na sljemenu...
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #12 : Kolovoz 13, 2011, 11:23:19 poslijepodne »
Spominješ Kolarca ? dogradonačelnika ? Šukerovog potrčka ? Kartodrapca na placu ? Jel to onaj koji je kupio 2 stana u ulici Fausta Vrančića ?  Fakat dobru plaću imaju ovi koji su kat iznad, odnosno kat ispod ... kak veli Mile Sale lale ... 

KOKO-VG PRVI KLAVIR REMETINCA, moram ti sugerirati da ovakvo omalovažavanje radnika i radničke klase nije viđeno od dolaska Tuđmana i njegove klike na vlast.
Čovjek je imao posao, kakav takav ali je posao, makar i drapao karte. To je pošten posao za razliku od recimo raznih poticajnih mjera članova HNS-a pa do isplate putnih troškova i troškova za odvojen život Senki Bulić za koju je onako usput pod tim uvjetima Beusova Žena Ivona, pa ona kreatura u komulanom redarstvu koja ne zna razliku između citroena i golfa itd itd.
zašto njihova prijašnja radna mjesta ne spominješ?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #13 : Kolovoz 13, 2011, 11:51:28 poslijepodne »
od kud ti takve gluposti? di je on kupio dva stana?? ne lupetaj bezveze ili dokazi. Tako mogu i ja bubnut da ti imas hotel na sljemenu...
Jel se na ovem nivou obnašajna vlaste na terem je Kolarec mora imati/predati Imovinska?

Ode se na web stranicu Povjerenstva za sprječavanje sukoba interesa pa se vidi izvorna dokumentacija (koju novinarka "Reportera" nije znala čitati pa je za godišnji brutto utvrdila da je mjesečni netto).
Dakle, najfriškija imovinska kartica je na:
http://www.sukobinteresa.hr/posi/wk.nsf/0/8E7503AA8B0EECF0C12578A2004ED211?open
a ona prvotna iz 2008. je na:
http://old.sukobinteresa.hr/?prezime=Beus Richembergh&prebivaliste=&duznosti=-&stranke=-&submit3=Tra%C5%BEi
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poverenstvo/a
« Odgovori #14 : Kolovoz 14, 2011, 06:23:20 prijepodne »
Spominješ Kolarca ? dogradonačelnika ? Šukerovog potrčka ? Kartodrapca na placu ? Jel to onaj koji je kupio 2 stana u ulici Fausta Vrančića ?  Fakat dobru plaću imaju ovi koji su kat iznad, odnosno kat ispod ... kak veli Mile Sale lale ... 

KOKO-VG PRVI KLAVIR REMETINCA, moram ti sugerirati da ovakvo omalovažavanje radnika i radničke klase nije viđeno od dolaska Tuđmana i njegove klike na vlast.
Čovjek je imao posao, kakav takav ali je posao, makar i drapao karte. To je pošten posao za razliku od recimo raznih poticajnih mjera članova HNS-a pa do isplate putnih troškova i troškova za odvojen život Senki Bulić za koju je onako usput pod tim uvjetima Beusova Žena Ivona, pa ona kreatura u komulanom redarstvu koja ne zna razliku između citroena i golfa itd itd.
zašto njihova prijašnja radna mjesta ne spominješ?


mile sale, strpi se još malo zajedno sa krokom i ostalom vašom svitom ... doći će se na svoje ... a kad spominješ Remetinec ... da povjerenstva, sudovi i MUP rade svoj posao kak spada, Remetinec bi još prije par godina bio premali.  A kad spominješ stanove ... bio sam u oba stana ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.